Książki o rozwoju osobistym, tematyce społecznej dla młodzieży

Bestsellery - Książki dla młodzieży

Nowości - Książki dla młodzieży

Jeśli chcesz poznać siebie, swoje możliwości i cele, a także lepiej zrozumieć otaczający cię świat i ludzi, to ta kategoria książek jest dla ciebie. Książki o rozwoju osobistym, tematyce społecznej dla młodzieży mają na celu pomóc w rozwiązywaniu problemów okresu dojrzewania i odnalezieniu własnego miejsca w społeczeństwie. Na poniższej liście znajdziesz zarówno poradniki, jak i pozycje popularnonaukowe światowej sławy ekspertów z różnych dziedzin. Potrafią oni nie tylko dawać dobre rady, ale również inspirować i skłaniać do własnych poszukiwań.


Lektura tych książek pozwoli Ci na wszechstronny rozwój na różnych polach: emocjonalnym, intelektualnym, duchowym i fizycznym. Z pewnością trafisz więc na coś, co odpowiada Twoim zainteresowaniom lub potrzebie chwili.


W tej kategorii znajdziesz wiele naprawdę wartościowych pozycji, takich jak "Sex. To, o czym dorośli Ci nie mówią" Maxa Skorwidera i Bogusia Janiszewskiego, "Jak zmienić wszystko. Młodzi na ratunek planecie" Naomi Klein i Rebeki Stefoff, a także młodzieżowe wersje absolutnych klasyków: "Kto zabrał mój ser?" Spencera Johnsona i "O tyranii. Dwadzieścia lekcji jak stawiać opór" pióra Timothy'ego Snydera. To tylko przykłady wielu książkowych propozycji, które czekają na Ciebie poniżej oraz w innych tanioksiążkowych zakamarkach. Pamiętaj, że ciekawość to pierwszy stopień do... WIEDZY!