Powrót

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 34
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Format
14.0 x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
416
Inne wersje (3)
Książka, op. twarda
za 29,33 zł
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Audiobooki mp3
za 34,48 zł
Nasza cena: 27,93 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Nicholas Sparks po raz kolejny zabierze Cię w niezwykłą podróż do Karoliny Północnej w swojej najnowszej powieści pt. "Powrót".

Powrót w dawne strony przyniesie Trevorowi miłość, ale też szansę na to, by iść naprzód bez bagażu z przeszłości. Najpierw jednak musi dowiedzieć się prawdy o śmierci dziadka oraz co skrywa przed nim ukochana.

Trevor Benson nie spodziewał się, że jego życie potoczy się w ten sposób. Powrót do New Bern, miasteczka położonego w Karolinie Północnej, z pewnością nie był na liście jego marzeń. Wszystko zmieniło się, gdy został poważnie ranny podczas misji wojskowej. Trevor służył jako lekarz, jednak obrażenia, które odniósł w wypadku, zmusiły go do powrotu w rodzinne strony.

Choć kiedyś byłoby to dla niego nie do pomyślenia, obecnie stara chata w spadku po dziadku to dla Trevora dobre schronienie. Wprost idealne w obecnej sytuacji. W New Bern poznaje uroczą Natalie, zastępczynię lokalnego szeryfa. Kobieta zawróci mu w głowie, jednak mimo rozwoju znajomości jej serce wydaje się mężczyźnie zamknięte na jego uczucia. Natalie trzyma go na dystans, a Trevor zastanawia się, co ukrywa przed nim jego ukochana. Czy mężczyźnie uda się sprawić, że Natalie się przed nim otworzy?

Jakby tego było mało, oprócz kłopotów sercowych Trevora niepokoi również ponura nastolatka zamieszkująca przyczepę kempingową przy drodze. Mężczyzna stara się uzyskać od niej informacje o tajemniczej śmierci swojego dziadka. Ma nadzieję, że dzięki pomocy Callie uda mu się dowiedzieć, co tak naprawdę stało się z jego krewnym. Nastolatka nie ułatwia mu tego zadania.

Trevor jest jednak uparty i próbuje na niej swoich różnych sztuczek. Powrót do New Bern uświadamia Trevorowi, że czasem, by iść dalej przez życie, trzeba cofnąć się do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Jakie lekcje od losu będzie musiał przyjąć, zanim zrozumie prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia? Przekonaj się sam! Nicholas Sparks i tym razem Cię nie zawiedzie!


O autorze

Nicholasa Sparksa wielu osobom nie trzeba w ogóle przedstawiać. To ukochany pisarz rzeszy czytelniczek, a nawet czytelników na całym świecie. Jego powieści to inspirowane prawdziwym życiem historie miłosne, rozgrywające się w malowniczej Karolinie Północnej.

Autor stworzył takie dzieła, jak uwielbiany "Pamiętnik", "I wciąż ją kocham", "Jesienna miłość", "Ostatnia piosenka", "Dla Ciebie wszystko" czy "Bezpieczna przystań". Duża część powieści obyczajowych Nicholasa Sparksa została zekranizowana, a w adaptacjach filmowych zagrały takie gwiazdy, jak Kevin Costner, Zac Efron, Channing Tatum czy Ryan Gosling.

Recenzje (34)
 1. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Trzydziesto-kilku letni mężczyzna cierpi na zespół stresu pourazowego, pracował niegdyś jako lekarz w marynarce wojennej. Jednak wszystkie wydarzenia w Afganistanie odcisnęły na nim swoje piętno. Kroczy przez życie samotnie i stara się ze wszystkich sił żyć pełnią życia. Do New Bern sprowadza go pozostawiony w spadku, po dziadku, domek. Trevor Benson decyduje się na przeprowadzkę, z nadzieją na dobry start, jednak nie ma w nim mowy o miłości. Gdy już po części zadomowił się w małym miasteczku na swojej drodze spotyka kobietę, której nie jest w stanie się oprzeć. Jest to Natalie, miejscowa zastępczyni szeryfa. Od samego początku Trevor jest zaangażowany w tą relację, jednak kobieta wyraźnie coś przed nim ukrywa i nie potrafi się przed nim otworzyć. Dodatkowo spotyka na swej drodze także uroczą nastolatkę, która prawdopodobnie mogła by mu pomóc dowiedzieć się czegoś więcej o nieoczekiwanej śmierci dziadka. Czy Trevor da sobie radę ze wszystkim co czeka go w tym nie dużym miasteczku?

  "Powrót" Nicholas'a Sparks'a to moje kolejne spotkanie z twórczością tego autora. Może Wam się wydawać, że to kolejna nudna obyczajówka, nic bardziej mylnego! Książka ma w sobie wiele bardzo ważnych i zarazem trudnych wątków. Mianowicie wątek zmagań głównego bohatera z trudnymi przeżyciami, które zostawiły po sobie zespół stresu pourazowego, a także sporo cierpienia związanego z utratą bliskiej osoby. Jak w każdej innej książce, autor w sposób bardzo lekki opowiada nam o trudnych sprawach, a także o wielkiej miłości i sile przebaczenia. Pióro autora, jest właśnie takie, jakie zapamiętałam, niesamowicie lekkie, dzięki czemu przez książkę się po prostu płynie. Wykreowani bohaterowie są tutaj na bardzo dzielne i silne zarazem osoby, mimo ciężkiej przeszłości wierzą, że czeka na nich coś dobrego i wartościowego. Co do wątku miłosnego, muszę przyznać, że autor budował relacje bohaterów stopniowo i powolnie, jednak moim zdaniem później troszkę się zepsuło, z tego względu iż za szybko powiedzieli sobie tak ważne słowa jak "kocham Cię". Nie znali się wtedy zbyt dobrze i dla mnie niestety to w jaką stronę tak szybko to poszło było odrobinę słabe. W tej powieści moje serce skradła bohaterka poboczna, Callie, niesamowicie silna nastolatka. Wątek mówiący o jej przeżyciach bardzo mnie wzruszył i dotknął emocjonalnie. Jednak jeśli chcecie wiedzieć co tak bardzo mnie poruszyło, proszę sięgnąć po książkę! Co do zakończenia całej historii jest to typowy ale piękny happy end. Mimo kilku niedociągnięć książkę, bardzo przyjemnie mi się czytało i uważam, że jest to bardzo dobra historia. Moja ocena to 4/5⭐ !

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Literatura obyczajowa nie leży w moim głównym kręgu zainteresowań. Nie twierdzę przy tym, że nie sięgam po książki z tego gatunku. Zdarza mi się to czasem, a ostatnio nadarzyła się okazja do przeczytania "Powrotu". Z zaciekawieniem zatem zabrałem się za lekturę i spotkało mnie miłe zaskoczenie. Intrygująca fabuła i ciekawie przedstawieni bohaterowie przyczynili się do powstania interesującej powieści. Historia jest napisana w taki sposób, żeby przykuwać uwagę czytelnika. Tajemnice i rozterki łączą się z odkrywaniem przez głównego bohatera czegoś, co nadaje życiu największe znaczenie. Książka zdecydowania skłaniająca do myślenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Żeby iść w życiu naprzód, czasem trzeba wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło

  Kilka dni temu rozmawiałam ze znajomą, która zapytała mnie, co mogę powiedzieć na temat twórczości Nicholasa Sparksa, ponieważ ona nie miała jeszcze okazji sięgnąć po żadną książkę tego autora. Bez wahania odpowiedziałam, że pozostaję pod nieustającym podziwem dla tego, jak pięknie mężczyzna potrafi pisać o miłości, a jednocześnie nie unika trudnych tematów, które nas czytelników nigdy nie pozostawiają wobec nich obojętnymi. Dlatego właśnie zawsze z niecierpliwością i ciekawością tego, co tym razem przygotuje dla wielbicieli swoich książek, oczekuję na każdą polską premierę jego nowego literackiego dziecka. Ku mojej ogromnej radości, wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy niezwłocznie po przeczytaniu książki „Powrót” przychodzę do Was, aby podzielić się z Wami swoimi emocjami, które we mnie wywarła.

  Zacznijmy zatem od przedstawienia głównego bohatera, który jest jednocześnie narratorem historii, którą skrywają karty powieści. Trevor Benson jest lekarzem marynarki wojennej w stanie spoczynku. Traumatyczne zdarzenia, których padł ofiarą podczas misji w Afganistanie, zmusiły go do zakończenia służby. Nie znaczy to jednak, że wraz z powrotem z misji skończyły się problemy mężczyzny. Niestety został ciężko ranny, a także piekło tamtych przeżyć odcisnęło piętno na jego psychice w postaci Zespołu Stresu Pourazowego. W momencie, kiedy przystępujemy do lektury powieści, naszemu bohaterowi z trudem udaje się w powolnym procesie wieloletniej terapii z psychiatrą odzyskiwać kontrolę nad własnym życiem. Niestety już wkrótce otrzymuje wiadomość o bardzo poważnym stanie swojego dziadka. W momencie, kiedy dociera do szpitala, w którym przebywa jego krewny, musi zmierzyć się ze świadomością, że dziadkowi zostało już naprawdę niewiele czasu. Nie da się nic zrobić i staruszek umiera, lecz przed śmiercią mówi do wnuka zupełnie niezrozumiałe dla niego słowa. Zapisuje je na kartce i pozostawia do przemyślenia na później. Przed nim bowiem duże zmiany. Jest jedynym spadkobiercą domu dziadków, w którym spędził wiele wspaniałych chwil dzieciństwa. Powrót do ukochanego miasteczka dziadka budzi wspaniałe wspomnienia, a tym samym może być idealnym początkiem nowego życia Trevora. Mimo że, jest zajęty doprowadzaniem posiadłości do stanu używalności nie może zapomnieć o nie jasnych dla niego okolicznościach pobytu dziadka w szpitalu z dala od rodzinnego New Bern. Postanawia zrobić wszystko, aby poznać prawdę o okolicznościach niewyjaśnionej podróży dziadka. Nie wie jeszcze, że nie tylko jemu Carl był bliski. Tak oto na jego drodze pojawia się z ponura nastolatka Callie. Dziewczyna jest skryta i ewidentnie coś ukrywa. Zresztą nie tylko ona. Swoje tajemnice ma także piękna zastępczyni szeryfa Natalie, której urokowi, choć Trevor nie planował miłości w swoim życiu, nie może się oprzeć. Nasz bohater stawia sobie za cel poznać sekrety obu kobiet. Oczywiście to, czego się dowie, musicie odkryć już sami, sięgając po książkę.

  Ze swej strony mogę tylko zapewnić Was, że odkrycie prawdy z pewnością mocno Was poruszy, da do myślenia, a także skłoni do refleksji natury moralnej. Czasami bowiem miłość, to za mało, by móc być szczęśliwym. Aby móc poznać jej prawdziwą wartość niezbędne jest wybaczenie, przede wszystkim samemu sobie.

  „Powrót” to ciepła i bardzo klimatyczna historia o niezwykłej miłości w różnych jej odcieniach i barwach. Od takiej, jakiej pragnie każdy z nas, a której przez całe swoje życie doświadczali dziadkowie głównego bohatera, poprzez miłość opartą na partnerstwie, aż do tej, która, choć rodzi się między dwojgiem ludzi, nie może trwać bez krzywdzenia innych. Takiej, w której nie ma dobrego wyboru. Cokolwiek postanowisz, ktoś będzie cierpiał. To także chwytająca za serce opowieść o życiu w poczuciu winy. Czytając tę książkę, będziemy również świadkami nieustającej walki o siebie z trudnym przeciwnikiem, jakim jest Zespół Stresu Pourazowego, a także doświadczymy niecodziennej przyjaźni.

  Zapewniam Was kochani, że jeśli jesteście wielbicielami pióra autora na pewno i tym razem dostaniecie wszystko to, za co kochacie jego książki, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać żadnej z nich to, ta na pewno sprawi, że będziecie chcieli poznać wszystkie pozostałe. Jak zawsze książkę czyta się z niezwykłą przyjemnością, a wszystko, o czym czytamy, sprawia, że nie możemy oderwać się od książki i chcemy pozostać z naszymi bohaterami, którzy stają nam się bardzo bliscy jak najdłużej. Chcemy, aby wreszcie odnaleźli spokój i mieli kogoś dla kogo będą najważniejsi.

  Na zakończenie nie mogłabym nie wspomnieć o jeszcze jednym bardzo ważnym aspekcie książki. Tym bardziej że nie jest to fikcja literacka, a bardzo ważny dla każdego z nas walor edukacyjny, który ma bardzo istotny wpływ na przyszłość ludzkości.

  Dziadek Trevora był ogromnym wielbicielem i miłośnikiem pszczół. Wiedział, że bez nich ludzkość nie przetrwa, dlatego miał swoje ukochane ule, którymi się troskliwie opiekował. Miłość tę przekazał Trevorowi. Z kolei ON stara się przekazać tajniki tej cudownej pasji Natalie, a przy okazji my sami jesteśmy uświadamiani, jak bardzo pszczoły są dla nas ważne. W sposób łatwy i przystępny dowiadujemy się wielu ciekawostek na ich temat. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że każdą pszczołę trzeba ratować.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  "I wciąż ją kocham" oraz "Pamiętnik" to jedne z moich ulubionych książek, dlatego miałam dość duże oczekiwania co do nowej powieści Sparksa. Na szczęście się nie zawiodłam, bo "Powrót" okazał się fenomenalny. Piękna historia, pełna miłości, ale też smutku, troski i masy tajemnic. Historia bardzo wciągająca, a całość napisana niezwykle lekko. Motyw z dążeniem do rozwikłania zagadki tym bardziej potęguje zaangażowanie czytelnika. Tajemnica w połączeniu z wątkiem miłosnym okazała się być strzałem w dziesiątkę. Nie zabrakło też odrobiny wzruszenia. Jak widać Sparks nie bez powodu nazywany jest mistrzem romantycznych historii.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Poprzednie książki Nicholasa Sparksa nieszczególnie mnie porwały, ale inaczej było z "Powrotem". Na początku miała być to tylko kolejna próba przekonania się do książek popularnego autora, jednak miło się zaskoczyłem. Bardzo dobrze przedstawiona postać lekarza-wojskowego zachęca do dalszego czytania, a wątek romantyczny nie jest naciągany, co jest ogromnym plusem dla tej powieści. Zawiera w sobie ważne przesłanie oraz pokazuje trudy codziennego życia po śmierci ukochanej osoby. Uważam, że jest to pozycja godna polecenia oraz że była to najlepsza książka Nicholasa Sparksa jaką kiedykolwiek czytałem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 29 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Nicholas Sparks
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 416
 • Format: 14.0 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382150957
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Return
 • Tłumacz: Olejniczak-Skarsgard Maria
 • ISBN: 9788382150957
 • EAN: 9788382150957
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Ernest. Powrót. Tom 2 5/5 Nasza cena:
25,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ernest. Powrót. Tom 2

Kontynuacja serii „Powrót” Ernest ma zasady, jest pewny tego, co chce osiągnąć w życiu. Zawsze marzył o karierze. Udało mu się zdobyć wykształcenie i pozycję w wojsku, a nawet na dziesięć lat zapomnieć o rodzinnym piekle… Nie jest jednak w stanie wyrzucić z głowy tych, których kocha. Ich ból i...
Gaja. Powrót. Tom 3 5/5 Nasza cena:
25,99 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gaja. Powrót. Tom 3

Siedem morderstw łączących dwa domy w sąsiedztwie Gaja wychowywała się w atmosferze skrzętnie skrywanych przed światem tajemnic, omawianych jedynie szeptem nad jej głową. Była świadkiem przemocy, a potem nauczyła się żyć w domu, w którym jedynie pozornie zapanował spokój. Wydawało jej się, że może...
Powrót do Poziomki 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót do Poziomki

Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek, ma śliczną córeczkę, a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać, że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze. Lecz ścieżki życia nie mogą być proste… Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty, a mąż wyjeżdża w...
Zacisze 13. Powrót 0/5 Nasza cena:
27,06 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zacisze 13. Powrót

Kontynuacja zwariowanych przygód Marty i Anety, znanych z „Zacisza 13”. Marta i Aneta chcą ostatecznie rozwiązać problem zamurowanych w piwnicy zwłok. Tymczasem na ulicy Zacisze pojawia się bezlitosny szantażysta, który odkrył ich tajemnicę i wścibska starsza pani, szpiegująca sąsiadów. Domem...
Powrót na Majorkę 5/5 Nasza cena:
14,15 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót na Majorkę

Po kilku miesiącach sielankowego życia w Polsce u boku ukochanego Marka Magda zaczyna tęsknić za gorącymi plażami Majorki. Ivanka przeżywa problemy sercowe i potrzebuje pomocy przy prowadzeniu kawiarni, a kipiący hormonami Paco marzy o poznaniu seksownej Słowianki i zamierza znaleźć ją właśnie w...
Powrót z Północy 5/5 Nasza cena:
28,91 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót z Północy

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo pogodnej atmosferze, jednak kiedy wagony pustoszeją, komórki tracą zasięg, a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy, Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później...
Powrót na aleję Rothschildów T.3 0/5 Nasza cena:
26,87 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót na aleję Rothschildów T.3

Trzeci już tom opowiadający o losach żydowskiej rodziny, żyjącej we Frankfurcie w XX wieku (tutaj historia toczy się w latach 1941-1948). Części rodziny Sternbergów udało się wyemigrować z Niemiec - do Holandii, Palestyny i Afryki Południowej. Tych, którzy pozostali, przepędzono niczym bydło ku...
Powrót almanzora 0/5 Nasza cena:
24,19 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót almanzora

Porwanie prezydenta Rosji z komnat na Wawelu kończy się jedynie połowicznym sukcesem. Porwany okazuje się sobowtórem Władymira Pobiedina. Zanim dosięgną go macki GRU, podzieli się z porywaczami swoją wiedzą na temat planu „Samodzierżcy”, który ma zmienić przyszłość cywilizacji Zachodu. Los Europy,...
Pakiet Stary dom. Tomy 1-3. Powrót do starego domu, Tajemnice starego domu, Pamiętnik ze starego domu 0/5 Nasza cena:
57,83 zł 79,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Stary dom. Tomy 1-3. Powrót do starego domu, Tajemnice starego domu, Pamiętnik ze starego domu

"Powrót do starego domu" Alicja Pniewska ma 37 lat. Porzucił ją mąż, straciła lukratywną posadę, musiała opuścić wygodny apartament. Uciekając przed demonami przeszłości, znajduje schronienie w rodzinnym domu w malowniczej miejscowości Pniewo. Zaskakujące zdarzenia, niezwykli ludzie i tajemnica...
Pokolenia. Powrót do domu 5/5 Nasza cena:
36,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pokolenia. Powrót do domu

Po latach oczekiwań w życiu Janki i Leszka pojawia się wymarzona córka, Kasia. Dorosła Katarzyna po latach spisze koleje rodzin Borengów i Zajewiczów. Będą dramatyczne i pełne niespodzianek jak cała powojenna historia Polski, barwne i rozkochane jak nadnarwiańskie Stokowo. Życie płynie, uciekają...
Powrót do starego domu. Stary dom. Tom 1 4/5 Nasza cena:
30,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót do starego domu. Stary dom. Tom 1

Alicja Pniewska ma 37 lat. Porzucił ją mąż, straciła lukratywną posadę, musiała opuścić wygodny apartament. Uciekając przed demonami przeszłości, znajduje schronienie w rodzinnym domu w malowniczej miejscowości Pniewo. Zaskakujące zdarzenia, niezwykli ludzie i tajemnica sprzed lat wystawią jej...
Powrót do źródeł 5/5 Nasza cena:
35,42 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powrót do źródeł

Powieść przedstawia dzieje szlacheckiej rodziny z Podlasia, w której dominują piękne kobiety i wspaniali mężczyźni ponad wszystko ceniący honor. Chociaż pielęgnują tradycyjne wartości i prowadzą spokojne życie, nie udaje im się umknąć zawirowaniom historii, takim jak powstanie styczniowe oraz dwie...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula