Życie po Tobie

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
3-5 dni + czas dostawy
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
352
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 23,53 zł 36,90 zł Taniej o: 36%

Oto niezwykle emocjonalna książka autorki, która zaskarbiła sobie serca wielu Polaków. Klaudia Bianek powraca na rynek z najnowszą powieścią romantyczną. "Życie po Tobie" z pewnością wzruszy Cię do łez.

Czy prawdziwa miłość może zdarzyć się tylko raz? Czy jest dla każdego i dlaczego czasami potrafi tak mocno boleć? Historia Elizy stara się znaleźć odpowiedzi na te pytania. Kobieta od trzech lat żyje w żałobie ? pogrążona w smutku po śmierci męża wdowa nie potrafi poradzić sobie z ciężarem straty, jaki w sobie nosi. Wie jednak, że ma dla kogo żyć i prawidłowo funkcjonować. Jej siłę i motywację stanowią dzieci, którym chce zapewnić jak najlepsze, bezpieczne i szczęśliwe życie.

Jak jednak ma sobie poradzić z tak ogromną pustką? Próbując wszystkich sposobów ? od wsparcia rodziny, przyjaciół, po obcowanie z naturą ? bohaterka poznaje sympatycznego sąsiada. Filip bardzo szybko nawiązuje z Elizą nić porozumienia. Kobieta odnajduje w jego ramionach wsparcie i ciepło, którego tak bardzo potrzebuje. Ich relacja staje się przyjaźnią "od pierwszego wejrzenia". Czy ta niesamowita relacja ma szansę przerodzić się w głębsze uczucie? Czy Eliza z Filipem dadzą sobie szansę na nowe życie?

"Życie po Tobie" to poruszająca, emocjonalna historia o sile miłości, jaką wielu z nas w życiu doświadczyło, bądź dopiero doświadczy. Opowieść Elizy pokazuje, jak ważne w życiu jest wsparcie bliskich w trudnych momentach, a jednocześnie podkreśla ważną rolę determinacji i siły charakteru. To jedna z tych książek, które zmuszają czytelnika do refleksji i głębszych, życiowych przemyśleń.

Klaudia Bianek to początkująca polska pisarka, która na rynku literackim pojawiła się w 2019 roku. Tworzy książki z gatunku powieści obyczajowych i romantycznych. Debiutowała książką "Jedyne takie miejsce". Jak sama autorka przyznaje, pasja tworzenia zrodziła się u niej z miłości do czytania. Oprócz "Życia po Tobie" jest autorką takich pozycji, jak "Najcenniejszy podarunek" czy "Ocalało tylko serce".
Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Eliza jest samotną matką wychowującą dwójkę dzieci, w tym cierpiącego na zespół Downa synka. Nie mogąc otrząsnąć się po tragicznie zmarłym mężu stara się żyć z dnia na dzień nie otwierając swojego serca dla nikogo. Pewnego dnia do maleńkiej wsi, w której mieszka wprowadza się młody, przystojny i tajemniczy weterynarz, który okaże się dla niej bratnią duszą.

  Myślicie, że Eliza w końcu otworzy przed nim swoje serce?

  To "debiut" autorki w gatunku powieści obyczajowych. I wiecie co? Jakże to jest udany debiut!

  Klaudia pisząc swoje powieści ma w sobie takie coś, co sprawia, że po przeczytaniu pierwszych kilku zdań wpadam w lekturę i nie przestanę jej czytać dopóki nie skończę. Tak było i tym razem. Stworzyła bohaterkę, która na swoich plecach niesie ogromny bagaż cierpienia z niedalekiej przeszłości. Gdyby nie dzieci, myślę, że poddałaby się całkowicie. Mimo tragedii jaka spotkała jej rodzinę to bardzo silna kobieta, choć sprawia wrażenie bardzo kruchej i zagubionej.

  "Życie po tobie" to niezwykle wzruszająca powieść, która już na samym początku wycisnęła ze mnie kilka łez i notorycznie je wyciskała przez kolejne strony, aż po zakończenie. To również historia o ogromnej miłości, niewyobrażalnej kobiecej sile i ogromie kłamstw, które potrafią doszczętnie zniszczyć człowieka. Ja jestem nią zauroczona, a wręcz mogłabym rzec, że skradła moje serduszko. Zdecydowanie będzie to powieść nr 1 przed bardzo długi okres czasu. Niezwykle realna i życiowa powieść, której kontynuacji niecierpliwie wyczekuję.

  Jeśli szukacie dobrej książki obyczajowej, która was pochłonie to zdecydowanie polecam wam "Życie po tobie". Myślę, że to obowiązkowa pozycja każdego książkoholika.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Życie po tobie to szalenie wzruszająca historia o stracie, żałobie i o samotności. Czas nie zawsze leczy rany, wbrew temu co mówi stare przysłowie. To także opowieść o rodzinie i macierzyństwie, które czasem nie jest usłane różami. Klaudia Bianek poruszyła trudny temat opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym. Jaś cierpiał na zespół Downa, jednak dzięki wsparciu całej rodziny i licznych specjalistów robił duże postępy w drodze do samodzielności. Podziwiałam Elizę za jej niezłomność i ogromną siłę, którą wkładała w opiekę nad dziećmi. Nie poddała się mimo ogromnego ciosu od życia, mimo wytykania palcami na ulicy. Niestety w społeczeństwie na próżno szukać akceptacji dla niepełnosprawności, czy w ogóle odmienności.

  Życie po tobie to także historia o trudnej miłości, która narodziła się wbrew wszystkim i wszystkiemu. Eliza nie dopuszczała do siebie możliwości, że kiedyś jeszcze się z kimś zwiąże, a jednak na jej drodze stanął Filip. Historia ich uczucie może była trochę przewidywalna, ale z pewnością interesująca i emocjonująca.

  Klaudia Bianek stworzyła bardzo wzruszającą powieść z niezwykłymi postaciami, z którymi bardzo trudno się rozstać.

  Książka porusza wiele bardzo trudnych tematów i bez wątpienia skłania do refleksji. Zdecydowanie polecam fanom powieści obyczajowych, nie będziecie mogli się oderwać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Przede wszystkim chciałam Wam powiedzieć, że uwielbiam Klaudię ! ❤️

  Za jej autentyczność, wrażliwość, dobre serce. Za to, że potrafi od pierwszej strony do ostatniej sprawić, że czujemy to co bohaterowie książki. Spotkałam się już wcześniej z jej twórczością, ale to co pokazuje w kolejnych powieściach zasługuje na wielkie, wielkie brawa !

  Pewnego dnia Eliza traci w wypadku motocyklowym swojego ukochanego męża. W tym momencie jej świat legł w gruzach.. Wie, że musi stanąć na nogi dla siebie, dla dzieci. Ma dla kogo żyć.. Ale jak to zrobić, w momencie gdy miłość Twojego życia umiera, a Ty zostajesz całkiem sama.. Postanawia przeprowadzić się na wieś do rodziców, aby ochłonąć, zebrać myśli i zacząć od nowa życie bez Artura. Gdy Eliza myśli, że już nic w życiu dobrego jej nie spotka, na jej drodze staje czuły i opiekuńczy sąsiad Filip.

  Znalazła w nim nie tylko przyjaciela, ale może i coś więcej.. Ale jak otworzyć się na nowe uczucie, jak w sercu zamieszkał ktoś inny.. Gdzie nawet po trzech latach nie może pogodzić się z odejściem i żałobą po mężu. Czym jest życie po Tobie Arturze.. Czy Eliza odnajdzie w sobie na tyle siły, aby stanąć na nogi i dać się zaopiekować i pokochać od nowa komuś innemu? Przekonajcie się sami.

  Chciałam Wam tylko dodać od siebie, że mnie ta historia rozłożyła na łopatki. Często nie zdajemy sobie sprawy, ze nasze życie jest tak kruche. Jednego dnia jesteśmy, drugiego nas nie ma. Mimo, że od jakiegoś czasu jest już druga część, chcę poczekać do trzeciej, bo wiem, że obie część przeczytam jednego wieczoru.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „ŻYCIE PO TOBIE” Klaudia Bianek Wydawnictwo Czwarta Strona

  @[Adres usunięty]k nie wiem jak ty to robisz, ale już na samym początku płakałam. Czytając pierwsze strony wylałam morze łez. Wczułam się w rolę Elizy. Znakomita powieść, która pokazuje, że po przeżytej życiowej traumie, może nadejść jeszcze piękny dzień.

  Eliza w tragicznych okolicznościach traci ukochanego męża. Zostaje w domu z dwójką dzieci. Ma chorego synka, który potrzebuje stałej opieki. Postanawia sprzedać dom, który stale przypominał jej o mężu. Przenosi się do swoich rodziców. Minęły trzy lata i ona nadal nie pogodziła się ze śmiercią swojego męża.

  Czy nowy sąsiad Elizy – rozpali w niej pragnienie miłości? Czy będzie potrafiła zmienić swój styl ubierania się – z czerni na kolor?

  Przeczytajcie tą wzruszającą historię. Każdy z nas nosi w swoim sercu pragnienie miłości. To, że umarł mąż Elizy nie oznacza wcale, że ona też umarła. Czy mimo wszystko będzie potrafiła poradzić sobie ze stratą?

  Jeżeli uwielbiacie książki obyczajowe to dobrze trafiliście. Powieści z pod pióra Klaudii Bianek są zachwycające, trafiają do głębi serca i dają dużo do myślenia. Pastelowa seria jest idealna dla osób, które uwielbiają historie, które mogły by zdarzyć się naprawdę. Jak myślicie: czy można kochać więcej niż raz?

  Dziękuję autorce, że mogłam uczestniczyć w życiu Elizy i jej rodziny. Klaudia Bianek pokazujesz, że nawet po ciężkiej traumie i z chorym dzieckiem życie jest piękne i, że warto żyć mimo wszystkich przeciwności losu. Dziękuję, że dajesz nadzieję innym kobietą, które nie do końca potrafią pogodzić się ze swoim losem.

  Mimo młodego wieku, Klaudia Bianek potrafi pisać odważne książki, dotyczące ważnych i trudnych tematów. Trauma po stracie, chore dziecko i próba układania swojego życia od nowa.

  Zachęcam do przeczytania powieści „Życie po tobie” Klaudii Bianek.

  10/10 Jestem zachwycona tą powieścią.🥰 Wciąga od samego początku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Odzyskałam siebie. Odzyskałam moją duszę, serce i ciało. Dorosłam do tego, żeby stać się na nowo zdrową, szczęśliwą kobietą, a nie wrakiem człowieka."

  Eliza po stracie męża trafia na wieś do rodziców z dwójką małych dzieci, w tym jednym niepełnosprawnym. Co roku w rocznicę śmierci męża jeździ na cmentarz, ogląda ich zdjęcia ślubne i film z wesela. W całej sytuacji ma wsparcie siostry, brata i bratowej. Stworzyli model, który się sprawdza. Jednak, kiedy pojawia się nowy sąsiad w okolicy sprawy w rodzinie Elizy stają na głowie. Czy istnieje szansa że dziewczyna otrząsie się ze swojej tragedii i znajdzie szczęście?

  Czytając tę książkę oczekiwałam wielu łez. Może dlatego, że wiele osób mi polecało tę powieść, ze względu na jej niezbyt łatwe tematy. Bo @[Adres usunięty]k porusza nie tylko temat związany ze śmiercią ukochanej osoby, ale także niepełnosprawności dziecka, czy przeciwności w zajściu w ciążę.

  Jednak kiedy sama dotknęłam się z nią, sama poznałam historię Elizy, Artura i Filipa. To czułam, że czytam samo życie. Nie było zbyt wielu łez. Wiem, że Eliza nie mogła mieć łatwo, ale dzięki bliskim potrafiła stanąć na nogi i poświęcić się rzeczom ważniejszym. Miała swojego Anioła Stróża, który już zawsze będzie nad nią czuwał.

  Na pewno to wspaniała historia, która powoduje refleksje, przede wszystkim do tego by zacząć docenić to co mamy. Ale... główna bohaterka była dla mnie bardzo niezdecydowaną osobą, wręcz irytującą. Niby autorka przedstawia ją jako twardą i niezależną babkę, ale ostatecznie jej zachowanie wcale nie jest dla mnie zrozumiałe. Dla mnie... to jedyny minus, który rzuca lekki cień na moją ocenę.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
W kolejce po życie 5/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W kolejce po życie

W sylwestrowy poranek ktoś zadzwonił do drzwi. Na zewnątrz stał policjant i było jasne, że nie przynosi dobrych wiadomości. Uporządkowane i monotonne życie Ewy zmieniło się w jednej chwili. Jej mąż miał ciężki wypadek. W szpitalu okazuje się, że Leszek jest w śpiączce, nie wiadomo czy kiedykolwiek...
Po nowe życie 5/5 Nasza cena:
27,92 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Po nowe życie

Po zakończeniu drugiej wojny światowej trzy dziewczyny z 1. Samodzielnego Batalionu Kobiecego przemierzają na ciężarówkach, furmankach, konno i piechotą miasta i wsie Dolnego Śląska. Celem wyprawy jest Zalipie Dolne koło Lubania, gdzie platerówki mają się osiedlić. Podróż obfituje w przygody i...
Podwójne życie pat 5/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Podwójne życie pat

Jedna kobieta. Dwa światy. Dwie historie Jest rok 2015, a Patricia Cowan dożyła sędziwego wieku. "Dziś zdezorientowana" - głosi napis na karcie pacjenta na jej łóżku. Patricia nie wie, który jest rok, nie pamięta o ważnych wydarzeniach z życia swoich dzieci. Za to pamięta o tym, co wydaje się...
Pakiet: Nowe życie, Nowy początek 0/5 Nasza cena:
47,92 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Nowe życie, Nowy początek

Nowe życie Praca to całe moje życie. To dzięki niej jeszcze nie zwariowałem. Nie mam czasu na życie osobiste, jeśli nie liczyć przelotnych romansów oraz przygód na jedną noc. Jednak taki układ całkiem mi pasuje. Mam zasady: żadnych uczuć, żadnych zobowiązań. Moje życie jest skomplikowane i nie...
Wrócę po ciebie 5/5 Nasza cena:
29,38 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrócę po ciebie

Czy miłość może pokonać śmierć? Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym. Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku...
Kiedyś po ciebie wrócę 5/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedyś po ciebie wrócę

Roksana wraca do rodzinnego miasteczka po rocznej nieobecności. Ma jasny cel – musi  się dowiedzieć, co spotkało Anię, która pewnej nocy jakby rozpłynęła się w powietrzu. Znajdzie tego, kto od samego początku kłamie. Zrobi to, chociaż w sieci przemilczeń i tajemnic niełatwo odnaleźć ścieżkę...
Wrócę po ciebie. Firma. Tom 1 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrócę po ciebie. Firma. Tom 1

Nazywam się James Fenici, a ty nigdy nie zobaczysz, że nadchodzę. Poruszam się w cieniu, jakbym sam był ciemnością. Ukrywam się tam, gdzie nikt nie spogląda. Nie przestrzegam żadnych zasad, nie znam granic, nie biorę jeńców i nigdy, przenigdy się nie waham. Nie jestem rycerzem w lśniącej zbroi:...
Moje życie bez ciebie 5/5 Nasza cena:
27,97 zł 32,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje życie bez ciebie

Książka “Moje życie bez ciebie” to kolejna powieść Anny Wysockiej-Kalkowskiej. Ta wcześniejsza – debiutancka – nosi tytuł „Kiedy wiosna nie nadchodzi” i była rozchwytywaną opowieścią o różnych odcieniach miłości: zdradzonej, rodzinnej, przyjacielskiej i tej, która rodzi się mimo lęku. Natomiast...
Życie bez ciebie 4/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie bez ciebie

Nadszedł dzień ślubu Zoe. Ma wyjść za Jamiego, miłość swojego życia. Nagle dzwoni telefon i Zoe dowiaduje się o aresztowaniu matki, z którą przed laty zerwała kontakt. Jak ma postąpić w tej sytuacji? Rzucić wszystko i pospieszyć z pomocą? Czy może udawać, że sprawa jej nie dotyczy? Matka powraca do...
Wrócę po ciebie 5/5 Nasza cena:
25,67 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrócę po ciebie

Przewrotna powieść z morałem i zaskakującym zakończeniem. Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym. Jej bohaterowie to troje ludzi, kobieta, mężczyzna i dziecko, połączonych skomplikowanymi więzami miłości. Przeznaczenie doprowadzi ich na krawędź życia i...
Życie cię kocha, Lili 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie cię kocha, Lili

Lilianna Berg każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny dzień. Bo każdy dzień jest wyjątkowy, już nigdy się nie powtórzy. Dziewczyna kolekcjonuje unikatowe, barwne sukienki, które odzwierciedlają jej osobowość, odwagę i gotowość na podejmowanie nowych wyzwań....
Życie motyli 5/5 Nasza cena:
26,52 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Życie motyli

Pierwsza kobieca powieść rozwojowa! Powiadają, że życie pisze najlepsze historie. Tylko dlaczego niektóre są pasjonujące, a inne… po prostu nudne? Zupełnie jakbym czytała nieciekawą książkę, myśli o swoim życiu Izydora. Syn, któremu poświęciła młodość, wydoroślał, wyjechał i automatycznie wykasował...
Wybrane bestsellery
Mikołajek. Żeśmy się ubawili 0/5 Nasza cena:
24,49 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mikołajek. Żeśmy się ubawili

– Mamo, mogę zaprosić kolegów ze szkoły, żeby przyszli do nas pobawić się jutro po południu? – spytałem. – Nie – odpowiedziała mama. – Po tym, jak ostatnim razem byli u nas twoi koledzy, trzeba było wstawić dwie nowe szyby w oknie salonu i odmalować twój pokój. Wielka kolekcja najlepszych przygód...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,43 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 0/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Zemsta. Slay quartet. Tom 3 0/5 Nasza cena:
23,70 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zemsta. Slay quartet. Tom 3

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał na nim przede wszystkim Edward. Los chciał jednak inaczej. Okazało się, że Celii daleko do uległości, a relacja, która połączyła tę niecodzienną parę, szybko...
Wielka księga Kici Koci 0/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,81 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew i miód. Gołąb i wąż. Tom 2

Stawka jest jeszcze wyższa, czarownice bardziej zabójcze, a romans niezmiennie gorący! Z niecierpliwością wyczekiwana kontynuacja „Gołębia i węża”, która stała się natychmiastowym bestsellerem New York Timesa i IndieBound. Idealna dla fanów Sarah J. Maas! Po uniknięciu śmierci z rąk Dames Blanches,...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 0/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia 0/5 Nasza cena:
16,95 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Puzzle Pucio Przeciwieństwa Nasza Księgarnia

Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno,...
Nagie serca 0/5 Nasza cena:
31,05 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nagie serca

− Nie zamierzałam kończyć tych wakacji ze złamanym sercem. Samson przechyla głowę i przygląda mi się bacznie. − Nie martw się. Serce nie kość, nie da się go naprawdę złamać. Ponure życie i nazwisko to jedyne, co rodzice dali Beyah. Resztę zawdzięcza samej sobie. Ciężko pracowała, żeby...
Martwiec 0/5 Nasza cena:
26,65 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Martwiec

Niewielki lokalny autobus wyrusza swoją standardową trasą, ale nie dociera do celu. Po kierowcy i pasażerach nie pozostaje żaden ślad. Jakby rozpłynęli się w powietrzu. Po jakimś czasie jedna z podróżnych wraca. Nic nie pamięta i nie umie powiedzieć, co się wydarzyło. Kiedy w końcu zaczyna...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula