Marzycielka

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2019
Wydawnictwo
Ilość stron
312
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 30,81 zł
Audiobooki mp3
za 29,26 zł
Nasza cena: 25,02 zł 39,90 zł Taniej o: 37%

Trzecia i ostatnia część “Trylogii Autorskiej” Katarzyny Michalak.

Dalszy ciąg opowieści, w której główną bohaterką jest alter ego autorki. Daj się zaskoczyć po raz kolejny, tym razem za sprawą “Marzycielki”.

Ewa Kotowska jest autorką uwielbianych przez kobiety powieści. Ceniona pisarka mieszka w Australii. Pewnego dnia dostaje od wydawcy propozycję napisania autobiografii. Decyduje się na napisanie książki, w której fakty ze swego życia miesza z literacką fikcją w taki sposób, by czytelnik nie był w stanie zorientować się, co jest rzeczywistością, a co wytworem wyobraźni autorki. W ten sposób powstaje historia Weroniki Nocyk oraz Wiktora, syna sąsiadów - historia dzieci połączonych przemocą i brakiem miłości, których doświadczają ze strony rodziców. Opowieść o tym, jak brak zrozumienia ze strony dorosłych i samotność mogą odbić się na dalszych losach dwojga młodych ludzi.

Ewa Kotowska przeszła wiele. Jej serce zostało złamane nie raz. Poznała smak samotności. Okazuje się, że los może być dla niej jeszcze bardziej okrutny. Gdy straci ukochanego mężczyznę i najbliższych przyjaciół, sięgnie dna. Przewrotnie, odnajdzie w sobie siłę, by odbudować swój świat, a wówczas pojawią się nowe przyjaźnie i nadzieja, że będzie lepiej. Gdy w jej otoczeniu pojawią się mężczyźni, będzie bardzo ostrożna w uczuciach. Choć wierzy w przyjaźń między kobietą a mężczyzną, wiary w prawdziwe uczucie zdaje się już nie mieć. Wciąż w jej sercu mieszkają marzenia. Czy odważy się zaufać, by móc sięgnąć po swoją gwiazdkę z nieba?


Fragment książki

Pukanie do drzwi sprawiło, że aż podskoczyła. Mimo że było ciche, niemal niesłyszalne, dla niej rozbrzmiało jak strzał pistoletu. W pierwszym odruchu rzuciła się, żeby otworzyć, ale w następnym... Brama była zamknięta. Furtka też. Płot wysoki. Żaden z sąsiadów nie śmiałby nachodzić jej po nocy. Więc? Kto i jakim cudem stał na progu jej domu i pukał do drzwi? Nieco glośniej niż przed chwilą, tak na marginesie.

Zawróciła do kuchni, wysunęła szufladę szafki i ujęła rękojeść noża, długiego i cienkiego, w sam raz do filetowania nieproszonych gości. Na palcach ruszyła z powrotem do drzwi. Pukanie rozległo się ponownie. Mocne, natarczywe. Ten ktoś wiedział, że ona jest w domu. Prawdopodobnie wiedział też, że jest sama. Powinna udawać, że dom stoi pusty, czy...?

- Kto tam? - zapytała ostro.

Po drugiej stronie rozległo się westchnienie ulgi. Była tego pewna.

- To ja. Wpuść mnie - rozległ się głos tak bardzo znajomy, że ugięły się pod nią kolana. To niemożliwe! - zakrzyczała w duszy. - Niemożliwe, żeby to był on!

- Otwórz, proszę cię...

Oparła się plecami o ścianę, bo byłaby upadła. I w następnej chwili rzuciła się do otwierania drzwi. Jedna zasuwa, druga, jeszcze klucz i mężczyzna wpadł w jej ramiona. Tak po prostu. Uchyliła drzwi, ON musiał być o nie oparty, bo runął na nią, gdy tylko ustąpiły. Chwyciła go odruchowo, zatoczyła się pod jego ciężarem na scianę.

- Co ty tu...? Jesteś pijany?! Jak śmiesz?!

- Nie jestem pijany - wyszeptał, czepiając się jej ramienia. - Pomóż mi - zdążył dodać, zanim stracił przytomność...


Czytelniczki o "Marzycielce"

Trzy razy "naj": najpiękniejsza, najbardziej emocjonująca, najbliższa memu sercu. Taka właśnie jest "Marzycielka".

Isia

Wiedziała, że to ostatni tom trylogii Autorskiej, chciałam więc delektować się nim jak tabliczką czekolady. Niestety, nie dało się. Połknęłam tę ksiażkę "na raz" i nie odłożyłam jej, dopóki nie ujrzałam słowa "KONIEC". "Marzycielka" to godna następczyni "Pisarki" i "Zagubionej", a Katarzyna Michalak z każdą kolejną napisaną książką coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę.

Zu-Zu

Kolejna cudna powieść mistrzyni emocji! Opowieść o Weronice i Wiktorze to moim zdaniem najpiekniejsza trylogia w dorobku Katarzyny Michalak. Mam wrażenie, jakby jej bohaterowie żyli gdzieś tuż obok mnie, tak bardzo prawdziwi wydawali się na kartach książki. Bardzo się do nich przywiązałam.

M.M.


 O autorce

Katarzyna Michalak, a właściwie Katarzyna Lesiecka, to urodzona w 1969 roku polska pisarka specjalizująca się w literaturze obyczajowej. Debiutowała w 2008 roku powieścią “Poczekajka”, jej kontynuacją był “Zachcianek”. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt powieści, w tym kilka serii, m.in. “Sklepik z Niespodzianką”, “Seria Mazurska” czy “Trylogia Autorska”, którą tworzą “Pisarka”, “Zagubiona” i “Marzycielka”.

Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Weronika po rozstaniu z mężem tyranem trafia do kawalerki będącej własnością jej matki. Tam załamana i pozbawiona jakiegokolwiek sensu życia postanawia popełnić samobójstwo. Zaskoczona budzi się następnego dnia ze świadomością iż jej próba odebrania sobie życia nie powiodła się. Teraz jednak pragnie żyć. Udaje się po pomoc do jedynego człowieka, który w tej chwili przychodzi jej do głowy - do doktora Kochanowskiego. Tam zjawia się też Wiktor. Mężczyzna zszywa rozcięte nadgarstki dziewczyny i obiecuje się nią zaopiekować. Wzywa pogotowie i Ewa, bo tak teraz chce aby ją nazywać, trafia na kilka miesięcy do szpitala psychiatrycznego. Wychodzi z niego odmieniona i z dwiema przyjaciółkami na całe życie. Kobiety zamieszkują razem. W końcu Ewa dostaje pracę w ogrodzie zoologicznym. Niestety okrutna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Kobieta znów ląduje na samym dnie i znów próbuje się zabić. I tym razem jednak jej się to nie udaje. Dopada ją depresja. Później znów zaczyna jej się wieść, ale tak jak poprzednim razem były mąż szykuje kolejną intrygę... Jak wiele jest w stanie znieść kobieta której los wciąż rzuca kłody pod nogi? Czy Ewie uda się poskładać życie i spełnić marzenia? Czy ukochany Wiktor stworzy z nią dom z gromadką radośnie śmiejących się dzieci? Gdzie właściwie podziewa się mężczyzna przez te wszystkie lata?

  Powieść okazała się bardzo wzruszająca, pełna zaskakujących zwrotów akcji, a zarazem pełna marzeń i nadziei na ich realizację. Życie bohaterki choć tak trudne i niesprawiedliwe dawało jej czasem odetchnąć. Po tym więc jak została tak okrutnie skrzywdzona była już inną kobietą, bardziej nieufną i mniej naiwną jak kiedyś. Małymi kroczkami dążyła do celu. Wielką zasługę miały w tym jej oddane przyjaciółki. Były dla niej wielkim oparciem. Nie była już więc sama, a jak wiadomo mając prawdziwych przyjaciół zawsze łatwiej iść przez życie. Był też Wiktor, który choć nie bezpośrednio, ale jednak pośrednio również nad nią czuwał.

  Powieść napisana jest fantastycznie. Na jej kartach bardzo wiele się dzieje. Jest miejsce na miłość i marzenia jest też na samotność i tęsknotę. Akcja rozgrywa się to na oddziale szpitala psychiatrycznego to w pięknym domku pod lasem. W tle wydarzeń były mąż psychopata, który za wszelką cenę próbuje zniszczyć Ewę i Wiktor, który wsiąkł w szeregi mafii zwerbowany do niej jeszcze w więzieniu. Autorka zaserwowała nam więc powieść, która nami wstrząśnie, pełną dramatów i tragedii, ale w gruncie rzeczy pokazała w niej, że warto walczyć, że człowiek ma w sobie siłę aby podnieść się po największej porażce tylko musi mieć jakiś cel, jakieś marzenie.

  Marzycielka jest kontynuacją poprzednich tomów trylogii Autorskiej Katarzyny Michalak i bez ich znajomości nie wszystko jest jasne i zrozumiałe, dlatego warto zapoznawać się z każdym tytułem kolejno. W tym cyklu znajdziemy też wiele nawiązań do wcześniejszych powieści pisarki jest więc to cykl wyjątkowy i niezwykły. Gorąco polecam Wam ten tytuł jak i całą trylogię ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Marzycielka to trzeci tom Trylogii Autorskiej.

  Bardzo czekałam na ten dzień gdy po Pisarce i Zagubionej będę mogła poznać dalsze losy Weroniki- Ewy Kotowskiej.

  Po takiej ilości okrucieństwa jakie w swoim życiu musiała znieść bohaterka liczyłam na promyk słońca.

  Pierwsze strony książki nie dawały tej nadziei.

  Samotność, brak perspektyw na lepsze jutro, walka samej z sobą, z koszmarem przeżytych chwil.

  Czy Ewa odnajdzie siłę by żyć? Czy odnajdzie ukochanego Wiktora? Czy spełni się jej marzenie o własnym domku i szczęśliwej rodzinie.

  Zanim znajdziemy odpowiedzi na te pytania to nie raz otrzemy łzy wściekłości, łzy radości.

  Marzycielka to książka kipiąca od emocji. Momentami musiałam się zatrzymać, oderwać od lektury i spróbować zrozumieć.

  Do tej pory nie rozumiem ile jadu i nienawiści może mieścić się w człowieku.

  Cały czas zastanawiam się ile bohaterka musiała znieść i jak bardzo silna musiała być.

  Polecam serdecznie wszystkim... to moim zdaniem najlepsza seria Kasi Michalak.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Do twórczości Katarzyny Michalak mam naprawdę ogromny sentyment. Choć moja przygoda z jej historiami zaczęła się już jakiś czas temu, zawsze z zainteresowaniem śledzę każdą nowość wychodzącą spod jej pióra. Jest to osoba wywołująca w środowisku czytelniczym niemało kontrowersji, a także zbierająca od recenzentów zupełnie skrajne opinie. Mnie, nie ukrywam, zawsze niesamowicie ciekawiła ta postać. Specyficzny styl, powtarzające się w jej powieściach motywy... Dlaczego to wszystko tak wygląda? Dlaczego Katarzyna Michalak nagle wyjechała do Australii, a także nie spotyka się ze swoimi fanami? Choć fabuła książki nie jest w stu procentach oparta na faktach, całą moją ciekawość zaspokoiła trzecia, ostatnia już część nie-autobiograficznej trylogii autorskiej. Nie mogłam doczekać się, aż poznam zakończenie przygód Weroniki (choć może lepiej Ewy?) i Wiktora, a także dowiem się czegoś nowego na temat mojej ulubionej autorki.

  Po dramatycznych wydarzeniach z nocy kończącej ,,Zagubioną", Ewa trafia do szpitala psychiatrycznego, gdzie cały czas musi walczyć o powrót do zdrowia i normalności. Od upadku ratują ją jedynie jej własna wyobraźnia i możliwość spisywania wspaniałych, emocjonujących opowieści, a także pomoc wspaniałych przyjaciółek z oddziału. Ewa coraz bardziej zaczyna zastanawiać się także nad tym, by jakoś wykorzystać swój talent pisarski oraz miłość do zwierząt. W międzyczasie z całych sił stara się być wierna swojej pierwszej i jedynej prawdziwej miłości, nawet jeśli niejednokrotnie bywa to dość trudne...

  W tej części skupiono się w głównej mierze na okolicznościach powstania wielu powieści Ewy-pisarki oraz jej radzeniu się z zupełnie nowym życiem. Marzycielka to gratka dla fanów Katarzyny Michalak i jej twórczości, gdyż pojawiają się w niej tytuły, które już są nam znane. Na kartach powieści spotkać można się ponownie z chociażby ,,Grą o Ferrin", ,,Poczekajką", czy też ,,Rokiem w Poziomce" i ,,Wiśniowym Dworkiem". Czytelnik poznaje okoliczności ich powstania i jest świadkiem dramatycznych wydarzeń, które pchają autorkę do tego, by je tworzyć. Choć dokładna ilość autobiograficznych wątków pozostaje tajemnicą, prawdziwi fani bez problemu odnajdą te podstawowe. Podczas lektury czułam się, jakbym zaglądała do wnętrza autorki, a także zaczęłam inaczej postrzegać jej powieści. Pomimo kontrowersji, które ta autorka wzbudza, można przez chwilę zrozumieć jej cierpienie, a także ciągłe poszukiwanie bezpieczeństwa i miłości. Było to spotkanie niezwykle intymne, widać również, że Katarzyna Michalak tą swoją spowiedzią rozciągniętą w trylogię, zamyka pewien ciężki etap w swoim życiu.

  Im nowsza książka, tym lepiej mi się ją czyta. Autorka z każdym nowym tytułem stara się poprawić swój warsztat, a także tworzyć ambitniejsze książki. Choć trylogia autorska to wciąż nie są książki najwyższych lotów, mnie bardzo przypadły do gustu. Katarzyna Michalak nie boi się poruszać tematów związanych z gwałtem, przemocą, stratą i poświęceniem, a także stara się przybliżyć czytelnikowi swoją trudną przeszłość. Niestety muszę przyznać, że mimo wszystko ,,Marzycielka" wydawała mi się być najgorszą z całej trójki. Tak się złożyło, że pod względem fabularnym o wiele bardziej poruszyły mnie ,,Pisarka" i ,,Zagubiona", lecz i tak nie uważam, by było to złe zakończenie trylogii. Po prostu patrzyłam na nią trochę inaczej i wywoływała we mnie zupełnie inne emocje.

  Reasumując, jako ogromna fanka Katarzyny Michalak, zdecydowanie polecam. Historia Ewy i Wiktora chwyta za serce, a ich tragizm porusza pod każdym względem, tego nie będę ukrywać. Zaś jako czytelniczka, która już pozbyła się swojego sentymentu do autorki, uważam ,,Marzycielkę" za dobrą, pełną zwrotów akcji powieść obyczajową, po którą zdecydowanie warto sięgnąć. Choć niektóre sytuacje wydawały mi się odrobinę naciągnięte (jakby nie było, to nie jest autobiografia), będę wspominać ją pozytywnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  AUTORKA EWA

  Historia
  rozgrywana na łamach ostatniego tomu niniejszej trylogii zostaje ukazana główne z dwóch perspektyw. Dzięki pierwszej możemy obserwować zrównoważoną kobietę sukcesu, która jednak od przepychu i bogactw woli swój mały, przytulny, oddalony od zgiełku domek. Ewa Kotowska jest autorką bestsellerów, która wciąż skrywa tak wiele znaków zapytania, ogrom wspomnień, tajemnic. To właśnie jej postać staje się dla czytelnika prawdziwą zagwozdką. Jak wiele w Ewie mamy Katarzyny Michalak? Tego autorka zaleca nam nie rozważać.

  WERONIKA Z PRZESZŁOŚCI

  Książka jest tak naprawdę opowieścią o Weronice, skrzywdzonej przez drugiego człowieka kobiecie, która znalazła się na krawędzi ludzkiej wytrzymałości. Przeżyła na ziemi piekło zgotowane przez mężczyznę, który wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Coraz bardziej świadoma otaczającej ją sytuacji, pozornie złamana, a jednak już nie tak naiwna, nie tak ufna. Czy gotowa, by o siebie zawalczyć? W pewnym stopniu tak. Choć tego, co ją czeka, na pewno nie może przewidzieć.

  DRAMATY I DRUGI PLAN

  Autorka serwuje czytelnikowi całą tacę bohaterów drugoplanowych, tych skrajnie złych i zepsutych do szpiku kości, tych wspierających i pomocnych oraz tych, których nie tak łatwo ocenić – bo kumulacja ich zachowań buduje obraz niejednoznaczności, w taki sposób, że chociaż postawieni pod znakiem zapytania, mogą się jeszcze obronić. Dzięki takim wyborom książka zyskuje wielobarwną treść o kilku wątkach, której nie brak dynamiki i galopującego tempa akcji. Cały czas dzieje się coś ciekawego, ze sporym akcentem na dramat. Bohaterka powieści jest osobą o zdecydowanie wyjątkowym pechu, którym tak naprawdę została naznaczona dlatego, że wdała się w relację z dwoma mężczyznami.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książkę czyta sie szybko i przyjemnie. Wzruszające są losy głównych bohaterów. Polecam na zimowe wieczory.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość 5/5 Nasza cena:
37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ogród Zuzanny. Tom 3. Warto walczyć o tę miłość

Spędź wiosnę w Ogrodzie Zuzanny! Trzeci tom poświęcony jest kolejnej z przyjaciółek - Kazi Leszczyńskiej. W ostatnim czasie oddalili się od siebie z Ludwikiem, a gdy na horyzoncie pojawia się dawna narzeczona Ludwika, ich małżeństwo staje pod znakiem zapytania. Na dodatek Kazia skrywa sekret,...
Tacet a Mortuis. Elite Kings Club. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tacet a Mortuis. Elite Kings Club. Tom 3

Niebezpieczny klub powraca w trzeciej odsłonie serii Elite Kings Club   Kiedy Madison poznaje prawdę o swojej matce, dziewczyna uświadamia sobie, że przez większość swojego życia żyła w kłamstwie. Zraniona i oszukana, podejmuje decyzje, których Bishop nie może jej wybaczyć. Do jego życia wraca...
Aideen. Bracia Slater. Tom 3.5 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Aideen. Bracia Slater. Tom 3.5

KONTYNUACJA TRZECIEGO TOMU BESTSELLEROWEJ SERII O BRACIACH SLATER Aideen Collins jest na skraju załamania. Ma wszystkiego dosyć, począwszy od ciąży. Przede wszystkim jednak nie może znieść swojego chłopaka i jego ciągłych wybuchów. Po raz pierwszy w życiu Kane Slater jest naprawdę szczęśliwy. Ma u...
Sexy Bastard. Tom 3. Knox 4/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sexy Bastard. Tom 3. Knox

Trzeci tom serii o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma...
After. Tom 3. Ocal mnie 5/5 Nasza cena:
27,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

After. Tom 3. Ocal mnie

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed...
Uwikłani Tom 3. Na zawsze 5/5 Nasza cena:
20,94 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłani Tom 3. Na zawsze

Trzecia część najbardziej elektryzującej trylogii, przez wielu określanej jako lepsza od Greya! Dalsze losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera. Spotkanie ślicznej Alayny i nieziemskiego Hudsona dało początek wszechogarniającemu zafascynowaniu i wielkiej...
Kane. Bracia Slater. Tom 3 5/5 Nasza cena:
22,14 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kane. Bracia Slater. Tom 3

Trzeci tom pikantnej serii o gorących braciach Slater. Aideen Collins to ognista dziewczyna, która potrafi postawić na swoim. Dorastała bez matki wśród samych mężczyzn, dlatego od zawsze umiała walczyć o swoje. To jedyna osoba, która umie postawić się Kane’owi Slaterowi i powiedzieć, co tak...
King. Tom 3. Lawless 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

King. Tom 3. Lawless

Trzeci tom szorstkiej, pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara, na którą fani czekają ze szczególną niecierpliwością! Bear jest kompletnie zagubiony. Kiedyś miał klub i przyjaciół, a teraz jest sam. Kiedy uznał, że jedyne, co nadaje sens jego życiu to...
Szkoła. Fallen Crest. Tom 3 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szkoła. Fallen Crest. Tom 3

Trzeci tom uzależniającej serii Fallen Crest! Samantha zaczyna naukę w nowej szkole, do której chodzą Mason i Logan. Już pierwszego dnia wiadomo, że Sam będzie miała wielu wrogów w nowym miejscu. Jednym z nich jest Kate, która najwyraźniej uknuła już jakąś intrygę. Jednak przetrwanie w nowej szkole...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula