Wyprzedaż magazynowa


Czas na przedwiosenne porządki, zatem ruszamy z wyprzedażą magazynową

Jest coraz cieplej, zaraz z wielką ulgą zrzucimy zimowe kurtki i buty. To idealna pora na przedwiosenne porządki.

Czyścimy magazyny, wymiatamy wszystkie półki, dlatego mamy dla Ciebie moc produktów. Oczywiście, znakomita większość z nich to książki - w tym nowości i bestsellery, ale nasz magazyn pęka w szwach nie tylko od tańszych książek. Wśród przecenionych produktów znajdziesz też mnóstwo zabawek, gier, artykułów papierniczych, płyt z muzyką i filmów. A to jeszcze nie wszystko. Zresztą sam sprawdź!

Wyprzedaż magazynowa


Promocja potrwa do 26 lutego 2019.


W wyprzedaży kupisz te bestsellery:


O psie, który wrócił do domu. Sprawdź >>

O psie, który wrócił do domu W. Bruce Cameron

Lucas nie może zatrzymać Belli w swoim mieszkaniu. Postanawia podjąć ryzyko i zabiera ją do szpitala, w którym pracuje. Piesek wnosi mnóstwo radości do życia pacjentów. Jednak Bella zostaje uznana za pitbulla, rasę, która w Denver jest zakazana. Zrozpaczony Lucas musi rozstać się z ukochaną Bellą, która zostaje wywieziona do innego domu poza granice stanu.

Mimo wszystko piesek nie zamierza  żyć z dala od swojego najlepszego przyjaciela i postanawia wziąć sprawy we własne łapy.

Kup książkę >>Ogień i krew, cz 1. Sprawdź >>


Ogień i krew, część 1 George R.R. Martin

Sięgnij po “Ogień i krew” i poznaj opowieść sprzed 300 lat.

Targaryenowie byli jedyną rodziną smoczych lordów, która przeżyła zagładę Valyrii i zamieszkała na Smoczej Skale. Panowali nad nią przez całe dwa stulecia, zanim postanowili podbić całe Westeros.

Poznaj dzieje kolejnych pokoleń Targaryenów, walczących o utrzymanie żelaznego tronu i historię wojny domowej, która prawie zniszczyła ich całą dynastię. To jednak nie koniec niespodzianek! Co zdarzyło się podczas Tańca Smoków?

Kup książkę >>


Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza. Sprawdź >>


Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza Dominik Szczepański

Tomek Mackiewicz "Czapkins" - dla jednych pozytywny człowiek, który robił wszystko dla swoich marzeń, dla innych nierozważny i szalony ryzykant, który nie widział dalej niż czubek własnego nosa. Nie dowiemy się już, jakim naprawdę był człowiekiem, ale zawsze możemy spróbować lepiej go poznać.

Czapkins. Prawdziwa historia Tomka Mackiewicza to opowieść o człowieku, dla którego nie liczyła się sława ani honory. Tomek żył marzeniami. Nikt nie traktował go jako poważnego himalaistę. Nie stać go było na porządny sprzęt, nie miał za sobą bogatych sponsorów, wspinał się w wąskim gronie przyjaciół, bez wsparcia tragarzy i pomocników.

Kup książkę >>


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać