Lucca. Made Men. Tom 4

Autor:

Sarah Brianne

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 10
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2020
Seria
Ilość stron
292
Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Romans i świat mafii potrafią połączyć się w coś, co daje Czytelnikowi niesamowitą dawkę silnych emocji. Seria "Made Man" już nieraz to udowadniała, a teraz przyszła kolej potwierdzić tę prawidłowość. Nowy tom historii, pt. "Lucca", ma do zaoferowania jeszcze więcej tego samego, czyli gorącego romansu i jeszcze gorętszej akcji.

W najnowszej części cyklu Czytelnikowi przyjdzie śledzić losy Lucci. Bohater już od najmłodszych lat nosił w sercu mrok, co bardzo pomogło mu w mafijnym półświatku. Kiedy piął się po szczeblach przestępczej kariery, odkrył, że odczuwa emocje tylko wtedy, gdy przynosi komuś cierpienie. Jednak ta sytuacja szybko się zmienia, gdy poznaje Chloe.

Kobieta z jakiegoś powodu przyciągnęła go do siebie jak magnes. Gdy Lucce w końcu przyszło zobaczyć jej blizny, uznał, że musi dowiedzieć się, skąd się wzięły. Bohater przysiągł sobie, że ten, kto za nimi stoi, zapłaci za swoje czyny. Tak rozpoczyna się prywatna vendetta Lucci, która w końcu musi doprowadzić do nieodwracalnego.

Chloe wciąż nie może otrząsnąć się z przerażenia, jakie zostawił po sobie Boogieman. Nawet diabła nie bała się tak bardzo. Kiedy zdradzała swoją przeszłość Lucce, nie miała pojęcia, że ten rozniesie cały mafijny świat na strzępy. Pytanie brzmi: czy oboje przetrwają sztorm, który nieubłaganie zbliża się w ich stronę?

Jeśli tak, nie tylko Chloe może liczyć na ocalenie.

Autorka książki, Sarah Brianne, to amerykańska i bardzo młoda pisarka, która cyklem "Made Men" zdobyła sławę w świecie literatury romansu. Zdążyła zdobyć sobie szerokie grono oddanych Czytelników i do tej pory ich nie zawiodła. W serii ukazały się również takie książki, jak: "Nero", "Vincent" czy "Chloe". Każda z nich dostarcza niezapomnianych przeżyć.
Recenzje (10)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Kochani, co się w tej części działo ! To był ogień, niesamowite emocje i mężczyzna, który od samego początku nie boi się swoich uczuć, ale z taką kobietą jak Chole musi umiejętnie się obejść. Bo ona nie jest zwykła, w jego sercu zagościła od pierwszego wejrzenia, teraz musi nauczyć ją, aby mu zaufała, musi ją oswoić, bo ON jest diabłem, który nie da jej odejść.

  „Czuł się, jakby patrzył na doskonałą porcelanową lalkę, którą upuszczono o jeden raz za dużo.”

  Chloe zawojowała jego serce, ale czy ON będzie w stanie podbić jej serce ? Lucca musi podejść ją sposobem, ale to nie będzie łatwe, bo Chloe z dnia na dzień mu nie zaufa, ale ON się nie podda. Tak samo jak się nie poddał, gdy dążył w hierarchii mafijnej. Tak samo nie podda się łatwo, jeżeli chodzi o zdobicie jej serca.

  „Mnie wystarczyło jedno spojrzenie, żeby się w niej zakochać. Jedno spojrzenie, żebym widział o niej wszystko. Jedno spojrzenie, żebym chciał ją chronić, jakby od tego zależało moje życie. Jedno spojrzenie, żebym chciał zabić człowieka, przez którego ma te blizny.”

  Lucca zawładną moim sercem. Jest idealnym bohaterem, mocnym mafiozą, ale przy niej staje się kochającym, cierpliwym mężczyzną. Jest w stanie zabić z zimną krwią, bez mrugnięcia okiem, a jej pragnie zaledwie dotknąć i przy niej być. Chce sprawić, żeby cały świat płoną, ale tylko i wyłącznie dla niej. Ona jest jego księżniczką i obroni ją przed złymi smokami.

  „Oczekujesz, że stanie u twojego boku i zaakceptuje życie, jakie prowadzisz ? Ona jest słaba i wybrakowana.”

  Lucca zdobył moje serce. Nie tylko jako wykreowany przez Autorkę bohater, ale jako całokształt tej historii. Pomysł i poprzeczka jaką Autorka sama sobie podnosiła daje niesamowitą mieszankę niezapomnianych emocji. To jak Lucca zdobywa serce dziewczyny jest niezapomniane i ujmujące. To jak Sarah to ukazała, ile serca włożyła w tą historię daje dla czytelnika niesamowitą ucztę, która jest przejażdżką po kolejce górskiej, ale tej z najlepszego parku rozrywki.

  Lucce mogę czytać w kółko. I za każdym razem moje serce będzie przyśpieszać. Bo takich emocji, takich bohaterów, tak uczuciowej i emocjonalnej książki dawno nie miałam w rękach. Cieszę się, że wydawnictwo od razu wydało dwupak i chwała mu za to, bo chyba nie tylko ja klęłabym wniebogłosy i pomstowała.

  Kochani, chyba mogę odważnie powiedzieć, że Lucca jest moim top3 w tym roku. A wiecie, że czytam naprawdę dużo. Ta pozycja chyba mówi sama za siebie. A do tego ta okładka. Boszzz tak właśnie widziałabym Lucce. Ale takie pytanie rodzi mi się w głowie, jak dostać się do tej rodzinki ? Już nie mogę doczekać się kolejnych historii, bo je zdecydowanie wezmę z zamkniętymi oczyma.

  Jeżeli ktoś się zraził na pierwszej części, to zdecydowanie kochani sięgnijcie po Chloe i Lucce, zobaczycie, że naprawdę warto i mam nadzieję, ze podzielicie moje zdanie.

  Moja ocena to : ∞

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  🖤❤️🖤 RECENZJA 🖤❤️🖤

  Tytuł: Lucca. Tom 4

  Cykl: Made Men

  Autor: Sarah Brianne @authorsarahbrianne

  Wydawnictwo: NieZwykłe @wydawnictwoniezwykle

  Premiera: 23.12.2020 r.

  "Chloe jeszcze o tym nie wiedziała, ale ta część niej, która pragnęła dotyku drugiego człowieka, powoli wracała do życia. I niebawem miała stanąć twarzą w twarz z tą częścią siebie, którą pogrzebała dawno temu."

  Skończyłam czytać i nie wiem czy najpierw płakać czy zacząć czytać od nowa. Jeśli jeszcze ktoś nie słyszał.. Jesteśmy absolutnymi fankami Made Men a Lucca tylko potwierdził, że tą serię należy wcisnąć każdej fance ciężkich romansów pełnych chemii, porywającej fabuły i wspaniale wykreowanych charakterów, które wciągają w swój świat.

  Z każdą kolejną stroną autentycznie czułam się pochłonięta. Nic wokół się nie liczyło. Ważne było to co będzie dalej. Czy Lucca okaże się wybawieniem dla Chloe, albo będzie jej przekleństwem? Czy uda mu się dotrzeć do niej przez kurtynę cierpienia, uprzedzeń i blizn nie tylko tych powierzchniowych. Jak to jest napisać książkę, w której nie znajdziecie prawie scen erotycznych a dla mnie była pełna erotyzmu i chemii. Ich relacja jest... Wyjątkowa. Oparta na szczerości, wzajemnym szacunku i zaufaniu. Kocham ten klimat i szczerze skłaniamy was do przeczytania tej serii ❤️🔥

  "Nigdy nie zrozumiesz miłości, jaką do niej czuję. Jak bardzo jest piękna i ile bólu potrafi sprawić. Co czułem, kiedy po raz pierwszy na nią spojrzałem, i kiedy myślałem, że mogę ją stracić, zanim zdążyłem ją ocalić. Nigdy nie zaznasz prawdziwej miłości, dopóki nie doświadczysz prawdziwego strachu. I nigdy nie poczujesz żadnej z tych rzeczy względem niej, bo tylko ja jestem jej przeznaczony. Ona. Jest. Moja."

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Chloe bała się wszystkiego, Lucca przerażał ją bardziej niż sam diabeł. Nie zdawała sobie sprawy, że dla niej będzie w stanie poruszyć cały mafijny świat a jeśli to przetrwają - zmieni się wszystko.

  💎

  Co takiego ma w sobie Chloe, że Lucca zwrócił na nią uwagę? Obydwoje są wyprania z emocji, a jednak tylko ON może okazać się jej wybawieniem. Czy odgonią nawzajem swoje demony?

  💎

  Ze wszystkich części, które przeczytałam w tej serii, ta jest zdecydowanie najciekawsza. Od razu dużo się działo.

  Choć miałam bardzo mieszane uczucia, co do tego jak taki twardy charakter ma zdobyć serce mega kruchej i wrażliwej Chloe ale autorka stanęła na wysokości zadania. Ich relacja co prawda zaczęła się od porwania, Lucca zmusił Chloe do przebywania w swoim towarzystwie ale z czasem Chloe zaczęła się klimatyzować . Ba! Nawet zaczęło się jej to podobać 😊

  Lucca pod maską zimnego i bezwzględnego mafiosy potrafi być cierpliwy i wyrozumiały. Serce mi ściskało przy każdej próbie zbliżenia się do Chloe. Z zapartym tchem wyczekiwałam kolejnych etapów ich znajomości.

  💎

  W historii w końcu dowiadujemy się co się stało Chloe i kto ją tak skrzywdził. Cała układanka układa się w jasną całość. Dobrze poprowadzony wątek mafijny. Nie było tu niczego za dużo, ani za mało.

  Byłam pod ogromnym wrażeniem jak ta dwójka pomału kruszyła lody wokół siebie i stawali się sobie coraz bliżsi oraz tym jak Lucca starał się dotrzeć do Chloe i pomoc jej przezwyciężyć strach przed dotykiem, biorąc pod uwagę wszystkie jej uczucia.

  Nie tylko Chloe przechodzi przemianę. Lucca znajduje ukojenie w niej.

  Autorka wysoko postawiła poprzeczkę, subtelnie zapowiedziała kolejna część,którą oczywiście przeczytam bo jestem bardzo ciekawa dalszych losów rodziny Caruso.

  Wszystkim fanom romansów mafijnych jak najbardziej polecam. Lucca to mój ulubieniec♥️🤩

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  To jedna z lepszych książek jakie czytałam. Poprostu nie można się od niej oderwać i warto zarwać noc żeby ją przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Mad Men" po raz czwarty. Tym razem pod postacią Luki, który już od samego wstępu mnie przeraził. Tak się zastanawiam, czy jakbym go spotkał w życiu realnym, chciałbym przebywać w jego towarzystwie. Chyba nie, uciekłbym od razu. Strach się bać. Na szczęście jest to tylko opowieść fikcyjna, która jest pełna mroku. Czy można żyć w takim klimacie? Okazuje się, że tak. Może nie jest to łatwe, ale jeżeli ktoś się postara, to jak najbardziej znajdzie sposób na to, aby wyrwać się z tego mroku. Wystarczy tylko chcieć. Jestem zachwycony tą książką i tym, co tam się dzieje. Polecam ją innym do przeczytania.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 5 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,63 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3

Trzeci tom serii mafijnej, która podbiła listy bestsellerów w Polsce! Mafia to ja. Siergiej Szewczenko jest brutalnym mężczyzną. Nie bez powodu stoi na czele mafii. Jednak niewiele osób wie, że nawet ON ma swój słaby punkt. Gdy pod gruzami pewnego domu znajduje nieprzytomną młodą kobietę,...
Nero. Made Men. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,11 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nero. Made Men. Tom 1

Pierwszy tom jednej z najbardziej wyczekiwanych zagranicznych serii mafijnych! Nero ma władzę. Dla Nero, króla Legacy Prep, Elle jest tylko zadaniem do wykonania – jego przepustką do mafijnych szeregów i szansą na zdobycie uznania w oczach własnego ojca. Chłopak nigdy nie znał takiej dziewczyny jak...
Chloe. Made Men. Tom 3 4/5 Nasza cena:
25,23 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chloe. Made Men. Tom 3

Trzeci tom bestsellerowej serii „Made Men”! Chloe już praktycznie nie pamięta dawnego życia. Życia sprzed „blizny”. Nie pamięta też, jak wygląda dzień bez strachu. Ale przecież to, co jej się przytrafiło, było wypadkiem. Dlaczego więc nawiedzają ją koszmary, w których ktoś wyrządza jej krzywdę?...
Raw. Raw Family. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Raw. Raw Family. Tom 1

Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. Niektóre kryją się w świetle dnia. Alexa Ballentine, gdy tylko skończyła 16 lat, uciekła z domu. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz w wieku 26 lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę,...
Upadające imperium. The Interdependency. Tom 1 5/5 Nasza cena:
39,50 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Upadające imperium. The Interdependency. Tom 1

Pierwsza powieść nowej serii w konwencji space opera, osadzonych w całkowicie nowym uniwersum, napisana przez laureata nagrody Hugo, autora bestsellerów z listy New York Timesa: Wojna starego człowieka oraz Czerwone koszule. Naszym Wszechświatem rządzi fizyka, więc podróżowanie szybciej niż...
The Guarded Heart 5/5 Nasza cena:
34,62 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Guarded Heart

Znienawidził ją, jeszcze zanim ją poznał.Kiedy trzydziestoletni Cassian dowiedział się, że zostanie ochroniarzem córki znienawidzonego polityka, uznał, że fortuna nie mogła być dla niego bardziej łaskawa. Uwiedzie dziewiętnastolatkę, okręci ją sobie wokół palca i to da mu spokój, którego od tak...
Rhys. Synowie zemsty. Tom 1 5/5 Nasza cena:
28,12 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rhys. Synowie zemsty. Tom 1

Niezwykle ekscytujący debiut polskiej autorki Agnieszki Siepielskiej! Niebezpieczni mężczyźni, mafia i zło, które czyha za każdym rogiem. Dwudziestoczteroletnia Viviana Thomson pracuje w luksusowym sklepie z odzieżą męską. Pewnego dnia dowiaduje się, że jeden z klientów otrzymał inne garnitury, niż...
Tylko umarli mogą powstać. Tessa Brown. Tom 3 5/5 Nasza cena:
29,18 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko umarli mogą powstać. Tessa Brown. Tom 3

Trzeci tom ekscytującego cyklu fantasy Tessa Brown! Oko za oko, ząb za ząb zdrada za zdradę. Mam na imię Tessa i jakimś cudem wciąż pakuję się w kłopoty. Zamiast żyć z dala od mroku, spędzając czas z ukochaną osobą, po raz kolejny zamierzam stanąć twarzą w twarz ze śmiercią. Czy ktoś mnie o to...
Lev. Shot Callers. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,68 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lev. Shot Callers. Tom 1

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki Raw Family! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował....
Świąteczna gorączka 4/5 Nasza cena:
20,63 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Świąteczna gorączka

Tak gorących świąt jeszcze nie było! Święta to czas, który każdy chce spędzić z najbliższą rodziną. Każdy, ale nie on. Mikołaj Dębski nienawidzi tego okresu w roku. Zazwyczaj spędza go z pierwszą lepszą długonogą blondynką, skupiając się na jednej konkretnej parze bombek. Sara, seksowna pani doktor...
Nigdy nie pozwolę ci odejść 5/5 Nasza cena:
31,02 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie pozwolę ci odejść

Książka autorki bestsellerów New York Timesa, Katy Regnery, opowiadająca historię o żalu, zdradzie, porwaniu, przemocy, stracie, pasji oraz miłości.W tej współczesnej wersji Jasia i Małgosi trzynastoletnie sieroty, Griselda i Holden, po trzech latach niewoli uciekają od porywacza i próbują przejść...
Terapia 5/5 Nasza cena:
38,51 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia

Terapia to historia, która pozostawia czytelnika bez tchu, porywając jego serce. A poezja pojawiająca się w tej książce jest po prostu niesamowita".Colleen Hoover, autorka bestsellera HopelessCzasami trzeba się zgubić, by się odnaleźćJestem samotna.Rozbita.Żyletką tnę swoje odrętwienie, lecz...
Wybrane bestsellery
To, co za nami 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co za nami

„To, co za nami” – kolejna niesamowita historia prosto od bestsellerowej Vi Keeland! Zack od małego dobrze wiedział, jak potoczy się jego przyszłość. Miał wizję szczęśliwego życia u boku swojej najlepszej przyjaciółki. To właśnie ona, Emily, była dla niego wszystkim. Los jednak miał wobec niego...
Zło w Cmentarnej Górze 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zło w Cmentarnej Górze

Zniknął, jakby wpadł wprost do samego piekła... Cmentarna Góra – niewielka wieś ukryta pośród lasów – nie cieszy się dobrą opinią. Zagadkowe zaginięcia, seria samobójstw, konflikty sięgające jeszcze czasów Żołnierzy Wyklętych, tajemniczy kult słowiańskiej pramatki… To tylko niektóre z niezwykłych...
Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia 5/5 Nasza cena:
26,14 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sekretny klucz do sukcesu i szczęścia

To naturalne, że każdy pragnie być szczęśliwy, bogaty, żyć pełnią życia i doświadczać wszystkich wspaniałości świata. Joseph Murphy, twórca bestsellerowej „Potęgi podświadomości”, w przystępny sposób wyjaśnia, jak tego dokonać, nie pomijając zjawisk, które mogą nas w tym ograniczać. Murphy oferuje...
Nigdy 5/5 Nasza cena:
37,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy

Wielkie katastrofy zaczynają się od małych problemów, z którymi nie uporano się w porę. Takich jak sploty okoliczności, w wyniku których w różnych miejscach świata wybuchają - wydawałoby się, że niewielkie - konflikty między wojskami różnych państw. A chwilę później prezydent USA trzyma palec na...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Łowca snów 5/5 Nasza cena:
37,65 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowca snów

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zmieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo...Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym, wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad...
Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Missoula. Gwałty w amerykańskim miasteczku uniwersyteckim

Missoula w Montanie tylko z pozoru jest sielskim miasteczkiem uniwersyteckim, zamieszkanym przez zżytą społeczność dumną ze swojej drużyny futbolowej. Tak naprawdę ta przyjemna fasada skrywa poważny problem, jakim są liczne przypadki przemocy, której ofiarami padają studentki tutejszego...
Krwawnik, mniszek, ułudka 5/5 Nasza cena:
26,66 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krwawnik, mniszek, ułudka

Krwawnik, mniszek, ułudka to zapis poetyckiej drogi, którą podąża od lat Natalia de Barbaro, coraz wyraźniej, pewniej moszcząc się w języku, w którym wypowiada swoje liryczne „ja”. Zbiór, na który składają się wznowienia tomów, wydanej w 2010 roku Ciemni i Tkanki z 2017 roku, wzbogacają...
Almond 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Almond

Wielokrotnie nagradzany koreański bestseller, rekomendowany przez BTS – najpopularniejszy boys band na świecie. „Almond” to powieść uznana przez krytyków za wybitną historię o dorastaniu pośród rozmaitych trudności. Yunjae urodził się z aleksytymią, która utrudnia mu odczuwanie takich emocji jak...
Ona ma siłę 5/5 Nasza cena:
25,76 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ona ma siłę

Nowe wydanie przełomowego poradnika, który poprawił życie seksualne i samoocenę milionów kobiet. Czym jest pożądanie, czego (i dlaczego) się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego tak ważne są kontekst oraz emocje i dlaczego – mimo wielkich starań naukowców – nigdy nie powstanie „różowa tabletka”,...
Czterdzieści dusz 5/5 Nasza cena:
26,99 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czterdzieści dusz

Czy działanie w imię wyższego dobra może gwarantować bezkarność? Czy wszyscy zasługują na drugą szansę? W klasztorze na odludziu, będącym schronieniem dla czterdziestu duchownych o nadwerężonej reputacji, dochodzi do makabrycznej zbrodni. Zamordowano opiekuna placówki, a jego ciało powieszono na...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 0/5 Nasza cena:
41,57 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula