Książki z motywem romansu świątecznego


Coraz więcej osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zagłębia się w lekturę książek romantycznych. Książki z motywem romansu świątecznego to idealne pozycje dla wszystkich czytelników uwielbiających namiętne i pełne pasji powieści, które poruszą i rozbudzą najgłębiej skrywane pragnienia.


Książki z motywem romansu świątecznego stanowią niezwykle interesujące i jednocześnie ciepłe powieści. Autorzy poruszają w nich namiętne, miłosne wątki, okraszając je szczyptą magii i sporą dawką marzycielskiej atmosfery, poprzez osadzenie ich w czasie Świąt.

Książki romantyczne, których akcja dzieje się w okresie świątecznym to idealna mieszanka żywiołowych, płomiennych związków, w magicznej i sielskiej atmosferze. "Wszystko, czego pragnę w te święta" Anny Langner to namiętna i jednocześnie pogodna historia Ewy i Bruna, których relacja, początkowo antagonistyczna, szybko przekształca się w pełną ciepłych uczuć.

Z kolei "Świąteczna gorączka" Mai Damięckiej to ostra jazda bez trzymanki - bogaty i zabójczo przystojny Mikołaj, któremu nie w smak świąteczna atmosfera, pragnie sprawić sobie nietypowy "prezent" i robi wszystko, aby uwieść piękną i niedostępną Sarę. Ta jednak wydaje się być całkowicie odporna na jego starania. Choć kto wie, może jednak da się porwać pożądaniu?

"Mikołaj na zamówienie" autorstwa Jeniki Snow i Jordan Marie to zabawna i jednocześnie pełna sensualnych scen pomiędzy dwojgiem głównych bohaterów, Nickiem oraz Holly, powieść. Natomiast "Dom. Fallen Crest" poczytnej autorki Tijan Meyer stanowi szóstą część cyklu o losach Sam i Masona. Para chce wykorzystać przerwę świąteczną, aby móc nacieszyć się sobą. Niestety nie omijają ich kolejne problemy oraz rozterki, którym muszą sprostać, aby w końcu wyjść na prostą.

W kategorii książek z motywem romansu świątecznego każdy znajdzie coś dla siebie. Powieści znajdą uznanie zarówno osób, które pragną pasji i namiętności, jak i tych, którzy cenią sobie romantyczną i ciepłą historię, osadzoną w świątecznym klimacie.

 

Powrót do niegrzecznej strefy >>