Wydawnictwo Onepress

Onepress to wydawnictwo specjalizujące się w książkach, e-bookach i audiobookach z zakresu biznesu, marketingu czy ekonomii. Powstało z myślą o wszystkich osobach pragnących swoją rozwijać karierę zawodową oraz własne przedsięwzięcia i firmy. Również dla interesujących się inwestowaniem, zarządzaniem i nauką języków znajdzie się wiele przydatnych publikacji i materiałów.

Onepress to idealne miejsce dla ludzi ukierunkowanych na osiąganie celów, mających ambitne plany i chcących stale doskonalić swoje umiejętności. Dlatego specjalnie dla nich zebrano w jednym miejscu tysiące książek i e-booków, które zostały napisane przez wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. Do tego doliczyć należy także audiobooki i kursy wideo. Wszystko to ma pomóc i ułatwić zainteresowanym doskonalenie się w wybranych dziedzinach.

Dobór autorów i publikacji jest bardzo różnorodny. Znaleźć tu można zatem klasyczne już książki takich wybitnych osobistości jak: Napoleon Hill, Joseph Murphy, Brian Tracy czy Robert Kiyosaki. Znalazło się też miejsce dla wielu autorów młodszego pokolenia - m.in.: Mateusz Grzesiak, Artur Jabłoński, Ewa Szczepaniak. Dzięki temu jest okazja do skorzystania z bogatego wyboru dostępnych tytułów. Z kolei ekonomia, finanse, marketing, motywacja, przywództwo, rozwój osobisty, social media to tylko niektóre z działów, w których można znaleźć wiele pomocnych książek i materiałów.

Onepress należy do Grupy Helion powstałej w 1991 roku. To już sprawdzona marka, której zaufały osoby, dla których podnoszenie kompetencji i sukces są istotnymi elementami rozwoju. Przekonaj się również o tym, korzystając z szerokiego asortymentu wydawnictwa.

Bestsellery - książki psychologiczne - osobowość, kariera, motywacja

Nowości - książki psychologiczne - osobowość, kariera, motywacja