Moloch. Eberhard Mock. Tom 10

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Ilość stron
432
Inne wersje (1)
Książka, op. twarda
za 34,02 zł
Nasza cena: 29,50 zł 39,99 zł Taniej o: 26%

Uwielbiasz książki kryminalne z wątkami mrożącymi krew w żyłach? Jeśli odpowiedź brzmi tak - sięgnij po najnowszą powieść Marka Krajewskiego.

Ten nietuzinkowy autor bestsellerów powrócił z kolejną mocną fabułą! Oto "Moloch" - jedno z najtrudniejszych śledztw, z jakimi zmierzył się policjant Mock.

Jest rok 1928, i jak w poprzednich powieściach z cyklu - miasto Breslau. Minęło niewiele czasu, a wydaje się, jakby minęła wieczność. Eberhard Mock wreszcie spotyka się z dawną ukochaną. W żaden sposób nie przypomina ona jednak kobiety, z którą miał niegdyś do czynienia... Wykończona, nieobecna - zupełnie jak cień człowieka. Nic w tym dziwnego - po stracie ukochanych dzieci trafiła w końcu do szpitala psychiatrycznego.

Mock ma trudny orzech do zgryzienia. Dawna kochanka oskarża go o morderstwo córki i syna, zrzucając na jego barki całą odpowiedzialność za to bestialskie wydarzenie. Do tego trafia mu sięnajtrudniejsze śledztwo w jego dotychczasowej karierze... Czy uda mu się dotrzeć do prawdy? Jak wiele przeszkód czeka na niego w tej nierównej walce z okultyzmem i sekretami religii?

"Moloch" to kolejna już niezwykle wciągająca historia w dorobku Marka Krajewskiego. W najnowszej powieści kryminalnej autor kontynuuje przygody jednego z najsłynniejszych książkowych policjantów ostatnich lat. Seria o Eberhardzie Mocku swój początek ma w 1999 roku - od tego czasu stała się jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez czytelników cykli kryminalnych. Cały cykl składa się z ponad dziesięciu tomów, a pierwsza część nosi tytuł "Śmierć w Breslau".

Marka Krajewskiego (ur. 1966) nie trzeba przedstawiać - od wielu lat wiedzie prym wśród autorów kryminałów na polskiej scenie literackiej. Jego książki doczekały się licznych wyróżnień, a sam Krajewski jest laureatem wielu prestiżowych nagród, na przykład Georg-Dehio-Buchpreis. Autor bestsellerów napisał już trzy serie książkowe: cykl o Edwardzie Popielskim, o Jarosławie Patrze oraz najpopularniejszą serię kryminalną ostatnich lat - o Eberhardzie Mocku.


O autorze

Marka Krajewskiego (ur. 1966) nie trzeba przedstawiać - od wielu lat wiedzie prym wśród autorów kryminałów na polskiej scenie literackiej. Jego książki doczekały się licznych wyróżnień, a sam Krajewski jest laureatem wielu prestiżowych nagród, na przykład Georg-Dehio-Buchpreis. Autor bestsellerów napisał już trzy serie książkowe: cykl o Edwardzie Popielskim, o Jarosławie Paterze oraz najpopularniejszą serię kryminalną ostatnich lat - o Eberhardzie Mocku.

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To już moje dziesiąte spotkanie z Eberhardem Mockiem i po takim czasie trzeba zadać sobie pytanie, czy jest to strzał w dziesiątkę?

  Krajewski wraca do znanego z poprzednich książek brudnego, ciasnego i pełnego tajemnic Breslau doby dwudziestolecia międzywojennego, aby tym razem skonfrontować Mocka z tajemniczymi, okultystycznymi siłami, które z ukrycia rządzą miastem. Otrzymujemy mieszankę wąskich, brukowanych uliczek, odrapanych kamienic, zaduchu, brudu oraz tajnych stowarzyszeń, czyli idealne tło dla Mocka – "detektywa z tajemnicą", który kobiety zna jak nikt, a w ręce trzyma pistolet Mausera. W tym momencie trzeba też nadmienić jedną rzecz: to już wszystko było. Nie jest to duży zarzut, a przy dziesiątej książce w cyklu takie zdanie może wydawać się oczywiste – kto książki Krajewskiego lubi, ten doskonale wie, czego się spodziewać. Chociaż styl autora pozostaje na wysokim poziomie, wprawne oko wychwyci pewne konwencje oraz schematy, którymi posługuje się Krajewski. Niektóre postaci wyglądają całkiem znajomo, podobnie jak niektóre zwroty fabularne. Także sama historia może wzbudzić zastrzeżenia, bo trudno ukryć, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a ostatnia przygoda Mocka nie jest jego najciekawszą – tą w mojej opinii jest "Dżuma w Breslau" – mimo tego "Moloch" to wciąż świetna i nastrojowa powieść detektywistyczna dla wszystkich miłośników mrocznych, brutalnych tajemnic. Nie jest to strzał w dziesiątkę, ale w siódemkę na pewno.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Moloch” to książka o czarnobiałym zabarwieniu. Jest taki typ literatury, o którym mówię, że brak tym książkom koloru zielonego. Najczęściej akcja umieszczona jest w dwudziestoleciu międzywojennym, albo nawet przed pierwszą wojną światową. Nie ma mowy o komputerach i telefonach komórkowych, a każdy Policjant dużo sprawniej korzysta ze swojego mózgu niż z dobrodziejstw technologii. Długopis, kartka i rozmowa – to podstawowe narzędzia śledztwa. Wszystko w tych powieściach jest takie przyćmione, ponure, jakby za mgłą… To niewątpliwie rodzi specyficzny klimat powieści, który wprowadza czytelnika w stan pewnego otumanienia. To otumanienie jest bardzo pożądane, bo powoduje zupełnie inny odbiór zdarzeń. Odcięta głowa, czy zmasakrowane ciało robią wrażenie, ale zupełnie inne, niż w powieści „z kolorem zielonym” One tu są i należą do codzienności. Nie powodują przerażenia, są jakby nieodłącznym elementem całości.

  „Moloch” to 10 już tom powieści o przygodach wrocławskiego śledczego, Mocka. Proszę się nie zrażać ilością tomów, bo bez przeszkód można czytać każdy tom oddzielnie. Wprawdzie osoba głównego bohatera dużo zyskuje przy poznaniu go od początku, (czyli od pierwszego tomu) do końca, ale absolutnie nie powoduje zamętu związanego z tym, że nie wiadomo, co się działo w poprzednich częściach. Mock tym razem musi rozwiązać niezwykle mroczna tajemnicę związaną z wydarzeniami na cmentarzu oraz z porwaniem dwójki dzieci. Na cmentarzu krew się leje, odprawiane są dziwne rytuały a wszystko to związane jest z… właściwie do końca trudno się połapać, choć rozwiązanie może zaskoczyć. Porwane dzieci natomiast, to dzieci byłej kochanki Mocka. Zrozpaczona kobieta doznaje szoku tak głębokiego, że musi zostać umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Nie reaguje na żadne bodźce, głosy, ani znane jej osoby. Jedynie postać Mocka wywołuje reakcję polegającą na wypowiedzeniu kilka niezrozumiałych słów…

  W tle tych wydarzeń możemy obserwować przedwojenny Wrocław – brudny i zakurzony, pełen biednych spelunek zamieszkałych przez kobiety lekkich obyczajów. Miasto pełne smrodu i nieczystości, w którym trwa ciągła walka z przestępczością nie zachęca czytelnika do bliższego poznania. Powstaje grupa ludzi, która postanawia walczyć z tym wizerunkiem. Jej członkowie marzą o budowie miasta przyszłości, miasta, którego sercem będą drapacze chmur zbudowane ze szkła i metalu. Zaraz miałam w głowie „Przedwiośnie” Żeromskiego i Jego szklane domy… Co z tym wspólnego ma okultystyczne stowarzyszenie i czy ten pomysł ma szansę na realizację?

  Powieść jest naprawdę dobra. Przemyślana fabuła, ciekawa zagadka i bardzo dobra narracja – to wszystko składa się na bardzo dobrą powieść, od której nie mogłam się oderwać. Ciężko mi było jedynie przez ten przysłowiowy „brak zielonego koloru”. To ponura książka, pełna brudu, ciemności i bezeceństw. Ale uwierzcie mi – można się wtopić w ten przedwojenny Wrocław i nie chcieć już wracać do rzeczywistości.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Chociaż nie jest to stwierdzenie modne w dzisiejszych czasach, muszę od niego zacząć - nie jestem wielkim miłośnikiem kryminałów. Właśnie dlatego nie spodziewałem się po tej powieści właściwie niczego. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy przez wiele godzin nie mogłem się od niej oderwać. Bardzo podobał mi się zabieg umieszczenia fabuły na dwóch równoległych planach czasowych. Oprócz toczącej się intrygi możemy dotknąć realiów historycznych przedwojennego Wrocławia (czy może raczej Breslau). Nie znam pozostałych powieści Marka Krajewskiego, jednak po tym doświadczeniu na pewno do nich sięgnę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Moloch” to dziesiąta książka z cyklu, w którym głównym bohaterem jest funkcjonariusz Eberhard Mock. Co prawda, nie przepadam za książkami, które dzieją się w przeszłości, zwłaszcza w XX wieku, jednak muszę przyznać, że autor bardzo dobrze przedstawia ówczesny klimat. Autor bardzo dobrze wprowadza czytelnika w mroczny i upiorny Breslau, teraźniejszy Wrocław. Akcja książki jak zawsze trzyma w napięciu, a sprawa, którą prowadzi Mock, jest coraz bardziej zawiła i skomplikowana z rozdziału na rozdział. Czasami aż trudną nadążyć. Bardzo lubię bohatera i przeżywam z nim osobiste sprawy, z którymi w tej części musi się zmierzyć. Moim zdaniem Marek Krajewski z tomu na tom jest coraz lepszy w swojej kryminalnej serii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tak dawno nie byłam w Breslau i cieszę się, że mogłem do niego wrócić razem z Mockiem. Byłam mocno ciekawa tego, co też pan Krajewski będzie miał nam do powiedzenia w tomie 10 i przyznam, że przeżyłem jeszcze większe zaskoczenie. Myślałem, że znam doskonale już tego autora, ale Marek Krajewski trzyma jeszcze dużo asów w rękawie. Od samego początku dzieje się bardzo dużo i do samego końca akcja nie ustaje Eberhard Mock nie zawodzi. Zagadki są jeszcze mroczniejsze niż do tej pory. Przyznaje, że sam nie raz się wystraszyłem. Koniecznie musiałem dowiedzieć się, jak skończy się cała historia, dlatego bez cienia wstydu przyznaje, że dla tej książki poświęciłam dwa dobre filmy w telewizji. Opłacało się.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Dziewczyna o czterech palcach 5/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziewczyna o czterech palcach

Nieśmiertelna gra Rok 1922. Niebezpieczny czas przełomu. Na Kresach Wschodnich Rzeczpospolitej bandy bolszewików sieją terror, zostawiając za sobą trupy mężczyzn i zhańbione kobiety. Na linii Lwów Warszawa Wolne Miasto Gdańsk trwa bezwzględny wyścig wywiadów. Lwowski śledczy Edward Popielski, zwany...
Władca liczb. Edward Popielski 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Władca liczb. Edward Popielski

Zmęczony życiem Popielski dostaje nowe zlecenie. Proste z pozoru śledztwo w sprawie syna pewnego hrabiego zaczyna zupełnie nowy rozdział w historii detektywa i miasta. Wrocław staje się przejściem do mrocznego świata, niebezpiecznym labiryntem. Wystarczy o niewłaściwej porze znaleźć się w...
Pomocnik kata 5/5 Nasza cena:
29,48 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pomocnik kata

Tu karty rozdaje historia, a rozgrywa zemsta 7 czerwca 1927. Dworzec kolejowy w Warszawie. Dziewiętnastoletni Borys Kowerda strzela do ambasadora ZSSR w Polsce. Piotr Wojkow umiera w szpitalu. Stosunki polsko-sowieckie ulegają gwałtownemu zaostrzeniu. Oba państwa znajdują się krawędzi wojny.Proces...
Mock. Ludzkie Zoo. Eberhard Mock. Tom 7 5/5 Nasza cena:
30,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mock. Ludzkie Zoo. Eberhard Mock. Tom 7

Wrocław 1914. Maria – „narzeczona” Eberharda Mocka – co noc w swoim mieszkaniu słyszy potępieńcze jęki i płacz dzieci. Ebi myśli, że kobieta traci rozum, ale niebawem odkrywa szokującą prawdę, którą kryją piwnice nieczynnego dworca. Wkracza w sam środek piekła, choć nie wie jeszcze, że jego...
Mock. Pojedynek. Eberhard Mock. Tom 8 4/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mock. Pojedynek. Eberhard Mock. Tom 8

Pierwszy krok w otchłań Breslau, 1905. Życie Eberharda Mocka – syna ubogiego szewca z Wałbrzycha – toczy się w murach uniwersytetu i w brudnych, wilgotnych zaułkach wielkiego miasta. Trawiony niedostatkiem i wzgardzony przez innych studentów, ukojenia szuka w studiowaniu dźwięcznych łacińskich...
Erynie 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Erynie

Nowa seria mistrza polskiego kryminału. Zemsta silniejsza niż miłość. We Lwowie wybuchła panika. Żadne dziecko nie może już być bezpieczne. W maju 1939 roku w strasznych męczarniach ginie mały chłopiec. Zbrodnia jest potworna. Kim będzie następna ofiara? Całe miasto liczy na pomoc komisarza Edwarda...
Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9 5/5 Nasza cena:
29,47 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mock. Golem. Eberhard Mock. Tom 9

Breslau, 1920. W mieście pojawia się sekta „mesjaszy”, którzy na ulicach wpadają w taneczny trans. Przewodzi im cyniczny dwulicowy guru Theodor Jauch – „tańczący Jan Chrzciciel”, który umiejętnie podsyca tlący się w mieście antysemityzm. Wkrótce ON sam stanie się narzędziem w rękach spiskowców,...
Arena szczurów 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arena szczurów

Najnowszy kryminał Marka Krajewskiego, z Popielskim w roli głównej. Wracamy do 1948 roku. U władzy stoi Armia Czerwona, który wyznacza bieg historii i sens ludzkiego życia. W nadmorskim miasteczku Darłowo grasuje morderca-gwałciciel.
Koniec świata w Breslau. Eberhard Mock. Tom 2 0/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koniec świata w Breslau. Eberhard Mock. Tom 2

Wrocław. Zima 1927. Seryjny morderca zostawia za sobą krwawy ślad. Przy zwłokach ofiar policja znajduje kartki z kalendarza. Jak zapobiec kolejnej zbrodni? Jak złapać zabójcę? Odpowiedź na te pytania zna tylko jedna osoba, Eberhard Mock. Komisarz zajęty jest jednak problemami swojego bratanka i...
Rzeki hadesu 5/5 Nasza cena:
25,43 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeki hadesu

Wrocław, 1946 rok. Po latach wojennej zawieruchy Edward Popielski ukrywa się przed Urzędem Bezpieczeństwa. Wydać go może tylko torturowana w więzieniu Leokadia. W nowym świecie nikt nie jest bezpieczny. Kiedy we Wrocławiu ginie mała dziewczynka, powtarza się scenariusz sprzed trzynastu lat, gdy...
Handmade. Praca rąk w postindustrialnej.. 0/5 Nasza cena:
34,81 zł 40,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Handmade. Praca rąk w postindustrialnej..

"Handmade. Praca rąk w postindustrialnej rzeczywistości" - to pozycja, która powinna zaciekawić dosłownie każdego. Teksty zawarte w czterech rozdziałach (Po co komu ręce, Ręczna robota. Samemu się nie oprzesz i Nowoczesne tradycje) odpowiadają na pytanie: po co komu dzisiaj ręce? Autorzy...
Incydentologia 0/5 Nasza cena:
23,76 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Incydentologia

Incydentologia to propozycja namysłu nad nową sytuacją, w jakiej toczy się dziś nasze życie. Tworzy ją ogromna złożoność świata, skutkująca dużą skalą i intensywnością przez nikogo nieplanowanych zdarzeń, sprzężeń zwrotnych, incydentów oraz katastrof, wszechobecnością emergencji i zbiorowych...
Wybrane bestsellery
Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach 4/5 Nasza cena:
23,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kocha, lubi, szanuje… czyli jeszcze o uczuciach

Nowe wydanie bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke o uczuciach. Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet...
Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2 0/5 Nasza cena:
26,26 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielkie żniwo. Rydzyk i przyjaciele. Tom 2

Ciąg dalszy śledztwa Tomasza Piątka. Autor przedstawia rozwój i szczyt potęgi księdza Rydzyka od końca lat 90. do dzisiejszego dnia. To okres, w którym wpływy i finanse Rydzyka pozwalają mu oddziaływać bezpośrednio na politykę, kreować liderów, a nawet całe partie. Prawicowi politycy karnie się...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum 0/5 Nasza cena:
50,51 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Atlas geograficzny dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Przedstawia najbardziej aktualne informacje na ponad 300 czytelnych mapach. Poszerza wiedzę o współczesnym świecie, wykorzystując wykresy i diagramy. Ułatwia przygotowanie do matury dzięki mapom zgodnym z wymaganiami nowej podstawy programowej. Zapewnia pełną realizację programu nauczania...
Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,54 zł 24,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Język Polski 3. Maturalne karty pracy. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Język Polski Maturalne Karty Pracy 3 Liceum I Technikum Zakres Podstawowy Linia I.
Czarne serce 0/5 Nasza cena:
25,32 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarne serce

Witaj w świecie, w którym rządzą piraci. Bezduszni, bezwzględni, pozbawieni zasad moralnych ludzie, dla których liczą się tylko pieniądze i zwycięstwo w każdej walce. A wśród nich ON – najgorszy z bestii, które możesz spotkać na swojej drodze. Miguel Calva, przywódca załogi Fantasmas Negros, nie...
Srebrna łyżeczka 5/5 Nasza cena:
28,51 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Srebrna łyżeczka

Życie jest pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Musimy tylko w to uwierzyć. Technika Kintsugi, sztuka naprawy porcelany, przypomina nam o tym, jak bardzo krucha jest miłość. Ale jeżeli bardzo się staramy, to wszystko można posklejać na nowo. Oto fragment mojej historii, kawałek świata, o którego...
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
41,22 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej 0/5 Nasza cena:
20,01 zł 20,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla szkoły podstawowej

NOWA EDYCJA 2021-2023 Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” jest przeznaczony dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej. Kształci nawyki ratownicze dzięki praktycznym wskazówkom, czytelnym zdjęciom i przejrzystym instrukcjom postępowania. Oswaja z sytuacjami kryzysowymi poprzez ich szczegółowe...
Pacjenci 4/5 Nasza cena:
37,33 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pacjenci

Sztuczna nerka, nowe serce. O początkach transplantologii Autor bestsellerowych Ginekologów i Stulecia chirurgów. Tym razem Jürgen Thorwald opowiada o powstaniu i rozwoju jednej z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin medycyny – transplantologii. Opisując historie...
Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych 0/5 Nasza cena:
42,23 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Informatyka 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych

Podręcznik do informatyki. Zakres podstawowy szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów: 1. Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera w nauce i firmie 2. Linux i inne systemy operacyjne 3. Programowanie i rozwiązywanie problemów za pomocą komputera 4. Komputer pomaga w nauce...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 0/5 Nasza cena:
16,27 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula