Bruno. Powrót. Tom 1

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 8
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
414
Nasza cena: 24,57 zł 39,99 zł Taniej o: 39%

Jeśli uwielbiasz mroczne historie pełne sekretów to "Bruno", pierwszy tom serii “Powrót”, zapewni Ci wiele ciekawych dni i wieczorów.
 
Poznaj tajemniczą historię rodzin mieszkających po sąsiedzku. Skrywa ona wiele tajemnic, które powracają wraz z powrotem głównego bohatera.
 
"Bruno" to pierwsza część wchodząca w skład trzytomowej serii “Powrót” opowiadającej historię kilku bohaterów, którzy przeżyli rodzinne piekło w czasach swojej młodości. Jednym z nich jest Bruno, który po latach wraca do domu, a wraz z nim wracają wszystkie koszmary i od dawna ukrywane tajemnice. Bruno, podobnie jak inni bohaterowie tej książki, pochodzi z pozornie dobrej rodziny, której członkowie osiągnęli perfekcję w stwarzaniu pozorów i ukrywaniu rodzinnego piekła pełnego alkoholizmu, zaniedbywania dzieci czy też przemocy domowej.

Historia ta opowiada tragiczne wydarzenia z młodości bohaterów, które w późniejszym czasie odbiły się na ich życiu w dorosłym świecie. Czytając tę książkę, będziesz co rusz zastanawiać się, co takiego mogło się wydarzyć w sąsiadujących ze sobą dwóch domach.

Prezentowany tytuł to pierwsza część serii, która składa się z trzech tomów. Opowiada ona mroczną i smutną historię, która potrafi zaskoczyć niejednego konesera publikacji o podobnym charakterze.

Fragment książki

Pamietałam dzień, w którym Bruno nie wrócił do domu. Szukaliśmy go wszędzie. Poruszyliśmy niebo i ziemię, ale nigdzie go nie było. Z każdym dniem ludzie powoli tracili nadzieję, grupa poszukujących wykruszała się, aż pozostał tylko Henio, Ernest, rodzice Bruna i ja. Płakałam cały tydzień, a kiedy mama mówiła, żebym zaprosiła kogoś do domu, by wypełnić po nim pustkę, protestowałam i krzyczałam, że nigdy nie zapomnę Bruna. Zapomniałam.


O autorce

Autorką książki jest Karolina Wójciak, która ma na swoim koncie również takie pozycje jak "To będzie nasza tajemnica", "Dom pełen kłamstw" czy "Nigdy nie wygrasz". Wójciak znana jest z tego, że potrafi zaintrygować swoich czytelników i nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku tytułu "Bruno". Książka jest wciągająca na tyle, że po jej przeczytaniu będziesz żałować, że to już koniec i od razu zechcesz sięgnąć po kontynuację.

Recenzje (8)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kto jest Twoją ulubioną pisarką?

  Moim faworytem jest Karolina Wójciak i nie spodziewałam się, że za każdym razem będę tak mocno przeżywała kolejną wydawaną książkę. Odczuwam bardzo duże napięcie, dziwne? Zdecydowanie dziwne, ale nie będę się bronić przed tą falą uczuć. Przede wszystkim zależy mi na sukcesie, zależy mi na rozgłosie i popularności. Z każdej książki wynoszę bagaż doświadczeń, masę emocji i ogromny niedosyt. Czy nie da się jeszcze szybciej wydawać kolejnych tytułów?

  „Bruno” to pierwszy tom serii Powrót. Historia opowiada o losach odnalezionego chłopca, zaginął będąc dzieckiem, wraca jako nastolatek. Losy bohaterów mieszkających w sąsiadujących domach przeplatają się z losami policjanta Henia, który stara się podjąć walkę z alkoholowym nałogiem.

  Krótko opowiem o najważniejszych postaciach:

  Bruno jako mały chłopiec był uosobieniem dobra, teraz powraca, już prawie jako mężczyzna. Jednak ciężko odnaleźć w nim ślady dawnego przyjaciela. Życie doświadczyło go ze zdwojoną mocą, opowieści z ulicy, walka o przetrwanie. Sceny, których jako matka sobie nie wyobrażam, nie chcę popadać w paranoję, jak dziecko mogło rozpłynąć się w powietrzu i żyć gdzieś daleko nie pamiętając niczego. To właśnie sedno historii, Bruno stracił pamięć, a psycholog poprosił o pomoc w odzyskaniu wspomnień jego sąsiadkę.

  Gaja jest tą przyjaciółką z czasów dzieciństwa. Jej wspomnienia są zbyt wyraźne, retrospekcje pełne przemocy i krzywdy powodują u czytelnika nadmierne pocenie się gałek ocznych. Dwójka maluchów miotających się między pragnieniem miłości a krzywdą wyrządzaną przez najbliższych. Ta tragedia była jak powódź, wdzierała się w świadomość Gai kształtując jej charakter. Momentami miałam wrażenie, że jest taka krucha i bezbronna.

  Henryk jest w miasteczku komendantem, zna wszystkich i wszyscy znają jego. Społeczność dobrze wie, że policjant częściej zagląda do butelki niż do akt spraw. Gnijąca wkoło rzeczywistość wpełza powoli na mężczyzną, zajmuje sukcesywnie kolejne centymetry jego ciała. Lubię takie historie, w których czytając czekasz na odbicie się od dna. Uwielbiam kibicować postaciom, wierzę w nich, ufam im, trzymam kciuki za realizację celu.

  Dwa, z pozoru „normalne” domy skrywają mnóstwo sekretów. W momencie, gdy brat Bruna stara się zdemaskować jedną ze skrywanych tajemnic, rusza lawina. Ernest jest zawodowym żołnierzem, wrócił z misji, aby pomóc odnalezionemu chłopakowi odzyskać pamięć, coś czuję, że ta postać odegra kluczową rolę w całej historii.

  Czytałam książkę w pełnym napięciu, nie ma odpowiednich słów do przekazania Wam moich emocji. Seria Powrót będzie najlepszą serią jaką czytałam! Jak autorka sprawia, że historie stają się tak realne? Znów zmusza do refleksji i każe nam wyostrzyć zmysły na ludzką krzywdę.

  Nie jestem gotowa na napisanie niczego więcej. Książka jest ciężka, jednak nie da się jej odłożyć, wciąga szybko i cały czas utrzymuje zawrotne tempo wydarzeń. Fabuła porywa, zakończenie wydaje się być rozstrzygnięciem wszystkich zagadek. Nic bardziej mylnego, to dopiero początek!

  Tymczasem,

  Katarzyna

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Świetna książka! Pochłonełam ją w jedno popołudnie!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "Każda rodzina zmaga się z jakimś problemem. Ludzie popełniają błędy, ogromne błędy, ale nie jest sztuką się odwrócić i uciekać. Tworzyć dom to zadanie długoterminowe i nawet jeśli istnieje jakiś problem, nie można burzyć tego domu, jakby był postawiony z kart."

  Autorka tym tomem rozpoczyna nowy cykl, trzytomową historię kilkorga bohaterów. W I tomie na samym początku zostaje odnaleziony po 10 lat zaginiony chłopiec, obecnie już prawie dorosły mężczyzna. Wraz z jego powrotem otwiera się puszka Pandory, a na każdej stronie wyskakują sekrety sprzed lat, te najbardziej mroczne i skrywane za drzwiami domów.

  Książka jest napisana w sposób dwutorowy. Wracając do roku 2002 możemy prześledzić losy Bruna i Gai, których przyjaźń była lekiem na całe zło jakiego doświadczali. Potem nagle Bruno zniknął z dnia na dzień, a Gaja nie mogła się długo otrząsnąć. Jak zareaguje na powrót dawnego przyjaciela?

  Co wydarzyło się w dwóch sąsiadujących domach? I przede wszystkim czemu Bruno zaginął i co się z nim działo?"Kiedyś czytałam, że gdy się kogoś kocha, nieważne, z jaką niewygodą przyszłoby się zmierzyć, bo i tak się jej nie zauważa."

  Autorka podjęła się bardzo trudnego tematu, który niestety jest nagminny w społeczeństwie i często zamiatany pod dywan... Historia bardzo złożona, opowiedziana jest przez kilka osób, na swój sposób nawet polubiłam pijaczka Henryka. Uwielbiam to, jak autorka potrafi namieszać w fabule, poplątać wątki, wprowadzić czytelnika w klimat totalnego zaczytania i zaciekawienia.

  To troszeczkę inna literatura, niż ta do której przyzwyczaiła mnie autorka. Bardzo mnie to cieszy, bo widać jak się rozwija i zmienia. Nie mogę się doczekać kolejnych tomów, wiem, że będzie tam tematyka misji w Afganistanie.

  Wydaje mi się, że "Bruno" to taki tylko wstęp, a w kolejnych tomach autorka nami zatrzaśnie... Kolejny tom już w październiku!

  Polecam Wam wszystkie książki autorki. Gorąco polecam! Ona już jest królową polskich thrillerów!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gaja większość swojego dzieciństwa spędziła ze swoim przyjacielem Bruno, który zniknął i nikt nie wie co się z nim dzieje. 10 lat później Bruno wraca do domu, a jego powrót niesie ze sobą wiele mrocznych tajemnic.

  "Bruno" jest początkiem serii "Powrót" i jeżeli pozostałe części są chociaż w połowie tak dobre jak pierwsza to jest to naprawdę wspaniała trylogia.

  Po powrocie Bruna wydaje się, że Gaja powinna być szczęśliwa z powodu oddzyskania dawnego przyjaciela, jednak tak nie jest. Dziewczyna nie wierzy, że to jest ten sam chłopak z którym kiedyś się przyjaźniła no i co się z nim przez tyle czasu działo? Chłopak nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania dziewczyny, ponieważ sam jest w szoku, wszyscy jego bliscy są mu zupełnie obcy, w głowie ma całkowitą pustkę, nie pamięta swojej przeszłości.

  Książka jest przesiąknięta masą tajemnic, które powoli odkrywamy i wywołuje coś czego w ogóle się nie spodziewamy. Z jednej strony wierzyłam, że chłopak to jest Bruno, w szczególności jak przypominał sobie niektóre sytuacje, zaś z drugiej.. coś mi tu nie pasowało.

  Między Gają, a Brunem zaczyna rodzić się uczucie i z początku im kibicowałam i liczyłam na happy end, jednak, gdy nastolatek okazał się być dupkiem to chciałam mu obciąć jaja i teraz mam nadzieję, że Gaja będzie z Ernestem, starszym bratem Bruna.

  Autorka przedstawia nam życiowe problemy, które nie zawsze dostrzegamy. Pozory doskonałej rodziny, zaniedbywanie dzieci, przemoc oraz alkoholizm, to nie jest nam obce. Mam nadzieję, że szybko uda mi się sięgnąć po część drugą oraz trzecią i odkryć wszystkie tajemnice sąsiednich domów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dwa domy, dwie sąsiadujące ze sobą rodziny. Na pozór normalne, ale za zamkniętymi drzwiami rozgrywają się rodzinne dramaty. Gaja i Bruno to dzieci pochodzące z tych domów. Przyjaźnią się i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę aż do momentu kiedy chłopiec znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Odnajduje się przypadkowo po dziesięciu latach. Niestety nic już nie jest takie jak dawniej.

  .

  Oprócz tragedii jaką jest utrata dziecka autorka porusza kwestię alkoholizmu, przemocy domowej i braku reakcji z zewnątrz.

  "Bruno" to przede wszystkim obraz patologicznej rodziny i nieszczęśliwego dzieciństwa, które ma znaczący wpływ na późniejsze życie. W całej tej historii najgorsze jest to, że problemy dorosłych najdotkliwiej odbijają się na dzieciach, które zastraszone i zagubione muszą radzić sobie same.

  Akcja toczy się raczej spokojnie, ale płynnie. Fabuła podzielona jest na czas teraźniejszy i sprzed zaginięcia chłopca. Narratorem jest przede wszystkim Gaja. Część wydarzeń ukazana jest również z perspektywy lokalnego policjanta zajmującego się sprawą.

  Historia wywołuje całą gamę emocji. Od zaciekawienia poprzez smutek, irytację po złość. Jeśli pierwszy tom jest aż tak dobry to co czeka w kolejnych dwóch?

  Ode mnie ogromne gratulacje dla autorki. Książkę mam na czytniku, ale na pewno kupię całą serię w wersji papierowej. Takie pozycje warto mieć na półce i głośno o nich mówić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 3 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

Warto zwrócić uwagę na...
Powrót do starego domu. Stary dom. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót do starego domu. Stary dom. Tom 1

Alicja Pniewska ma 37 lat. Porzucił ją mąż, straciła lukratywną posadę, musiała opuścić wygodny apartament. Uciekając przed demonami przeszłości, znajduje schronienie w rodzinnym domu w malowniczej miejscowości Pniewo. Zaskakujące zdarzenia, niezwykli ludzie i tajemnica sprzed lat wystawią jej...
Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,94 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnie życzenie. Wiedźmin. Tom 1

Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę! Później mówiono, że człowiek ów nadszedł od północy, od Bramy Powroźniczej. Nie był stary, ale włosy miał zupełnie białe. Kiedy...
Uczniowie Hippokratesa. Doktor Bogumił. Tom 1 5/5 Nasza cena:
12,52 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uczniowie Hippokratesa. Doktor Bogumił. Tom 1

Bogumił Korzyński, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Wilnie, rozpoczyna pracę na oddziale chorób wewnętrznych warszawskiego Szpitala im. Dzieciątka Jezus. Jest rok 1850. Siedem lat wcześniej świat odrzuca Horacego Wellsa i jego eter, doprowadzając nieszczęsnego wynalazcę do szaleństwa i...
Arogant. Grzeszni. Tom 1 5/5 Nasza cena:
32,21 zł 40,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arogant. Grzeszni. Tom 1

Życie Liv już nigdy nie miało być takie samo. Tragiczna strata budzi w niej straszliwe poczucie winy. Dziewczyna próbuje za wszelką cenę walczyć ze swoimi demonami. Co gorsza, na jej drodze staje arogancki dupek, który jest przybranym bratem jej kuzyna. Hunter to facet, na którego widok dziewczyny...
Ciemne chmury. Cesarskie orły. Tom 1 5/5 Nasza cena:
35,19 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciemne chmury. Cesarskie orły. Tom 1

Już tylko bogowie mogą uratować Rzymian... 9 rok n.e. Rzymski centurion Lucjusz Tullus stacjonuje ze swoim oddziałem w pobliżu Renu. Na drugim brzegu rzeki dzikie plemiona germańskie szykują się do krwawej zemsty. Nad imperium rzymskim zbierają się ciemne chmury. Tullus przeczuwa, że jego oddział...
Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,30 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi. Tom 1

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków! Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym...
Tusz. Księgi Skór. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tusz. Księgi Skór. Tom 1

Oszałamiający debiut! ​ Alice Broadway po mistrzowsku łączy fantastykę z tajemnicą i utopią. Każde zachowanie, każdy uczynek, każda ważna chwila zostawia ślad na Twojej skórze. Leora jest przekonana, że jej zmarły ojciec powinien zostać zapamiętany na zawsze. Wie, że zasługuje on, aby...
Rywalki. Tom 1 5/5 Nasza cena:
22,75 zł 37,91 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rywalki. Tom 1

Trzydzieści pięć dziewcząt startuje w eliminacjach, by stać się wybranką księcia Maxona. Zdobycie serca księcia oznacza wyrwanie się z szarej smutnej rzeczywistości. Przeciętni ludzie żyją uwiezieni w kastach. Nie czeka ich żadna przyszłość. Wiedzą jednak, że prawdziwie piękne życie wiodą...
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar. W kancelarii Żelazny&McVay sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która...
Odcienie magii. Tom 1. Mroczniejszy odcień magii 4/5 Nasza cena:
23,99 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odcienie magii. Tom 1. Mroczniejszy odcień magii

Schwab to gwiazda na firnamencie fantastyki, przed którą drżą najlepsi autorzy powieści tego gatunku... "Mroczniejszy odcień magii" zachwyca! Potwierdzili to fani autorki zgromadzeni na portalu książkowym GoodReads - poznajcie finalistkę plebiscytu "Najlepsza Fantastyka Roku 2015"...
Dwór cierni i róż. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór cierni i róż. Tom 1

Autorka bestsellerowej serii Szklany Tron powraca z porywającą opowieścią o miłości, która jest w stanie pokonać nienawiść i uprzedzenia! Idealna lektura dla fanów George. R.R. Martina! Co może powstać z połączenia baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach? Gdy Feyre zabija...
Szeptucha. Kwiat paproci. Tom 1 5/5 Nasza cena:
29,74 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szeptucha. Kwiat paproci. Tom 1

Porywająca, świetnie napisana powieść, w której XXI-wieczną Polską nadal rządzą Piastowie, a wiara i obrzędy przodków są cały czas żywe. A wszystko przez to, że Mieszko I zdecydował się nie przyjąć chrztu… Gosława Brzózka, zwana Gosią, po ukończeniu medyny wybiera się do świętokrzyskiej wsi Bieliny...
Wybrane bestsellery
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Sezonowe Alaantkowe BLW 0/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 0/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4

Już nie była jego ptaszyną. Stała się feniksem, który odrodził się z popiołów. Celia i Edward pokonali wspólnie wiele przeszkód. Choć to, co połączyło ich na początku, było podszyte mrocznymi intencjami, teraz ich relacja stała się naprawdę głęboka. Wspólnie dokonana zemsta okazał się dokładnie tak...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6 5/5 Nasza cena:
26,58 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyzwolony. Nowe oblicze Greya. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana. Tom 6

E.L. James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 0/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula