Stało się coś złego. Jak sobie radzić ze złymi wiadomościami

Autor:

Dawn Huebner

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 6
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
80
Rok wydania
2022
Nasza cena: 23,99 zł 34,99 zł Taniej o: 31%

Dzieci często mimowolnie dowiadują się o czymś złym, co się wydarzyło, i starają się zrozumieć to na swój sposób. Czasami sami jesteśmy zmuszeni do przekazania im złych informacji.

Jakich słów użyć? Jak pomóc im zrozumieć trudny przekaz? Jak sprawić, żeby spojrzały na swoje obawy z innej perspektywy?

Oto przewodnik dla dzieci i ich rodziców, opiekunów czy nauczycieli, którzy muszą zmierzyć się z rozmowami o ludzkich tragediach, poważnych światowych wydarzeniach czy zagrożeniach środowiska. Książka pozwala zachować kontrolę nad tym, o których wydarzeniach należy rozmawiać i ile informacji przekazać. Jednocześnie uczy umiejętności radzenia sobie z zamartwianiem się, strachem czy smutkiem oraz zachowania poczucia bezpieczeństwa, optymizmu i siły.

Poradnik napisany przez psycholożkę i autorkę bestsellerowych książek, między innymi Przechytrzyć zmartwienia. Jak radzić sobie z lękami.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Stało się coś złego…. :,jest to przewodnik idealny dla rodziców jak i opiekunów, którzy mają za zadanie zmierzyć się z przekazaniem dziecku trudnych informacji z otoczenia oraz świata. Książka pozwala na to, aby zachować kontrole i przedstawić dziecku w jak najlepszy sposób daną sytuacje. Uczy umiejętności radzenia sobie z takimi informacjami, poradzenia sobie ze strachem czy smutkiem. Pozwala zachować bezpieczeństwo i pewien optymizm.

  Dzieci bardzo często, pomimo ochrony ze strony dorosłych, dowiadują się o złych wydarzeniach. Docierają do nich w różny sposób, telefon, tablet, telewizja. Czasem to my musimy im przekazać złą informacje.

  Bardzo ważne jest jednak, aby przedstawić dziecku sytuacje dokładnie, aby wiedziało, że telewizja bardzo często manipuluje i przekłamuje prawdę.

  Książka fajna i bardzo dobrze zobrazowana. Podaje przykładowe sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach, które musimy sprostować bądź przestawić dziecku.

  Szczerze polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ciekawostka : Działanie sprawia, że czujesz się silniejszy.

  Stało się coś złego to idealna książka w sytuacji, w której aktualnie się znajdujemy. Nadawane są wiadomości, dorośli są poddenerwowani, a dzieci ? Nie do końca rozumieją co się dzieje. Wytłumaczyć im to jedno, ale jak poradzić sobie z natłokiem tych wiadomości, które zaczynają nas przytłaczać ?

  Książka pomaga zrozumieć uczucia związane z tym co się dzieje, aby poczuć się lepiej. Przede wszystkim, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo psychiczne.

  Przekazywane są nam różne techniki uspokajania umysłu. Mamy mnóstwo ćwiczeń oraz ilustracje pozwalające przeobrazić strach na akceptację.

  Najważniejsze jest dbanie o siebie. Wiadomo pomoc i wsparcie podczas wojny z Ukrainą- zbieranie datków, oddanie swoich rzeczy, czy wolontariat są ważne, ale nigdy kosztem własnej rodziny czy swojego zdrowia psychicznego.

  Również tyczy się to dbania o planetę, pomocy niepełnosprawnym, zwierzakom czy dzieciom z domu dziecka.

  Książka idealna na prezent dla dzieci od 9 do 12 roku oraz ich opiekunów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Stało się coś złego. Jak sobie radzić ze złymi wiadomościami” to przewodnik dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, rodziców i opiekunów, pomocny w rozmowach z dziećmi o ludzkich tragediach, światowych wydarzeniach czy zagrożeniach.

  Niejednokrotnie my, dorośli mamy problem z radzeniem sobie ze złymi wiadomościami. A co dopiero dziecko, które interpretuje podsłyszane informacje na swój sposób. Chociaż staramy się chronić dzieci przed negatywnymi doniesieniami ze świata, to często mimowolnie same coś usłyszą i starają się to zrozumieć. Rolą rodziców i opiekunów jest pomoc im zrozumieć trudny przekaz.

  Ta książka nie daje gotowych odpowiedzi i scenariuszy rozmów. Ale jest bardzo dobrym punktem wyjścia do takich rozmów. Dziecko może tę książkę czytać z rodzicem lub samodzielnie, ale dobrze, żeby w pobliżu był ktoś dorosły. Zwraca uwagę na istotne elementy radzenia sobie ze złymi wiadomościami. Są też pomocne ćwiczenia do wykonania przez dziecko. A na początku jest wprowadzenie dla rodziców i opiekunów, które podpowiada, jak rozmawiać z dziećmi.

  Myślę, że w obecnej sytuacji, książka może okazać się bardzo pomocna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Rodzice chcą chronić swoje dzieci. Także przed złymi wiadomościami. Dlaczego pociecha ma się niepokoić czymś, co stało się daleko? Nawet kiedy koncentruje się na tym zainteresowanie świata. Jednak czasami stajemy przed dylematem czy i ile powiedzieć? Nieważne, czy dziecko usłyszy złą wiadomość przez przypadek, czy sami zdecydujemy się opowiedzieć mu o tych wydarzeniach – taka rozmowa musi być przeprowadzona z rozwagą i szacunkiem dla emocji młodego człowieka. Świetne narzędzie oferuje opiekunom psycholożka Dawn Huebner – książkę „Stało się coś złego. Jak radzić sobie ze złymi wiadomościami”. Publikacja ta ma pomóc uporać się z niedobrymi informacjami „z kraju i ze świata”, nie z tragedią osobistą – to wymaga podkreślenia.

  Początkowo myślałam, że będzie to jakaś opowiastka dla dzieci, a okazało się, ze pani doktor przygotowała bardzo merytoryczny wykład o niepokoju i innych emocjach, które towarzyszą złym wieściom. Tłumaczy skąd bierze się stres, dlaczego nerwowo reagujemy na pewne sytuacje. Podpowiada również, jak sobie wtedy radzić, jak uspokoić umysł. Proponuje konkretne techniki, mówi o tym, gdzie szukać rzetelnych informacji o tym co się stało, do kogo zwracać się po pomoc.

  Książkę mogę podsumować jednym słowem: GENIALNA. Dziecięce emocje to ciężki temat dla rodziców. Jak je czytać, interpretował, jak o nich rozmawiać, co powiedzieć żeby nie pogorszyć samopoczucia pociechy – to pytania, które zapewne kłębią się w głowach opiekunów. Tocząca się wojna na Ukrainie wywołała falę dyskusji o tym, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o tragicznych wydarzeniach. „Stało się coś złego” została napisana w sposób uniwersalny. Tytułowe „coś złego” to może być wszystko np. wspomniana wojna. Dawn Huebner zwraca się bezpośrednio do czytelnika, ale zachęca do czytania publikacji wspólnie – rodzic plus dziecko. Łatwiej wtedy odnieść się do nurtującej nas sytuacji i pracować nad uczuciami, które w nas wyzwala. Na marginesie, niektóre techniki mogą pomóc również dorosłym uspokoić głowę. Książka została napisana bardzo przystępnie i wierzę, że jeżeli poświecimy kilka minut dziennie na pracę z nią szybko przyniesie ona efekty.

  „Rozmawianie o tym co się stało, jest jednym z najlepszych sposobów na uspokojenie naszych mózgów”1, więc nie bójmy się rozmawiać. Nie pozwólmy, żeby lęk nas sparaliżował. Pomagajmy budować naszym dzieciom odporność psychiczną. To dużo lepsza inwestycja w ich przyszłość niż lekcje gry na skrzypcach czy języka obcego. Na naukę rożnych rzeczy znajdą czas, a im będą silniejsze tym łatwiej im to przyjdzie.

  Książka dedykowana dzieciom w wieku 9 -12 lat.

  1 Dawn Huebner, "Stało się coś złego. Jak radzić sobie ze złymi wiadomościami", przeł. Paulina Broma, wyd. Czarna Owca, Warszawa 2022, s. 12.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  O tym co dzieje się na wschodzie mówi wiele osób, trąbią o tym media… Jednak czy kiedykolwiek słyszeliście, aby gdzieś radzono rodzicom jak rozmawiać o wojnie z dziećmi? Ja tak naprawdę poza kilkoma postami psychologów na Ig nie widziałam takich informacji. A przecież dziecko czasami rozumie zdecydowanie więcej niż może nam się wydawać. Dlatego z całą pewnością mogę powiedzieć, że książka „Stało się coś złego. Jak sobie radzić ze złymi wiadomościami” trafiła na polski rynek w odpowiednim momencie.

  Autorką książki jest dr Dawn Huebner będąca psycholożką kliniczną. Specjalizuje się w terapii dzieci z problemami lękowi, więc jej książki opierają się nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale i przede wszystkim praktycznej.

  Książka napisana jest bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu każde dziecko będzie w stanie ją zrozumieć. Oczywiście każdy rodzic powinien siąść do lektury z dzieckiem i ewentualne niejasności odrazu tłumaczyć. Niemniej jednak książka jest świetna i pomaga dziecku, a także rodzicom przetrwać trudne wydarzenia. Autorka nie skupia się wybranym złym wydarzeniu. „Coś złego” jest uniwersalne i może odnosić się do każdego problemu występującego na drodze naszego dziecka. Dzięki temu książkę można dostosować do danej sytuacji, a jasne tłumaczenie problemów przez autorkę oraz stawianie trafnych pytań pozwala lepiej sobie poradzić ciężkimi sytuacjami. Świetną sprawą jest zamieszczenie w książce kart pracy, ale i linku który pozwoli nam te karty wydrukować. Dzięki temu dziecko na bierząco może robić notatki na dodatkowych kartkach nie niszcząc przy tym książki. Dodatkowym atutem jest umieszczenie w książce wielu ilustracji przyciągających uwagę czytelnika, a także ćwiczeń wyciszających.

  „Stało się coś złego. Jak sobie radzić ze złymi wiadomościami” to książka, którą mogę Wam polecić z czystym sumieniem. Jest to lektura obowiązkowa przede wszystkim dla każdego rodzica, a dopiero później dziecka. Tak naprawdę według mnie książki autorki powinny znaleźć się na półce w każdym domu, gdzie wychowują się dzieci. Mogą one pomóc w kryzysowych sytuacjach dzieciom oraz rodzicom. Polecam!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Najczęściej kupowane razem
 • -42%
  Xplore Team Zakręcona Matematyka 7-12 lat

  Xplore Team Zakręcona Matematyka 7-12 lat

  Od dziś matematykę masz... w kieszeni.Matematyczne zagadki i łamigłówki obejmują tematy pojawiające się w 4 pierwszych klasach szkoły podstawowej. Z przymrużeniem oka i w atrakcyjnej oprawie graficznej Xplore Team otwiera przed dziećmi świat...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 11,51 zł 19,90 zł
  w magazynie
 • -42%
  Xplore Team Zakręcona Ortografia 7-12 lat

  Xplore Team Zakręcona Ortografia 7-12 lat

  Od dziś ortografię masz... w kieszeni.Trudny i wydawałoby się niewdzięczny temat ortografii został potraktowany z przymrużeniem oka oraz zyskał atrakcyjną oprawę graficzną. Książeczka uczy i utrwala zasady ortografii, bawi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 11,56 zł 19,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Xplore Team. Quizy edukacyjne

  Xplore Team. Quizy edukacyjne

  Quizy edukacyjne Xplore Team rozwijają zainteresowania dzieci w wieku szkolnym, wspierają ich rozwój oraz zaskakują ciekawostkami z różnych dziedzin. Spięta śrubą książeczka zawiera ponad 120 pytań i odpowiedzi, które pobudzają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i słownictwo oraz są świetnym treningiem...
  Ocena: 5/5
  Karty edukacyjne
  Cena: Nasza cena: 13,93 zł 19,90 zł
  w magazynie
 • -28%
  Znajdź swój wewnętrzny kompas i kieruj się nim

  Znajdź swój wewnętrzny kompas i kieruj się nim

  Znajdź swój wewnętrzny kompas i kieruj się nim, aby częściej niż kiedykolwiek dotąd doświadczać harmonii i radości w swoim życiu! Jakże możemy żeglować przez bezkresny ocean informacji i wiedzieć, co jest dla nas najlepsze w każdej sytuacji – w czasach, kiedy to od rana do wieczora ze wszystkich...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,13 zł 34,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -33%
  Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

  Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

  Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić! Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 36,59 zł 54,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -35%
  Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

  Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych

  Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 29,19 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

  Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

  Pucio wprowadza dzieci w świat mowy! Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami. Pucio...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 12,55 zł 19,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

  Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

  Czasami szuka się słów, żeby komuś powiedzieć, jak bardzo go kochamy. Ale miłość niełatwo jest zmierzyć. Wiedzą o tym najlepiej Mały Brązowy Zajączek i Duży Brązowy Zając z tej pięknej i wzruszającej opowieści o uczuciach, cieple i zrozumieniu. To książka o miłości – wszechwładnej, potrzebnej do...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. twarda
  Oprawa:twarda
  Cena: Nasza cena: 23,29 zł 36,99 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -31%
  Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?

  Kicia Kocia. Co zasiejemy w ogródku?

  Kicia Kocia jest bardzo przejęta. Razem z koleżankami i kolegami z przedszkola zakłada prawdziwy ogródek. Dzieci same proponują, jakie warzywa zasiać na poszczególnych grządkach. Zaczynają rozumieć, jakie to ważne, móc samodzielnie wybierać, a tym samym mieć na coś wpływ.
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 6,85 zł 9,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też

  Jesteś ważny, Pinku! Książka o poczuciu własnej wartości dla dzieci i dla rodziców trochę też

  - Cześć, jestem Pink! - Cześć, Pinku. Kim jesteś? - Nie wiem. - Jak to nie wiesz? Zastanów się chwilkę. - Jestem taki jak wszyscy. - Nie, jesteś unikalny. Ty też jesteś unikalny, wiesz? Każdy z nas jest. Takiego drugiego Ciebie nie ma nigdzie na świecie. Dlatego jesteś jedyny i niepowtarzalny. Co...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,11 zł 39,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Zjedz coś. 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zjedz coś.

Lori Ernsperger i Tania Stegen-Hanson […] poruszają jeden z poważniejszych problemów dotyczących współczesnych rodzin. Mam tu na myśli dzieci, które wykazują opór wobec samego jedzenia albo niechęć do określonych pokarmów. Autorki przedstawiają swoje nowatorskie podejście do tego, w jaki sposób...
Tyrania merytokracji 0/5 Nasza cena:
58,65 zł 69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Tyrania merytokracji

Najnowsza książka Michaela J. Sandela, w której autor wyjaśnia, dlaczego mamy teraz tak bardzo niebezpieczny czas dla demokracji. Jego zdaniem nasila się bunt przeciw partiom i politykom i tę walkę widać na całym świecie. Triumf Brexitu w Wielkiej Brytanii czy wybór Donalda Trumpa był gniewnym...
Wylecz SIBO optymalną dietą low-FODMAP 0/5 Nasza cena:
35,81 zł 59,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wylecz SIBO optymalną dietą low-FODMAP

Dowiedz się, jak wesprzeć leczenie SIBO dietą low-FODMAPStrach, poczucie osamotnienia... Zwykle tego rodzaju emocje towarzyszą wszystkim wychodzącym z gabinetu lekarskiego, u których zdiagnozowano zespół przerostu flory bakteryjnej jelita cienkiego (SIBO). Leczenie SIBO i powrót do zdrowia nie jest...
Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi 4/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czego uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi

Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki – zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje! Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w...
Umrzeć by stać się sobą 5/5 Nasza cena:
27,72 zł 44,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Umrzeć by stać się sobą

Autorka otarła się o śmierć, gdy jej opanowane przez nowotwór ciało przestało funkcjonować. Po Drugiej Stronie otrzymała przesłanie, którym dzieli się z czytelnikami w swojej bestsellerowej publikacji. Dzięki niej ujrzysz przyczynę powstawania chorób i sens, jaki się za nimi kryje. Poznasz także...
Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji 3/5 Nasza cena:
34,64 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji

Kiedy przeciętny człowiek mający przeciętną pracę pragnie zdobyć własny kąt, aby ustabilizować się i założyć rodzinę, nie ma innego wyjścia, jak tylko wziąć bankowy kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat. Tak dzieje się w Polsce i w innych krajach Zachodu. W rezultacie współczesne społeczeństwa...
Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą 0/5 Nasza cena:
32,46 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak stać się doskonałym mówcą i rozmówcą

Autor legendarnej książki "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", swą karierę wybitnego "nauczyciela życia" dwudziestego wieku rozpoczął od nauczania sztuki publicznego przemawiania. Jego klasyczne opracowanie na ten temat ukazało się w 1926 roku, doczekawszy się wielu skróconych wersji. To...
Pamięć komórkowa naszego ciała. Jak uzdrowić geny i uwolnić się od dziedzicznych chorób, złych doświadczeń oraz wspomnień 0/5 Nasza cena:
30,97 zł 49,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamięć komórkowa naszego ciała. Jak uzdrowić geny i uwolnić się od dziedzicznych chorób, złych doświadczeń oraz wspomnień

Otoczenie znacząco oddziałuje na funkcjonowanie organizmu. To, jaki prowadzimy styl życia i w jakich warunkach oraz w jakim towarzystwie przebywamy, przekłada się na jakość naszych genów i występowanie chorób. Według najnowszych badań naukowych Autora - neurobiologa i lekarza - masz szansę zmienić...
Neurologia zachcianek 0/5 Nasza cena:
27,53 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Neurologia zachcianek

Pokonaj złe nawyki i odzyskaj wolność.  Wiele osób walczy ze złymi nawykami, jednak bezskutecznie. Pewne czynności i zachowania wykonujemy automatycznie, nie kontrolując tego. Z czasem doprowadza nas to do braku pewności siebie i odczuwania niepokoju. Jak się zmienić i pokonać siłę nawyku...
Jak z bankruta stać się milionerem? 5/5 Nasza cena:
17,50 zł 24,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jak z bankruta stać się milionerem?

Zewsząd docierają do nas informacje o wzmagającym się kryzysie. Jesteśmy straszeni zbliżającym się końcem kapitalistycznego świata, do którego tak już się przyzwyczailiśmy. Rosnące ceny w sklepach przy jednoczesnym braku dodatkowych dochodów sprawiają, że nasz domowy budżet zaczyna się powoli...
21 cech skutecznego lidera. Jak stać się osobą, za którą pójdą inni 0/5 Nasza cena:
24,56 zł 39,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

21 cech skutecznego lidera. Jak stać się osobą, za którą pójdą inni

Liderzy zawsze szukają czegoś, co da im przewagę. Dlatego wielu śledzi najnowsze trendy w teoriach przywództwa. Jednak wydumane koncepcje przywództwa i modne teorie zarządzania przychodzą i odchodzą. A co się nie zmienia? Cechy lidera! Przyjrzyj się wielkim przywódcom w historii, a przekonasz się,...
Ukryta siła 0/5 Nasza cena:
27,82 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryta siła

Osiem stopni schodów do pokonania? Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku...
Wybrane bestsellery
Losing Hope 4/5 Nasza cena:
32,93 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Losing Hope

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym również Dean Holder. Po tym gdy utracił swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy. Mógł wówczas zareagować i nie pozwolić jej odejść, ale nie odważył się na ten krok. Od...
To właśnie my 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To właśnie my

Becky Albertalli i Adam Silvera ponownie łączą siły, aby kontynuować historię Arthura i Bena! Chłopaków, w których czytelnicy po raz pierwszy zakochali się w bestsellerowej komedii romantycznej „A jeśli to my”! Ben po pierwszym roku studiów czuje, że utknął: zajęcia są męczące, praca na pół etatu z...
Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
86,33 zł 89,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Podręcznik. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
58,69 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci 0/5 Nasza cena:
136,75 zł 160,88 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Fisher-Price Ucz się i śmiej! Poziomy nauki. Siostrzyczka Szczeniaczka. Edukacyjna zabawka interaktywna dla dzieci

Siostrzyczka Szczeniaczka jest mięciutka, uwielbia się tulić i jest gotowa udowodnić, że nauka to świetna zabawa! Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, kolorów, kształtów i nie tylko! A ponieważ każde dziecko...
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy 5/5 Nasza cena:
35,06 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy

Teraz matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym to publikacja przygotowująca do egzaminu maturalnego, pozwalająca na przećwiczenie wszystkich umiejętności sprawdzanych na maturze:– umożliwia zapoznanie się z zadaniami typu maturalnego dzięki pogrupowanym...
She Drives Me Crazy 4/5 Nasza cena:
26,49 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

She Drives Me Crazy

Queerowa komedia romantyczna o miłości licealnych nemezis – koszykarki i czirliderki! Dziewczyna spotyka dziewczynę i… chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny,...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
85,24 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel 0/5 Nasza cena:
105,90 zł 121,03 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mega Bloks Betoniarka Cat Pojazd do zabawy + klocki Mattel

Z obracającą się betoniarką Cat® możesz zbudować własny świat zabawy! Mali budowniczowie mogą zabrać się do pracy, obracając bęben oraz wrzucając, wyrzucając i układając klocki – ta żółta betoniarka jest idealna do zabawy dla małych rączek. Przewoź klocki na plac budowy pojazdem z żółtą kabiną i...
Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
49,14 zł 52,87 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wiedza o społeczeństwie 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Wiedza o społeczeństwie 2. Zakres podstawowy" został przygotowany dla uczniów drugiej klasy liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja w zakresie podstawowym zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom. Znany już zespól...
Feluś i Gucio świętują 0/5 Nasza cena:
33,70 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Feluś i Gucio świętują

Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych...
Potomek 0/5 Nasza cena:
27,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Potomek

James Falcon to szanowany kapitan kontrwywiadu armii USA. Podczas II wojny światowej zasłynął wrodzonymi zdolnościami do zwalczania wampirów, wykorzystywanych do walk przez nazistowskie Niemcy. Wielu starć z nimi omal nie przypłacił życiem. Powrócił jednak do domu jako zwycięzca... Trzynaście lat...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula