Strażak. Igrając z ogniem. Faceci do wynajęcia. Tom 5

Średnia: 3.5 Ilość ocen: 13
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2022
Ilość stron
296
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 25,43 zł
Audiobooki mp3
za 29,93 zł
Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Do 13 kwietnia książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!*

Strażak. Ryzykuje życie, walczy z żywiołem, nie zawaha się przed niczym. Zawód strażaka jest wyjątkowo niebezpieczny. To właśnie strażacy codziennie ryzykują swoje życie podczas wezwań. Dla Krystiana niesie to dodatkowe konsekwencje – postanowił, że nigdy z nikim się nie zwiąże z obawy, że w razie jakiegoś wypadku na służbie jego rodzina  zostałaby bez wsparcia. Dlatego też zadowala się przygodnymi znajomościami, całe serce oddając swojemu powołaniu.

Nieoczekiwanie do domu obok wprowadza się Kinga, a jej piękne oczy i słodki uśmiech po raz pierwszy ukruszają nieco mur, którym osłonił się Krystian. Po tajemniczym wybuchu pożaru w jej garażu mężczyzna, nie bacząc na niebezpieczeństwo, rzuca się do pomocy uroczej sąsiadce. Nad niektórymi płomieniami da się zapanować, jednak ognia, który wybuchnie między tą dwójką, niesposób tak łatwo ugasić.

Potrzebujesz fachowego wsparcia? Czasem możesz dostać o wiele więcej.
Piąta książka z serii Faceci do wynajęcia.

*Do wyczerpania zapasów

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Dominika Smoleń – urodzona w 1997 roku, pochodzi z pięknych terenów Jury Krakowsko- Częstochowskiej, obecnie mieszka na Górnym Śląsku. Studiuje psychologię, która to dziedzina jest jej pasją. Oprócz tego wielką miłością Dominiki są książki, które nie tylko pisze, ale też nałogowo czyta, a także zwierzęta, fotografia, muzyka, gotowanie oraz seriale medyczne. Ostatnio zaczęła się również interesować domową uprawą roślin. Pierwszą powieść opublikowała w 2015 roku. Obecnie ma na koncie kilka książek, a także parę opowiadań wydanych w ramach antologii, z których część dochodu  przeznaczona była na cele charytatywne. W swoich powieściach Dominika łączy wątki miłosne z psychologicznymi, co jest gwarancją naprawdę dużej dawki emocji.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Nazwisko autorki, jaką jest Dominika Smoleń, już kilkakrotnie przemknęło mi przed oczami. Kojarzę nawet, że czytałam jedną jej powieść, ale już nie do końca pamiętam jakie zrobiła na mnie wrażenie. A to oznacza, że chyba po prostu zwyczajne czy przeciętne. Byłam bardzo ciekawa jak rozwinęła się proza autorki i w jakim kierunku poszła, a że na rynku literackim pojawiła się nowa i rozchwytywana seria wydawnictwa Niegrzeczne Książki – „Faceci do wynajęcia”, miałam okazję spróbować. Nie zając innych tomów tego cyklu, co z resztą nie było wymagane, bo każdy dotyczy innego bohatera, dzięki uprzejmości księgarni TaniaK[Adres usunięty] sięgnęłam po książkę „Strażak”. Co o niej sądzę? Jakie zrobiła na mnie wrażenie? Zapraszam na recenzję.

  ZARYS FABUŁY

  Krystian jest samotnikiem, ale to jego celowy wybór. Nie ma zamiaru zakładać rodziny czy wikłać się w głębsze relacje, a wszystko ze względu na pracę, jaką wykonuje. To strażak. A wszyscy wiemy jak niebezpieczny bywa ten zawód, kiedy trzeba stanąć oko w oko z szalejącym ogniem i ratować ludzi, zwierzęta czy domostwa. Mężczyzna nie ma zamiaru narażać nikogo na stres, toteż wybiera życie kawalera. Kiedy jednak niedaleko niego wprowadza się młoda i urocza dziewczyna o imieniu Kinga, Krystian dość szybko zwraca na nią uwagę. Cicha i zamknięta w sobie wydaje się czymś wyróżniać. Kiedy w jej garażu wybucha pożar, Krystian bez wahania rusza jej na ratunek. Pomiędzy tą dwójką rodzi się coś, czemu nie będą w stanie zaprzeczyć.

  BOHATEROWIE: STRAŻAK I OFIARA POŻARU

  Główna bohaterka powieści to piękna, ale cicha dziewczyna. Raczej wycofana, mająca w sobie niezwykły urok. Teraz się przeprowadza, rozpoczynając nowy rozdział życia. Kinga niesie ze sobą jednak swoją własną, niełatwą historię. Walczy z depresją. Wciąż nie otrząsnęła się po śmierci rodziców, którzy odeszli już jakieś parę lat temu. Kim jest zatem Krystian? To strażak samotnik, a zarazem facet, który potrafi być otwarty na nowe znajomości – w sprawie uczuć dotyczących kobiet – tylko przelotne. Ma przyjaciela, kontaktuje się z mamą, ale nie zamierza wikłać się w nic głębszego. W końcu stracił kiedyś ojca i też nosi w sobie pewien żal. Na przekór sobie dość szybko zauważa Kingę i zaczyna odczuwać względem niej coś wyjątkowego. To mnie właśnie trochę mierziło, że relacja tej dwójki rozwija się dość szybko i nie do końca w zgodzie z opisem charakterów tych postaci.

  KWESTIE MIŁOSNE

  Relacja miłosna to mieszanka namiętności, ale i prób zrozumienia siebie nawzajem z bagażem trudnej przeszłości. Niby była namiętność, była postępująca etapowo szczerość, a jednak zabrakło mi tutaj emocji i wiarygodności. A właściwie, zabrakło mi tutaj po prostu czegoś, co wywołałoby iskrę i skłoniło do kibicowania bohaterom. Tymczasem ta cała ich miłość wydawała mi się po prostu papierowa i ograniczona tylko do książkowych stron. Powieść przeczytałam szybko, niby nie była zła, choć jak wspomniałam, nie wzbudziła we mnie żadnych uczuć. Autorka porusza także dwa inne tematy niekoniecznie związane z kwestią uczuciową. Jest walka z depresją, utrata bliskiej osoby. Jest także niebezpieczny zawód strażaka, który wymaga poświęcenia i ponadprzeciętnej odwagi. Tutaj pojawia się zagadka dotycząca wybuchu pożaru u Kingi, który mógł nie być tylko przypadkiem. Wszystkie te tematy mogłyby być bardziej rozwinięte, ale już nie będę się czepiać wątków pobocznych. Ważne, że cokolwiek się pojawiło.

  PODSUMOWANIE

  „Strażak” to zatem historia miłosna, niewątpliwie romans, który okazał się być dość sztampową powieścią, lekką, na jeden wieczór, wartką do przeczytania, a zarazem niewywołującą większych emocji. Mi historia wydawała się zbyt płaska, zabrakło głębi w relacji uczuciowej, która sprawiała wrażenie ograniczonej tylko do kart książki. Nie było źle, ale też nie czułam niczego podczas czytania, w efekcie uznając, że to po prostu przeciętna lektura. Nie chcę Was do niej zniechęcać, bo ostatecznie da się ją przeczytać, ale też uważam, że na rynku funkcjonuje wiele lepszych romansów. I na pewno będę miała zamiar zapoznać się z innymi częściami cyklu o Facetach do wynajęcia, bo już wyczytałam, że są znacznie lepsze od tej części.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Długi czas temu miałam okazję zapoznać się z jedną, czy dwoma powieściami Dominiki Smoleń i choć bardzo mi się podobały, kolejne trafiały na półkę Legimi, czekając wciąż na swoją kolej. Ogromnym sentymentem darzę jednak serię ,,Faceci do wynajęcia", w której polskie autorki piszą pojedyncze historie o kolejnych pracownikach. Był już ,,Kucharz", ,,Trener", ,,Aktor" i ,,Ogrodnik". Teraz przyszedł czas na ,,Strażaka" Krystiana i jego bohaterskie wejście do płonącego domu, by uratować niedawno poznaną sąsiadkę.

  Krystian jest mężczyzną, który z jednej strony niczego się nie boi i w akcje strażackie wchodzi bohatersko, by pomóc ratowanym ludziom, czy zwierzętom. Z drugiej jednak strony panicznie boi się założyć rodzinę, mieć żonę, dzieci. Jego ojciec był policjantem, który umarł na służbie, zostawiając po sobie pustkę. On zdecydowanie nie chce tak żyć, w obawie, że kiedyś go zabraknie, a rodzina się załamie. Podobne przeżycia ma jego nowa sąsiadka Kinga, która po tragicznej śmierci rodziców leczy się psychiatrycznie, a kupienie domu w Zawierciu ma być nowym początkiem. Także nie chce nikomu zaufać, bojąc się, że po raz kolejny nie da rady uporać się z tak wielką stratą. Czy jednak nieszczęśliwy wypadek, a może zrządzenie losu dadzą im szansę na wspólne jutro?

  Muszę przyznać, że choć ,,Strażak" leżał w kolejce do czytania i cierpliwie czekał na swoją kolej, to gdy już zaczęłam, nie mogłam przestać. Dominika Smoleń nie stworzyła literackiego arcydzieła, ale w ramach przerywnika jest to lektura idealna. Poznajemy losy Krystiana, nie mogącego dojść z mamą do porozumienia oraz Kingi, która może zawierzyć swoje życie jedynie przyjaciółce Marcie. Dominika Smoleń wykonała ogromną pracę merytoryczną, starając się ukazać życie strażaka ze wszystkimi jego zaletami i wadami. Wezwania na akcję nawet w wolne dni, niebezpieczne wydarzenia, w których bierze udział, a z drugiej strony bezinteresowna chęć niesienia pomocy, bycie dla tych, którzy tej pomocy potrzebują. ,,Strażak" to piękna historia, obok której nie możecie przejść obojętnie. Ja z kolei mam motywację, by sprawdzić, czy inne książki autorki także spodobają mi się jak ta powyższa.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kolejny tom z cyklu Faceci do wynajęcia wpadł w moje ręce i od pierwszych stronic przypadł mi do gustu. Bohaterem piątego tomu jest mężczyzna wykonywujący niezwykle ryzykowny zawód strażaka. Wiem coś o tym, gdyż jako córka dowódcy straży pożarnej doskonale orientuję się jaka to niebezpieczna praca i ile stresu przechodzi rodzina, gdy tata był na misji i gasił ogromne pożary.

  Krystian walczy z żywiołem ognia i wie czym może zakończyć się takie wezwanie. Dlatego postanawia być samotnikiem, aby nie sprawiać nikomu takich tortur. Szuka jedynie przelotnych znajomości, które szybko idą w zapomnienie.

  Wszystko układa się po jego myśli do czasu, gdy jego sąsiadką zostaje piękna dziewczyna. Pożar w jej garażu zbliża ich do siebie, lecz strażak broni się przed uczuciami jakie go ogarniają

  Czy Kinga zdobędzie serce Krystiana i przebije mur jakim się otoczył? Jakich metod użyje, by strażak spędzał z nią więcej czasu? Czy ich dwa serca się połączą?

  Uwielbiam takie ciepłe i lekkie historie, które poruszają każdą cząstkę mojej duszy oraz sprawiają, że pochłaniam je w ekspresowym tempie. Pióro pani Dominiki jest mi dobrze znane, gdyż miałam przyjemność przeczytać kilka jej książek i docenić jej talent oraz bardzo przystępny styl.

  Polubiłam główne postaci, kibicowałam im od samego początku i przeżywałam wraz z nimi wszystkie piętrzące się problemy. Z uznaniem obserwowałam jak między tą dwójką iskrzy, jak przyciąga ich do siebie niewidzialna nić pożądania i rodzące się uczucie. Może ich relacja nie była idealnie dopracowana i drobinę czegoś mi tu brakowało, jednak mi to nie przeszkadzało. W scenach zbliżeń nie zabrakło żaru, namiętności i pasji, które przedstawione zostały ze smakiem oraz umiarem.

  Zachęcam was do sięgania po tę powieść, która nie zanudzi was dzięki dynamicznej fabule, pobudzi wyobraźnię i dostarczy wielu wrażeń. Gorąco polecam tę lekturę, która uprzyjemni wam wieczór, pozwoli się odprężyć i zapomnieć o trudach codziennego dnia. Nie zwlekajcie! Siadacie w fotelu z lampką wina lub ciepłą herbatką i zagłębcie się w historię dzielnego Krystiana i niestrudzonej Kingi. Jestem pewna, że wpasuje się ta opowieść w wasze gusta.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "STRAŻAK. IGRAJĄC Z OGNIEM"

  Dominika Smoleń - strona autorska Wydawnictwo Kobiece Niegrzeczne książki

  Krystian jest strażakiem i stawia swoją pracę na pierwszym miejscu, nie chce angażować się w relacje damsko - męskie, bo twierdzi, że to rozproszy go wykonywaniu niebezpiecznych zadań, a w dodatku nie chce sprawić niepotrzebnego bólu i zawodu bliskiej osobie.

  Ma jedynego przyjaciela u siebie w jednostce, kontakt z matką jest minimalny, bo gdy tata Krystiana umiera na służbie, mama się załamuje, a on jest zdany tylko na siebie. Mimo wszystko mężczyzna lubi angażować się w pracy i ryzykować własnym życiem nawet za cenę bycia osamotnionym. Nie chce kogoś przytłaczać balastem, nie chce wysłuchiwać by zmienił pracę. Wszystko to jest do czasu... W jego sąsiedztwie pojawia się nowa mieszkanka Kinga, która sprawia wrażenie tak kruchej, że Krystian coraz częściej łapie się na tym, że chętnie zaopiekowałby się kobietą.

  Kinga straciła w młodym wieku swoich rodziców, ze spadku po nich postanawia kupić nowy dom, by ruszyć do przodu, zapomnieć i być bliżej przy swojej przyjaciółce. Jest zlękniona i wyobcowana, walczy ze swoją depresją i próbuje nie cofać się w tył lecz z optymizmem patrzeć na otaczający świat. Wszystko zapowiada się wspaniale gdyby nie pożar na jej posesji, a ratującym ją z opałów jest Krystian.

  Więź po między Kingą, a Krystianem jest widoczna, pociąg fizyczny również, ale mężczyzna przecież nie pragnie związku tym bardziej, że nie chce wpłynąć na załamanie nerwowe Kingi. Tylko pytanie czy Kinga czuje tylko wdzięczność za uratowanie jej życia? Czy to celowe podpalenie by zwrócić na siebie uwagę?

  Książkę czyta się błyskawicznie, jednak jak dla mnie za mało w niej było dramaturgii, pewne wątki powinny być bardziej dopracowane i lekko wyolbrzymione, np. z depresją, wiem to dość ciężki temat lecz bardzo na czasie, brakowało mi więcej odczuć i skrajnych emocji, bo natłok myśli u takiej osoby jest zastraszająca. Sam problem, który pojawił się w relacji Krystiana i Kingi był tak błahy, że od razu wiedziałam czym się to zakończy. Nie jest to zła książka, ale czegoś mi w niej zabrakło, poruszenia, łez i mocnych emocji.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  RECENZJA PATRONACKA

  „Wydawało
  mi się, że mogliśmy stać się dla siebie nie tylko powodem do niepokoju, ale także lekiem na całe zło”.

  Na samym początku dziękuję Dominice za zaufanie. Za to, że powierzyła w moje ręce kolejną swoją książkę, którą objęłam swoim patronatem, a wydawnictwu Niegrzeczne Książka dziękuje za egzemplarz recenzencki tej historii.

  Poznaliśmy już czterech Facetów do wynajęcia: Trenera — gdzie pot z wysiłku oblewał nam czoło, Ogrodnika, któremu żadne źdźbło trawy się nie oprze, Kucharza, który serwował nam potrawy na ostro lub z nutką pikanterii oraz Aktora gdzie każde wydarzenie i przeżycie było niczym rola w filmie. Przyszła pora na kolejnego z nich — Strażaka — igrającego z ogniem i podsycającego żar naszych zmysłów — autorstwa Dominiki Smoleń.

  „Strażak. Igrając z ogniem” to historia Krystiana, młodego mężczyzny, któremu żaden ogień nie jest straszny i w pełni oddającemu się swojej ukochanej i niebezpiecznej pracy. To również historia Kingi, młodej dziewczyny, która po stracie rodziców i ciężkiej chorobie, postanawia zmienić swoje życie i przeprowadza się do Zawiercia. Początkowo znajomość tych dwojga zaczyna się od zwykłego i nieśmiałego „Cześć". Po pewnym nieszczęśliwym wydarzeniu, losy tych dwojga splatają się, a ich relacja nabiera innego znaczenia. Oboje są pewni obaw i sprzecznych uczuć. Czy pokonają swoje obawy i będą razem? A może rozejdą się każde w swoją stronę?

  Tym razem Dominika zaserwowała nam historię pełną zwrotów akcji z ciekawa i dopracowaną pod każdym względem fabułą. Niezwykle lekka i przyjemna lektura idealną na coraz cieplejsze wieczory na tarasie czy też do poczytania w domowym zaciszu. Napisana jest prostym i zrozumiałym dla czytelnika językiem. Ciekawie wykreowani bohaterowie, oboje doświadczeni przez życie młodzi ludzie, którzy mogą być dla siebie lekiem na całe zło tego świata. Sceny zbliżeń dodawały nutkę pikanterii tej książce i powodowały wypieki na twarzy. Historia o przezwyciężaniu lęku i obaw, ale też historia o prawdziwej miłości, która jest balsamem dla zbolałej duszy.

  Jeśli szukacie czegoś przyjemnego i lekkiego do przeczytania to „Strażak” idealnie pasuje. Gwarantuję, że miło spędzicie z nią czas.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Strażak. Igrając z ogniem. Faceci do wynajęcia. Tom 5
 • Autor: Dominika Smoleń
 • Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
 • Seria Faceci do wynajęcia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 296
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367137102
 • Język: polski
 • Podtytuł: Faceci do wynajęcia Tom 5
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788367137102
 • EAN: 9788367137102
 • Wymiary: 13.5x20.5x2.2 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -38%
  Aktor. Gra zmysłów. Faceci do wynajęcia. Tom 4

  Aktor. Gra zmysłów. Faceci do wynajęcia. Tom 4

  Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Aktor. Wciela się w role, co chwila zmienia maski, wywołuje lawinę emocji. Natalia miała zostać farmaceutką, ale skończyła jako bezrobotna astronomka. Nic dziwnego, że entuzjastycznie zareagowała na propozycję swojej cioci, która potrzebowała...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

  Pilot. Podniebne doznania. Faceci do wynajęcia. Tom 6

  Do 18 maja książka dostępna wyłącznie na TaniaKsiążka.pl. Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Pilot. Mocno trzyma ster, wzlatuje w przestworza, zabiera w nieznane Pilotka Ida Halko traci pracę z powodu redukcji etatów. Ma na utrzymaniu dziadka, który przebywa w domu opieki, a w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

  Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

  Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie. Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Ogrodnik. Raj odnaleziony. Faceci do wynajęcia. Tom 2

  Ogrodnik. Raj odnaleziony. Faceci do wynajęcia. Tom 2

  Ogrodnik. Kreuje magiczne przestrzenie, pielęgnuje delikatne rośliny i sprawia, że rozkwitają. Jagoda niebezpiecznie zbliża się do trzydziestki. To zdecydowanie nie najlepszy moment na to, żeby całe jej dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami. Ale pewnych zmian nie sposób zatrzymać –...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Kucharz. Na ostro. Faceci do wynajęcia. Tom 3

  Kucharz. Na ostro. Faceci do wynajęcia. Tom 3

  Kucharz. Łączy ostrość ze słodyczą, dba o odpowiednią temperaturę i gwarantuje eksplozję smaku. Amelia musi zmierzyć się z zupełnie nową dla niej sytuacją. Do tej pory to jej mąż Karol zarabiał na utrzymanie ich małej rodziny, teraz jednak, kiedy firma, którą przejął po rodzicach, upadła, finansowa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Two Dirty Souls

  Two Dirty Souls

  „Two Dirty Souls” to opowieść o głęboko skrywanych sekretach, skomplikowanych relacjach rodzinnych, zakazanej miłości i dwojgu ludzi, którzy znacznie lepiej opanowali odgrywanie ról niż bycie sobą. Poznaj nową powieść Anny Langner – porywający romans z wielowymiarowymi bohaterami, którzy powoli...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,60 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Obietnica gangstera

  Obietnica gangstera

  Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno prawo, jak i reguły obowiązujące w przestępczym świecie, i dziewczyna, która w wyniku gangsterskich porachunków traci ukochaną osobę i musi nagle...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,91 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Zamknij oczy. Oczy wilka. Tom 4

  Zamknij oczy. Oczy wilka. Tom 4

  Ludzie się nie zmieniają, tylko zakładają lepsze maski. „Zamknij oczy” to czwarty tom bestsellerowej serii Oczy wilka. Dalszy ciąg gorąco przyjętej przez czytelniczki gangstersko-romansowej serii Alicji Sinickiej, której bohaterowie decydują się właśnie na spokojne, rodzinne życie. Jednak jak się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  El Diablo

  El Diablo

  „El Diablo” to pełna pasji opowieść o sile namiętności, zemście i mrocznych stronach gorącego Madrytu. Pozwól zabrać się w podróż, z której nie będziesz chciała wracać! Lena od kilku lat mieszka i pracuje w Madrycie. Nie przypuszcza, że jej życie stanie na głowie w dniu, w którym otrzyma zadanie,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore. Tom 2

  Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore. Tom 2

  „Heart breaker” to kolejna część serii Buntownicy z Rushmore, którą pokochały fanki opowieści o niepokornych facetach! Andreas ma łatkę łamacza serc, kobieciarza i playboya. Życie z przemocowym ojcem nauczyło go ukrywania wrażliwości pod maską pewności siebie. Choć jego codzienność przepełniają...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Aktor. Gra zmysłów. Faceci do wynajęcia. Tom 4 4/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aktor. Gra zmysłów. Faceci do wynajęcia. Tom 4

Tylko na TaniaKsiążka.pl zakładka magnetyczna gratis!* Aktor. Wciela się w role, co chwila zmienia maski, wywołuje lawinę emocji. Natalia miała zostać farmaceutką, ale skończyła jako bezrobotna astronomka. Nic dziwnego, że entuzjastycznie zareagowała na propozycję swojej cioci, która potrzebowała...
Kucharz. Na ostro. Faceci do wynajęcia. Tom 3 5/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kucharz. Na ostro. Faceci do wynajęcia. Tom 3

Kucharz. Łączy ostrość ze słodyczą, dba o odpowiednią temperaturę i gwarantuje eksplozję smaku. Amelia musi zmierzyć się z zupełnie nową dla niej sytuacją. Do tej pory to jej mąż Karol zarabiał na utrzymanie ich małej rodziny, teraz jednak, kiedy firma, którą przejął po rodzicach, upadła, finansowa...
Ogrodnik. Raj odnaleziony. Faceci do wynajęcia. Tom 2 4/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogrodnik. Raj odnaleziony. Faceci do wynajęcia. Tom 2

Ogrodnik. Kreuje magiczne przestrzenie, pielęgnuje delikatne rośliny i sprawia, że rozkwitają. Jagoda niebezpiecznie zbliża się do trzydziestki. To zdecydowanie nie najlepszy moment na to, żeby całe jej dotychczasowe życie wywróciło się do góry nogami. Ale pewnych zmian nie sposób zatrzymać –...
Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1 5/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie. Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który...
Pan i władca 5/5 Nasza cena:
24,74 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pan i władca

„Pan i władca” to powieść, w której namiętność jest grą dla odważnych. A kiedy wszystkie chwyty są dozwolone, zwycięstwa pragnie się jeszcze mocniej. Aleksandro zawsze dostaje to, czego chce. A tym razem chce dla siebie żony. Słodka, niewinna Bianca wydaje się kandydatką idealną dla szefa włoskiej...
Miłość pod okiem trenera 5/5 Nasza cena:
28,19 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Miłość pod okiem trenera

Julia nie czuła się dobrze w swoim ciele. Krytyczne myśli i oceny wpędziły ją w kompleksy, ale mogły doprowadzić do czegoś gorszego - depresji. Dziewczynie wydawało się, że za wszystkie porażki w jej życiu odpowiadają nadprogramowe kilogramy. Pewnego dnia przyjaciółka namawia ją, by poszła na...
Zacznę od nowa 5/5 Nasza cena:
21,02 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zacznę od nowa

Sądziła, że jej życie jest całkiem dobre, dopóki z dnia na dzień nie rozsypało się jak domek z kart. Każdego ranka, po przebudzeniu, pierwsze, o czym myśli, to alkohol. Uzależniła się od niego, kiedy zerwał z nią chłopak, a kolejny dramatyczny splot wydarzeń doprowadza do tego, że pije coraz...
Candy 3/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Candy

Maja jest młodą, ambitną dziennikarką, która nie boi się zawodowych wyzwań. Wkrótce otrzymuje zlecenie, by przeprowadzić wywiad z Zetem – raperem, którego uwielbia i którego bardzo chciałaby poznać. Dziewczyna nie może doczekać się spotkania sam na sam, jednak w momencie, w którym przekracza...
Sąsiedzka miłość 4/5 Nasza cena:
28,92 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sąsiedzka miłość

Pierwszą miłością Marceliny był jej sąsiad i najlepszy przyjaciel z czasów dziecięcych zabaw. Igor jednak nigdy nie zwracał uwagi na dziewczynę z domu obok, uważając ją tylko za koleżankę. Z czasem ich relacja stała się bardziej oschła, a oni oddalili się od siebie, chociaż nie doszło do żadnej...
Żar pocałunku 4/5 Nasza cena:
35,63 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Żar pocałunku

Wojtek jest skoczkiem narciarskim, któremu wydaje się, że w życiu ma już wszystko, tylko dlatego, że jest dobry w sporcie. W tym sezonie zimowym ma szansę na to, żeby w końcu stanąć na podium i chce dać z siebie wszystko. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się Daria, siostra jednego z jego kolegów z...
Leć motylku 4/5 Nasza cena:
28,62 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Leć motylku

Ludzie mówią, że anoreksję da się wyleczyć, ale Viktoria nie jest tego taka pewna. Chociaż od momentu zachorowania minęło już kilka lat, a psychiatra uważa, że Viki uwolniła się od tej przypadłości, to jednak głos w głowie dziewczyny dalej namawia ją do tego, by trochę schudła.Kiedy Viktoria...
Gaming house 4/5 Nasza cena:
34,69 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gaming house

Jeden dom. Ośmioro przyjaciół, którzy są geekami komputerowymi. Przygody, które potrafią rozbawić do łez. Kiedy grupa znajomych zdecydowała się zamieszkać razem, nie zdawała sobie nawet sprawy z tego, jak wiele rzeczy może nie wyjść po ich myśli i jak wiele dramatów może zawitać do ich życia. Jak...
Wybrane bestsellery
Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Polski w 4 tygodnie dla Ukraińców

Kurs składa się z: podręcznika oraz plików MP3 tekstami dialogów. Każda lekcja składa się z: dialogu i jego tłumaczenia, objasnień gramatycznych, słownictwa wraz z wymową, ćwiczeń,objaśnień realioznawczych. Курс для тих,...
Planeta Piołun 5/5 Nasza cena:
28,84 zł 46,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Planeta Piołun

Świat zmienia się, przekraczając jakąś fatalną granicę pisze Oksana Zabużko, patrząc na Europę trawioną toksycznymi populizmami i opadającą w intelektualną przepaść. W podzielonym świecie baniek informacyjnych jej eseje zdają się kierować czytelnika w stronę ocalenia, którym dla autorki jest...
Serce wiedźmy 5/5 Nasza cena:
32,44 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Serce wiedźmy

„Serce wiedźmy” to czerpiąca z nordyckich legend, ponadczasowa opowieść o miłości i zdradzie, przyjaźni i lojalności. Umierają ludzie. Umierają bogowie. Ona wciąż trwa. Opowieść o Angerbodzie rozpoczyna się tam, gdzie inne historie o wiedźmach się kończą: na płonącym stosie. Ukarana przez Odyna za...
Na wschód od Edenu 5/5 Nasza cena:
48,08 zł 75,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Na wschód od Edenu

Wpaniała opowieść o miłości, zdradzie i grzechu, który przebiera różne formy i często prowadzi do zguby… Powieść - uznawana za jedno z najwybitniejszych dzieł Steinbecka - opowiada o tragicznym losie rodziny Trasków, która na przełomie XIX i XX wieku osiedliła się w dolinie Salinas. Adam Trask,...
Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204 5/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Marvel - komiksy, zabawki, gadżety Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery 76204

Akcja na dużą skalę z mechem i minifigurką Iron Mana Posadź Iron Mana za sterami jego niezwykłej mechanicznej zbroi i zamień latającego geniusza w giganta walki. Naładowany miotacz klocków, ogromna tarcza energetyczna i potężne, ruchome ręce i nogi — dzięki takiemu wyposażeniu nic nie stanie na...
Życzę mu śmierci 5/5 Nasza cena:
29,19 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życzę mu śmierci

Pełna determinacji podróż w poszukiwaniu prawdy Dwadzieścia lat temu córka Susan Lentigo została brutalnie zamordowana. Kobieta nigdy nie pogodziła się ze stratą. Rozwiodła się z mężem, pracuje jako kelnerka w jadłodajni, mieszka w tym samym domu, co dwadzieścia lat wcześniej. Jedyne, co trzyma ją...
Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim 5/5 Nasza cena:
9,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kicia Kocia mówi: "Dzień dobry!" w języku ukraińskim

Киця-Миця! Історії про Кицю-Мицю підкорили серця...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
111,99 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Cienie zła 5/5 Nasza cena:
30,22 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cienie zła

Stare zbrodnie są jak drzewa. Głęboko zapuszczają korzenie. Podobno nie ma zbrodni idealnej. Niektórzy mordercy są jednak bardzo sprytni. Nie mają skrupułów, wyrzuty sumienia nie mącą im precyzji myślenia. Zdają się nie mieć ludzkich cech, a przede wszystkim słabości. Ale dla pewnego mordercy...
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,34 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina 5/5 Nasza cena:
49,48 zł 64,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina

Najbardziej sensacyjna biografia roku. Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
111,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula