Jestem kobietą

Książka
38,99 zł
Outlet
15,91 zł
eBook
29,99 zł

Informacje szczegółowe Pokaż wszystkie

Oprawa:Miękka
Rok wydania:2021
Wydawnictwo:Znak
Ilość stron:336
Opis

Jedz, baw się i kochaj, czyli historia o tym, jak odnaleźć i pokochać siebie.

„Kim jestem?” – to pytanie zadawałam sobie w wielu zakątkach świata: od Egiptu przez Indie po mój dom w Polsce. Jadłam, choć nie wiedziałam, że za moim głodem najczęściej stoją wyparte emocje. Bawiłam się, nie licząc ilości wypitego alkoholu i liczby wypalonych papierosów. Kochałam najczęściej intensywnie, ale krótko i zapomniałam o tym, co znaczy kochać siebie. Upadałam i podnosiłam się setki razy. Teraz jem, bawię się i kocham, ale w zupełnie inny sposób. Odkrywam prawdziwe znaczenie wolności. Przez ostatnie lata, małżeństwo, rodzinę patchworkową i podróże, pokonuję najdłuższy dystans w swoim życiu – z wypełnionej myślami GŁOWY do pełnego miłości SERCA.

Ty też pewnie zadajesz sobie podobne pytania, zwłaszcza teraz, gdy świat się zatrzymał, a my razem z nim. Może nadeszła już pora, żeby odnaleźć swoją życiową ścieżkę?

JESTEŚ KOBIETĄ. To Twój czas, aby odkryć radość i ogromną siłę, które w Tobie drzemią.

Pokażę Ci techniki, które pomogą Ci w najpiękniejszej podróży do sedna kobiecości. Poznasz metody relaksacyjne, tajniki zdrowych relacji i skuteczne sposoby budowania poczucia swojej wartości. Podpowiem Ci, jak uzdrowić więź z najważniejszą osobą w Twoim życiu i jak pokochać – SIEBIE.

Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze tytuły z kategorii książki o rozwoju osobistym

Szczegóły
  • Tytuł: Jestem kobietą
  • Autor: Karolina Szaciłło
  • Wydawnictwo Znak
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2021
  • Ilość stron: 336
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788324062331
  • Język: polski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788324062331
  • EAN: 9788324062331
  • Wymiary: 14.0 x 20.5 cm
  • Dane producenta: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak Sp. z o.o., ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków, Polska, sekretariat@znak.com.pl, tel. 12 61 99 500
Recenzje książki Jestem kobietą (3)
  1. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Anna S. w dniu 2021-05-26
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

    Z twórczością autorstwa Pani Karoliny Szaciłło miałam okazję bliżej się zapoznać we wcześniejszych wydanych książkach we współpracy z jej mężem Maciejem.

    Przyznam szczerze, że jednak czytane wcześniejsze publikacje książkowe przypadły mi bardziej do gustu lubianej przeze mnie kunsztu gatunkowej literatury.

    Doceniam to, że autorka w swoich myślowych koncepcjach jest zbyt mocno szczera. Widoczne jest o po sposobie wypowiedzi, a właściwie język, który nie pasuje do w ogóle niej.

    Czytając książkę pt. '' Jestem kobietą'' odnosiłam takie wrażenie, że jakby autorka z początku nie szanowała swojego odbiorcę i z tego względu, że zamiast poradnika czytam dziennik o życiu jej osobistym, problemach, refleksjach i co z nich po krótkim czasie wynika na podstawie wnikliwych obserwacji.

    Autorka potrafi momentami zaskoczyć, zadziwić, ale to nie oznacza, że nie da się jej polubić.

    Zaproponowane przez autorkę ćwiczenia spodobały mi się, gdyż nie są tak mocno skomplikowane w ich wykonaniu.

    Szczególnie polubiłam w tej książce dwa rozdziały: historia smaku oraz zwyczajnie jestem.

    Autorka wyjaśnia, jakie ma działanie smaku, na co ono ma wpływ, a co najważniejsze, co ono nam daje, na podstawie naszych indywidualnych obserwacji korzystając z udziału próbowania ulubionych przypraw, owoców, warzyw czy choćby nawet zjadania zup.

    Najbardziej spodobało mi się w ostatnim rozdziale, że mogłam poznać bliżej autorkę, która właściwie uświadamia, kim ona jest tak naprawdę, jakimi to kieruje się ona w swoim życiu wartościami, czym jest, dla niej rodzina i co ona dla niej znaczy, co lubi robi najbardziej robić, aby dawało jej radość, a co stanowi dla niej ulubione słowo, które lubi używać na co dzień - '' harmonia''.

    Dopiero po dokładnym zapoznaniu się z czwartym rozdziałem zrozumiałam przekaz, jaki wywnioskowałam po całościowym przeczytaniu zawartej w tej oto książce.

    Brakowało mi w zamieszczonych rozdziałach nadanej im numeracji.

    Polecam przeczytać ten poradnik.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  2. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    4/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Martyna K. w dniu 2021-05-28
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Nie za często sięgam po typowe poradniki, choć w ciągu ostatnich kilku miesięcy to się nieco zmienia. Postanowiłam dać szansę tej pozycji.

    Karolina Szaciłło była mi znana już wcześniej ze swoich kulinarnych pozycji, które wydała z mężem Maciejem. Tym razem do głosu dochodzi podróż w głąb siebie, odkrywanie swojej kobiecości, zaglądanie we własne wnętrze. Do treści typowo relacyjnej napisanej prostym językiem dochodzi mnóstwo zdjęć i zadania do wykonania.

    ,,Jestem kobietą" Karoliny Szaciłło to pozycja promowana jako poradnik, jednak nie do końca sztampowo trzyma się tego gatunku. To raczej opis przeżyć autorki i jej droga do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Przyjemnie spędziłam czas z tą publikacją.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
  3. taniaksiazka.pl
    Recenzenckie Mistrzostwo Świata
    Ocena:
    5/5
    Opinia użytkownika sklepu
    Autor opinii z tym oznaczeniem jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu. Nie możemy potwierdzić, że produkt został kupiony w naszym sklepie.
    Dodana przez Paulina K. w dniu 2021-05-12
    Recenzja dotyczy produktu typu: książka
    0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

    Karolina Szaciłło znana jest mi przede wszystkim z książek kulinarnych, które wydała ze swoim mężem Maciejem. Już lata temu zaczytywałam się i inspirowałam przepisami napisanymi w ich kulinarnych publikacjach. Warto czasem jednak dowiedzieć się o danym autorze czegoś nowego, poznać go bliżej, głębiej wniknąć w jego losy. Gdy zauważyłam, że Karolina Szaciłło wydała poradnikową pozycję ,,Jestem kobietą", wiedziałam, że będę chciała się z nią zapoznać. Byłam ciekawa, co takiego autorka kulinarnych publikacji zawrze w swojej zupełnie innej książce. Po poradniki sięgam w różnej częstotliwości, w zależności od interesującej mnie tematyki. Wpływ na wybór ma także poruszane zagadnienie.

    Nie mogę nie wspomnieć o tym, że publikacja została naprawdę bardzo ładnie wydana. Już od samego początku przenosimy się w nieco egzotyczny dla nas świat, także do Indii, w których przebywała autorka. Razem z Karoliną Szaciłło możemy odbywać lekcje jogi, ajurwedy, ale także zaglądania w siebie. Ta ostatnia sprawa jest w tym wszystkim chyba najważniejsza. Bardzo często w codziennym pędzie zapominamy o tym, co jest dla nas najważniejsze, nie mamy czasu by spojrzeć na siebie niekrytycznym okiem, zwrócić uwagę na to, by nie być dla siebie najsroższymi sędziami. Między innymi dzięki tej książce możemy to zmienić.

    Na różowawym tle w ramkach co jakiś czas znajdują się głębsze przemyślenia autorki i zadania do wykonania dla każdego czytelnika. Ich zadaniem jest sprawić, by nie zapychać złych emocji jedzeniem, spojrzeć na siebie dobrze, być dla siebie łaskawą i odpowiedzialną za swoje emocje. Bardzo mi się ta część zadaniowa podobała. Na uwagę zasługują także liczne fotografie oraz bardzo prosty, przyjazny styl autorki. Dzięki takiej miłej narracji nie mamy poczucia wywyższania się, odczuwamy, że Karolina Szaciłło jest kobietą taką jak my. Nie jest to typowy poradnik, raczej historia życia autorki i jej spoglądanie wgłąb siebie. ,,Jestem kobietą" to pozycja dla każdej z nas, która sprawdzi się w roli prezentu, ale także osobistej lektury.

    Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
    Napisz pierwszy komentarz
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

taniaksiazka.pl

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula