Mikołaj Marcela

  • -30%
    Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja
    Nowość

    Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja

    Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań,...
    Ocena: 4/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 24,37 zł 34,91 zł
    w magazynie
  • -20%
    Best Seler i zagadka znikających warzyw

    Best Seler i zagadka znikających warzyw

    Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Tej nocy niemal całe Jarzynowo przybyło na urodziny Melki Brukselki. Miejscowy bajarz, Hilary Czosnek, do późnego wieczora zabawia młode warzywka swoimi opowieściami grozy o...
    Ocena: 5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 22,40 zł 28,00 zł
    w magazynie
  • -20%
    Best Seler i tajemnica rodu Kokosów

    Best Seler i tajemnica rodu Kokosów

    Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści – Best Seler wraca do akcji! Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał twardy orzech do zgryzienia… Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia bratanicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród...
    Ocena: 5/5
    Książka, op. twarda
    Oprawa:twarda
    Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
    w magazynie
  • -20%
    eBook Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku Edukacja mobi epub
    Nowość

    eBook Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku Edukacja mobi epub

    Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań,...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 22,32 zł 27,90 zł
    Plik do pobrania
  • -14%
    Audiobook Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. mp3
    Nowość

    Audiobook Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. mp3

    Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań,...
    Ocena: 0/5
    Audiobooki mp3
    Cena: Nasza cena: 30,11 zł 34,90 zł
    Plik do pobrania
  • -13%
    eBook Bycie w śmierci mobi epub

    eBook Bycie w śmierci mobi epub

    Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.   Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.   Bóg umarł....
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 26,01 zł 29,90 zł
    Plik do pobrania
  • -13%
    eBook Niemartwi mobi epub

    eBook Niemartwi mobi epub

    "Już przed apokalipsą nasz świat zaludniały żywe trupy... Zestresowani pracownicy korporacji, wygłodniali konsumenci rynku, zatrudnieni na „śmieciówkach”, nienasyceni pożeracze śmieciowego jedzenia.Zapętleni w niewolniczym kole pogoni za pieniądzem oraz szczęściem rodem z reklam. Głodujący...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 26,01 zł 29,90 zł
    Plik do pobrania
  • -14%
    eBook Monstruarium nowoczesne pdf

    eBook Monstruarium nowoczesne pdf

    Książka "Monstruarium nowoczesne" podejmuje temat potworności we współczesnej kulturze. Za cel bierze sobie analizę pięciu najpopularniejszych monstrów kultury nowoczesnej: wampirów, zombie, duchów / widm / zjaw, obcych oraz cyborgów / androidów. We wszystkich przypadkach odczytuję potworne figury...
    Ocena: 0/5
    eBook, pdf
    Cena: Nasza cena: 39,85 zł 46,20 zł
    Plik do pobrania
  • -15%
    eBook Best Seler i tajemnica rodu Kokosów mobi epub

    eBook Best Seler i tajemnica rodu Kokosów mobi epub

    Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści - Best Seler wraca do akcji! Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał twardy orzech do zgryzienia... Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia bratanicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 20,32 zł 23,90 zł
    Plik do pobrania
  • -15%
    eBook Best Seler i zagadka znikających warzyw mobi epub

    eBook Best Seler i zagadka znikających warzyw mobi epub

    Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź Zwierzogród w wersji vege! Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Tej nocy niemal całe Jarzynowo przybyło na urodziny Melki Brukselki. Miejscowy bajarz, Hilary Czosnek, do późnego wieczora zabawia młode warzywka swoimi opowieściami grozy o...
    Ocena: 0/5
    eBook, mobi, epub
    Cena: Nasza cena: 19,47 zł 22,90 zł
    Plik do pobrania
  • -13%
    Bycie w śmierci

    Bycie w śmierci

    Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie!...
    Ocena: 5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 30,36 zł 34,90 zł
    wysyłka w 48 godzin
  • Niemartwi

    Rok 2019. Nastąpiło nieuniknione, ale czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że apokalipsa przybierze właśnie taki kształt? Michał Sander był lekarzem, ale od czterech lat żyje samotnie w Bieszczadach. Jego domem jest własnoręcznie zbudowana chata, a jedynym towarzyszem i przyjacielem biały wilk. W...
    Ocena: 3/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    Cena: Nasza cena: 9,98 zł 34,90 zł
    produkt niedostępny
    chwilowo niedostępny powiadom mnie o dostępności

Bestsellery - książki dla dzieci w wieku 7-13 lat

Nowości - książki dla dzieci w wieku 7-13 lat