Tuż za ścianą

Średnia: 3.6 Ilość ocen: 34
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
13.0 x 20.5 cm
Wydawnictwo
Rok wydania
2021
Ilość stron
416
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 26,41 zł
Audiobooki mp3
za 33,04 zł
Nasza cena: 24,98 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Czego potrzeba, aby w sielankowym świecie doprowadzić do rozkwitu nienawiści i morderczych myśli?

"Tuż za ścianą" autorstwa Louise Candlish to książka utrzymana w klimacie domestic thrillera, jednego z najskuteczniej burzących poczucie bezpieczeństwa gatunków literatury.

Wstrząs, tragedia i tajemnica. Źródło rosnącego napięcia to nowi mieszkańcy, pozbawieni dobrych manier i wyczucia środowiskowego. Kiedy Darren i Jodie wprowadzają się do domu w zadbanej dzielnicy, zaczynają szokować swoim zachowaniem. Na tle zorganizowanego życia lokalnej, przyjacielskiej społeczności, ich problematyczne poczynania oburzają, nie przystają do miejscowych norm. Nie wpisują się w estetyczny kanon.

Nowi nie liczą się z potrzebami pozostałych, psują idylliczną atmosferę, obniżają standardy. Zamieniają obszar życzliwości i zabawy we wrogi poligon, na którym pojawiają się destrukcyjne siły i obsesyjne pragnienie zemsty. Ukazuje się mroczna strona pozornie beztroskiego krajobrazu. Czy rozkład ustalonego porządku obnaży sekrety, które mieszkańcy starali się dotąd ukryć? Jakie instynkty drzemią za fasadą sąsiedzkich uśmiechów? Czy nienawiść ma granice? Jak zakończy się ten niszczycielski konflikt?


Opinie o książce

Ten zabójczy thriller o złożonej fabule powinien przemówić do każdego, komu zaleźli za skórę hałaśliwi sąsiedzi.

"PopSugar"

Niezwykle wciągająca powieść. Candlish buduje napięcie aż do punktu kulminacyjnego, który jest równie przerażający, co wiarygodny. Potrafi wydobyć koszmar z beztroskiej codzienności.

"Associated Press"


O autorce

Angielska pisarka Louise Candlish wydała dotychczas 14 powieści notowanych na liście bestsellerów "Sunday Times". Wielokrotnie wyróżniana za swoją twórczość, została zwyciężczynią tytułu British Book Awards, Książka Roku 2019, w kategorii: kryminał i thriller. Jej najbardziej znaną powieścią tego gatunku jest "Na progu zła". Inne książki tej autorki, które zostały wydane po polsku, to powieści obyczajowe: "Zniknięcie Emily Marr", "Od kiedy cię nie ma".

Recenzje (34)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Niezależnie od wieku, nie ma chyba osoby, która nie zna historii o wspólnym zamieszkiwaniu w jednym bloku Pawła i Gawła. „Wolnoć Tomku w swoim domku” – to hasło stało się niezwykle popularne wśród sąsiadów, którzy nie mają oporów przed korzystaniem w pełni z wolności, jaką daje posiadanie własnych czterech ścian. Tyle tylko, że ta wolność zwykle oznacza prawdziwą gehennę dla sąsiadów. O ile jeszcze konieczność remontu, nawet z jego uciążliwościami, każdy akceptuje, to nawet odświeżenie mieszkania czy domu wymaga przestrzegania pewnych norm życia społecznego, obejmujących między innymi unikanie piłowania czy borowania po godzinie 22. To samo dotyczy zresztą słuchania głośnej muzyki (i to nie tylko w nocy), urządzania nieustannie imprez czy aktywności w inny sposób burzących ustalony porządek.

  Teoretycznie nie ma się co zatem dziwić mieszkańcom sielskiej ulicy Lowland Way, którym nowy sąsiad zakłócił rajską atmosferę, którą sobie przez lata wypracowali. Wyższa klasa średnia – tak można określić mieszkańców ulicy, to piękne rezydencje, ale i nieco zadufani w sobie mieszkańcy, przywiązujący bardzo dużą uwagę do pozorów, a także do właściwego wychowania dzieci. Do tego stopnia, że kolektywnie podjęto decyzję o wyłączeniu ulicy w niedzielę z ruchu, by dzieci mogły bawić się na niej bezpiecznie, czy też o pozostawieniu fragmentu starego murku o wartości niemalże historycznej. Kiedy do jednego z domów wprowadza się Darren Booth ze swoją partnerką Jodie, burząc święty spokój (i poczucie estetyki) mieszkańców, zwierają oni szyki w obronie swojej sielskiej ulicy.

  Trzeba im oddać sprawiedliwość, próbowali bowiem załatwić sprawę polubownie, informując nowego mieszkańca o nowych zwyczajach panujących na ulicy, a nawet wręczając mu drobny podarek na powitanie. Niestety rozburzenie murku i inne prace remontowe, brak dzieci (i tolerancji na ich krzyki), głośna muzyka i niecenzuralne słowa piosenek słuchanych przez Darrena, a na dodatek samochody, które remontuje i których na dodatek nie zamierza usuwać zgodnie ze zwyczajem, to wszystko sprawia, że kolejni sąsiedzi zaczynają pałać do niego nienawiścią. Gdzie leżą jej granice?

  Kiedy pewnego dnia dochodzi do tragedii, która odciska się piętnem na sielankowej okolicy, mieszkańcy są zaszokowani. Ale nie na tyle, by zgodnie twierdzić, że jedynym podejrzanym jest Darren Booth, sąsiad, który nieźle dał się im we znaki i którego zdążyli szczerze znienawidzić. Tyle tylko, że śledczy prowadzący sprawę od razu nabierają podejrzeń. Szczególnie, że każdy z mieszkańców wydaje się mieć swoje brudne sekrety i tajemnice, które po wyjściu na światło dzienne, zdumiewają.

  Jak zakończy się ta historia? Czy rzeczywiście winą za tragedię można obarczyć Darrena? Czy w ten sposób uda się pozbyć uciążliwego sąsiada? Przekonamy się o tym dzięki powieści pt. „Tuż za ścianą”, autorstwa Louise Candlish. Opublikowana nakładem Wydawnictwa MUZA SA powieść ma zadatki na prawdziwy bestseller. Niestety jej potencjał zupełnie nie został wykorzystany, choć docenić należy na pewno fabułę: klaustrofobiczna społeczność, w której każdy może się równać z Panią Dulską, wredny sąsiad, który burzy mir domowy, sprzeczne interesy, tragedia, a do tego pojawiająca się możliwość jej wykorzystania przeciwko nienawistnemu Darrenowi. To wszystko stanowi niemal gotową receptę na porywający thriller. Co zatem nie zadziałało? Być może mało emocjonujące dialogi, opisy, które zupełnie nie pozwalają wczuć się w sytuacje, a może sama konstrukcja książki, przeplatana zeznaniami, planami czasowymi. To wszystko składa się na powieść, która powinna zapierać dech w piersiach, ekscytować, sprawić, że inaczej zaczniemy patrzeć na swoich sąsiadów, tymczasem tak naprawdę … nudzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Historia opisana w książce toczy się w bogatej, podmiejskiej, angielskiej dzielnicy przy Lowland Way zamieszkiwanej przez rodziny z dziećmi. Idealne miejsce do życia, nie brak tu życzliwych, niekonfliktowych sąsiadów i zadbanych rezydencji. Czas płynie spokojnie, niczym w bajkowej krainie, do czasu wprowadzenia się nowego sąsiada Darrena i jego żony do domu, który odziedziczyli po ciotce. Małżeństwo nie liczy się z nikim psując dobrą atmosferę panującą przy Lowland Way. Są głośni, nie stosują się do obyczajów panujących wśród lokalnej społeczności, głusi na prośby i sugestie sąsiadów. Zamieniają życie innych w istny koszmar. Dlatego, gdy dochodzi do tragedii głównym oskarżonym staje się Darren Booth, nieokrzesany gbur, który notorycznie zatruwał życie rodzinom z Lowland Way.

  Rozpoczyna się śledztwo i prowadzący sprawę po kolei przesłuchują sąsiadów, a tym samym świadków wydarzenia. Z przesłuchań poszczególnych osób dowiadujemy się że każdy z nich ma coś za uszami, nie jest krystalicznie czysty, jakby się mogło wydawać. Za drzwiami domów skrywane są tajemnice, intrygi, wzajemne żale i oskarżenia, które z każdym rozdziałem wychodzą na jaw. Każdy ma tu coś do ukrycia. Policjanci skrupulatnie i dociekliwie drążą sprawę, by prawda w końcu ujrzała światło dzienne, bo nie zawsze to, co na pierwszy rzut oka wydaje się prawdą, nią jest. A cena jest duża, zginęła bowiem niewinna osoba...

  Książkę "Tuż za ścianą" czyta się bardzo szybko i z zaciekawieniem, chociaż początkowo trochę ciężko się rozkręca. Myślę jednak, że to celowy zabieg autorki, aby czytelnik mógł poznać bliżej bohaterów i sytuację panującą na przedmieściach południowego Londynu. Wszelkie intrygi, manipulacje wzajemne podejrzenia i oskarżenia pokazują że pozory jednak mylą, a ludzie są różni, nieważne czy mieszkają w luksusowej dzielnicy czy w ubogich domach.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Tuż za ścianą” Louise Candlish to jeden z lepszych thrillerów z nurtu domestic noir jakie miałam okazję w ciągu ostatnich miesięcy czytać. Fabuła skupia się na małej społeczności sąsiedzkiej i autorka naprawdę świetnie oddała emocje bohaterów. Akcja przedstawiona jest oczami czwórki postaci w narracji trzecioosobowej, podzielona jest na dni przed tragedią i po. Rozdziały oddzielone są zeznaniami świadków złożonymi w dniu tragedii, okazyjnie też artykułami z prasy. Bohaterowie są przedstawicielami czwórki najmocniej odczuwających obecność nowych sąsiadów rodzin i na ich przykładzie obserwujemy jak życie we frustracji, poczuciu bezsilności i narastającej złości wpływa na ich codzienność i do jakich mrocznych miejsc ich prowadzi. W takich warunkach każde inne problemy urastają do coraz większych rozmiarów, grożąc totalnym wybuchem. Kto wybuchnie pierwszy? To świetne studium ludzkich zachowań i charakterów. Książka na pewno, prócz dostarczeniu wielu emocji, zmusza też do samodzielnej refleksji, do stawiania pytań na temat życia w społeczności i tego, jaki naprawdę, tak realnie mamy wpływ na swoje otoczenie. Naprawdę ogromnie mi się podobała!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Dobry thriller to taki, który ma intrygująca fabułę, atmosferę tajemniczości i trzymającą w napięciu do końca akcję. Tymi trzema elementami cechuje się doskonała powieść "Tuż za ścianą". Spodobał mi się sposób pisania autorki, który sprawił, że czytanie tej książki było dla mnie emocjonującym doświadczeniem. Sporo w niej zaskakujących wątków i już samo to trzyma w niepewności do samego końca. Dzięki temu dobrze i szybko się tę powieść czyta. Z chęcią sięgnę po kolejne książki Louise Candlish. Ta przypadła mi do gustu, także postaram się być na bieżąco z jej twórczością. Polecam sprawdzić, co kryje się "Tuż za ścianą".

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Luty rozpoczęłam z książką, po której spodziewałam się wiele. Opis na okładce zapewniał, że będzie to "ostra jazda". No cóż, dla mnie była to tylko spokojna przejażdżka. 🤷‍♀️  Para nowych sąsiadów zakłóca panującą atmosferę na Lowland Way. Beztroskie życie mieszkańców, zamienia się w koszmar. Głośna muzyka, szemrane towarzystwo, nieustające remonty i handel używanymi autami, nie pasuje do przepięknych rezydencji i ułożonych rodzin. Gęstniejąca atmosfera jest zapowiedzią nadchodzącej tragedii. Śmiertelny wypadek wstrząsa mieszkańcami. Podczas przesłuchań policji wychodzą na jaw niewygodne fakty. Okazuje się, że nikt nie jest krystalicznie czysty, każdy ma coś do ukrycia. Ale co do jednego wszyscy są zgodni, winny jest nowy sąsiad.  Pomysł na książkę był dobry, ale czegoś mi tu zabrakło. 😒 Akcja momentami wlokła się niemiłosiernie. Duszny klimat sprawiał, że nie mogłam wciągnąć się w lekturę. Mnie rozczarowała. Ale może za dużo sobie obiecywałam. Nie nastawiajcie się na wstrząsający thriller, wówczas książka, może okazać się czymś ciekawym. 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 29 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Starpak Naboje do piór niebieskie 6 szt. 0/5 Nasza cena:
2,53 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Starpak Naboje do piór niebieskie 6 szt.

Naboje atramentowe do piór z kolekcji Starpak dedykowanej dla szkoły i biura. Naboje krótkie. Posiadają szybkoschnący tusz w kolorze niebieskim. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk. Zapoznaj się również z innymi produktami Starpak dedykowanymi dla szkoły i biura. Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3...
Dinozaur w jajku w pudełku Hipo 0/5 Nasza cena:
7,38 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dinozaur w jajku w pudełku Hipo

Jajko 6cm z dinozaurem pakowane pojedyńczo w pudełko. Jajko należy zanurzyć w wodzie. Po upływie 12-24 godzin skorupka zacznie pękać , a po 48 godzinach wykluje się z jajka dinozaur i będzie rósł w wodzie do wysokości szklanki. Wymiary opakowania: 10,5x8x5,5cm Cena za 1 sztukę.
Akcesoria dla lalki Nella Mega Creative 0/5 Nasza cena:
13,90 zł 19,22 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Akcesoria dla lalki Nella Mega Creative

Każda mała modnisia wie że nie ma rzeczy niemożliwych. Tak samo jest w przypadku lalek znajdujących się w Twoim posiadaniu, każda oczekuje by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Komplety ubranek dla lalek nadają najnowszym trendom unikalnego szyku.  Zalety produktu: rozwijają...
SYLVANIAN Domek jeża 5453 p6 0/5 Nasza cena:
53,99 zł 71,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

SYLVANIAN Domek jeża 5453 p6

Zbuduj swój własny świat Sylvanian! Połącz zestawy z szerokiej gamy produktów łącząc domki, sklepy, mebelki i akcesoria. Możesz łączyć zestawy z innych zestawów i tworzyć swój własny świat. Baw się, zbieraj, łącz. W przytulnym domku jeżyka Sylvanian Families spotykają się maluchy, aby omówić...
eBook Szpieg za miliard dolarów mobi epub 0/5 Nasza cena:
36,55 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Szpieg za miliard dolarów mobi epub

Zimna wojna pomiędzy USA i Związkiem Radzieckim oraz ich satelitami miała swój gorący, tajny front – rywalizację wywiadowczą. Amerykanom było bardzo trudno werbować agentów w ZSRR, państwie w dużym stopniu zamkniętym, w którym policja polityczna KGB na masową skalę inwigilowała społeczeństwo i...
Dinozaur gumowy z dźwiękiem 25cm MC Cena za 1szt 0/5 Nasza cena:
111,75 zł 149,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dinozaur gumowy z dźwiękiem 25cm MC Cena za 1szt

Zalety produktu RRRR Epoka Kamienia Łupanego już dawno za nami ale dzięki MEGA CREATIVE możemy przenieść się w czasie i spotkać ryczącego Dinozaura Dinozaur wydaje odgłosy ryczenia, uruchamiane za pomocą przycisku na brzuchu. Produkt pakowany z display po 12 szt. Dostępne różne rodzaje i kolory...
Słowo za słowo. Słownik angielsko-polski polsko-angielski 0/5 Nasza cena:
12,10 zł 12,60 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słowo za słowo. Słownik angielsko-polski polsko-angielski

Zawiera wyłącznie najpotrzebniejszą leksykę angielską 30 000 haseł/40 000 znaczeń aktualne słownictwo przejrzysta formuła dodatek (m.in. czasowniki nieregularne) Angielsko-polski i polsko-angielski słownik Słowo za słowo jest niezbędny w sprawnym wykorzystywaniu języka angielskiego przez każdego i...
eBook Paląc za sobą mosty mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,78 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Paląc za sobą mosty mobi epub

"Nowy, spektakularny kryminał mistrzyni suspensu - Tatiany Polakowej. W wąskiej starej uliczce w Wenecji ginie zasztyletowany ojciec bohaterki. Po tragedii okazuje się, że w rodzinie skrupulatnie ukrywa się tajemnicę. Właśnie przy próbie jej odkrycia zginął ojciec. Kluczem do ponurej zagadki jest...
eBook W pogoni za Pancho Villą. Ostatnia legenda Dzikiego Zachodu mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,75 zł 35,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook W pogoni za Pancho Villą. Ostatnia legenda Dzikiego Zachodu mobi epub

Któż nie słyszał o legendarnym generale Pancho Villi? Ikonie rewolucji meksykańskiej, osieroconym wyrzutku i rozbójniku, który po wejściu Meksyku w 1910 roku w okres rewolucji, przestał być zwykłym bandytą, a stał się zadeklarowanym rewolucjonistą. Rewolucja potrzebowała takich ludzi jak on –...
eBook Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
1,68 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw pdf mobi epub

"Psychopoezja. Jestem za, a nawet przeciw" to tomik wierszy dla pasjonatów poezji współczesnej, publikowany na wolnej licencji, jako darmowy ebook. W tomiku znajdują się zarówno utwory o wysokim stopniu abstrakcji, gdzie interpretacja wymaga koncentracji i pewnej świadomości psychologicznej, ale...
Toast za toastem (CD) 0/5 Nasza cena:
23,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Toast za toastem (CD)

1. Będę dla ciebie2. Toast za toastem3. Szukałam szczęścia4. Los dał mi lekcję5. Lato naszych lat6. Taniec jest grą7. Kto kłamie ten traci8. Romantyzm minął9. Dziś tylko ja10. Tylko wspomnienia11. Wiolonczela zapomniana12. A ja pracuję13. Co tam nowego14. Już mnie nie pytaj15. Bo tak już musi być
AQUABEADS Figurki do Kolekcjonowania Seria 1. Zwierzątka szaszetka p.24 31524 cena za 1 sztukę 0/5 Nasza cena:
9,55 zł
Do koszyka dodaj do schowka

AQUABEADS Figurki do Kolekcjonowania Seria 1. Zwierzątka szaszetka p.24 31524 cena za 1 sztukę

Koraliki Aquabeads – oryginalne od 2004 roku! Wyjątkowa zabawa z saszetkami kolekcjonerskimi Aquabeads „Świat zwierząt”. W każdej saszetce ukryto inną wspaniałą figurkę do wykonania: jednorożca, papugę, lamę, zajączka, jeża, flaminga, słonia albo konika. Mały zestaw sprawdzi się doskonale również...
Wybrane bestsellery
Jedno życzenie 0/5 Nasza cena:
33,16 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jedno życzenie

Historia pierwszej miłości, której ślad pozostaje w nas na zawsze, i o decyzjach, których skutki odczuwamy przez całe życie. Maggie Dawes nie opowiadała tej historii od lat. Dawno temu po raz pierwszy naprawdę się zakochała. Miała wtedy szesnaście lat i była daleko od domu. Wysłano ją do małej...
Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dokąd biegnie kupa? Książka z okienkami. Ważne pytania

Niesamowite ciekawostki o… kupie, podane w zabawny i przystępny sposób. Co się dzieje z kupą po opuszczeniu przez nią toalety? Jakie kupy robią zwierzęta i dlaczego nie takie same? Czy kupa może być źródłem cennych informacji? Odpowiedzi na te pytania i na wiele innych dociekliwe dzieci znajdą w...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2 5/5 Nasza cena:
34,78 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dwór srebrnych płomieni. Dwór cierni i róż. Tom 4. Część 2

Kontynuacja tomu 4 światowego bestsellera! Fae wbrew swojej woli, walczy o znalezienie własnego miejsca dla siebie w zabójczym i niebezpiecznym świecie. Co gorsza, wojna i wszystko, co w niej straciła, wypaliły w jej duszy niezatarte piętno. Jedyną osobą, która rozpala ją bardziej niż ktokolwiek...
Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga 5/5 Nasza cena:
38,45 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kosmetyki naturalne DIY. Receptury na pachnące i naturalne kremy, toniki, balsamy, maski, płukanki, szampony, masła do ciała i sole do kąpieli prosto od założycielek firmy uoga uoga

Nowe wydanie bestsellera Kosmetyki naturalne DIY Gubisz się w gąszczu kosmetyków naturalnych? Nie masz pewności, które naprawdę są eko i pozbawione SLS-ów, sztucznych barwników i dodatków szkodliwych dla skóry? Zacznij produkować własne kremy, balsamy, masła, toniki i inne produkty do pielęgnacji...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
32,53 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Ikon 0/5 Nasza cena:
27,64 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ikon

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe? Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona! Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel...
Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju 5/5 Nasza cena:
26,68 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyhoduj sobie wolność. Reportaże z Urugwaju

Urugwajczycy kochają długie weekendy tak samo jak wolność mówi o rodakach Jos Mujica, były prezydent i najskromniejszy celebryta świata, który do pracy jeździł 20-letnim garbusem, a lwią część pensji oddawał na cele charytatywne. Urugwaj jest jak puzzel z innej układanki, który nie pasuje do reszty...
Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,94 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia nadzieja. Saga o Karli Linde. Tom 3

Wojenna zawierucha Przewrotny los Niespodziewana miłość Ile trzeba stracić, by odnaleźć wszystko, co najważniejsze? Wraz z wybuchem wojny kończy się beztroskie życie Karli. Dziewczyna traci ukochanego, ojca, ojczyznę. Przed pogrążeniem się w rozpaczy ratują ją przyjaciele i myśl, że nawet...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
25,25 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula