Monika Honory


Monika Honory nazywa siebie "charyzmatyczną promotorką wielkich przemian". Pisze, doradza w SPA, a za sobą ma przeszłość długotrwałej walki z nadwagą. Udało się jej pozbyć 40 kilogramów nadwagi. Jak to osiągnęła? Eksperymentując na sobie, próbując wszelkich diet. Zrzucała kilogramy i odzyskiwała je, dlatego opracowała autorski projekt pt. "Przemiany wg Moniki Honory". Myślała o innych osobach z nadwagą i bardzo chciała im pomóc, aby nie cierpiały tak, jak ona w przeszłości. Jej dewizą jest "Zdrowo i bez jo-jo".

Honory pragnie zapobiec złym efektom jednoskładnikowych lub niezdrowych diet, chce pomóc innym w dążeniu do szczupłej sylwetki, zdrowia, szczęścia, akceptacji siebie oraz własnego ciała. Odchudzanie z Moniką jest przyjemne, nie jest katorgą i wiecznym liczeniem diet. Jest raczej zabawą w smaki i zapachy, wielką życiową przygodą, w którą warto zaangażować się z całego serca.

Czytelnik może uwierzyć kobiecie, która samodzielnie doszła do lżejszej wagi, jest szczęśliwa i pragnie dzielić się szczęściem z całym światem. Czy warto sięgnąć po tę książkę? Na pewno tak, aby zrzucić kilogramy, odczuć szczęście i poznać na kartach książki niezwykłą kobietę, autorkę, która wywiera wpływ na Polaków. Jej pomoc jest nieoceniona, a odchudzanie nie musi być katorgą. Monika przekonuje o tym bardzo wyraźnie.

Co zachwyca w książce Moniki Honory?
Holistyczne podejście do ciała, umysłu i psychiki. Odchudzanie wynikać powinno z potrzeby każdej osoby, a nie nacisków otoczenia. Powinno być świadomą decyzją. Takie postanowienie powinno też być konsekwentne. Kilogramy traci się powoli, ale systematycznie ? tak radzą dietetycy, tak radzi autorka kulinarnych bestsellerów dla osób pragnących wysmuklić swoje ciało.

W serii książek tej autorki są też "Zupomania - schudnij zdrowo", "Dziennik przemian" oraz "Przygotowanie do odchudzania". Są to książki, które rewolucjonizują diety i opierają je na spożywaniu smacznych i niedrogich zup. Autorka łączy podejście kulinarne z psychologicznym, uczy każdego Czytelnika szacunku do siebie, własnego ciała, własnego "Ja", mówi: "To od Ciebie zależy Twoje życie, masz na nie wpływ". Autorka wspiera odchudzające się osoby, daje im poczucie sprawstwa i odpowiedzialności za własne ciało, które może być smuklejsze, ładniejsze, doskonalsze.

Bestsellery

więcej

Nowości

więcej