Demeter

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 11
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Ilość stron
528
Rok wydania
2022
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 29,69 zł
Audiobooki mp3
za 23,33 zł
Nasza cena: 26,13 zł 42,99 zł Taniej o: 39%

"Demeter" to książka trzymająca w napięciu od pierwszych stron. To historia kilku kobiet - jedna została zamordowana, inna zaginęła, natomiast kolejna zatrudnia się w luksusowym hotelu Odonata na Mazurach tylko po, żeby rozwiązać sprawy dwóch poprzednich.

Pośrodku lasu na Mazurach mieści się luksusowy hotel Odonata, który gości wpływowych mężczyzn zainteresowanych rozrywkami dla wtajemniczonych. Hotel jest dobrze znany. Jego sława nie maleje nawet wtedy, gdy na brzegu pobliskiego jeziora znalezione zostaje ciało dziewczyny, która została zgwałcona. Po innej dziewczynie ślad zaginął. Właściciel hotelu Jan Rej zatrudnia nową, atrakcyjną dziewczynę, nie wiedząc, że ta ma ukryty powód, żeby podjąć tę pracę.

Natalia ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Dziewczyna chce odkryć, na czym naprawdę polega praca w hotelu, co sprowadza tu klientów oraz jak do tego ma się praca dziewczyn, które zostają zatrudnione jako kelnerki. Chce także odkryć, kto stoi za przestępstwami dokonanymi na dziewczynach. Natalia szybko zdobywa sympatię szefa i zaczyna bywać na spotkaniach u jego boku, a co ważniejsze przejmuje władzę nad hotelem. Czy nowej pracownicy uda się uzyskać informacje, dla których zdobycia podjęła pracę w hotelu? I czy zaginiona dziewczyna żyje?


O autorce

Malwina Chojnacka to polska pisarka, która poza książką "Demeter" jest znana również z serii Karma, w której skład wchodzą pozycje "Odważne i romantyczne" oraz "Sekrety i uprzedzenia".

Recenzje (11)
 1. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Olga wie, że z jej siostrą nigdy nie było łatwo, zawsze sprowadzała kłopoty. Zresztą, obydwie sprowadzają na siebie masę kłopotów. Kiedy z jeziora wydostaje się martwe, ludzkie ciało, kobieta trafia przypadkiem do miejsca, które tylko z pozoru jest zwyczajnym hotelem...

  *

  Odonata - hotel na Mazurach, nie tylko w pięknym położeniu, ale też luksusowy i... skrywający masę tajemnic. Olga, która nie jest pewna, w co tak naprawdę wplatała się jej siostra - podąża ścieżką kłamstw, niedomówień i ludzi, z którymi lepiej nie zadzierać. I tak zaczyna się prawdziwa gra - pomiędzy tymi, którzy chcą odkryć prawdę a tymi, którzy jej strzegą. "Demeter" jest intrygującą książką, a której nie brakuje brutalnych opisów i wartkiej akcji. Ta historia ma kilka wątków, nad którymi warto się pochylić, nad którymi można pomyśleć i dla których nawet spora objętość książki jest atutem. Nie spodziewałam się, iż zastanę w niej tyle emocji, że znajdę tu tyle interesujących faktów odnośnie życia dwóch sióstr. Niby skrajnie różnych, niby obydwie prowadzą spokojne życie, z czasem jednak wszystko zaczyna nabierać barw. Tych ciemnych, mrocznych, które sprowadzają na dno całe wyobrażenie. Autorka sięga po trudne, kontrowersyjne tematy, takie jak przemoc, zorganizowane grupy i ich władza, która opiera się głównie na pieniądzach. Idealnie ukazany został kontrast między ludźmi, którzy mogą wszystko, mając pieniądze a ludźmi, którzy wszystko zrobią, aby pieniądze mieć. W książce dużo miejsca zajmują też erotyczne sceny, ale moim zdaniem podkreślają tym, jak wypatrzona jest grupa osób, będących bohaterami tej historii. Spędziłam kilka świetnych godzin, które zapamiętam, a i z niecierpliwością będę wypatrywać innych książek Malwiny Chojnackiej. Ma w sobie coś, co hipnotyzuje aż do samego końca.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  To moje pierwsze spotkanie z tą autorką, jestem zachwycona jej piórem, więc mam nadzieje, jeszcze nie raz się spotkamy. To na pewno moje odkrycie tego roku. Świetny styl, świetna fabuła, genialnie wykreowani bohaterowie, napięcie trzymające do końca, osaczająca atmosfera. Książka to także narracja trzech z bohaterów, zawsze zwracam uwagę na to połączenie i przeskoki czasowe, gdyż bywa tak, że pewne elementy czasem są zbędne i przegadane. W Demeter świetnie wszystko łączy się w jedną całość. Otrzymujemy odpowiedzi na zadawane sobie pytania, bo nie ukrywam, ja miałam ich sporo.

  Z racji fabuły, książka o specyficznym ciężkim klimacie bo opisująca brutalne czyny wobec kobiet, zaburzenia psychiczne, ale także największą, nie równającą się z niczym siłę miłość, walki i poświęcenia. Przyznam szczerze, mimo fikcji literackiej ta historia nie jest przerysowana, nie jest w niej „za dużo” ani „za bardzo”. Jest tak strasznie realna…

  Muszę wspomnieć również o tym, że początkowo bardzo irytowała mnie siostra naszej bohaterki, Olga. Jej zachowanie, sposób bycia i otwarte wyrażanie opinii o Idze było, aż namacalne zazdrością. Moje odczucia zmieniły się podczas lektury, kiedy to, stanęła na wysokości zadania.

  Kiedy z jeziora wyłowiono zwłoki młodej Ukrainki, z luksusowego hotelu znika również jedna z jej przyjaciółek. Rodzice zaniepokojonej dziewczyny szukają ratunku i informacji o dziewczynie aby jak najszybciej ją odnaleźć. Wtedy na ich drodze staje Iga, która zaczyna prowadzić swoje własne śledztwo, aż w końcu zmuszona, musi zatopić się w ten świat, świat pełen luksusu, żądzy i makabrycznych tajemnic. Pełen wpływowych ludzi świat niedostępny dla obcych.

  Odonata to hotel na którego czele stoi człowiek pozbawiony skrupułów, wiejskie plotki głoszą, że trafiające tam kobiety przezywają prawdziwe piekło, a wyłowiona z jeziora kobieta nie była jedyną. Iga skupia się w łaski właściciela hotelu, obserwuje, docieka, aż w końcu zyskuje sprzymierzeńców w jednym wspólnym celu…

  Nie jest i nie będzie łatwo poznać prawdy, zwłaszcza, że w planie namieszać mogą osoby, które za wszelką cenę próbują odszukać Igę...

  A Iga od dwudziestu lat ma jeden cel i zrobi wszystko aby go zrealizować…

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  eraz czas na przedstawienie książki, która wciągnęła mnie na ostatnie trzy wieczory.

  Pani Malwina Chojnacka strona autorska - Wow!

  Nie mogłam się od Demeter oderwać. Wszystko w niej jest. Tajemnica, intrygujący bohaterowie, grupa przestępcza, zabójstwa, sex i wartka akcja. Przy tej książce nie będziecie się nudzić ani na chwilę. Dawno nie czytałam książki, która mnie aż tak wchłonęła.

  Czy wiecie do czego jest zdolna kobieta szukająca swojego dziecka?

  Do wszystkiego! Zrobi wszystko aby je odnaleźć. A co Iga zrobiła dla swojej córki? Żeby się dowiedzieć powinniście przeczytać Demeter.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Demeter” to powieść o dwóch siostrach, które potrafiły nieźle namieszać mężczyzną w życiu.

  Olga wydaje się tą mądrzejszą siostrą, ale też ma swoje za skórą.

  Iga – druga sióstr potrafiła nieźle zagmatwać sobie życie i innym. Pewnego dnia nagle znika. I wtedy Olga wraz z chłopakiem Igy, postanawia ją odnaleźć.

  Autorka zabiera nas na Mazury do hotelu Odonata. Do miejsca dostępnego tylko dla wybranych. A kim są ci wybrani? Są to wpływowi goście, mężczyźni, którzy pragnęli rozrywki dla wtajemniczonych. Właściciel pensjonatu zatrudnia wiele młodych kobiet, które są kelnerkami. Ale czy tylko kelnerkami?

  Pewnego dnia zostaje odkryte ciało kobiety, a inna ginie w tajemniczych okolicznościach i wtedy hotelem zaczyna się interesować kobieta, która zamierza ujawnić prawdziwe jego oblicze. Właściciel nie wiedząc kim jest i jakie ma zamiary zatrudnia ją bez wahania. Co takie odkryje nowa pracownica i kim jest Irena? Musicie sami przeczytać.

  „Demeter” to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Postanowiłam po tę książkę sięgnąć, bo dość dużo dobrych opinii czytałam o niej. I maja również będzie pozytywna. Autorka świetnie odzwierciedliła nastrój mrocznego miejsca i emocje jakie przeżywały główne bohaterki. Przez całe 500 stron czuć był napięcie, które nie opuszczało do ostatniej strony. A to co ostatnio bardzo polubiłam się książkach to trzy osobowa narracja, która doskonale spaja przeszłość z teraźniejszością. „Demeter” jest takim miksem gatunkowym. Ma dużo w sobie z thrillera psychologicznego połączonego z kryminałem, ale też bardzo rozwinięty wątek erotyczny. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Ta kobieta wejdzie do piekła, z którego wyjścia nie ma"

  "Odonata" to luksusowy hotel na Mazurach. Jego gośćmi są wpływowi mężczyźni spragnieni rozrywek tylko dla wtajemniczonych. Pewnego dnia na brzegu jeziora zostaje znalezione ciało jednej z pracownic hotelu. Wkrótce ginie kolejna. Właściciel hotelu postanawia zatrudnić kolejną, bardzo atrakcyjną kobietę. Nie wie jednak, że ukrywa ona swoją prawdziwą tożsamość i gotowa jest zrobić wszystko, by dowiedzieć się kto jest odpowiedzialny za zbrodnie..

  Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Martyny Chojnackiej i mam nadzieję, że nie ostatnie. Z czystym sercem przyznaję, że autorka bardzo mile mnie zaskoczyła, jestem zachwycona system i językiem jakim posługuje się Pani Martyna. Fabuła powieści wciąga czytelnika niemal od początku, zaskakując z każdą przeczytaną stroną. "Demeter" to mroczna, brutalna i wulgarna powieść, której bohaterowie wykreowani są na wysokim poziomie. Poznajemny ich mroczne sekrety i tajemnice. Napięcie towarzyszące podczas czytania nie spada choćby na moment i nie sposób oderwać się od książki.

  Podsumowując, "Demeter" to naprawdę dobrze napisany thriller, który fanom gatunku z pewnością przypadnie do gustu. Czekają na Was naprawdę mocne wrażenia, okrucieństwo, żądza zemsty a nawet sceny erotyczne. Z całego serca gratuluję Autorce świetnego pomysłu na fabułę a Was zachęcam do lektury! Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 6 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -42%
  O włos

  O włos

  Nie ma pięknych zbrodni. Są tylko piękne ofiary. Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy. W Lesie Kabackim zamordowano dwie młodziutkie dziewczyny. Policjanci od dawna nie widzieli tak zbezczeszczonych zwłok. Ale to nie koniec makabrycznych odkryć, bo w trakcie przeczesywania okolicy śledczy trafiają...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,67 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Zemsta

  Zemsta

  Londyński finansista zmagający się z uzależnieniami odwiedza swojego ojca na farmie węży w Afryce. Czy uda im się naprawić trudne relacje? Naukowiec, który opracował środek na nieśmiertelność, zamierza skasować swoją pamięć. Czy uda mu się usunąć niebezpieczne wspomnienia, zanim będzie za późno?...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,13 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Siła kobiet

  Siła kobiet

  Nowa powieść autorki bestsellerowej Narzeczonej nazisty! Dwudziestolecie międzywojenne, odradzająca się Polska i trzy różne kobiety złączone ślepym losem z tym samym mężczyzną. Czy w czasach, które aż kipiały od emocji narodowościowych, kobiety miały prawo zawalczyć o siebie? Genialna powieść o...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,07 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -33%
  Karma

  Karma

  Oboje czuli, że ten związek może zniszczyć im życie. Ona zauroczyła się od pierwszego wejrzenia, ON od początku miał wyrachowany plan. Wkrótce wszystko wymknęło się spod kontroli, a miłosna gra rozpoczęła się na dobre. Czy gdyby wiedzieli, jak poważne będą konsekwencje, zaryzykowaliby jeszcze raz?...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,73 zł 42,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -31%
  Terapeutka

  Terapeutka

  Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,53 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -31%
  Czerwone Jezioro

  Czerwone Jezioro

  WYŁONIONA Z BLISKO 500 ZGŁOSZEŃ ZWYCIĘŻCZYNI I KONKURSU NA POWIEŚĆ SENSACYJNĄ WYDAWNICTWA AGORA! Jakie ciemne sprawki łączą uczestników ekskluzywnego przyjęcia ze zbrodniami popełnianymi przed laty w radzieckim garnizonie? Czy miejscowa legenda o żołnierzach topiących ciała kobiet w Czerwonym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,24 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -44%
  Córka generała

  Córka generała

  Są takie historie, które zostają w ludziach na zawsze… Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca opowieść o trudnej miłości w cieniu walki o przetrwanie. Każdy w Wolnym Mieście Gdańsku czuje, że wojna wisi w powietrzu. Jednak myśli Andrzeja Tapera zaprząta coś zupełnie innego - jest z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,08 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Krew i popiół. Tom 1

  Krew i popiół. Tom 1

  Początek trylogii, która zafascynowała czytelników na całym świecie. Porzucone przez bogów i budzące strach w śmiertelnikach, upadłe królestwo znowu powstaje, by przemocą i zemstą odebrać to, co uznaje za swoją własność. A kiedy cień przeklętych zbliża się coraz bardziej, zaciera się granica między...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,96 zł 49,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Projekt Riese

  Projekt Riese

  Nic nie jest ostateczne. Nawet śmierć. Riese. Największy projekt nazistowskich Niemiec, którego przeznaczenie wciąż pozostaje nieznane. Niegdyś być może podziemne miasto, arka przetrwania lub fabryka, w której pracowano nad bronią jądrową – dziś atrakcja turystyczna w Górach Sowich. Odwiedzić...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,08 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -35%
  Obcy

  Obcy

  Są ludzie, którzy twierdzą, że zło to brak dobra. A ja jestem pewny, że zło to tylko i wyłącznie człowiek. Retlowowie przyjeżdżają do polski jako repatrianci. Osiadają w spokojnej wiosce, a ich największym marzeniem jest stać się „swoimi”. Co muszą zrobić, żeby zostali zaakceptowani? Czy to w ogóle...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,95 zł 42,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Karma. Sekrety i uprzedzenia 5/5 Nasza cena:
26,18 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karma. Sekrety i uprzedzenia

Drzwi gościnnej Karmy otwierają się ponownie! Oto kolejny rok z życia właścicielek kawiarni przyjaznej psom. Justyna musi się zmierzyć z prawdą na temat swojej przeszłości. Opiekuńcza i zaradna Wiktoria nadzoruje pracę kafejki. Ola próbuje stanąć na nogi po odejściu od toksycznego męża i wynajmuje...
Pakiet Karma: Odważne i romantyczne, Sekrety i uprzedzenia 0/5 Nasza cena:
52,44 zł 57,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Karma: Odważne i romantyczne, Sekrety i uprzedzenia

"Odważne i romantyczne" Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca! Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę - kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe...
Karma. Odważne i romantyczne 5/5 Nasza cena:
23,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Karma. Odważne i romantyczne

Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca! Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę – kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe decyzje. Jak poradzi sobie...
eBook Sekrety i uprzedzenia mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sekrety i uprzedzenia mobi epub

Drzwi gościnnej Karmy otwierają się ponownie! Oto kolejny rok z życia właścicielek kawiarni przyjaznej psom. Justyna musi się zmierzyć z prawdą na temat swojej przeszłości. Opiekuńcza i zaradna Wiktoria nadzoruje pracę kafejki. Ola próbuje stanąć na nogi po odejściu od toksycznego męża i wynajmuje...
eBook Odważne i romantyczne mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,80 zł 28,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Odważne i romantyczne mobi epub

Dwanaście miesięcy, trzy przyjaciółki i jedno miejsce, które łączy: kawiarnia Karma. Do niej zawsze się wraca! Znajdujące się na życiowym zakręcie Wiktoria, Justyna i Ola założyły Karmę – kawiarnię przyjazną psom. Ten szalony pomysł pociągnął za sobą inne odważne życiowe decyzje. Jak poradzi sobie...
Wenus umiera 5/5 Nasza cena:
26,06 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wenus umiera

Ta podwójna zbrodnia wydarzyła się naprawdę… Trzy strzały i cisza. Egzekucja na szlaku. Powieść inspirowana zabójstwem pod Narożnikiem – głośną zbrodnią lat 90., która wydarzyła się naprawdę! Dwa ciała na sudeckim szlaku. Ofiary to Miss Polski i syn generała… Ta podwójna zbrodnia wydarzyła się...
W grobie ci do twarzy 5/5 Nasza cena:
23,39 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W grobie ci do twarzy

Sensacja! Groteska! Absurd! A w tym wszystkim Marlena z nożem w głowie, wodzisławska mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca... Drogi wszystkich złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego! W szpitalu, do którego trafia Marlena, dosyć często umierają ludzie, a ona sama...
Kryptonim Romeo 5/5 Nasza cena:
22,48 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kryptonim Romeo

Szpieg i dwie kobiety. Która okaże się miłością jego życia, a która śmiertelną pułapką? Robert Kidd – pół Polak, pół Amerykanin – otrzymuje szokującą wiadomość. Jego żona, która rzekomo zginęła trzy lata wcześniej w wypadku, nagle pojawia się gdzieś na Półwyspie Arabskim. Polskie służby wywiadowcze...
Anioł 5/5 Nasza cena:
18,34 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anioł

Szokująca zbrodnia w świecie ludzi bez skrupułów. Czy któryś z tropów doprowadzi do mordercy? Na tyłach budynku kina znalezione zostają zwłoki Oliwii Wajdzik. Młodą, luksusową prostytutkę zamordowano w wyjątkowo brutalny sposób. Śledztwo prowadzi troje policjantów: Monika Kijowska, Oskar Opala i...
Czynności wyjaśniające 4/5 Nasza cena:
19,93 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czynności wyjaśniające

Czteroosobowa rodzina ginie w wypadku samochodowym, a sprawca zdarzenia ucieka… Trudne śledztwo, policjant na życiowym zakręcie i kobieta, która chce mu pomóc. Czy mężczyzna uwierzy w jej bezinteresowność w momencie, gdy przestał już ufać samemu sobie? Prawda kryje się we mgle. Technik...
Śledztwo od kuchni, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem) 5/5 Nasza cena:
15,11 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śledztwo od kuchni, czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie (z kulinarnym podtekstem)

Na zamku w Pieskowej Skale znaleziono ciało młodej kobiety. Czy to morderstwo? Kto zabił? Odpowiedź nie będzie łatwa… Gdy policyjne dochodzenie nie przynosi efektów, na scenę wkracza Herkules Poirot w spódnicy, panna Marple Ojcowskiego Parku Narodowego – wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina...
Szczęście rodziny Marsdenów 4/5 Nasza cena:
19,93 zł 36,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęście rodziny Marsdenów

Tajemnica skrywana w szepczącym lesie... Trzy siostry, rodzinne fatum i ciało na mokradłach. Elenor, Clementine i Ginger, trzy siostry z maleńkiej, sennej miejscowości Conetoe, chcą rozwikłać zagadkę śmierci swojego wujka. Krewny zaginął niemal dwadzieścia lat wcześniej, a teraz w pobliskim lesie...
Wybrane bestsellery
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,44 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole 5/5 Nasza cena:
25,79 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przewodnik lesbijki po katolickiej szkole

Niezwykle zabawna i poruszająca powieść o queerowej dziewczynie, która uczy się jak być prawdziwą sobą! Czy uda jej się ogarnąć swoje życie i przetrwać w katolickiej szkole, która nie akceptuje dyskusji o aborcji i seksualności?  Szesnastoletnia Yamilet Flores woli być znana ze swojego zabójczego...
Łazik księżycowy 60348 0/5 Nasza cena:
103,99 zł 129,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łazik księżycowy 60348

Badanie kosmosu dla dzieci Młodym wielbicielom podróży kosmicznych spodoba się inspirowany pracą NASA zestaw LEGO® City Łazik księżycowy (60348). Łazik ma 12 kół i można nim kierować w każdą stronę. Ma też dwa wysięgniki badawcze, a w jego środku zmieszczą się trzy minifigurki astronautów. Zabawę...
Epoka mitu 0/5 Nasza cena:
33,35 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Epoka mitu

Od niepamiętnych czasów ludzie czcili bogów, których zwali Fhrejami, prawdziwie odmienną rasę: niepokonanych w boju, mistrzów magii, z pozoru nieśmiertelnych. Gdy jednak jeden z bogów pada martwy pod ciosem ludzkiej broni, równowaga sił pomiędzy ludźmi a tymi, którym przypisywano boską naturę,...
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń 0/5 Nasza cena:
137,54 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń

Password Reset A2+/B1. Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa Nowe wydanie uwielbianego przez nauczycieli podręcznika Password, autorstwa Marty Rosińskiej, realizuje wszystkie założenia i jest dostosowane do nowej, trudniejszej podstawy programowej, która zacznie obowiązywać w szkołach...
Drapieżne bestie 4/5 Nasza cena:
27,39 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Drapieżne bestie

Debiut, którego nie można przegapić. Panafrykańska mieszanka dynamicznej, pełnej zwrotów akcji, mrocznej mitologii i nieoczekiwanej miłości. Pierwsza część trylogii. Szesnastoletnia Koffi pracuje dla cieszącego się złą sławą Nocnego Zoo. Zajmuje się groźnymi, magicznymi stworzeniami, by spłacić...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,78 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Hopeless 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa. To właśnie uświadamia sobie siedemnastoletnia Sky, kiedy spotyka Deana Holdera. Chłopak dorównuje jej złą reputacją i wzbudza w niej emocje, jakich wcześniej nie znała. W jego obecności Sky odczuwa strach i fascynację,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula