Beata Anna Dąbrowska

Beata Anna Dąbrowska to autorka słynnych książek o diecie warzywno-owocowej, stworzonej przez Ewę Dąbrowską. Beata Anna Dąbrowska jest synową Ewy Dąbrowskiej, znanej propagatorki zdrowego trybu życia i odżywiania.

Książki Beaty Anny Dąbrowskiej to pozycje, po które sięgają osoby chcące poprawić swoje nawyki żywieniowe. Publikacje autorki zdradzają Czytelnikom wszelkie sekrety słynnej diety, dzięki której wiele osób wprowadziło do swojego życia zdrowe nawyki i zaczęło lepiej się odżywiać.

Wśród pozycji napisanych przez Beatę Annę Dąbrowską można odnaleźć zarówno samodzielnie napisane książki, jak i publikacje stworzone wspólnie z dietetykiem klinicznym Pauliną Borkowską. Do pozycji zdradzających tajniki niezwykłej diety warzywno-owocowej należą: "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej w postaci płynnej. Koktajle, soki, zupy, przekąski", "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Program na 6 tygodni" czy też "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy na wychodzenie".

Książki napisane przez Beatę Annę Dąbrowską to publikacje, w których Czytelnicy odnajdą wiele inspirujących przepisów, umożliwiających wprowadzenie do swojego codziennego życia diety pomagającej oczyszczać organizm i wzmacniać odporność. Każdy, kto zastanawia się nad stosowaniem słynnej diety dr Ewy Dąbrowskiej, odnajdzie w tych książkach wiele cennych informacji, a przy tym zyska również możliwość korzystania z gotowych przepisów, które pozwolą rozpocząć wprowadzanie zmian w codziennym odżywianiu.