Zanim cię zapomnę

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
240
Rok wydania
2019
Inne wersje (4)
Outlet, Książka, op. miękka
za 17,50 zł
eBook, mobi, epub
za 25,19 zł
Audiobook CD
od 26,01 zł
Nasza cena: 34,99 zł

“Zanim cię zapomnę” Karoliny Głogowskiej i Katarzyny Troszczyńskiej to ciepła powieść obyczajowa, idealna na zimowe wieczory.

Osadzona w świątecznym klimacie historia zauroczy wszystkich miłośników wzruszeń oraz dobrego humoru.

Główna bohaterka powieści, Roma Świderska, niegdyś była uznaną aktorką filmową i teatralną. Nie narzekała na brak sławy, a wysoka pozycja w branży gwarantowała jej najlepsze role oraz uznanie reżyserów. Niestety tamte czasy odeszły już w zapomnienie. Roma coraz bardziej traci popularność i usiłuje ratować ją na wszelkie możliwe sposoby. By przypomnieć o sobie widzom, chwyta się każdej możliwej okazji, żeby wystąpić publicznie przed większym gronem ludzi. Z pomocą przychodzi jej menadżerka, która usiłuje pomóc Romie w odbudowaniu kariery i odzyskaniu dawnego statusu popularnej gwiazdy.

Niestety asystentka nie wybiera dla aktorki zbyt prestiżowych wydarzeń, a co gorsza często myli terminy i niedokładnie czyta zawierane umowy. Nie inaczej dzieje się w przypadku bożonarodzeniowego balu, który odbywa się w ramach akcji charytatywnej w nadmorskiej Łebie. Roma niefortunnie przyjeżdża do miejscowości kilka dni przed planowanym wydarzeniem, gdzie trafia do podrzędnego pensjonatu Villa Bryza. Zamiast noclegu w luksusowym hotelu bohaterka musi gnieździć się z właścicielką przybytku, Sonią, która z zasady nie pała sympatią do przyjezdnych. Nieoczekiwanie życie Romy zmieni się właśnie pod wpływem nowo poznanej kobiety i małego pensjonatu.


O autorce

Karolina Głogowska i Katarzyna Troszczyńska to znane polskim czytelnikom pisarki, które zasłynęły takimi bestsellerowymi tytułami, jak “Inna kobieta” oraz “Dwanaście życzeń”. Tworzą barwne powieści obyczajowe, w których proza i gorycz życia przeplatają się z wiarą w dobro i ciepłym humorem. Ten pisarski duet zapowiada, że ma do opowiedzenia jeszcze wiele historii. Najnowsza z nich, czyli “Zanim cię zapomnę” to znakomita lektura na świąteczny czas, pokazująca, że nawet w zwykłym miejscu można przeżyć niezwykłe zdarzenia.

Recenzje (4)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Książka która mnie doprowadziła do łez. Pięknie napisana opowieść. Historia Niny Sobieraj. Choroba i odnaleziona po 40 latach córka. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  W tym roku wydawnictwa wprost prześcigają się w książkach z motywem świątecznym, po raz pierwszy dałam się ponieść temu zjawisku i musze przyznać, że bardzo dobrze na tym wyszłam. Udało mi się poznać wiele ciekawych książek, które bardzo emocjonalnie pochwyciły mnie w swoje stronnicowe objęcia. Jedną z takich książek, którą zapamiętam na długo jest „Zanim Cię zapomnę” autorstwa Karoliny Głogowskiej i Katarzyny Troszczyńskiej. W swojej powieści ukazują, że życie jest zlepkiem wielu chwil i momentów, z których nie zawsze jesteśmy dumni. Czy cuda w dzisiejszym świecie naprawdę się zdarzają?

  Wspominałam o tym, że nie z każdego uczynku jesteśmy dumni, nie zawsze chcielibyśmy je zapamiętać, ponieważ jest nam najzwyczajniej wstyd. Czasami sumienie nie pozwala nam na to, aby zapomnieć, chcemy naprawić wyrządzone błędy, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie temu sprostać. Kiedy jesteśmy na piedestale, jesteśmy osobą publiczną z każdego czynu jesteśmy rozliczani. Nie liczy się to, czy ktokolwiek ma prawo nas oceniać. Czy tacy ludzie sami chcieliby żyć z takim piętnem wypisanym na twarzy i sercu? Zapewne nie, jednak znacznie prościej jest skupiać się na innych niż na samych sobie, prawda? Ludzie to istoty, które błądzą, starają się uczyć na własnych błędach, jednak bardzo ciężko jest im się zmienić. Nie nad wszystkim mamy kontrolę, nie wszystkiemu potrafimy sprostać. Czasami jesteśmy bezbronni wobec zdarzeń, które nie dzieją się z naszej winy, ale także nie bez jakiejś konkretnej przyczyny. Życie bez kontroli nie należy do łatwych, zwłaszcza kiedy chcielibyśmy cofnąć czas i spróbować inaczej rozegrać pewne wydarzenia. Jesteśmy ludźmi błądzimy między tym co słuszne, a tym co konieczne. Czasami nie potrafimy odnaleźć właściwego kierunku, jakby mgła naszła na nasze oczy uniemożliwiając obranie odpowiedniej drogi. Jeden błąd może kosztować zbyt wiele, aby spokojnie egzystować.

  „Zanim Cię zapomnę” jest powieścią obyczajową, w której główne role przypadają dwóm tak różnym od siebie kobietom. Dzieli je bardzo wiele, a co łączy?

  Pierwszą główną bohaterką jest sławna osobistość polskiego teatru i filmu, aktorka Nina Sobieraj. Kobieta intensywne lata kariery ma za sobą, wykorzystała je najowocniej jak potrafiła, jednak dziś mało, kto o niej pamięta. Niewielu ją kojarzy, zamiast wielkich scen stała się bywalczynią bali charytatywnych. Dawne chwile w blasku fleszy przeminęły bezpowrotnie, dziś jest zaledwie cieniem rozpoznawanej niegdyś kobiety. Jej obecne życie polega na byciu gościem na wielu okazjonalnych pokazach, czy balach charytatywnych. Młodość przeminęła, a wraz z nią szansa na rozwój i aktorskie propozycje. Zmarszczki niekoniecznie dobrze prezentują się w kadrze, a refleks i nie do końca domagające zdrowie, stają się zbyt dostrzegalne na deskach teatru. W pewnym stanie należy już tylko starzeć się z wdziękiem i bywać na salonach, aby chociaż odrobinę przypomnieć o sobie. Nina wydaje się być dość zdystansowaną osobą, która żyje minionymi latami świetności. Jest bardzo wyniosła, a do tego krytycznie ocenia będących blisko niej ludzi. To jednak nie do końca Nina Sobieraj, w domowym zaciszu okazuje zupełnie inną twarz. Rozpamiętuje to, co straciła, żyje minionymi wydarzeniami, które wydają się już być takie odległe. Zgorzkniała kobieta, która rozpamiętuje to, co przeminęło, zamiast rozejrzeć się za tym, co jej pozostało, co może zyskać. Jednak, czy to prawdziwa twarz sławnej niegdyś aktorki? Każdy z nas ubiera czasem na swą twarz maskę, która ma nam pomóc ukrywać się przed tym, co jest dla nas nie do końca korzystne, czy nam dobrze znane. Jeśli czujemy się niepewnie to ta maska sprawia, że czujemy się bezpieczniejsi i mniej podatni na zranienia. Kto zatem lepiej ma wytrenowane zachowania na różną okazję niż aktorka?

  Nina otrzymała więc zaproszenie do Łeby na pewien bal charytatywny, które przyjęła, jednak nie do końca wszystko idzie po jej myśli. Dwudziestego grudnia pojawiła się w Łebie, jednak nie została zakwaterowana w luksusowym hotelu, jak przypuszczała, ale do Willi Posejdon, która nie do końca była tym, na co kobieta liczyła. Wszędzie daje się wyczuwać klimat i zapach zbliżających świąt, jednak aktorka nieszczególnie za nimi przepada.

  Właścicielką willi jest czterdziestoletnia singielka, która zaczęła tracić serce do prowadzenia własnego biznesu. Sonia jest kobietą poukładaną, nie zrzuca wszystkiego na swoich pracowników, stara się być obecna i angażować w biznes, jednak od pewnego czasu czuje się wypalona. Marzenie, którym było prowadzenie własnego pensjonatu stało się dla niej pewnego rodzaju pułapką. Sonia zaczęła nawet myśleć o sprzedaży willi, dawniej uwielbiała to miejsce, oddawała temu całe swoje serce, teraz pozostała jej tylko praca. Chociaż sama dawała innym to czego potrzebowali, wygodę, schronienie, dobre słowo przed frustracjami życia codziennego, sama zaczęła je odczuwać. Goście bywają różni, jedni bardziej sympatyczni inni mniej, kiedy spotkała Ninę Sobieraj, okazało się, że kobiety nie do końca potrafią się ze sobą dogadać. Każda z nich zachowała względem drugiej pewnego rodzaju dystans, nie wiedząc, czego tak naprawdę można się spodziewać po tej drugiej. Te kilka świątecznych dni spędzonych w Wilii Posejdon sprawi, że panie przekonają się, że z wzajemnej relacji bardzo wiele można wynieść. Czasem nawet o wiele więcej niżby się przypuszczało. Sonia oprócz niezwykle pracowitego okresu zostanie wystawiona na kolejną próbę, braki kadrowe sprawią, że się podłamie, gości tłum, święta za pasem, a ona czułą się, jakby spadło na nią wiadro lodowatej wody. Święta to czas cudów, czy właścicielka pensjonatu doczeka się swojego? Czy Sonia poradzi sobie z kolejnymi kłopotami, czy zdecyduje sprzedać swoje dawne marzenie? Jaką próbę będą musiały przejść kobiety i czego się nauczą? Nic nie dzieje się przecież bez przyczyny, na każdego przyjdzie odpowiedni czas i miejsce, prawda?

  „Zanim Cię zapomnę” jest powieścią obyczajową, która przeniesie czytelnika w świąteczny czas nad morze, które także potrafi być magiczne. Autorki chciały przedstawić w książce wzruszającą i piękną historię o tym, że czasami wybory, których jesteśmy zmuszeni dokonać nie są dla nas łatwe. Często bowiem są zbyt trudne, aby bez większych rozmyślań bylibyśmy gotowi je podjąć. Niejednokrotnie stawiamy dobro innych ponad własne, tylko czy można tak robić przez całe swoje życie? Każdy wybór i podjęta przez nas decyzja rzutuje na całe nasze życie, a konsekwencje bywają zgubne w skutkach.

  Każdy ma prawo do pogubienia się w życiu, nie ważne, czy jest to stateczna i podziwiana aktorka, czy ciężko pracująca kobieta sukcesu, którą wszyscy tak postrzegają. Czasami każdy z nas potrzebuje pomocy i dobrego słowa, które potrafi zdziałać cuda.

  „Zanim Cię zapomnę” to także opowieść o przyjaźni, która potrafi się narodzić w zupełnie niecodziennych sytuacjach, o wartości rodziny ponad codzienną pogonią przez życie. Autorki swoją powieścią nastrajają czytelnika do wielu rozważań, jak to w święta bywa rozliczamy samych z siebie z tego, jak spędziliśmy ten rok, co udało nam się zmienić, a czego jeszcze nam zabrakło. Czy wokół nas byłby ktoś, kto podałby nam pomocną dłoń, kiedy sytuacja by tego wymagała?

  „Zanim Cię zapomnę” to bardzo emocjonująca książka warta uwagi, nie jest romansem, chociaż ukazuje w pewien sposób czym jest miłość i jakie ma znaczenie w życiu człowieka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nie każda świąteczna książka potrafi mnie tak wzruszyć. Tej się udało.

  Sonia prowadzi klimatyczny pensjonat w Łebie. Mimo, że spełnia swoje marzenie, ma wrażenie że ją to przerasta. Nie ma rodziny, ukochanego mężczyzny, nawet zwierzaka. Całe życie i energię poświęca pensjonatowi. Może czas na zmiany?

  Okres świąteczny to zawsze czas wytężonej pracy. Wszystkie pokoje są zajęte. Jednym z gości pensjonatu jest znana aktorka, była gwiazda teatru i telewizji. W obliczu problemów, z którymi przyjdzie im się zmierzyć przez te kilka wspólnych dni, kobiety nawiążą przyjazne relacje i zaczną darzyć się zaufaniem.

  Czy ich drogi krzyżują się przypadkowo? Co może łączyć samotną właścicielkę pensjonatu z gasnącą gwiazdą telewizji? Czy krucha relacja dwóch kobiet przetrwa wyjawione niespodziewanie sekrety sprzed lat?

  To ogromnie wzruszająca, choć dość krótka opowieść, którą czyta się lekko, mimo poruszanych w niej trudnych tematów. O przemijaniu i o chorobie, o marzeniach i trudnych wyborach, samotności i bezsilności. Jeśli zastanawiacie się z jaką książką spędzić święta, to zapraszam Was do klimatycznego pensjonatu Posejdon w ośnieżonej Łebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Biorąc do ręki książkę "Zanim Cię zapomnę" nie spodziewałam się, że Autorki zaserwują mi tyle emocji. To była bardzo fajna, nieprzesłodzona świąteczna ale również życiowa opowieść. Jest to mocno kobieca książka nie dlatego, że napisana przez dwie kobiety, ale dlatego, że one w tej historii najnormalniej w świecie dominują. I nie chodzi mi tu też o dominację nad mężczyznami. Jest tu sporo różnorodnych bohaterek (mężczyźni również, ale bardziej na drugim planie). Ten zabieg baaardzo mi się podobał. Myślę, że dzięki temu każda z nas odnajdzie tutaj cząstkę siebie. Klimat świąt jest tu wspaniale oddany więc jeśli szukacie ciepłej ale i wzruszającej historii pełnej zwykłych ludzi ze zwykłymi radościami i smutkami to "Zanim Cię zapomnę" jest strzałem w dziesiątkę. Ja czuję się usatysfakcjonowana.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Warto zwrócić uwagę na...
Zanim zapomnę. Splątane losy 5/5 Nasza cena:
32,72 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zapomnę. Splątane losy

Witajcie ponownie w Zaborzu! Poznajcie kolejne niesamowite historie jego mieszkańców! Jakie tajemnice skrywa Piekielny Dwór? Czy potomkowie rodziny Walddorf upomną się kiedyś o swoje dziedzictwo? Maja wciąż nie otrząsnęła się z bolesnych wydarzeń z przeszłości i nie chce angażować się w żaden...
Zanim zapomnę 0/5 Nasza cena:
31,32 zł 36,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zapomnę

Narratorem drugiej powieści André Brinka, którą oddajemy do rąk polskich czytelników, jest Chris Minaar, starzejący się afrykanerski pisarz, niegdyś opozycjonista zasłużony w walce z apartheidem, obecnie zagorzały przeciwnik Busha i wojny w Iraku. Postanowił spisać swoje wspomnienia, póki jeszcze...
Nigdy cię nie zapomnę 4/5 Nasza cena:
22,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy cię nie zapomnę

Finał poruszającej sagi rodzinnej autorstwa Czarodziejki kobiecych uczuć! Teresa i Maksymilian myśleli, że wszystko, co najlepsze, dopiero przed nimi. Wspólną przyszłość burzy jeden moment – gdy w ich życiu niespodziewanie zjawia się mały chłopiec, owoc romansu z przeszłości, kobieta z bólem...
Zanim Cię zobaczę 5/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim Cię zobaczę

W tej powieści ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ spotyka się ze WSPÓŁLOKATORAMI. To podnosząca na duchu historia o dwójce pacjentów, którzy poznają się w szpitalu i powoli się w sobie zakochują, choć nigdy się nie widzieli. CZASAMI NIE TRZEBA WIDZIEĆ – WYSTARCZY POCZUĆ… ZWŁASZCZA KIEDY CHODZI O MIŁOŚĆ! Alfie...
Nie zapomnę o tobie 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie zapomnę o tobie

Rozgrzej serce w greckim słońcu. Emilia nie wierzy w miłość. Po tym jak ojciec odszedł do innej, mama wychowała ją sama. To ona nauczyła dziewczynę, że zawsze, niezależnie od sytuacji, trzeba walczyć o swoje i podążać za marzeniami. Gdy więc pojawia się szansa na pracę w magicznym greckim...
Nigdy o tobie nie zapomnę 5/5 Nasza cena:
22,35 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy o tobie nie zapomnę

Poruszająca opowieść osnuta na prawdziwej historii o losach Holenderki Annemarie Engelen. 1932 rok. Amsterdam ogarnięty kryzysem i bezrobociem. Na ulicy Herengracht 12 mieszka szesnastoletnia córka bogatego bankiera Frederika Engelen i jego pięknej żony Nene. Z pozoru ich dom wygląda dostatnio i...
Nie mogę Cię zapomnieć 5/5 Nasza cena:
32,19 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie mogę Cię zapomnieć

Kornelia wiedzie ustatkowane życie. Ma zaradnego męża, perfekcyjnie urządzone mieszkanie i spodziewa się dziecka. Szczęście nigdy nie trwa wiecznie, a los bywa wyjątkowo okrutny. Kornelia traci dziecko, a w efekcie również męża, dach nad głową i środki do życia. Poronienie wpędza ją w głęboką...
Zanim nadejdzie jutro. Tom 2. Ziemia ludzi zapomnianych 5/5 Nasza cena:
24,87 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim nadejdzie jutro. Tom 2. Ziemia ludzi zapomnianych

Historia o zwykłych ludziach, których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut… Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka, żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem, zawadiacki lekkoduch...
Nigdy nie zapomnę Tułacze życie 5/5 Nasza cena:
21,07 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy nie zapomnę Tułacze życie

Ta gorąco wyczekiwana kontynuacja losów uwielbianej rodziny Neubinerów to nie lada gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają sagi rodzinne i historyczne. Cykl „Tułacze życie” z pewnością sprawi, że oderwiesz się od spraw przyziemnych i przeniesiesz się do drugiej połowy XVIII wieku, by wraz z...
Zanim zobaczymy Neapol. Pod wspólnym niebem 5/5 Nasza cena:
20,78 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zobaczymy Neapol. Pod wspólnym niebem

Danka - kilka lat wcześniej los ciężko ją doświadczył. Zachorowała na nowotwór. Operacje ratujące życie zniszczyły jej urodę, a ona utwierdziła się w przekonaniu, że już nic dobrego jej nie spotka. Wychowuje syna, który jest jej oczkiem w głowie, i tkwi w małżeństwie, choć wie, że mąż prowadzi...
Zanim wyznasz mi miłość 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim wyznasz mi miłość

Każde serce chce kochać. Wyobraź sobie ciepły dom, w którym zawsze jest miejsce dla kogoś, kto potrzebuje, by go wysłuchać, wesprzeć i przytulić. Zaprzyjaźnij się z Eweliną - dziewczyną, która zawsze znajdzie się tam, gdzie ktoś czeka na wyciągniętą pomocną dłoń. Poznaj babcię Adelę i jej...
Zanim zamkniemy drzwi 5/5 Nasza cena:
23,85 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zanim zamkniemy drzwi

Opowieść o rodzinnych tajemnicach, trudnych emocjach i rozliczeniach z przeszłością. Psychologiczno-obyczajowa historia zwykłych ludzi - małżeństwa Olgi i Karola, ich dorosłej córki Marty i jej męża Maćka. Skupiona na sobie, surowa i apodyktyczna Olga, pełna złości i pretensji, gardzi mężem, który...
Wybrane bestsellery
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
27,60 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
29,43 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6 0/5 Nasza cena:
45,43 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Łowcy kości. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 6

Oto kolejny rozdział wspaniałej „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona, epickiej opowieści, która z pewnością zdobędzie miejsce wśród klasyki fantasy. Bunt w Siedmiu Miastach zmiażdżono. Sha’ik nie żyje. Pozostał tylko jeden oddział, otoczony w mieście Y’Ghatan. Dowodzi nim fanatyk,...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
41,00 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Tylko ty mnie zrozumiesz 0/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tylko ty mnie zrozumiesz

Czy można zostawić kogoś, kogo tak bardzo się kocha? Po wszystkim, przez co przeszli, Jake i Charley, znani czytelniczkom z książki „Żyj szybko, kochaj głęboko”, ponownie są razem – tyle tylko, że odnalezienie siebie i wspólne życie to nie to samo. Świat Charley wywraca się do góry nogami. Dla...
Dom marionetek 5/5 Nasza cena:
27,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom marionetek

Czy zemsta jest słodsza od wybaczenia? Gdy najbliższa osoba rani, można wybrać zemstę lub odpuścić. Co przyniesie upragnioną wolność? Joanna, po zdradzie partnera i zakończeniu trudnego związku, postanawia wyjechać. Praca w luksusowym domu z bajecznym ogrodem i opieka nad rezolutną pięciolatką...
CzaroMarownik 2022 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

CzaroMarownik 2022

To będzie rok pełen uroku! CzaroMarownik 2022 – solidna dawka magicznych inspiracji Magiczny kalendarz księżycowy CzaroMarownik to zupełnie wyjątkowe na polskim rynku połączenie wygodnego organizera z poradnikiem. Oprócz mnóstwa informacji i ciekawostek znajdziesz w nim miejsce na własne notatki,...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
2022. Rok pełen inspiracji 5/5 Nasza cena:
31,66 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

2022. Rok pełen inspiracji

Czasami narzekamy, że czas biegnie zbyt szybko i niepostrzeżenie mija rok za rokiem. Możemy mieć takie wrażenie, ale w istocie każdy rok to niezwykłe bogactwo chwil. Od nas zależy, jak je przeżyjemy, jak je wykorzystamy i co w danym roku zrobimy. Dla siebie i dla innych. Pragniesz żyć w równowadze...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula