Rebirth. Raw Family. Tom 3

Autor:

Belle Aurora

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 9
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
552
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 31,49 zł
Nasza cena: 29,19 zł 44,90 zł Taniej o: 35%

Poznaj pełną grozy historię Lexi i Twitcha. Choć umarli odchodzą na zawsze, czasem nie chcą pogodzić się ze swoim losem - wtedy uparcie trzymają się świata żywych.

Alexa Ballentine marzy o stworzeniu rodzinnego domu, pełnego ciepła i miłości. Mimo straty, jakiej doświadczyła sześć lat wcześniej, stara się prowadzić normalne życie i zapewnić je swojemu synowi. Czuje się jednak obserwowana, a w jej otoczeniu zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy. Ogarnia ją silny niepokój, który przeradza się w panikę, kiedy A.J. oznajmia, że ojciec wrócił.

Lexi doskonale zdaje sobie sprawę, że Twitch umarł i nic nie przywróci go do życia. Pogodziła się z tym, że związek z nim zmienił ją na zawsze i już nigdy nie będzie taka jak dawniej. Twitch wciągnął ją w najciemniejszy mrok, pozwalając rozkoszować się otaczającym ją złem, a ona zaakceptowała to i wpuściła mężczyznę do swojego serca. Nie żałuje wyboru i wie, że za każdym razem postąpiłaby tak samo. Jak jednak zareaguje na spotkanie z Twitchem, który postanowił wrócić do domu? Czas płynie, a obserwacje mężczyzny dobiegają końca. Wkrótce nadejdzie moment powitania. W jaki sposób śmierć wpływa na człowieka? Czy Twitch będzie tą samą osobą, co wcześniej?

"Raw Rebirth" jest długo wyczekiwaną kontynuacją "Raw", przedstawiającą mroczne losy Alexy i Twitcha.


O autorce

Belle Aurora w swoich powieściach dotyka ciemnej strony życia, analizuje skomplikowane relacje międzyludzkie i zagłębia się w najbardziej skrywane zakamarki ludzkiej duszy. Tworzy thrillery i horrory, które silnie oddziałują na czytelnika, budząc szeroki wachlarz emocji. Książki takie jak "Raw" czy "Dirty" wywołują uczucie niepokoju i niepewności, wciągają w skomplikowane historie, pełne tajemnic i niewyjaśnionych zagadek.

Autorka napisała także romantyczną serię, "Miłość po sąsiedzku", w której skład wchodzą "Słodkie szaleństwo" oraz dwa tomy "Friend-Zoned", opowiadające historię kobiety, która po pełnej przygód młodości, zapragnęła ustatkowania i spokoju.

Recenzje (9)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  4 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  Belle Aurora mnie zauroczyła. Zaskoczyła stylem, przekonała do siebie kreacją postaci, udowodniła, że potrafi kreować nietuzinkowe wątki romantyczne. Poznałam ją z dwóch stron: najpierw jako autorkę słodkiej, uroczej i zabawnej historii (seria Friend-Zoned) następnie jako tą, która napisała serię Raw Family, czyli coś mrocznego, romantycznego a jednak bezwzględnego. Obie te odsłony Aurory pokazały, że niczym kameleon odnajdzie się w każdym wcieleniu.

  Powyższa powieść jest zakończeniem wspaniałej trylogii, ale zanim po nią sięgniecie musicie spełnić jeden warunek: koniecznie przeczytać wcześniejsze dwa tomy. Bez tego ani rusz, ponieważ całość łączy się ściśle ze sobą, jedno wydarzenie wynika z drugiego i nawet jeśli jakoś odnajdziecie się w trzeciej części bez znajomości tego co było wcześniej to stracicie jakieś dziewięćdziesiąt procent przyjemności z poznania chronologicznie tej zabójczej opowieści.

  Autorka pisze dosadnie, nie bawi się w opisy, nie męczy nas przydługimi rozterkami bohaterów. Woli zaskakiwać dlatego skupia się na fabule, która nie tylko dynamicznie podąża do przodu bez ani jednego przestoju, ale jednocześnie kryje w sobie wiele zakrętów i zwrotów akcji, przez co ani przez moment nie brakuje w tym wszystkim skrajnych emocji. To mroczny romans, który klimatem przypomina niemalże thriller a czasami aż dreszcze przechodzą po ciele, gdy czyta się o niektórych wydarzeniach. Nie żartuję. Tak pokręconej i dziwnej historii romantycznej jeszcze nie czytałam, ale to wyróżnia ją z tłumu i pozwala z zainteresowaniem śledzić przebieg kolejnych wypadków.

  Autorka od samego początku pokazuje nam wielką metamorfozę bohaterów, których powołała do życia co widać idealnie, gdy czytamy serię od samego początku. Najpierw otrzymujemy bezwzględność i okrucieństwo, później wahanie aż w końcu, w trzecim tomie coś na wzór normalności, ale czy można nazwać kogoś kto od zawsze kierował się innymi zasadami? Lexi i Twitch tworzą rodzinę, mają syna oraz względny komfort psychiczny, jednak Twitcha nie ma a przynajmniej wszyscy sądzili, że nie żyje. Czy to możliwe, że wrócił z grobu? Ich synek twierdzi, że widzi tatę choć Lexi trudno dać wiarę jego słowom. Ale może jednak? W tej powieści przecież wszystko jest możliwe.

  "Raw: Rebirth" to idealne zwieńczenie serii. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego zakończenia, równie silnego w przekazie i naszpikowanego po brzegi skrajnymi emocjami. Ta seria od początku wyróżniała się na tle innych swoją oryginalnością i dziś żegna się z przytupem. Żałuję, że to już koniec przygód tych bohaterów, ale jednocześnie wiem, że na długo pozostaną w mojej pamięci przez to wszystko co rozegrało się w finale. Pamiętajcie, że to seria dedykowana czytelnikom o mocnych nerwach, więc sięgając po nią musicie odpowiedzieć na jedno pytanie: czy macie odwagę wkroczyć do tego świata?

  Czy ta recenzja była przydatna? tak
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  – 𝒁𝒃𝒚𝒕 𝒑𝒐𝒛𝒏𝒐 𝒕𝒐 𝒛𝒓𝒐𝒛𝒖𝒎𝒊𝒂𝒍𝒆𝒎. 𝒁𝒎𝒂𝒓𝒔𝒛𝒄𝒛𝒚𝒍𝒂𝒎 𝒃𝒓𝒘𝒊.

  – 𝑪𝒐 𝒕𝒂𝒌𝒊𝒆𝒈𝒐? 𝑺𝒌𝒖𝒑𝒊𝒍 𝒏𝒂 𝒎𝒏𝒊𝒆 𝒘𝒛𝒓𝒐𝒌. – 𝒁𝒆 𝒛𝒍𝒂𝒎𝒂𝒏𝒊𝒆 𝒄𝒊𝒆𝒃𝒊𝒆 𝒏𝒊𝒆 𝒑𝒐𝒎𝒐𝒛𝒆 𝒎𝒊 𝒘 𝒏𝒂𝒑𝒓𝒂𝒘𝒊𝒆𝒏𝒊𝒖 𝒔𝒊𝒆𝒃𝒊𝒆

  Nie tak łatwo jest o kimś zapomnieć. Szczególnie, jeśli ta osoba kompletnie odmieniła nasze dotychczasowe życie.

  Lex po kilku latach wróciła do względnej normalności. To dla AJ'a codziennie rano wstawała z łóżka, dla niego mierzyła się z trudną do zaakceptowania rzeczywistością. Nie tylko pogodziła się że stratą ukochanej osoby, ale i cząstki samej siebie. Kiedy jednak pewnego wieczoru wśród mroku sypialni dostrzega ciepły brąz jego oczu, nie jest w stanie tego zaakceptować. Zaakceptować zranienia, przeszywającego ją przez lata bólu, doskwierającej jej nieustannie samotności. Czy zdoła nie tylko mu to wybaczyć, ale i obdarzyć go ponownym zaufaniem?

  Do dziś dobrze pamiętam, jak wielką burzę emocji wywołał we mnie pierwszy tom Raw. I chociaż drugi był równie dobry, to jednak z ogromną niecierpliwością wyczekiwałam dalszej historii Twitcha - było warto!

  A jeśli już o Twitchu mowa, to bohater, którego albo pokochacie, albo znienawidzicie. Aurora nie powiela wielokrotnie utartych w tym gatunku schematów, kiedy to kolejna szara myszka stopniowo zmienia zimnego drania. Nie wybiela tej postaci, pozostawiając ją pełną kontrastów. Taka również jest też sama miłosna historia, przepełniona zarówno gorzkimi, jak i słodkimi momentami. Niesamowita chemia pomiędzy głównymi bohaterami, narracja prowadzona z różnych perspektyw i pędząca od pierwszych stron akcja sprawiają, że ciężko się od niej oderwać.

  "Raw" to seria przesiąknięta skrajnymi emocjami - wzruszająca do łez i wywołująca mimowolny uśmiech. Ukazująca, że czasami aby odkryć swoją drugą stronę, trzeba stanąć na krawędzi.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Rewelacyjne podsumowanie całości! Trzecia, ostatnia część burzliwych, mrocznych losów Lexi i Twitcha. Zdecydowanie warto było czekać :)

  „Dawno, dawno temu, w świecie bogów i potworów żył anioł”.

  Niespodziewanie, po sześciu latach Twitch wraca do żywych. Próbuje odzyskać swoją rodzinę. Czy Lexsi będzie wstanie mu wybaczyć? Ich relacja wkracza na zupełnie inny poziom. Miłość, szczęście, ogromna radość ze zwykłego, a jednak niezwykłego bycia razem. Zaczynają być ważne zupełnie inne rzeczy i wartości niż do tej pory. W Twichu dokonuje się duża wewnętrzna przemiana, niby jest tym samym pełnym wewnętrznego mroku arogantem, nieznoszącym sprzeciwu dyktatorem. Jego miłość, chęć opieki nad synem i ukochaną jest przeogromna. Wie, że Ling w każdej chwili może powrócić.

  Nie mogłam się oderwać, tak bardzo pochłonęły mnie losy naszych bohaterów. Do samego końca nie mamy pewności jak to wszystko się skończy. Delikatne nerwowe napięcie, które stopniowo wzrasta towarzyszy nam przez całą opowieść. Oprócz naszej dwójki mamy wyraźnie nakreślone losy innych, kluczowych dla całości postaci. Naszych dobrych znajomych z poprzednich części jak i zupełnie nowych bohaterów. Wszystko wskakuje na swoje miejsce, każdy z wątków doprowadzony do końca, idealne zwieńczenie całości. Jest bardzo szczerze, realnie, odważnie, mocno. Przerażająca postać bezwzględnej i niezrównoważonej Ling, jej mroczna i bolesna przeszłość wiele tłumaczy, ale nie daje rozgrzeszenia za jej przerażające postępowanie. Wywołało ono we mnie ogromny sprzeciw i niesmak.

  Twitch po swoim niespodziewanym powrocie próbuje nadrobić stracony czas, wie, że nie będzie łatwo. Syn jest zachwycony, ma w końcu tatę, Lexsi jest rozdarta wewnętrznie. Bardzo boi się ponownie zaufać. To nie jest już ta sama niepewna siebie kobieta. Staje się stanowcza, władcza, pewna swoich racji. Twitch będzie musiał się bardzo postarać aby odzyskać zaufanie Lexsi. Niełatwa i wyboista droga przed nimi.

  Rewelacyjny mroczny romans, który wciąga jak narkotyk. Chwilami ogrom emocji, aż przygniata. Autorka dała nam niebanalną, niecodzienną, wyjątkową historię. Zakończenie wywołało we mnie ogromną ulgę, wzruszenie i spokój. Wiem, że niejednokrotnie do niej wrócę. Polecam :) Tatiasza i jej książki :)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzecia i ostatnia już część serii. Autorka bardzo dobrze ukazała przemianę Twitcha. Głównych czarnym charakterem zostaje w tej części Ling, bardzo ciekawa i złożona postać. Fragmenty książki są tutaj przedstawione z punktu widzenia Ling co pozwala nam bliżej przyjrzeć się tej postaci i zobaczyć jak bardzo jest ona zniszczona. Mimo ,że przypadła jej rola tej złej i wariatki to jak dla mnie była jedną z najciekawszych postaci w tej książce. Pojawiają się też nowi bohaterowie jak Molly, Tama, Vegowie i Luka, Zepp (brat Twitcha), których z chęcią poznałabym osobną historię. Mimo problemów Twitch i Lexi doczekali się szczęśliwego zakończenia, które bardzo miło się czytało ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 6 osób uznało recenzję za przydatną

  Najlepsza część całej serii. Porywająca i zaskakująca

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 4 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Raw. Raw Family. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,05 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Raw. Raw Family. Tom 1

Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. Niektóre kryją się w świetle dnia. Alexa Ballentine, gdy tylko skończyła 16 lat, uciekła z domu. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz w wieku 26 lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę,...
Dirty. Raw Family. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dirty. Raw Family. Tom 2

Julius nie ustanawia prawa. On jest prawem. Jej małżeństwo wydawało się idealne. Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem. Pragnęli być panią Alejandra Gambino – żoną Dino Gambino, córką Eduardo Castillo. Szanowaną i kochaną księżniczką mafii. Nie mieli pojęcia, jaki horror dzieje się za...
Blood FROM Blood. Vito. Mancuso Family. Tom 1 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Blood FROM Blood. Vito. Mancuso Family. Tom 1

Historia Vito – najstarszego brata z rodziny mafijnej Mancuso. Osiemnastoletnia Arina Malkov uwierzyła w to, że pomimo praw rządzących mafijnym światem będzie miała szansę na szczęście. Jej przyszły mąż był mężczyzną, którego pokochała i czuła się przy nim bezpiecznie. Dziewczyna w...
Lev. Shot Callers. Tom 1 5/5 Nasza cena:
27,20 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lev. Shot Callers. Tom 1

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki Raw Family! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę Harris, wie, że coś jest nie tak. Dodatkowo przyłapuje ją na kradzieży. Musi jednak sam przed sobą przyznać, że po raz pierwszy w życiu ktoś go zaintrygował....
Friend-Zoned. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Friend-Zoned. Tom 1

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił. Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem po tym, jak została okrutnie zdradzona. Kiedy Tina postanawia, że wywoła uśmiech na twarzy posępnego Nika, nie przypuszcza, że zaprzyjaźni się z...
Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3 5/5 Nasza cena:
30,04 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3

Max Leokov mógł się tylko przyglądać, jak ludzie wokół niego znajdują szczęście w miłości. W jego życiu był taki czas, kiedy nie tylko pragnął miłości, lecz także, co ważniejsze, dla niej żył. Kochał już raz. Z całych sił. Jednak teraz nie ma śladu po tym uczuciu. Zostało złamane serce i córeczka,...
Pakiet: Raw, Raw: Rebirth, Dirty 5/5 Nasza cena:
83,18 zł 124,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Raw, Raw: Rebirth, Dirty

Pakiet: Raw, Raw: Rebirth, Dirty Raw Alexa Ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych życiowych doświadczeń, ma pracę, którą kocha. Jest...
Audiobook Raw mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Raw mp3

Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. Niektóre kryją się w świetle dnia. Alexa Ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych...
eBook Raw Rebirth. Raw Family. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Raw Rebirth. Raw Family. Tom 3 mobi epub

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić normalne życie i stworzyć ciepły, kochający dom dla swojego syna A.J. Jednak coś zaczyna ją niepokoić. Chłopiec oznajmia, że tatuś wrócił i jest z nimi. Ale...
eBook Dirty. Raw Family. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
29,89 zł 33,21 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dirty. Raw Family. Tom 2 mobi epub

Julius nie ustanawia prawa. On jest prawem. Jej małżeństwo wydawało się idealne.Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem. Pragnęli być panią Alejandra Gambino - żoną Dino Gambino, córką Eduardo Castillo.Szanowaną i kochaną księżniczką mafii.Nie mieli pojęcia, jaki horror dzieje się za...
eBook Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3 mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,67 zł 30,75 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Słodkie szaleństwo. Friend-Zoned. Tom 3 mobi epub

Max Leokov mógł się tylko przyglądać, jak ludzie wokół niego znajdują szczęście w miłości. W jego życiu był taki czas, kiedy nie tylko pragnął miłości, lecz także, co ważniejsze, dla niej żył. Kochał już raz. Z całych sił. Jednak teraz nie ma śladu po tym uczuciu. Zostało złamane serce i córeczka,...
eBook Raw. Raw Family. Tom 1 mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,67 zł 30,75 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Raw. Raw Family. Tom 1 mobi epub

Nie wszystkie potwory czają się w ciemnościach. Niektóre kryją się w świetle dnia. Alexa Ballentine uciekła z domu, gdy tylko skończyła szesnaście lat. Wolała mieszkać na ulicy, niż dłużej żyć z ludźmi, którzy nie potrafili jej pokochać. Teraz, w wieku dwudziestu sześciu lat, mimo trudnych...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula