Powiem tylko raz. Detektyw D.D. Warren. Tom 10

Autor:

Lisa Gardner

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 20
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Nasza cena: 30,10 zł 39,90 zł Taniej o: 25%

Dwie traumatyczne historie, które zbiegają się w całość, kiedy w domu jednej z kobiet zostają znalezione zwłoki.

"Powiem tylko raz" autorstwa Lisy Gardner to poruszająca historia dwóch kobiet. Dla jednej z nich zamordowany był ofiarą, a dla drugiej... przestępcą.

6 lat temu Evie Carter przyznała się, że przypadkowo zastrzeliła swojego ojca, a dziś policja zastaje ją z pistoletem w dłoni nad ciałem męża. W głowach wielu osób rodzi się pytanie: czy tej samej osobie może przydarzyć się dwukrotnie taki sam wypadek? Zdjęcie zamordowanego mężczyzny obiega wszystkie media. Rozpoznaje go Flora, która nie widzi w nim ofiary, ale przestępcę. Szybko łączy go z grupą gwałcicieli i morderców porywających młode kobiety, którzy bezpowrotnie zniszczyli jej życie.

Losy obu kobiet łączy detektyw D.D. Warren, która jako jedyna wierzy w niewinność Evie. I wydawać się może, że tylko ona może dojść do prawdy na temat jej męża i losu sześciu zaginionych dziewczyn, który pozostaje nieznany.

Całą historię tworzą trzy kobiety: policjantka, domniemana morderczyni i dawna ofiara zamordowanego mężczyzny, która teraz pomaga w ściganiu swoich oprawców i wymierzeniu sprawiedliwości.


Opinie o książce

Gardner wie, jak skonstruować głęboko poruszający thriller psychologiczny, któremu nie sposób zarzucić braku autentyczności. Jest mistrzynią kryminalnych historii. Fani jej powieści uznają tę książką za jedną z najlepszych, a nowi czytelnicy będą zachwyceni zajmującą intrygą i niemożliwym do przewidzenia zakończeniem.

"Associated Press"

Jest to z pewnością najbardziej ambitna i wszechstronna z powieści Gardner. To druzgocąca historia, która bezwzględnie trzyma swoich czytelników w napięciu. „Never Tell“ jest kandydatem do tytułu najlepszego thrillera 2019 roku.

"Providence Journal"

„Never Tell“ to kolejna trzymająca w napięciu powieść Lisy Gardner, niekwestionowanej królowej suspensu. Thriller, który pozostanie ze swoimi czytelnikami długo po jego skończeniu.

"The Real Book Spy"


O autorce

Lisa Gardner to amerykańska autorka kryminałów, sensacji, thrillerów, literatury obyczajowej, romansów i literatury pięknej. "Powiem tylko raz" to dziesiąta część z cyklu "Detektyw D.D. Warren", w którego skład wchodzą jeszcze kolejno: "Samotna", "W ukryciu", "Sąsiad", "Dziecięce koszmary", "The 7th Month", "Kochać mocniej", "Złap mnie", "3 Truths AND a Lie", "Nie bój się", "Znajdź ją" oraz "Szukaj mnie". Inne znane książki pisarki to m.in.: "When you see me", "Pożegnaj się", "Zaginiona", "Samotna" czy też "Krok za tobą".

Recenzje (20)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Powiem tylko raz to moje pierwsze spotkanie z twórczością Lisy Gardner, z pewnością nie będzie ostatnie. Książka zawiera kilka bardzo ciekawych kryminalnych zagadek, które śledziłam z ogromnym zainteresowaniem: śmierć ojca Evy, zabójstwo jej męża, porwanie Flory, kwestia podpalaczy, mamy też wątek darknetu. Fabuła została świetnie zbudowana, autorka zaserwowała nam kilka zaskakujących zwrotów akcji – udało jej się mnie zmylić. Tempo akcji, stopniowo budowane napięcie, nie pozwalało czytelnikowi odetchnąć.

  Głównymi bohaterkami powieści są trzy kobiety, totalnie do siebie niepodobne: detektyw D.D. Warren, Flora - ocaleniec oraz Evie morderczyni. Ich historie, na pozór bez żadnego związku, są mocno traumatyczne i z pewnością intrygujące. Narracja została tak poprowadzona, że poznajemy wydarzenia z punktu widzenia każdej z kobiet. Uwielbiam takie rozwiązania, to pozwala mi lepiej poznać bohaterów, wczuć się w ich sytuację. Bardzo mi się podobała warstwa psychologiczna powieści, obserwowanie rozterek bohaterów, ich psychiki. N szczególną uwagę zasługują przemyślenia Flory, to jak bardzo zmieniła ją trauma z przeszłości, jak trudno jej się odnaleźć w rzeczywistości. Oprócz wątków kryminalnych, autorka zwraca też uwagę na trudne relacje w rodzinie, na kłamstwa i mocno skrywane sekrety.

  Powiem tylko raz to 10 tom cyklu książek o detektyw D.D.Warren. Nieznajomość poprzednich części nie przeszkadza, by w pełni cieszyć się historią. Według mnie, po książkę z pewnością warto sięgnąć, szczególnie polecam osobom lubiącym thrillery z dobrze poprowadzonym śledztwem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Mimo że sama wybrałam tą książkę, z bogatej oferty Wydawnictwa Albatros, jednak na przeczytanie musiała chwilę poczekać. Spowodowane to było moimi problemami zdrowotnymi.

  Trzy kobiety, traumatyczne historie, dwa zabójstwa i duża ilość sekretów rodzinnych, sprawiły że nie mogłam się od książki oderwać.

  Evelin Carter to córka genialnego profesora matematyki, którego przed 16 laty w nieszczęśliwym wypadku zastrzeliła. Gdy do spokojnego domu w sielskiej okolicy, dociera policja, znajduje ją z pistoletem w dłoni i trupem męża w pokoju. Sprawę prowadzi detektyw D.W. Warren. To już druga sprawa z udziałem Evelin która policjantka prowadzi. I coś jej się w całej historii nie zgadza. Trzecia kobieta to Flora Dane, przed kilkoma laty uwolniona z rąk pedofila i gwałciciela. Pomaga detektyw rozwikłać sprawę, zwłaszcza że w zamordowanym mężczyźnie rozpoznaje człowieka, którego spotkała wraz ze swoim oprawcą w barze. Czy to co wygląda na kolejne zabójstwo popełnione przez Evelin, jest nim? Czy dowody świadczące przeciwko ciężarnej kobiecie, doprowadzą do jej skazania?

  Czytając ten thriller poznajemy życie tych kobiet. Ich sposób na radzenia sobie z traumami, obecne leki i zachowania. Autorka szczególną uwagę poświęca trudnym relacją rodzinnym, w których nie brak sekretów.

  Lisa Gardner napisała kolejny, dziesiąty już tom ze śledztwami prowadzonymi przez Detektyw D.D. Warren. Nie czytałam wcześniejszych, ale „Powiem tylko raz” tak mnie zainteresowało, że będę starała się sięgnąć po wcześniejsze tomy.

  Za egzemplarz recenzyjny dziękuję Wydawnictwu Albatros. Zapraszam na stronę: [Adres usunięty]

  Wydawnictwo Albatros

  Ilość stron: 448

  Data premiery: 14 października 2020

  Tłumaczenie – Lech Z. Żołędziowski

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Do domu w spokojnej okolicy zostaje wezwana policja. Na miejscu znajdują ciało mężczyzny. Podejrzaną o morderstwo jest jego żona, Evie Hopkins. Przed szesnastu laty zabiła ona swojego ojca ale uznano to za nieszczęśliwy wypadek.

  Detektyw D. D. Warren przed wielu laty prowadziła śledztwo w sprawie Evie i nie wierzy, że dwa razy można kogoś postrzelić przez przypadek.

  Flora Dane jest informatorką detektyw D. D. Przed kilkoma laty została uprowadzona i przetrzymywana przez psychopatę. Na jednym ze zdjęć opublikowanych w prasie rozpoznaje ofiarę morderstwa. Jednak uważa ona go za jednego ze swoich oprawców.

  Moje pierwsze spotkanie z autorką i uważam, że było naprawdę udane. "Powiem tylko raz" to świetny thriller z wątkiem kryminalnym. Mimo, że jest to juz 10 tom przygód detektyw D. D. Warren to książkę śmiało można czytać bez znajomości poprzednich części. Świetnie poprowadzona fabuła książki, śledztwo z każdą stroną nabiera rozpędu i książkę czyta się z wielkim zaciekawieniem. Książka trzymała mnie w napięciu do ostatniej strony. Troszeczkę rozczarowało mnie zakończenie ale mimo wszystko polecam, warto sięgnąć po tą pozycję.

  Dziękuję @wydawnictwoalbatros za możliwość przeczytania książki. Na pewno sięgnę po wcześniejsze części przygod detektyw D. D. Warren.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Powiem tylko raz” Lisy Gardner to dziesiąty tom cyklu o detektyw D.D. Warren, jednak bez problemu da się ją czytać bez znajomości tomów poprzednich – sprawdziłam to osobiście, gdyż ten tytuł jest moim pierwszym spotkaniem z piórem tej amerykańskiej autorki :) Książkę określiłabym jako połączenie kryminału z thrillerem – mamy tu i solidne, rozbudowane śledztwo i sporo napięcia związanego z niewyjaśnioną przeszłością jednej z bohaterek, która skrzętnie broni swoich tajemnic.

  Fabuła przedstawiona jest z punktu widzenia trzech, bardzo przekonywujących postaci – Flora opowiada nam o swoich traumatycznych przeżyciach z przeszłości i wzbudza podziw swoją determinacją i odwagą. Evie jest bardzo zagadkowa, powoduje nie lada zamieszanie w hipotezach wysuwających się w czasie lektury. Intryga jest mocno poplątana i zagmatwana, akcji też jest sporo, dużo się dzieje, więc i na nudę nie ma miejsca. Mówiąc krótko to po prostu dobra książka!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka "Powiem tylko raz" jest dziesiątym tomem cyklu z detektyw D.D. Warren. Przyznam, że nie zdarzyło mi się czytać ich po kolei i nigdy nie miałam żadnego problemu z połapaniem się w fabule, albowiem każda część to osobna, niezależna historia kryminalna.

  Przed szesnastoma laty Evie Carter przypadkowo zastrzeliła swojego ojca. Teraz policja zastaje ją nad ciałem męża z pistoletem w dłoni. Czy podobny wypadek może zdarzyć się tej samej osobie dwa razy?

  Gdy sprawa trafia do mediów, w ofierze Flora rozpoznaje "domniemanego" oprawcę.

  Co tak naprawdę wydarzyło się za zamkniętymi drzwiami?

  "Wszyscy nosimy jakieś maski. A im więcej mamy do ukrycia, tym ta fasada jest grubsza".

  Uwielbiam thrillery kryminalne w wykonaniu

  Lisy Gardner i sądzę, że jest ona mistrzynią tego gatunku, choć przyznam, że czytałam lepsze historie w jej wykonaniu, niż ta.

  Akcja była w miarę płynna, ale zdarzyły się momenty nużące, sytuację ratują: zawiła intryga i mocne, kobiece postacie: detektyw D.D. Warren, domniemana morderczyni Evie Carter i dawna ofiara Flora Dane.

  Ciekawostką jest, że postać Flory pojawia się w dwóch poprzednich częściach: "Znajdź ją” opowiada historię jej porwania, a w "Szukaj mnie" jest tajną informatorką Warren.

  Całą historię poznajemy fragment po fragmencie właśnie z perspektywy naszych bohaterek. To trudna i zawiła układanka. Najboleśniejsze są wspomnienia Flory z porwania i życia ze swym katem, aż po ocalenie.

  Ale ta historia należy przede wszystkim do Evie: od jej samotnego dzieciństwa, w tak zwanym dobrym domu, po życie współczesne w związku z człowiekiem, którego tak naprawdę nigdy nie poznała.

  Podobała mi się gęsta atmosfera i mrok, który spowija tę opowieść. Uczucia, które płyną ze stron, udzieliły się również i mnie. Jestem pełna domysłów, lęku, napięcia i smutku.

  "Żyliśmy w domu pełnym tajemnic, wzajemnie się siebie bojąc. Żadne z nas nie było w stanie wyznać prawdy".

  Premiera 14/10/2020

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 15 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Lisa Gardner
 • Wydawnictwo Albatros
 • Seria Detektyw D.D. Warren
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 448
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382150940
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Never tell
 • Tłumacz: Żołędziowski Lech Z.
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788382150940
 • EAN: 9788382150940
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Najczęściej kupowane razem
 • -45%
  Służąca

  Służąca

  Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,95 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -25%
  Chłopiec z lasu

  Chłopiec z lasu

  Mężczyzna o tajemniczej przeszłości musi znaleźć zaginioną nastolatkę. Najnowsza powieść mistrza zwrotów akcji, Harlana Cobena! New Jersey, 1986 rok. W Stanowym Parku Krajobrazowym Ramapo Mountain znaleziono dziecko. Brudne, odziane w łachmany i… kompletnie dzikie. Chłopiec rozumie po angielsku,...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 29,07 zł 38,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -38%
  Prosta sprawa. Bezimienny. Tom 1

  Prosta sprawa. Bezimienny. Tom 1

  Powieść sensacyjna mistrza kryminału Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie, ale ON sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel, który przyjechał do Jeleniej Góry, żeby spłacić dawno zaciągnięty dług. Kłopot w tym, że wpada w sam środek...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,63 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -35%
  Halny. Komisarz Forst. Tom 6

  Halny. Komisarz Forst. Tom 6

  Góry nie zaznały krwi przez niemal trzy lata. Panujący w nich spokój trwał, od kiedy Wiktor Forst ujął mordercę nazywanego Bestią z Giewontu – i nic nie wskazywało na to, by sytuacja miała się zmienić. Koszmar nadszedł wraz z halnym. Dominika Wadryś-Hansen została wezwana do Zakopanego, gdy tuż...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,92 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -33%
  Srebrne skrzydła. Faye. Tom 2

  Srebrne skrzydła. Faye. Tom 2

  Kobieca zemsta jest piękna i brutalna. Po zakończeniu toksycznego związku Faye rozpoczęła nowe życie za granicą. Jej były mąż Jack przebywa w więzieniu, a ona wreszcie może skupić się na rozwoju swojej kariery. Prowadzi firmę kosmetyczną „Revenge”, która coraz lepiej prosperuje – już niedługo jej...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,78 zł 39,99 zł
  w magazynie
 • -35%
  Bestia. Komisarz Eryk Deryło. Tom 7

  Bestia. Komisarz Eryk Deryło. Tom 7

  Seryjny morderca grasuje w Lublinie. Bestia powróciła. Skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności Igor Lubow - autor kryminałów, popełnia w celi samobójstwo. Mężczyzna odbywał wyrok za serię zabójstw dokonanych według fabuł własnych powieści. Po jego śmierci dochodzi do kolejnego morderstwa....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,92 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

  Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

  Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród. Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być. Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 32,04 zł 42,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -35%
  Cymanowski chłód. Cymanowski młyn. Tom 2

  Cymanowski chłód. Cymanowski młyn. Tom 2

  ŚNIEG ZASYPIE. NIKT SIĘ NIE DOWIE... MISTRZOWSKIE POŁĄCZENIE POWIEŚCI OBYCZAJOWEJ I THRILLERA INTRYGUJE NIEPRZEWIDYWALNĄ FABUŁĄ I PORYWA BRAWUROWYMI ZWROTAMI AKCJI. Końcówka 2018 roku. Pensjonat prowadzony przez Jerzego Zawiślaka i jego wybrankę przygotowuje się do zimowego sezonu, który powinien...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,98 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -25%
  Córka

  Córka

  Miłość matki, sekret córki. Trzymająca w napięciu, pełna dramatyzmu opowieść o matczynej odwadze i poświęceniu. Niebezpieczny sekret. Podejrzana śmierć. Zdeterminowana matka poszukująca odpowiedzi na dręczące ją pytania. Kate nigdy nie planowała zostać nastoletnią matką. Ale kiedy okazało się, że...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,06 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
 • -23%
  Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9

  Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9

  Detektyw D. D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej odsłonie pełnej zwrotów akcji serii Lisy Gardner. Tym razem staną przed trudnym dylematem– albo uratują młodej dziewczynie życie, albo… oddadzą ją w ręce sprawiedliwości. Dawny dom pięcioosobowej rodziny stał się właśnie miejscem zbrodni:...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 30,84 zł 39,90 zł
  wysyłka w 24 godziny
Warto zwrócić uwagę na...
Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,96 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1

To tu jesteś najbardziej bezbronny. Tu nikt nie usłyszy, jak wołasz o pomoc. Bo to ostatnie miejsce, w którym chcesz być SAM, gdy zjawi się ten zabójca… Pierwszy z cyklu thrillerów kryminalnych z detektyw D.D. Warren. Mroczna, niepokojąca powieść, która przyprawia o dreszcz przerażenia. Bobby...
Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9 0/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9

Detektyw D. D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej odsłonie pełnej zwrotów akcji serii Lisy Gardner. Tym razem staną przed trudnym dylematem– albo uratują młodej dziewczynie życie, albo… oddadzą ją w ręce sprawiedliwości. Dawny dom pięcioosobowej rodziny stał się właśnie miejscem zbrodni:...
Krok za tobą 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krok za tobą

Lisa Gardner to jedna z moich ulubionych autorek. Jej ekscytujące thrillery mają szybkie tempo i zaskakują niemal na każdej stronie. Zdecydowanie polecam”. – Karin Slaughter Czy jest bohaterem? Osiem lat temu starszy brat Sharlah Nay Rash zatłukł pijanego ojca kijem bejsbolowym, by uratować im...
W ukryciu. Detektyw D.D. Warren. Tom 2 5/5 Nasza cena:
27,01 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W ukryciu. Detektyw D.D. Warren. Tom 2

D.D. Warren i Bobby Dodge po raz kolejny zmierzą się z psychopatycznym mordercą. Możesz uciekać. Możesz się ukrywać. Ale nie licz na to, że przeszłość cię nie odnajdzie. Życie to system. System nie musi ci się podobać. Musisz go zrozumiesz. Wtedy przetrwasz.W ruinach nieczynnego zakładu...
Niepewność 0/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niepewność

Małżeństwo Justin i Libby oraz ich córka Ashlyn zostają porwani z własnego domu i przewiezieni do supernowoczesnego nieczynnego więzienia zbudowanego przez Denbe Construction, firmę należącą do Justina. Umieszczeni w jednej celi, czekają na ujawnienie motywów porywaczy, próbując zjednoczyć siły, co...
Czyste zło. Detektyw D.D. Warren. Tom 11 5/5 Nasza cena:
29,80 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czyste zło. Detektyw D.D. Warren. Tom 11

W górach Georgii wykopano szkielet kobiety. Ale prawda o tej zbrodni nadal jest pogrzebana. Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa wciąż nie może zostać zamknięta, choć ON sam od dawna nie żyje. Agentka specjalna FBI Kimberly Quincy i detektyw bostońskiej policji D.D. Warren nieustannie...
Audiobook Krok za tobą CD 0/5 Nasza cena:
27,64 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Krok za tobą CD

Lisa Gardner to jedna z moich ulubionych autorek. Jej ekscytujące thrillery mają szybkie tempo i zaskakują niemal na każdej stronie. Zdecydowanie polecam?. ? Karin Slaughter Czy jest bohaterem? Osiem lat temu starszy brat Sharlah Nay Rash zatłukł pijanego ojca kijem bejsbolowym, by uratować im...
Audiobook Czyste zło. Detektyw D.D. Warren. Tom 11 mp3 0/5 Nasza cena:
35,44 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Czyste zło. Detektyw D.D. Warren. Tom 11 mp3

W górach Georgii wykopano szkielet kobiety. Ale prawda o tej zbrodni nadal jest pogrzebana. Sprawa psychopatycznego porywacza Jacoba Nessa wciąż nie może zostać zamknięta, choć ON sam od dawna nie żyje. Agentka specjalna FBI Kimberly Quincy i detektyw bostońskiej policji D.D. Warren nieustannie...
eBook Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1 mobi epub 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1 mobi epub

To tu jesteś najbardziej bezbronny. Tu nikt nie usłyszy, jak wołasz o pomoc. Bo to ostatnie miejsce, w którym chcesz być SAM, gdy zjawi się ten zabójca… Pierwszy z cyklu thrillerów kryminalnych z detektyw D.D. Warren. Mroczna, niepokojąca powieść, która przyprawia o dreszcz przerażenia. Bobby...
Audiobook Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9 CD 0/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9 CD

Detektyw D. D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej odsłonie pełnej zwrotów akcji serii Lisy Gardner. Tym razem staną przed trudnym dylematem– albo uratują młodej dziewczynie życie, albo… oddadzą ją w ręce sprawiedliwości. Dawny dom pięcioosobowej rodziny stał się właśnie miejscem zbrodni:...
Audiobook Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1 mp3 0/5 Nasza cena:
34,48 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Samotna. Detektyw D.D. Warren. Tom 1 mp3

To tu jesteś najbardziej bezbronny. Tu nikt nie usłyszy, jak wołasz o pomoc. Bo to ostatnie miejsce, w którym chcesz być SAM, gdy zjawi się ten zabójca... Pierwszy z cyklu thrillerów kryminalnych z detektyw D.D. Warren. Mroczna, niepokojąca powieść, która przyprawia o dreszcz przerażenia. Bobby...
Audiobook Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9 mp3 0/5 Nasza cena:
36,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Szukaj mnie. Detektyw D.D. Warren. Tom 9 mp3

Detektyw D. D. Warren i Flora Dane powracają w kolejnej odsłonie pełnej zwrotów akcji serii Lisy Gardner. Tym razem staną przed trudnym dylematem– albo uratują młodej dziewczynie życie, albo… oddadzą ją w ręce sprawiedliwości. Dawny dom pięcioosobowej rodziny stał się właśnie miejscem zbrodni:...
Wybrane bestsellery
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
29,33 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
25,99 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
27,86 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
26,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Jurassic World T-Rex Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World T-Rex Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel 0/5 Nasza cena:
50,99 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Mattel

Lalka Barbie Color Reveal Chelsea Kolorowa syrenka Te zestawy Barbie Color Reveal kryją aż sześć niespodzianek! W każdym z nich jest lalka Chelsea z kolorowym syrenim ogonem, ale jej wygląd pozostaje na razie tajemnicą. Otwieranie opakowania jest częścią zabawy - pociągnij za pasek, aby usunąć...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel 0/5 Nasza cena:
38,24 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Radiowóz patrolowy Chase’a Mattel

Mali konstruktorzy mogą ruszyć do akcji z zestawem konstrukcyjnym Psi Patrol Radiowóz patrolowy Chase’a, w którym jest 1 figurka Chase’a do ustawiania w różnych pozach i 9 miniklocków oraz elementów specjalnych. Zbuduj radiowóz Chase’a i posadź figurkę za kierownicą, aby wyruszyć na patrol. Potem...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
51,14 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula