Wada

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 13
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2019
Ilość stron
536
Inne wersje (3)
eBook, mobi, epub
za 24,56 zł
Audiobooki mp3
od 30,63 zł
Nasza cena: 28,05 zł 39,90 zł Taniej o: 30%

Pierwsza część serii o Bernardzie Grossie sprawiła, że nie możesz doczekać się kolejnych historii bohatera?

W takim razie nie masz nad czym się dłużej zastanawiać, ponieważ bohater powraca w kolejnym tomie, “Wada”!

Bohater, który nie raz musiał zmagać się z trudami życia, po raz kolejny napotyka na swojej drodze komplikacje. Sierpniowa pogoda nad Chełmżą nie rozpieszcza, okropne upały i częste, niebezpieczne burze dają się mocno we znaki.

Pewnego dnia komisarz Bernard Gross trafia na samotnie stojący, pełny krwawych śladów namiot porzucony na leśnej polanie nieopodal jeziora. Wprawne oko Grossa podpowiada mu, że miał tu miejsce najgorszy scenariusz z możliwych. Brutalna zbrodnia, w której, jak sądzi komisarz, mogła ucierpieć młoda kobieta. Jednak zakrwawiony namiot to jedyne, co w jakiś sposób nakierowuje naszego bohatera. Poza nim w pobliżu nie ma żadnego narzędzia zbrodni ani potencjalnego sprawcy. Co gorsza, nie ma również ciała. Jak więc prowadzić sprawę morderstwa, kiedy ręce Grossa są praktycznie puste? Jedyne, czym dysponuje, to namiot i setki pytań, które na chwilę obecną muszą pozostać bez odpowiedzi. Bez jakiegokolwiek punktu zaczepienia, z pojawiającymi się w trakcie śledztwa fałszywymi tropami, bohater w swoim stylu stara się brnąć do sedna sprawy, ogrom możliwości związanych z tą zagadką jeszcze bardziej motywuje go do działania.
 
Na drodze detektywa pojawia się tymczasem kolejna przeszkoda, musi ON bowiem zająć się także kolejną sprawą, która pozostaje niewyjaśniona od ponad trzydziestu lat. Jej główną bohaterką jest zaginiona kobieta i jej dziecko. Jak komisarz poradzi sobie z mroczną zagadką, która prowadzi do przerażającej rodzinnej tajemnicy sprzed lat? Przekonaj się koniecznie!


O książce

Małecki z każdą kolejną książką wyrasta na prawdziwego arcymistrza polskiego kryminału.

Piotr Bratkowski, "Newsweek”


O autorze

Robert Małecki, uznawany przez wielu za arcymistrza polskiego kryminału, powrócił w wielkim stylu. Laureat nagród literackich i wielu konkursów na opowiadania kryminalne (Kryminalna Piła, MFK Wrocław) udowadnia, że wyróżnienia te są w pełni zasłużone. Po wielkim sukcesie “Skazy” z Bernardem Grossem w roli głównej autor prezentuje nam kolejną część przygód komisarza w powieści “Wada”, obok lektury i tym razem nie można przejść obojętnie. Sięgnij koniecznie po inne tytuły autora: “Zabójczy pocisk”, “Najgorsze dopiero nadejdzie”, “Koszmary zasną ostatnie” lub “Porzuć swój strach”.

Recenzje (13)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Serię z Bernardem Grossem zaczęłam już dość dawno. Drugi tom również od dłuższego czasu leżał na półce i sama nie wiem dlaczego po niego nie sięgnęłam od razu po premierze. Wiedziałam, że lektura będzie na wysokim poziomie, a jednak... Czy moje oczekiwania w końcu pokryły się z rzeczywistością?

  'Sukcesy powstają z pracy nad porażkami. Powinniśmy to sobie wypisać na sztandarach. I to właśnie wymaga czasu.'

  Komisarz Gross trafia w pobliżu jeziora na zakrwawiony namiot i ślady krwi na trawie. Nie ma ciała, nie ma narzędzia zbrodni, nie ma sprawcy. Doświadczenie jednak mówi policjantowi, że coś się wydarzyło. I nie jest to nic nieznaczącego. Wręcz przeciwnie. Czy Bernard trafi po nitce do kłębka i znajdzie sprawcę? Czy ślady z plaży doprowadzą go do zbrodni?

  Bernard Gross zyskał już moją sympatię podczas lektury pierwszego tomu. Jest to człowiek, który poświęca się swojej pracy i wykonuje ją najlepiej, jak to tylko możliwe. Jednocześnie nie ma szczęścia w życiu prywatnym. Sprawy z synem komplikują się coraz bardziej, a żona nadal leży w śpiączce i nic nie wskazuje na to, aby miała się z niej wybudzić. Mimo to Gross potrafi kierować zespołem w sposób, jaki można tylko pozazdrościć. Podwładni chcą z nim pracować, a sam nie spocznie, dopóki nie doprowadzi rozpoczętych spraw do końca.

  Autor od pierwszych stron wciąga czytelnika w przedstawianą historię. Rozdziały są długie, cała książka również jest dość obszerna, a jednak czyta się ją bardzo szybko. Nie można się oderwać od lektury, a każda informacja prowadzi do czegoś więcej. Nic nie jest przedstawione przez przypadek. Właśnie dlatego polubiłam tę serię.

  'Czuł, że musi wkładać w swoją pracę więcej wysiłku, że kilkukrotne sprawdzanie każdego tropu i patrzenie na sprawy pod wieloma kątami były jego imperatywem. Zmiana perspektywy pozwalała na dostrzeżenie wielu nowych elementów, które do tej pory ukrywały się w mroku lub półcieniach.'

  Jeśli jeszcze nie znacie Bernarda Grossa, czas najwyższy poznać losy tego komisarza. Zapewniam, że nie oderwiecie się od lektury, a sama zagadka do samego końca trzyma w napięciu. Moim zdaniem jest to kryminał na najwyższym poziomie. Polecam!

  'Początki śledztw tak właśnie wyglądały. Jak rzucone na glebę nieznane mu ziarna roślin, z których nie wiadomo, co się rozwinie. Musiał się nimi należycie opiekować, pielęgnować je i czekać, aż wypuszczą korzenie, zakotwiczą się w ziemi na tyle mocno, żeby wydać zielony pęd. Dopiero wówczas mógł się im przyglądać i dzielić na przydatne i nieprzydatne.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Wada to jedna z tych książek, na które się czeka.

  Tym razem, wraz z komisarzem Bernardem rozwiązujemy sprawę niezwykle tajemniczą. W upalny, letni czas nieopodal jeziora odnaleziono pusty namiot. Wszystkie znaki wskazują, że jest to miejsce okrutnej zbrodni, jednak po ciele ofiary śladów brak. Nie sposób też odnaleźć narzędzie zbrodni oraz sprawcę. Możliwości jest mnóstwo, ale rozwiązanie zagadki tylko jedno i związane jest z pewną rodzinną tajemnicą sprzed lat.

  Nasz bohater nie ma łatwego życia, o czym dowiedzieliśmy się już w poprzedniej części („Skaza”). Ciężka choroba żony i zaginięcie syna ciążą na Bernardzie niczym wielki głaz. Mimo to nasz bohater, w charakterystyczny dla siebie sposób brnie do rozwiązania sprawy. A rozwiązanie to nie przychodzi łatwo, z powodu braku jakiegokolwiek punktu zaczepienia, sprawa znad jeziora zostaje zepchnięta przez prokuraturę na drugi plan. To zła wiadomość dla policjantów, którym ten fakt mocno wiąże ręce. Co więcej, odchodzący na emeryturę Arkadiusz Brandol przekazuje naszemu bohaterowi pokaźną teczkę zawierającą akta niezamkniętych spraw. Brandol ma nadzieję, że wprawne oko Grossa odnajdzie w nich coś, co pozwoli je dokończyć. Cała akcja książki, oparta jest więc na przenikających się wątkach dwóch spraw. Taki zabieg wciąga czytelnika na maksa!

  Byłam zachwycona poprzednią częścią przygód komisarza Grossa, dlatego wysoko stawiałam poprzeczkę tej książce. Absolutnie się nie zawiodłam. Choć miejscami akcja wydaje się przypominać mocno splątany sznurek, to koniec końców rozwiązanie układa wszystko w spójną całość. Nie raz i nie dwa treść wywołała we mnie poczucie niepokoju i przyprawiła o gęsią skórkę.

  Bernard nie jest typem super bohatera, a jego życie nie jest usłane różami. Jednak właśnie za to uwielbiam tę postać! Obarczony wieloma problemami mężczyzna, który dzięki swojemu doświadczeniu niespiesznie, ale konsekwentnie dąży do rozwikłania tajemnicy. Drogi autorze! Jestem Ci wdzięczna za tak perfekcyjnie napisany kryminał i za główną postać. „Wada” z miejsca wskakuje na szczyt moich osobistych bestsellerów wydawniczych tego roku i muszę przyznać, że ciężko będzie ją z tego miejsca zrzucić.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jeżeli jesteś miłośnikiem kryminału, a jeszcze nie poznałeś twórczości Roberta Małeckiego, to czas najwyższy to zmienić. Twórczość Małeckiego to esencja tego gatunku, kryminały w pełnym znaczeniu tego słowa. Powoli, krok po kroku , wnikliwie i systematycznie drążysz śledztwo wraz z komisarzem Bernardem Grossem. To tak, jakby czytelnik przyglądał się sprawom kryminalnym swojego powiatu, akcja dzieje się w okolicach Torunia, pod warunkiem, że prowadzi je ktoś tak wnikliwy, jak Gross. Wspomniany komisarz to główny bohater serii, niezwykle wnikliwy, systematyczny, nie przepuszczający żadnego tropu i szczegółu śledczy. Powoli drąż każdą poszlakę, z uporem maniaka, aż znajdzie to, co podpowiadała mu intuicja. Z drugiej strony jest to człowiek bardzo tajemniczy, niewylewny, poznajemy go w najtrudniejszym momencie życia, kiedy jego żona od lat jest w śpiączce po tajemniczym napadzie, a syn powoli się od niego odsuwa. Wspomnienia tego feralnego dnia trawią komisarza dzień po dniu. I mimo upływu lat tkwi zawieszony w nicości z życiem osobistym. W pracy niespotykany profesjonalista, nieintegrujący się prywatnie z zespołem. Doskonale współpracuje z Moniką Skalską, kolejną ciekawą postacią.

  W "Wadzie" znajdziesz to, co w kryminalne najlepsze, zresztą jak w każdej pozycji Małeckiego. Szczegółowe śledztwo, a właściwie dwa śledztwa. Jedno dotyczące teraźniejszości, a drugie drążone ponownie po 30 latach. Gross nitka po nitce zaczyna łączyć te wydarzenia, a czytelnik niech sam sprawdzi do jakiej prawdy dokopie się komisarz.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Problemy małego miasta

  „(…) zawsze chcemy zobaczyć coś szokującego, tylko po to by odwrócić wzrok. By za żadne skarby już dłużej na to nie patrzeć. „

  Uwielbiam kryminały, chyba zdecydowanie bardziej niż powieści obyczajowe. Czasem zastanawiam się, dlaczego? Myślę, że powód jest prosty, lubię poczuć przypływ adrenaliny, przeżyć coś niezwykłego, rozwiązywać kryminalne zagadki, podążać tropem mordercy i prowadzić skomplikowane śledztwo. A już w pełni jestem usatysfakcjonowana, gdy autor w ciekawie zbudowaną historię wplecie losy postaci z krwi i kości, które prowadzą zwyczajne życie, a kłopoty rodzinne, ze zdrowiem bądź sercowe, mają istotny wpływ na ich pracę. Dlatego tak fascynują mnie powieści Roberta Małeckiego, bo to wszystko, co tak cenię w dobrym kryminale znajduję w jego książkach. Mając w pamięci „ Skazę”, która zrobiła na mnie niezapomniane wrażenie, miałam świadomość, że biorąc „Wadę” do ręki zostanę wyłączona z życia na kilkanaście godzin, że nie odetchnę, nie spocznę, aż wraz z Grossem nie rozwiążę sprawy.

  A nie jest łatwo. O ile w „Skazie” były ciała i nic nie wskazywało na udział osób trzecich, to w „ Wadzie „ jest miejsce zbrodni, są ślady krwi, ale nie ma ciała i nie ma sprawcy. Dla egocentrycznego prokuratora to oznacza, że sprawa nie ma pozytywnych rokowań i trudno go przekonać do kontynuowania śledztwa. Zależy mu jak na najszybszym umorzeniu i zamknięciu sprawy , ale nie jest to żaden argument dla starego wygi Grossa, który jak myśliwski pies już podjął trop. Dla niego liczy się tylko śledztwo, nie odpuści dopóki nie doprowadzi sprawy do końca. Komisarz Gross oprócz skomplikowanej sprawy musi się zmagać z osobistą tragedią, która spotkała go w przeszłości, a w pracy z personalnymi rozgrywkami załogi, gdy niespodziewanie zostaje kierownikiem wydziału. Odchodzący na emeryturę przełożony przekazuje Bernardowi akta sprawy sprzed trzydziestu lat, której nie udało mu się wyjaśnić, ale liczy na to, że uda się to Grossowi. Od tej chwili toczą się dwa śledztwa, które nieustannie się mieszają. Miałam jednak przeświadczenie, że te pozornie niepasujące do siebie sprawy, mają wspólny mianownik, pomimo, że dzieli je trzydzieści lat. Motyw dwu spraw jest bardzo interesującym zabiegiem autora, chociaż jak mam być szczera, to sprawa z przeszłości intrygowała mnie dużo bardziej.

  Robert Małecki napisał fascynujący kryminał, moim zdaniem lepszy od „Skazy”. Stworzył mistrzowską intrygę, co chwila rzucając nowe poszlaki i tropy, które skutecznie mnie myliły, by na koniec zupełnie mnie zaskoczyć. Oprócz tego Małecki świetnie odmalował polskie realia, małe zamknięte homogeniczne społeczności, w których mroczne rodzinne sekrety są ukrywane przez lata. Doskonale nakreślił sylwetki bohaterów, nie opisuje uczuć i emocji, lecz znakomicie je oddaje poprzez zachowanie danej postaci, co najbardziej jest widoczne w przypadku Grossa. Natomiast praca polskiej policji w powieści nie ma nic wspólnego z obrazkami pokazywanymi w amerykańskich serialach. Policjanci, bowiem, z Grossem na czele z trudem łączą kolejne fakty, oczekują wyników badań, które pozwolą ruszyć śledztwu dalej, a przede wszystkim są ludźmi, dla których świat nie kończy się tylko na pracy, zdarza się im popełniać błędy.

  Podobnie jak „Skaza", „Wada” nie jest dla czytelników, którzy lubią dynamiczne tempo i zaskakujące zwroty akcji, gdyż jest to kryminał, który wymaga skupienia i nie nadaje się do szybkiego czytania. „Wada” to książka dla fanów kryminalnych zagadek, żmudnego, ale nie nudnego śledztwa. Podobnie jak w „ Skazie „ autor w „ Wadzie” sprawnie tworzy duszny klimat spowodowany nie tylko opisami upalnego i burzowego lata, ale tym, że znakomicie buduje napięcie i tworzy atmosferę niepokoju i niedopowiedzeń. Odnosiłam wrażenie, że każda postać coś ukrywa, jakąś tajemnicę i ma coś na sumieniu, a rozwiązanie obu spraw staje się wręcz niemożliwe. Polecam z czystym sumieniem i najlepiej zacząć czytanie od „Skazy”, aby zachować chronologię i niczego nie utracić, bo „Wada ”stanowi kontynuację pierwszego tomu. Z niecierpliwością oczekuję „ Zadry”, bo jestem bardzo ciekawa, co autor przygotował dla swoich bohaterów w kolejnej części.

  „ Wszyscy umrzemy na to samo. To tylko kwestia czasu, kiedy postawią nam taką sama diagnozę. „

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  WADA

  • Autor:
  ROBERT MAŁECKI

  • Seria: BERNARD GROSS (TOM 2)

  • Wydawnictwo: CZWARTA STRONA

  • Liczba stron: 535

  • Data premiery: 15.05.2019r.

  • Moja ocena: 7/10

  Jako sympatyk dobrych kryminałów nie mogłam pozostać obojętna wobec zachwytów i nagród dotyczących twórczości Roberta Małeckiego. Kiedy tylko pojawiła się okazja, żeby przeczytać najnowszą powieść autora skorzystałam z niej bez wahania, mimo, że nie znałam wcześniej jego twórczości. „Wada” to drugi tom cyklu o komisarzu Bernardzie Grossie, jednak jak najbardziej da się je czytać odrębnie.

  Policja zostaje zawiadomiona o śladach krwi i pustym namiocie na polanie niedaleko jeziora. Komisarz Gross przyjeżdża na miejsce i znajduje ślady ewidentnie wskazujące na dokonane morderstwo, jednak nigdzie nie ma ciała. Dni mijają, a policja zamiast przybliżać się do rozwiązania śledztwa błądzi jak we mgle. Dodatkowo komisarz zajmuje miejsce chorego dowódcy wydziały kryminalnego, który przekazuje mu stare akta nierozwiązanej nigdy sprawy. Dotyczą one zniknięcia trzydzieści lat temu młodej kobiety z malutkim dzieckiem. Brak jakichkolwiek poszlak uniemożliwiał rozwiązanie sprawy przez długie lata. Czy to możliwe, żeby teraz rozwiązać tą zagadkę? I czy te dwie sprawy może coś łączyć?

  „Wada” to porządny kawał solidnej, kryminalnej literatury. Momentami trochę przypominała mi cykl o Lipowie Katarzyny Puzyńskiej, może dlatego, że akcja również toczy się wokół jeziora, jak w jednej z powieści z tej serii. Jednak wobec prawie wszechobecnych zachwytów spodziewałam się, że lektura to będzie jedno wielkie „wow”, czegoś mi jednak zabrakło. Czytało się ją dobrze, ale nie jest to lektura, która by na dłuższy czas zaprzątnęła moje myśli i uwagę. Chyba bohater do końca mnie nie przekonuje. Mało konkretny, mało zdecydowany i mało istotnych rzeczy dowiadujemy się na jego temat. Jest za to sporo opisów, w tym dosyć żmudnej modelarskiej pracy, która stanowi hobby bohatera. Te opisy nic do akcji nie wnoszą i moim zdaniem są raczej niepotrzebne. Jest też kilku innych policyjnych bohaterów, jak Monika Skalska, Janusz Stefański, Brandol. Niby poznajemy pewne fakty na ich temat, ale w ich kreacjach również mi czegoś brakuje. Na plus zdecydowane można jednak zaliczyć rozwiązanie intrygi. Zostałam zaskoczona, zupełnie się takiego rozwiązania sprawy nie spodziewałam. Myślę, że dla miłośników kryminałów to lektura obowiązkowa, nawet jeśli, podobnie jak u mnie, nie wzbudzi ogromnych zachwytów, to na pewno jest to dobra, konkretna pozycja, którą warto przeczytać.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 8 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Koszmary zasną ostatnie 5/5 Nasza cena:
28,04 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koszmary zasną ostatnie

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów....
Porzuć swój strach 5/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porzuć swój strach

Marek Bener, dziennikarz i właściciel lokalnego tygodnika, podejmuje się odnalezienia zaginionej maturzystki. Znużony sierpniowym upałem odkrywa kolejne tajemnice rodziny Żelaznych, a im więcej wie, tym trudniej rozwikłać mu prostą z pozoru zagadkę. Przeżyje jednak wstrząs, kiedy okaże się, że...
Zabójczy pocisk 5/5 Nasza cena:
26,57 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zabójczy pocisk

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było! 17 kryminalnych spraw. 16 najlepszych polskich pisarzy. "Zabójczy pocisk" funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił, dlaczego, kiedy i...
Skaza 5/5 Nasza cena:
22,58 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Skaza

Są ciała, nie ma zbrodni. Tylko krzyk z przeszłości domaga się prawdy. Zimą 2018 roku ze skutego lodem jeziora obok Chełmży zostają wyciągnięte zwłoki nastolatka. Patolog jest pewien, że śmierć chłopca nastąpiła w wyniku utonięcia. Znamion przestępstwa nie nosi też ciało starszego, bezdomnego...
Najgorsze dopiero nadejdzie 4/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najgorsze dopiero nadejdzie

Śmierć to dopiero początek…Ponura toruńska jesień. Dziennikarz Marek Bener właśnie dowiedział się, że straci pracę. Jednym z jego ostatnich reporterskich zadań jest wyjazd do spalonego domu. Okazuje się, że zginął w nim dawny przyjaciel Benera, który przed laty uwiódł mu narzeczoną. Teraz...
Najgorsze dopiero nadejdzie pocket 0/5 Nasza cena:
11,32 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najgorsze dopiero nadejdzie pocket

Mistrzowska intryga. Charyzmatyczny i bezkompromisowy bohater. Polski kryminał w najlepszym wydaniu. Zgliszcza spalonego domu kryją w sobie ponurą tajemnicę. Marek Bener ma przed sobą ostatnie dziennikarskie zadanie. Nie wie jednak, że to początek kryminalnej gry, w którą zostaje uwikłany....
Najgorsze dopiero nadejdzie. Audiobook mp3 0/5 Nasza cena:
31,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najgorsze dopiero nadejdzie. Audiobook mp3

Mistrzowska intryga. Charyzmatyczny i bezkompromisowy bohater. Polski kryminał w najlepszym wydaniu.Zgliszcza spalonego domu kryją w sobie ponurą tajemnicę. Marek Bener ma przed sobą ostatnie dziennikarskie zadanie. Nie wie jednak, że to początek kryminalnej gry, w którą zostaje uwikłany....
eBook Koszmary zasną ostatnie mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Koszmary zasną ostatnie mobi epub

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów....
eBook Porzuć swój strach mobi epub 0/5 Nasza cena:
23,02 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Porzuć swój strach mobi epub

Marek Bener, dziennikarz i właściciel lokalnego tygodnika, podejmuje się odnalezienia zaginionej maturzystki. Znużony sierpniowym upałem odkrywa kolejne tajemnice rodziny Żelaznych, a im więcej wie, tym trudniej rozwikłać mu prostą z pozoru zagadkę. Przeżyje jednak wstrząs, kiedy okaże się, że...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula