Bez opamiętania

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
344
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 23,36 zł
Nasza cena: 22,92 zł 39,90 zł Taniej o: 43%

Minęły już dwa lata, a Maja i Kuba wciąż szamocą się z życiem. Każde z nich tkwi w pułapce własnych uczuć i zobowiązań.

Małżeństwo Kuby przechodzi poważny kryzys i nawet dwuletni Staś przestaje być wystarczającym powodem, by tkwić w nieudanym związku. Mężczyzna nadal żywi uczucia względem Mai, a kiedy dowiaduje się o poważnych zamiarach Adama wobec niej, postanawia o nią zawalczyć.

Maja coraz częściej dochodzi do wniosku, że nie potrafi wykrzesać z siebie gorącego uczucia, którego oczekuje od niej Adam. Udawanie zaczyna ją męczyć, a pierścionek zaręczynowy od Adama ciąży coraz bardziej. Na domiar złego zaczyna odbierać przerażające anonimy, a jej przyjaciółka boryka się z poważnym problemem…

Zespół The Bricklayers stoi przed wielką szansą, ale zrujnować ją może narastający konflikt między Kubą i Adamem. Dokąd zaprowadzi ich ta rywalizacja? Czy manipulacja, którą odkryje Maja, będzie miała wpływ na jej życiowe wybory?

Recenzje (6)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Minęły dwa lata odkąd Majka i Kuba się rozstali. Mężczyzna trwi w nieudanym związku, a jedynym powodem dla którego to robi jest Staś. Magda jest w związku z Adamem, jednak nie potrafi się w stu procentach w niego zaangażować. Czy bohaterom będzie jeszcze dane być razem? Jakie trudności staną na ich drodze?

  Bardzo czekałam żeby poznać dalsze losy Majki, Kuby oraz ich przyjaciół, a to za sprawą intrygującego zakończenia pierwszego tomu.

  Cieszę się, że tym razem autorka napisała kilka rozdziałów z perspektywy Kuby, dzięki temu możemy dowiedzieć się co siedziało w głowie chłopaka.

  W tej części autorka bardziej skupia się na życiu uczuciowym bohaterów, jest zdecydowanie mniej scen dotyczących studiów czy pracy w Murze i myślę, że to bardzo dobre posunięcie.

  Bohaterowie będą zmuszeni stanąć przed naprawdę trudnymi wyborami, które zmienią nie tylkmo ich życie, ale również życie ich bliskich, co nie każdemu niestety się spodoba. Autorka świetnie pokazała do czego jest zdolny człowiek z miłości i jak traumatyczne i niespodziewane przeżycia wpływają na nasze decyzje i postrzeganie świata.

  Warto wspomnieć również o Magdzie, która przechodzi teraz bardzo trudny okres w życiu... Na szczęście miała przy sobie Majkę, która była dla niej ogromnym wsparciem. Cieszę się, że został tutaj również poruszony temat depresji, problemu z uzależnieniami, powinno się o tym częściej mówić i nie bać się tego.

  Mam wrażenie, że ta część była dużo bardziej dojrzała, poruszała wiele trudnych i ponadczasowych tematów, również bohaterowie zaczęli patrzeć w przyszłość i byli zmuszeni zmierzyć się z prawdziwym życiem i jego konsekwencjami.

  Cieszę się, że właśnie tak autorka pokierowała życiem bohaterów i stworzyła życiowa historię z nieidelalnymi bohaterami!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest to kontynuacja książki "bez zobowiązań". Doceniam to, że autorka postanowiła przypomnieć nam zdarzenia z poprzedniego tomu. Robi to w prologu i jest ON opowiedziany z perspektywy Kuby. Przypomnienie fabuły jest napisane w sposób treściwy i subtelny. Dlatego Ci co mają na świeżo przeczytany pierwszy tom nie będą się nudzić, a Ci co już go zapomnieli szybko odświeża sobie losy Majki i Kuby.

  Autorka po raz kolejny udowadnia, że nie ma litości dla naszych bohaterów. Tak samo jak w normalnym życiu stawia na ich drodze problemy, dylematy, a także trudne decyzje do podjęcia. Te emocje i rozterki Majki da się wyczuć na każdej czytanej stronie. Mocno je przeżywałam i kibicowałam, by podjęła te właściwe. Tak po prawdzie, to czułam emocje każdego z bohaterów. A stworzenie takie fabuły i bohaterów, z którymi czytelnik się utożsamia, to nie lada wyzwanie. Jednak ta książka, ta nie tylko te smutne emocje. To też walka o szczęście, dążenie do celu i szukanie tego, co w naszym życiu jest najważniejsze i co może dać nam szczęście.

  Wciągająca i pochłaniająca lektura, której nie sposób odłożyć, póki się jej nie skończy. Polecam sięgnąć po tę książkę, bo zdecydowanie jest wyjątkowa. Fabuła, bohaterowie, emocje. Tu wszytko ze sobą współgra idealnie i tworzy coś niepowtarzalnego.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Minęło dwa lata. Maja jest w związku z Adamem, Kuba ożenił się z Patrycją i wspólnie wychowują swojego synka. Unikają się nawzajem, chociaż nie zawsze jest to możliwe. W końcu nie tylko mają wspólnych znajomych, ale również Kuba i Adam grają w jednym zespole.

  Związek Mai jest w miarę szczęśliwy, kobieta czuje, że nadal kocha Kubę, ale mimo wszystko również Adam nie jest jej obojętny. Zresztą ON jest dla niej bardzo dobry i wie, że to z nim może liczyć na wspólną przyszłość.

  Kuba nie jest szczęśliwy w małżeństwie, jednak dla małego stara się wytrzymać. Tak naprawdę kocha Maję i często żałuje, że ich związek potoczył się nie tak, jakby chciał. Nadchodzi dzień, kiedy mężczyzna postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zmienić swoje życie.

  Adam oświadcza się Mai i to nie w byle jaki sposób. Podczas koncertu śpiewa piękną piosenkę, a później pada na kolana. Mimo że tak do końca nie jest pewna, odpowiada „Tak”. Niestety w sercu czuje zbyt mało, aby to mogło wystarczyć, a ona coraz częściej zastanawia się, czy da się żyć z drugim człowiekiem, nie kochając go ponad życie. Nie pomaga ponowne spotkanie z jej byłym, który zmienił jej życie w piekło, anonimu, które zaczęła dostawać, a także ponowne pojawienie się w jej życiu Kuby, który ewidentnie chce się do niej zbliżyć. Kto wysyła anonimy? Jak potoczy się małżeństwo Kuby? Czy Maja zostanie z Adamem? Czy ona i Kuba będą szczęśliwi?

  Książka jest kontynuacją poprzedniego tomu, który mnie zachwycił. Nie ukrywam, że miałam do niej wielkie oczekiwania i większość z nich spełniła. Jednak ciut mniej mnie zachwyciła niż tom pierwszy. Historia, jaką w niej znalazłam, podobała mi się, była ciekawa i wciągająca, a podczas czytania wywoływała wiele emocji. To opowieść o miłości, która nie miała szansy, o decyzjach, które wpływają nie tylko na samych bohaterów, ale i na wielu innych ludzi, przez co są bardzo ciężkie, o związku, który jest „bezpieczny”, ale brakuje w nim tej iskry, o małżeństwie bez miłości, któremu wiele brakuje do ideału. Książka bardzo mi się podała. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego ciut mniej niż tom pierwszy, już wyjaśniam. Troszkę brakło mi tego niebezpieczeństwa, strachu, które były w poprzednim.

  Bohaterowie poznani wcześniej jednak tu są trochę inni.

  Maja jest w związku z mężczyzną, który od dawna się o nią starał. Czasami zachowywała się egoistycznie, wykorzystywała jego miłość, była z nim, bo tak było wygodnie i bezpiecznie. Jednak po tym, co przeszła potrafię ją zrozumieć, że nie chciała być sama, że chciała znaleźć szczęście. Jest bohaterką, której kibicowałam, chociaż czasami nie zgadzałam się z jej wyborami.

  Kuba zdecydowała za nich oboje i woził odpowiedzialność za swoje dziecko. Małżeństwo z Patrycją od początku było do niczego, jednak syn rekompensował mu wszystko. Z jednej strony podziwiałam go za tą odpowiedzialność, z drugiej nie podobało mi się, jak traktował Patrycję, oboje pracowali na to, aby ich związek się rozpadł. To mężczyzna, który zdecydował nie tylko za siebie, ale również za Maję. Kiedy doszedł do wniosku, że musi zacząć walczyć o swoje szczęście, również nie liczył się ze zdaniem innych. Jednak mimo wszystko mu kibicowałam.

  „Bez opamiętania” to książka, z którą miło spędziłam czas i polecam.

  Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja patronacka

  "Każdy
  chce być szczęśliwy i nie ma w tym nic złego. Czasami zdarza się, że dążąc do tego, co dla nas dobre, ranimy innych."

  @wysockamorawiec

  Maja z Kubą starali się żyć i iść do przodu. To, co kiedyś ich łączyło rozpadło się poprzez trudne i bolesne decycje. Mimo upływu czasu i chęci, by próbować naprawiać obecne problemy, są nieszczęśliwi. Wciąż wzdychają do siebie, marzą, rzucają ukradkowe spojrzenia, zazdroszczą. Kubie od początku małżeństwo z rozsądku nie służyło. Im brnie w to dalej, tym jest gorzej, a cierpi na tym jego synek, który miał mieć szczęśliwą rodzinę. Maja coraz więcej roztrząsa swój związek z Adamem, im więcej rozmyśla, tym bardziej ma dosyć. Naciski, starania, zaręczyny z wielkim hukiem, dziewczyna czuje się osaczona, a dodatkowo Kuba próbuje swych sztuczek by ją odzyskać. Wszystko staje się bardzo skomplikowane i nie ma idealnego wyjścia, ktoś zawsze będzie cierpiał.

  Młodzi ludzie, których poznaliśmy w pierwszym tomie, nadal nie mają łatwo. Podjęte przez laty decyzje ciążą na nich strasznie. Odbijają swoje piętna, nie pozwalają oddychać. Kiedy wydawało, by się, że w miarę ułożyli życie, wkrada się niepewność, strach i nadchodzi moment, kiedy postanawiają zawalczyć o swoje szczęście. Podejmą ciężką grę, która będzie za sobą ciągnęła nie małe konsekwencje. Kuba chciał być odpowiedzialnym człowiekiem, stworzyć rodzinę dla synka, jednak nie spodziewał się, że rozsądek, go zawiedzie. Niekiedy trzeba słuchać serca, iść za głosem, który łączy go z rozsądkiem i pragnieniami. Naprawienie błędów po długim czasie nie będzie łatwe. Każde z nich ma już swoje życie, bez tego drugiego, lecz nieszczęśliwe. Początkowe objawy Mai zostają zburzone krok po kroku, zaczyna dostrzegać wady obecnej sytuacji, choć może sprowadzić to na nich wiele nienawiści i niezrozumienia, oboje podejmą próbę odzyskania ukochanej osoby. Ból serca towarzyszący ciągle, obawy podjętych decyzji, strach i niepewność staną do walki z miłością, pragnieniami, szczerością i spokojem dusz zakłóconym przez komplikacje poczynań z przeszłości. Rewelacyjna historia, a dodatkowo mój patronat, z którego jestem niesamowicie dumna. Książka, która kradnie duszę i serce

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ☀️"Takie jest życie. Albo idziesz na kompromis, albo nie masz nic.

  -Zapominasz o trzecim wyjściu

  -Tak?

  - Może się zacząć i z całych sił walczyć o to, czego naprawdę, ale nigdy nie masz gwarancji, że się uda. Może zostać z niczym. Za duże ryzyko.

  -Współmierne do nagrody".

  ☀️"Przysięgaj dopiero wtedy, gdy będziesz pewien"

  ☀️"Wszyscy jesteśmy egoistami. W mniejszym lub większym stopniu, ale wszyscy. I dobrze. Każdy chce być

  szczęśliwy i nie ma w tym nic złego. Czasami zdarza się, że dążąc do

  tego, co dla nas dobre, ranimy innych. Ale przecież nie da się uszczęśliwić

  wszystkich. Czasami musimy wybrać: albo my, albo ktoś inny.

  I wiesz co? Gdybym za każdym razem nie wybierała siebie, nigdy nie

  znalazłabym się tu, gdzie jestem".

  Czy lubicie czytać książki, gdzie główny bohater toczy walkę między sercem, a rozumiem? Ja bardzo! Czy Maja wybrała swoje sumienie, czy szczęście?

  Maja od dwóch lat tkwi w związku z Adamem. Coraz częściej czuję, że to jednak nie to i nadal nie może zapomnieć o swojej pierwszej wielkiej miłości, która złamała jej serce.

  Kuba zostawił Majkę i wybrał dziecko. Dla dobra Stasia wziął ślub z praktycznie obcą kobietą. Chciał być dobrym ojcem i starał się być przykładnym mężem. Niestety...Czuję się nieszczęśliwy. Jego związek przechodzi kryzys. Nie kocha Patrycji i nie może zapomnieć o Majce. Pewnego dnia dowiaduje się, że Adam chce się oświadczyć. Jego serce krwawi, ale postanawia zakończyć związek z Patrycją i walczyć o swoją prawdziwą miłość. Czy uda mu się zdobyć Majkę? Czy kobieta wybierze serce, czy rozum? Z kim będzie dziewczyna? Czy demony z przeszłości wrócą? Co stanie się z zespołem The Bricklayers? Jakie problemy dopadną Magdę?

  Gdy tylko dostałam propozycję objęcia patronatem medialnym tę książkę, nie wahałam się ani chwili. Pierwszy tom zapadł w mojej pamięci i zszokował mnie swoim zakończeniem. "Bez opamiętania "to drugi tom serii, którą pochłonęłam na raz. Musiałam dowiedzieć się, jak potoczą się losy bohaterów oraz to, kogo wybierze Majka. Drugi tom to kontynuacja, więc warto zapoznać się z pierwszą częścią. Muszę zaznaczyć, że można przeczytać tylko II część, ponieważ autorka zadbała o komfort podczas czytania i pojawiły się liczne retrospekcje oraz skrócona wersja historii Kuby i Majki. To było dobre posunięcie, ponieważ miło mi było wrócić do pewnych faktów, które wyleciały mi już z głowy.

  Ta część totalnie zaspokoiła moją ciekawość dotyczącą losów bohaterów. Dostałam to, czego chciałam i szczerze? To było naprawdę dobre! Ta powieść dostarczyła mi wielu emocji. Czułam się jak marionetka, której za sznurki pociągała Paulina. Motałam się i sama zastanawiałam się, co powinna zrobić Majka? Czy ponownie zaufać Kubie i wybrać serce? Czy postawić jednak na spokojne, ułożone życie u boku oddanego Adama? Przyznaję uczciwie, że był taki moment, że sama zastanawiałam się w szczerość i intencje Kuby. Nie widziałam, czy mówi prawdę. Im więcej stron przerzuciłam, tym bardziej się do niego przekonywałam, ale nagle Paulina rzuciła taką bombę, że nie mogłam się pozbierać! Cholera.... Jego zagranie było nie fair. Wcale się nie dziwię, że Maja zareagowała w taki emocjonalny sposób. Jego intrygi nie wyszły mu na dobre. Były momenty, podczas których zakręciły mi się łzy w oczach oraz wywołały szok i niedowierzanie. Nie chcę zdradzić Wam tej świetnie przemyślanej fabuły, ale ta książka wywołała u mnie gamę uczuć. Końcówka sprawiła, że moje serce stanęło w czasie. Oh! Paulino, jak mogłaś mi to zrobić??! Myślałam, że dostanę zawału. Realność sytuacji była tak namacalna, że dało się odczuć wszystkie emocje bohaterów. Sceny zbliżeń są niezwykle gorące i pobudzające wyobraźnię. Szczerze? Choć nie pochwalam zdrady, romansów z żonatymi mężczyznami, nie mogłam się doczekać zbliżenia Kuby i Majki. Między nimi czuć było ikry i niezwykłą chemię. Docierali się. Poza tym fajne było to, że to ON musiał zdobywać Majkę. Paulina zadbała o to, aby czytelnik czuł, że to prawdziwa, jedyna miłość, na którą czeka się całe życie. Autorka utwierdziła mnie w przekonaniu, że miłość to nie tylko słodycz i szczęście, ale też ból i cierpienie oraz poświęcenie dla drugiej osoby. Szczególnie widać to było po Magdzie, którą zranił chłopak. Było mi jej bardzo szkoda! Uwierzcie mi, ale naprawdę wiem, jak ona się czuła. 💔 Przywołało to u mnie wspomnienia, o których chciałabym zapomnieć.

  "Bez opamiętania" to historia kobiety, dla której dwóch mężczyzn straciło głowę. To rollercoaster emocji, który nie pozwoli na oderwanie się od lektury. To książka, w której to kobieta walczy ze samą sobą i musi zdecydować, czy postać na serce, czy wybrać rozum.

  Polecam ❤️

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Warto zwrócić uwagę na...
Bez zobowiązań 4/5 Nasza cena:
24,17 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bez zobowiązań

Dwudziestokilkuletnia Majka z małego miasteczka studiuje zarządzanie w Częstochowie. Mieszka w akademiku w pokoju z przyjaciółką Magdą, dorabiając do stypendium naukowego pracą w pubie. Przyjaźni się z kolegami z pracy – Piotrkiem i Adamem (ten ostatni skrycie się w niej kocha). Po złych...
eBook Bez zobowiązań mobi epub 0/5 Nasza cena:
22,66 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Bez zobowiązań mobi epub

Dwudziestokilkuletnia Majka z małego miasteczka studiuje zarządzanie w Częstochowie. Mieszka w akademiku w pokoju z przyjaciółką Magdą, dorabiając do stypendium naukowego pracą w pubie. Przyjaźni się z kolegami z pracy – Piotrkiem i Adamem (ten ostatni skrycie się w niej kocha). Po złych...
Kim dla ciebie jestem? 4/5 Nasza cena:
20,83 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kim dla ciebie jestem?

Nowa powieść autorki znakomicie przyjętej trylogii Zapomnij, że istniałem, Pamiętaj, że byłam i Obiecaj, że wrócisz. Klasyczna sytuacja – dwójka młodych ludzi i… wpadka. Susan zwykle zachowuje się ulegle wobec Calvina, zdecydowanie przemocowego gościa, tym razem jednak przymuszona przez chłopaka do...
Zapomnij, że istniałem. Tom 1 4/5 Nasza cena:
21,21 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapomnij, że istniałem. Tom 1

Prolog - Rafał Snarski dzwoni do swojej żony Weroniki zaniepokojony jej spóźnieniem. W słuchawce słyszy jednak tylko trzaski, krzyki i wycie syren. Kilka godzin później przychodzą do niego policjanci, aby poinformować o śmierci żony Weroniki i syna Kacperka. Snarski zajmuje się organizacją...
Obiecaj, że wrócisz. Zapomnij, że istniałem. Tom 3 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obiecaj, że wrócisz. Zapomnij, że istniałem. Tom 3

Bruno nie ma łatwego dzieciństwa. Kiedy jego ojciec ginie - głupią i przypadkową śmiercią, chłopak musi szybko wydorośleć. Gangsterzy są nieuchwytni, a policja zbyt szybko umarza śledztwo. Syn ofiary poprzysięga zemstę, pragnie odwetu nie tylko na gangsterach - sprawcach rodzinnej tragedii, lecz...
First last look 4/5 Nasza cena:
21,82 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

First last look

Kiedy Emery Lance zaczyna swoje studia w Wirginii Zachodniej, jedynym czego sobie życzy jest nowy początek. Chce po prostu studiować: bez plotek na jej temat i potępiających spojrzeń nieprzyjaznych jej ludzi. Za to jest gotowa znieść naprawdę dużo, choćby wytrzymać w jednym pokoju z najbardziej...
Utracona miłość 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Utracona miłość

Majka i Michał, mimo młodego wieku, planują wspólną przyszłość. Ale nawet ich niezwykle silne uczucie nie jest w stanie zwyciężyć, gdy na horyzoncie pojawia się toksyczna matka chłopaka. On rozpoczyna prestiżowe studia medyczne w Londynie, ona zostaje w Warszawie... Mijają lata. Majka tkwi w...
Truly 4/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Truly

W końcu! 21-letnia Andie nie może się doczekać rozpoczęcia studiów w Seattle i ponownego zobaczenia swojej najlepszej przyjaciółki June. Kiedy przyjeżdża do miasta, Andie nie ma ani kredytu studenckiego, ani mieszkania, ale nie pozwala aby to ją zniechęciło. Przez pierwsze kilka nocy śpi na sofie...
Powiedz, że zostaniesz. Zapomnij, że istniałem. Tom 4 5/5 Nasza cena:
20,83 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Powiedz, że zostaniesz. Zapomnij, że istniałem. Tom 4

„Powiedz, że zostaniesz” to historia dla wszystkich, którzy przeczytali trylogię Beaty Majewskiej, lecz nadal czują niedosyt. W tej książce znajdziecie piękną i dramatyczną opowieść o dalszych losach Brunona i wyjaśnienie, kim jest tajemnicza Naira, która pojawiła się w epilogu powieści „Obiecaj,...
Pamiętaj, że byłam. Zapomnij, że istniałem. Tom 2 4/5 Nasza cena:
20,83 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętaj, że byłam. Zapomnij, że istniałem. Tom 2

Nikita dał słowo, że Weronika nie straci swojej rodziny, lecz okrutny los postanowił inaczej. Na oczach Nikity dziewczyna traci własne dziecko, całe  dotychczasowe życie, pamięć i świadomość. To ON przyłożył rękę do nieszczęścia Weroniki i teraz będzie musiał z tym żyć. Nikita szybko zapomni, bo...
Porzucona narzeczona 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porzucona narzeczona

Opowieść romantyczna z dużą dawką goryczy i tragicznych przeżyć po drodze. Czy tym razem będzie happy end? Zuzanna w śnieżnobiałej sukni, z oczyma lśniącymi szczęściem, gotowa jest powiedzieć: tak i rozpocząć nowe życie u boku swego wybranka. Okazuje się jednak, że ON ma nieco inne plany, z gatunku...
Gorzki smak marzeń 5/5 Nasza cena:
23,10 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gorzki smak marzeń

Świat Laury rozpada się na milion odłamków. Kobieta nie może otrząsnąć się po stracie i gdy nie ma już nadziei na odnalezienie sensu życia, nieoczekiwanie na horyzoncie pojawia się pewna trudna nastolatka, która wmawia wszystkim, że należy do rodziny Wolfów. Początkowo nikt jej nie wierzy, ale...
Wybrane bestsellery
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
41,56 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
O psie, który uratował święta 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12 0/5 Nasza cena:
25,59 zł 42,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Arabska kochanka. Arabska saga. Tom 12

Jak świat światem, podczas wojny, czy zarazy, ludzie zakochiwali się w sobie i czerpali z życia pełnymi garściami. Kiedy nie wiadomo, czy za chwilę będziemy zdrowi i żywi, oddajemy się uczuciom, dzięki którym zapominamy o otaczającym nas złu. Tak też robią bohaterowie "Arabskiej kochanki",...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula