Szamański blues. Szamańska seria. Tom 1

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
464
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 36,54 zł
Nasza cena: 29,66 zł 42,99 zł Taniej o: 31%

Przeszłość skrywa więcej tajemnic niż Zaświaty

Piotr Duszyński zwany Witkacym ma pełne ręce roboty.

Etat w policji to zaledwie część jego życia zawodowego – po godzinach jako świeżo upieczony szaman gra duchom kołysanki i przeprowadza je na drugą stronę. Niektóre idą chętnie, zmęczone ziemską egzystencją, inne przeciwnie – wszczynają awantury, z którymi może sobie poradzić tylko szaman, bo nawet jego policyjna partnerka, Dora Wilk, duchów zwyczajnie nie widzi…

Chwiejną równowagą kryminalno-magicznej codzienności Witkaca wstrząśnie wizyta jego dawnej miłości, niewidzianej od lat. Konstancja ma kłopoty, z którymi nie może się zgłosić do nikogo poza niegdysiejszym ukochanym.

Jak sobie radzić z chaosem, życiem i śmiercią? Jak przekupić duchy śliwowicą i skłonić je do zwierzeń? Jak wychować starożytnego ducha opiekuńczego, by respektował granice – łóżka i lodówki? Jak się odnaleźć w najtrudniejszej z ról?

Umiarkowany optymista, Witkacy, zaprasza na pełną ironii opowieść o duchach, miłości i zbrodni!


O książce

Jeżeli w przypadku książki można mówić o spin-offie, to Szamański blues Anety Jadowskiej jest spin-offem jej cyklu o Dorze Wilk, policjantce (obecnie eks), wiedźmie sprzecznych linii magii płodności i wikingowskiej magii walki, mającej za nic podziały rasowe i gatunkowe, w burzliwym związku z czarującym diabłem i bardziej platonicznie - z uroczym aniołem, będącej jednocześnie alfą stada wilkołaków i mistrzynią wampirów.

Szamański blues jest doskonałym początkiem nowego cyklu Szamańskiej serii, jak i przejściem do dalszych jej części, na które już ostrzymy sobie zęby. Bo - powiedzmy sobie szczerze – opowieści o Witkacu są równie dobre co historie z Dorą Wilk w roli głównej. Nic, tylko czekać na więcej.

Monika Kubiak, naEKRANIE


O autorce

Aneta Jadowska - pisarka seryjna, wielbicielka kryminalistyki i popkultury. Powołuje do życia silne i wyraziste postaci. Stwarza alternatywne miasta wypełnione magią. Nieustannie knuje intrygi, przyprawiające jej bohaterów o ból głowy. Swobodnie wędruje między fantastyką i kryminałem.

Autorka zbioru opowiadań „Cud, miód, Malina”, trzech fantastycznych serii: Heksalogii o Dorze Wilk, Trylogii Nikity, Trylogii Szamańskiej, i jednej obyczajowo-kryminalnej: Garstki z Ustki.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeszcze nie czytałam tej książki, jednak widzę dużo pozytywnych opinii na jej temat. Bardzo mnie kusi, aby ją zamówić😊 Kto z Was czytał? Jak oceniacie?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To wydanie jest świetne: piękna okładka i genialne ilustracje Magdy Babińskiej, a książka?

  Witkacy to taka męska odsłona Anety Jadowskiej. Bohater skrojony jest tak ciekawie, że w niczym nie ustępuje Dorze Wilk. Jest nieco zagubiony, ale zdeterminowany, nieco wymięty, ale pełen uroku.

  Do tego historia, której bliżej do horroru niż fantasy, z ciekawym wątkiem obyczajowym.

  5/5

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Śmierć jest wszędzie dookoła, choć zwykle umyka naszej uwadze, dyskretna i niewygodna”, czyli szamańskie rytuały i urban fantasy po polsku.

  Szamański blues to moje pierwsze (pełnoprawne, wcześniej czytałam jej tylko opowiadanie w zbiorze opowiadań Silna) spotkanie z Anetą Jadowską. Nie czytałam poprzedniej wersji tych książek ani serii z Dorą Wilk. Słyszałam o jej powieściach wiele dobrego, dlatego już od jakiegoś czasu chciałam sięgnąć po dzieła tej autorki. Nowe wydanie Szamańskiego bluesa wydawało mi się świetną do tego okazją.

  Piotr Duszyński zwany Witkacym ma pełne ręce roboty. Etat w policji to zaledwie część jego życia zawodowego – po godzinach jako świeżo upieczony szaman gra duchom kołysanki i przeprowadza je na drugą stronę. Niektóre idą chętnie, zmęczone ziemską egzystencją, inne przeciwnie – wszczynają awantury, z którymi może sobie poradzić tylko szaman, bo nawet jego policyjna partnerka, Dora Wilk, duchów zwyczajnie nie widzi…

  Chwiejną równowagą kryminalno-magicznej codzienności Witkaca wstrząśnie wizyta jego dawnej miłości, niewidzianej od lat. Konstancja ma kłopoty, z którymi nie może się zgłosić do nikogo poza niegdysiejszym ukochanym.

  Już po kilkunastu stronach wiedziałam, że się polubię ze stylem autorki. Bardzo lubię, gdy jest dowcipny i sarkastyczny, a także jednocześnie lekki, dzięki czemu książkę czyta się błyskawicznie. Główny bohater, Witkacy, zdobył moją sympatię od razu. A jego przemyślenia i trafne wnioski sprawiają, że całość czyta się z przyjemnością. Dawno już nie czytałam książki, w której to właśnie styl tak bardzo mi by się spodobał. Przypominał mi trochę ten Martyny Raduchowskiej z serii o Szamance umarlaków (która również bardzo przypadła mi gustu). Autorka stworzyła nietuzinkowych bohaterów, a ich dialogi na pewno rozbawią nie jednego czytelnika.

  Zdziwiło mnie trochę to, że sprawa zostaje rozwiązania już w połowie książki. Potem mamy kolejny problem, który musi rozwiązać nasz główny bohater. Właściwie ta książka to dwa opowiadania. Akcja jest bardzo dynamiczna. Nie sposób się tutaj nudzić. Aneta Jadowska potrafi zainteresować czytelnika, a całość nie pozwala się oderwać choćby na moment. Warto też wspomnieć o cudnych ilustracjach Magdaleny Babińskiej, które dopełniają historię.

  Szamański blues to kawał świetnego urban fantasy, które zadowoli fanów tego gatunku. Sporo opisów, ale dzięki lekkiemu stylowi autorki to w ogóle one nie męczą. Są błyskotliwe i sarkastyczne oraz posiadają szczyptę humoru. Zupełnie nie spodziewałam się, że tak mnie zaciekawi, świat wykreowany przez Anetę Jadowską. Bawiłam się przy niej świetnie i już nie mogę się doczekać, aż przeczytałam kolejny tom z Witkacym.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłośnikom magii, czarnego humoru, wielkiej przygody i jakże charakterystycznego pióra Anety Jadowskiej spieszę z wieścią o nowym wydaniu kolejnej części "Cyklu szamańskiego". Mowa tu o powieści pt. "Szamański blues", która miałam przyjemność poznać za sprawą Księgarni TaniaK[Adres usunięty]! Zapraszam do lektury recenzji tej książki.

  Oto ON - Piotr Duszyński zwany "Witkacym", czyli toruński policjant i zarazem szaman, który para się odsyłaniem z tego świata duchów i demonów tam, gdzie ich miejsce. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z dwiema trudnymi sprawami - nawiedzonym szpitalem, jak i też niepokojącymi pojawieniami duchów i zjaw w jednej z dzielnic miasta - a jakże, zamieszkiwanej przez Piotra. Co więcej, w jego życiu pojawią się również dwie dawne miłości, co zawsze potrafi skomplikować najbardziej poukładaną codzienność...

  Humor, perfekcyjna umiejętność budowana napięcia ze strony na stronę oraz łatwość połączenia historii fantasy z opowieścią o realnym życiu - to właśnie te elementy wydają się być kluczowym w tym, iż książka ta jest tak barwną, udaną i efektowną. Aneta Jadowska jest już wielce doświadczoną autorką, co pozwala jej tworzyć atrakcyjną i zarazem nieszablonową odsłonę literackiego fantasy dla młodzieży i dorosłych, które ma swój niepowtarzalny klimat, charakter i styl.

  Jak już wiemy, na pozycję tę składają się dwie mini opowieści - "Szamański blues" i "Bossa nova dla szamana". Pierwsza z nich przyjmuje tu postać nieco bardziej mrocznej i zarazem poruszającej historii, co wiąże się tyleż z miejscem akcji, co i pojawiającymi się w niej bohaterami. O drugiej możemy powiedzieć zaś to, że skupia się w większym stopniu na osobistym życiu Witkacego i jego przeszłości, co może okazać się szczególnie interesujące dla nowych czytelników tej serii. Tak naprawdę jednak obie te historie jawią się równie barwnie, ciekawie i spektakularnie.

  Bardzo udanie wypadają tu kreacje najważniejszych bohaterów, jak i też tego niezwykłego, fantastycznego świata. Co do postaci, to mamy tu oczywiście zabawnego, szarmanckiego i obdarzonego dobrym sercem Witkacego, którego nie sposób nie polubić i nie kibicować mu w zmaganiach tyleż z duchami i potworami, co i prozą życia. Oczywiście pojawiają się tu także i inne ciekawe postacie z drugiego planu, by wspomnieć choćby o Konstancji, Katii, czy też doskonale nam znanej Dorze Wilk, której wszakże nie mogło tu zabraknąć.

  Toruń w tym literackim wydaniu, to połączenie znanego nam świata ze światem nadprzyrodzonym, z którego przenika tu często to, co nie powinno. To magia, szamani, potwory i surowe prawa, które w jakiejś mierze trzymają to wszystko w swoistym porządku, choć nie zawsze i nie wszędzie. I trzeba przyznać, że poznawanie tego miejsca jest dla nas naprawdę czymś niezwykle intrygującym i fascynującym, co też samo w sobie mówi wiele dobrego o tym, czego dokonała tu Aneta Jadowska.

  Obok wartkiej akcji, barwnej przygody i akcentów stricte fantasy - magia itd..., mamy tu także porcję znakomitego humoru, który rozśmieszy tak młodego, jak i dorosłego czytelnika. Autorka przyzwyczaiła nas już zresztą do tego, że potrafi żartować w sposób odważny, charakterny i wielce ironiczny - [Adres usunięty]. z naszej polskiej codzienności, ale też i chociażby relacji damsko-męskich. Jest zabawnie, ale też i w granicach dobrego smaku, co również trzeba docenić.

  Powieść Anety Jadowskiej pt. "Szamański blues", to klimatyczna, pomysłowa i intrygująca historia fantasy z elementami kryminału i komedią w tle. Myślę, że książka ta usatysfakcjonuje sobą nie tylko wielbicieli talentu tej autorki, ale też i wszystkich sympatyków dobrej literatury urban fantasy w naszym rodzimym wydaniu, która bawi, śmieszy i zarazem przyprawia o wielkie emocje. Ze swej strony gorąco polecam i zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł – naprawdę warto!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Piotr Duszyński zwany Witkacym – ma etat w policji i przy okazji jest szamanem. Widzi duchy i przeprowadza je na drugą stronę. Jest zielony w te klocki, a oczywiście nic nigdy nie idzie łatwo i po jego myśli. Kłody mu się pod nogi sypią...

  Nie, nie czytałam poprzedniej wersji o Witkacym...

  Nie czytałam również serii o Dorze Wilk...

  Tak, czytałam serię o Nikicie i wtedy urzekło mnie pióro autorki...

  W tym przypadku po 10 stronach wiedziałam, że to moja bajka. Sarkastyczne poczucie humoru – to coś co kocham, nie masz wrażenia, że bohaterowie prowadzą ze sobą rozmowy wymuszone wręcz przeciwnie, jesteś koło nich, śmiejesz się z tego jak reagują na pewne rzeczy i wiesz, że sam w niektórych momentach zrobiłbyś to samo, albo inaczej zachowanie do danego momentu pasuje idealnie. Bohater Cię nie irytuje, śmiejesz się, łapiesz za głowę przy niektórych dialogach czy sytuacjach, ma barwny, ciekawy życiorys - nie da się przy nim nudzić. Jest też doza grozy, tajemnic, miłości czy szaleństwa. Fantastyka z dozą kryminału, świetnego humoru, barwnych i nietuzinkowych postaci. Występuje też tęsknota, mnóstwo zaskoczeń, a szaman to jednak nie taki cudowny zawód. Ironiczny starożytny duch opiekuńczy, który nie zna granic też w tym wszystkim nie pomaga, a ja go osobiście uwielbiam.

  Akcja płynna, ciężko się oderwać - nie jest przewidywalna. I do tego te cudowne ilustracje - nadają klimat, a wyobraźnia pracuje pełną parą. Sam świat duchów, istot nadprzyrodzonych jest przedstawiony w bardzo ciekawy sposób. Rola szamana w tym wszystkim jest niezwykła.

  Wspomnieć też muszę o portrecie psychologicznym mordercy, wejście do jego głowy – naprawdę miałam ciary na rękach. W dodatku wplątanie w to rytuałów broniących od złego, klimat dawnych czasów - długo się nie da zapomnieć.

  Samo wydanie jest cudowne, ale w sumie po SQN nie spodziewałam się niczego innego, trzymając tą książkę w rękach wiedziałeś, że wchodzisz do takiego naszego, ale innego świata.

  Także z panią Jadowską polubiłyśmy się przy pierwszym spotkaniu i wydaje mi się, że przy każdym kolejnym nasza sympatia będzie rosła do góry. Historia jest niezwykła, a pióro autorki przemawia do mnie: “Czytaj dalej”. Serdecznie polecam! Nietuzinkowa historia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Złodziej dusz. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Złodziej dusz. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1

Oficjalnie policjantka. Trudny charakter, ale świetne statystyki rozwiązanych spraw. Nieoficjalnie – wiedźma, która dzieli swój czas między toruński komisariat a Thorn – alternatywne miasto, gdzie mieszkają magiczni. Do perfekcji opanowała utrzymywanie tych światów w równowadze i kompletnej...
Nikita. Tom 2. Akuszer Bogów 5/5 Nasza cena:
32,84 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikita. Tom 2. Akuszer Bogów

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu tej prawdziwej. Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych...
Egzorcyzmy Dory Wilk. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 5 5/5 Nasza cena:
27,55 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Egzorcyzmy Dory Wilk. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 5

Gdzie diabeł nie może, tam wiedźma pójdzie Droga do piekła jest wybrukowana trupami. Dora Wilk nie cofnie się przed niczym, by oddać sprawiedliwość ofiarom koszmarnego rytuału. Przeszuka ziemię, niebo i piekło, by znaleźć odpowiedzi i winnych. Stawka rośnie, kiedy sama staje się ofiarą i desperacko...
Na wojnie nie ma niewinnych. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 6 5/5 Nasza cena:
31,31 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na wojnie nie ma niewinnych. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 6

Podnosząc rękę na najbliższych Dory Wilk, Bruno wydał na siebie wyrok. Ale nic nie jest łatwe dla wiedźmy, gdy na szali spoczywa bezpieczeństwo jej stada, życie Varga i jej poczytalność. Echa zbrodniczej magii z czasów II W.Ś., nielegalne walki zmiennych, wilcza wojna terytorialna, elfy, zdrady i...
Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
28,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2

Szach i mat, a wszyscy umrzemy Współpracuj albo zginą wszyscy, na których ci zależy... Gdy upiorna bogini nawiedza ją w snach i wciąga w koszmarną rozgrywkę, Dora Wilk już rozumie, co oznacza gra o wszystko. Próbując pogodzić wilki, wampiry i magicznych, by nie dopuścić do apokalipsy, odkrywa, jak...
Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,22 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3

Kiedy Dora, Miron i Joshua uciekają z Thornu i ukrywają się w domu na wsi, liczą na spokój, czas na lizanie ran i odpoczynek po chryi, w jaką wpędzili ich bogowie. Sielanka nie trwa długo. Awantury, nowe moce, emocjonalne burze, rodzinne tajemnice i potężni wrogowie znajdą ich nawet na końcu...
Idiota skończony. Antologia 5/5 Nasza cena:
30,54 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idiota skończony. Antologia

Dwunastu autorów, dwanaście światów, dwanaście opowieści. Ocalały z apokalipsy, wiedźma pracująca w małej kawiarni, mechanik na kosmicznym skokowcu, zwykły urzędnik, któremu powierzono bardzo szczególne dziecko. Wszyscy walczą, choć każdy na swój własny sposób i o coś innego - o przetrwanie, o...
Wszystko zostaje w rodzinie. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 4 5/5 Nasza cena:
29,17 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko zostaje w rodzinie. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 4

Problemy chodzą stadami. Dla Dory Wilk zaczyna się najbardziej wyczerpujący okres w życiu. Całodobowe zamieszanie, chaos i krwawe szaleństwo. Uwikłana w wampirzą politykę, epidemię lunatykowania - śmiertelnie niebezpieczną dla Dzieci Nocy - spiętrzone problemy wilczego stada i prywatne katastrofy,...
Nikita. Tom 3. Diabelski młyn 5/5 Nasza cena:
32,92 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nikita. Tom 3. Diabelski młyn

Wszystkie ścieżki prowadzą do Archiwum. Czy któraś wiedzie z powrotem do domu? Robin nie pamięta swojej przeszłości, ale Nikita znalazła sposób, by to zmienić. Nie będzie to proste, ale czy coś w ich życiu takie jest? Nikita i Robin ruszają w niebezpieczną podróż przez Bezdroża, by dotrzeć do...
Dzikie dziecko miłości 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dzikie dziecko miłości

Spokój? W słowniku Namiestniczki Thornu ten wyraz nie istnieje W mieście grasuje zabójca, a terytorium wilków skrywa masowe groby. Jedyny trop prowadzi do młodziutkiej wampirzycy. Kim właściwie jest Daria? I jaką rolę odegrała w tej zbrodni? Namiestniczka Dora Wilk i Roman, książę wampirów,...
Trup na plaży i inne sekrety rodzinne 5/5 Nasza cena:
26,96 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne

Czerwcowy poranek, pusta plaża i... trup. Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia, rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później... znajduje zwłoki....
Cyrk martwych makabresek. Franek i Finka 5/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cyrk martwych makabresek. Franek i Finka

Cyrk Jutrzenka Baltazara Bączka zaskakuje dzieci nierzeczywistymi zdarzeniami! Tygrysy, zmiennokształtni, elfy, motyle wielkości słoni, atak gigantycznego pająka, aż w końcu smok Sznurówka! Czy jesteście na to gotowi? Zbliżają się wakacje, a Franek i Finka mają je spędzić z ekscentrycznym...
Wybrane bestsellery
Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne 5/5 Nasza cena:
46,46 zł 48,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Biologia na czasie 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Z dostępem do E-testów. Szkoły ponadgimnazjalne

Zawiera treści dotyczące genetyki, biotechnologii, ewolucjonizmu, ochrony przyrody oraz ekologii z elementami ochrony przyrody. Zastosowano w nim szereg rozwiązań umożliwiających skuteczne przygotowanie do matury. Dzięki interaktywnej aplikacji Matura-ROM wspomaga samodzielne przygotowanie do...
Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
39,59 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza epok 2.1. Język polski. Podręcznik. Klasa 2. Część 1. Liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

W podręczniku Oblicza epok dla klasy 2, część 1 znajdują się teksty wczesnego romantyzmu, m.in. wiersze poetów jezior (zakres rozszerzony), Giaur Byrona, Cierpienia młodego Wertera oraz Faust Goethego, opowiadania Edgara Allana Poego (zakres rozszerzony), a także twórczość dwóch największych poetów...
Podpalaczka 5/5 Nasza cena:
34,57 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podpalaczka

Charlie McGee jest dzieckiem wyjątkowym, obdarzonym nadludzkim darem, zdolnością pirokinezy: potrafi siłą woli zdalnie rozniecić ogień. Rodzice dziewczynki, Vicky i Andy, uczestniczyli kiedyś jako ochotnicy w tajemniczym eksperymencie sponsorowanym przez tajną amerykańską agencję rządową,...
Dom stu szeptów 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom stu szeptów

Najnowsza powieść grozy brytyjskiego mistrza horroru, Grahama Mastertona. Autorska interpretacja opowieści o nawiedzonym domu. Na smaganych wiatrem wrzosowiskach stare domostwo strzeże swych sekretów… Allhallows Hall jest rozległą rezydencją w stylu Tudorów, położoną na ponurych i mglistych...
Mikołajek. Psze pani, ON ściąga 5/5 Nasza cena:
31,18 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Psze pani, ON ściąga

Kiedy w domu wydało się, że wypadłem najgorzej na klasówce z matematyki, zrobiła się straszna afera! Jakby to była moja wina, że Kleofas jest chory i nie było go na klasówce! No bo co w końcu, kurczę blade, ktoś musi być najgorszy, kiedy go nie ma! Wielka kolekcja najlepszych przygód Mikołajka...
Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,04 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Doktor Anna. Uczniowie Hippokratesa. Tom 2

Oparta na faktach opowieść o pierwszej dyplomowanej lekarce praktykującej na ziemiach polskich. Koniec lat 70. XIX wieku. Anna Tomaszewicz po zakończeniu studiów medycznych na Uniwersytecie w Zurychu wraca do Warszawy z zamiarem otwarcia praktyki. Jest utalentowana, pełna zapału, ma na koncie...
Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik dla damy po halkach i korsarstwie. Rodzeństwo Montague. Tom 2

Przygody niepokornej buntowniczki w XVIII-wiecznej Europie! Felicity Montague ma dość udawania, że ciekawią ją towarzyskie herbatki, plotki i pudrowanie twarzy. Woli nastawiać kości, czytać książki medyczne i marzyć o zostaniu lekarką. Minął rok, od kiedy zupełnie przypadkowo wzięła udział w...
Singielka 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 26,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Singielka

Singielka. Saga rodziny Donellów Meg ucieka przed Erickiem do Londynu. Tam postanawia zacząć życie od nowa. Znajduje mieszkanie, pracę w uroczej kawiarni i ludzi, którzy stają się jej nowymi przyjaciółmi. Wśród nich jest Tom, syn szefów dziewczyny i chyba ostatni porządny facet. I gdyby nie wyrzuty...
Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli 5/5 Nasza cena:
55,88 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stulecie Winnych. Okładka serialowa. Tomy 1-3: Ci, którzy przeżyli, Ci, którzy walczyli, Ci, którzy wierzyli

Stulecie Winnych - saga, na podstawie której powstał popularny serial o tym samym tytule, pochłania bez reszty. Jest w niej bestsellerowej powieści ponadczasowość i prawda uniwersalna. Jest wspaniała opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. I trzy pary...
Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
44,56 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odkryć fizykę 2. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

"Odkryć fizykę" dla klasy 2. to podręcznik ze zbiorem zadań przedstawiający zagadnienia fizyczne przystępnie i atrakcyjnie, z licznymi nawiązaniami do życia codziennego. Pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy,...
Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki 5/5 Nasza cena:
17,43 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę...
Billy Summers 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula