Karolina Szaciłło

Karolina Elżbieta Szaciłło pochodzi z Rybnika. Na co dzień jest dziennikarką piszącą reportaże społeczne i wywiady. Współpracowała między innymi z takimi wydawnictwami jak: "Wysokie Obcasy", "Magazyn Świąteczny", "Sens" czy "Coaching".

Karolina Elżbieta Szaciłło uwielbia nurkować. Podczas wakacji w Egipcie, wpadła na pomysł, żeby zajmować się prowadzeniem zajęć i warsztatów dotyczących oddychania dla dzieci i dorosłych w szkołach i w zakładach karnych. W 2014 roku po ślubie z Maciejem Szaciłło, kucharzem i autorem książek dotyczących diety wegetariańskiej i wegańskiej, zaczęła prowadzić warsztaty i wyjazdowe detoksy. Wspólnie z mężem promuje zdrowy tryb życia i pokazuje, że nie musi on być trudny ani czasochłonny. Małżonków fascynują Indie, z których czerpią dużo informacji na temat zdrowia i duchowości.

Karolina Elżbieta Szaciłło jest współautorką książki "Karolina na detoksie". To poradnik, w którym znajdziemy przepisy na 7 dniowy detoks organizmu; cztery dni odkwaszającej diety warzywno-owocowej i trzy dni z węglowodanami wzbogacone pięknymi ilustracjami oraz fragmentami z pamiętnika Karoliny, w którym opisuje, jak dawała sobie radę w trakcie detoksu. Dowodem na to, że można zrzucić zbędne kilogramy, będąc na detoksie, jest sama Karolina, która zrzuciła ich 20!

Do innych publikacji autorki należą między innymi: "Zdrowa tarczyca", "Jedzenie, które leczy", "Dieta Raw Food".

Bestsellery - książki o diecie i zdrowym odżywianiu - poradniki

Nowości - poradniki zdrowotne