Seria Faceci do wynajęcia

Seria Faceci do wynajcia >>

 

Potrzebujesz fachowego wsparcia?

❤️‍🔥 Czasem możesz dostać o wiele więcej. ❤️‍🔥

 

Tylko w TaniaKsiążka.pl

seria Faceci do wynajęcia na wyłączność. A w niej:

 

👉 Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie.

 

👉 Ogrodnik. Kreuje magiczne przestrzenie, pielęgnuje delikatne rośliny i sprawia, że rozkwitają.

 

👉 Kucharz. Łączy ostrość ze słodyczą, dba o odpowiednią temperaturę i gwarantuje eksplozję smaku.

 

Seria "Faceci do wynajęcia" to zestaw trzech wyjątkowych romansów, które opowiadają o historiach kobiet znajdujących się na życiowym zakręcie. To trzy zupełnie różne opowieści, które łączy, wydawałoby się, jedno - chęć skorzystania z pomocy profesjonalisty. Czy te spotkania mogą faktycznie odmienić ich przyszłe życia?

Trzy niezależne powieści powstały w oparciu o podobną konwencję. Każda z autorek przedstawia na swój sposób codzienne wyzwania, z którymi zmagają się główne bohaterki. W każdej z części serii można dopatrzeć się nierzadko złośliwego (lub wręcz przeciwnie - szczęśliwego) zbiegu okoliczności. Seria składa się z trzech książek o wyraźnie dwuznacznych tytułach: "Trener. Szczyt formy", "Kucharz. Na ostro" oraz "Ogrodnik. Raj odnaleziony". Autorkami są kolejno Anna Langner, Ada Tulińska oraz Katarzyna Bester.

"Faceci do wynajęcia" to zbiór ciekawych, romantyczno-obyczajowych opowieści przedstawiających nie tylko wyjątkowe historie, ale i problemy dnia codziennego. Każda z nich w odrębny sposób próbuje zaprezentować kobiecy punkt widzenia w kwestiach miłości, namiętności i życia w ogóle. Dzięki kolejnym, nietuzinkowym wydarzeniom można przypatrywać się rozwojowi akcji i obserwować zachodzące w kobietach zmiany. Czytelniczki doceniają serię za bezkompromisowość przekazu, nienaganną fabułę i oczywiście szczyptę pikanterii.

Z pozoru niewiarygodne wydarzenia przedstawione w powieściach po dłuższej chwili stają się być realnym scenariuszem. Ten w końcu może przydarzyć się każdej kobiecie. Fikcja literacka osadzona jednak w silnych realiach pozwala na współdzielenie emocji z głównymi bohaterkami. To z kolei sprawia, że szykuje się niejeden zaczytany wieczór z "Facetami do wynajęcia"!