Skazany na zło

Średnia: 4.5 Ilość ocen: 21
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
328
Rok wydania
2018
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,19 zł
Nasza cena: 28,05 zł 33,00 zł Taniej o: 15%


Jedno wydarzenie. Jedna decyzja. Jeden błąd. I twoje życie już nigdy nie będzie takie samo.

Dom na kredyt, skromna firma i kochająca żona – oto życie niespełna trzydziestoletniego Wiktora Hauke. Ale pewnego dnia wszystko, co uznawał za najważniejsze, zostanie przekreślone, a to za sprawą jednego, niewybaczalnego błędu...
Przez jedną nieprzemyślaną decyzję Wiktor stał się niewolnikiem spełniającym czyjeś wynaturzone zachcianki. Aktorem wbrew woli osadzonym w roli przez wyjątkowo sadystycznego, bezwzględnego, zwyrodniałego reżysera.Czy będzie potrafił stawić opór swojemu oprawcy? Co będzie w stanie poświęcić, by zawalczyć o to, na czym zależy mu najbardziej? A może wynik tej okrutnej gry jest z góry przesądzony?

Adrian Bednarek to mistrz suspensu. U niego na początku jest trzęsienie ziemi, a potem tylko gorzej! W kreowaniu postaci socjopatów plasuje się w mojej osobistej czołówce!

Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka

Adrian Bednarek funduje czytelnikom emocjonalny rollercoaster, bohatera skazując na zło, a czytelników na odrobinę niepewności, stresu i szaleństwa.
Dajcie się porwać tej historii!

Przemysław Garczyński, 3telnik.pl
Poznałam zupełnie nową twarz Adriana Bednarka. To książka skazana na sukces! Ta historia po prostu wbija w fotel.

Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl

Adrian Bednarek to gwarancja niebezpiecznie dobrego thrillera psychologicznego! Po raz kolejny ten autor rozstawia konkurencję po kątach i robi to po mistrzowsku! Polecam!

Klaudia Pankowska-Bianek, porozmawiajmy-o-książkach.blogspot.com

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia tworzyć historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionych przez czytelników thrillerów ( Pamiętnik diabła, Proces diabła, Spowiedź diabła, Wyrok diabła) o Kubie Sobańskim, prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa. Pisanie uważa za swój największy nałóg – w kolejce do publikacji czeka już dziesięć jego kolejnych powieści.
Recenzje (21)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  5 z 5 osób uznało recenzję za przydatną

  5 miesięcy, ponad 150 dni, ok. 3800 godzin oczekiwania na kolejną książkę autorstwa Adriana Bednarka. W ile godzin ją przeczytałam? Nie wiem, ale tak czy inaczej, za szybko.

  Pomysł na stworzenie tej historii jest rewelacyjny! Nie chcielibyście uczestniczyć w tym przedstawieniu, nie w takiej roli.

  "Uwierz mi. Są rzeczy, o których nie chcesz się dowiedzieć".

  Klaps i akcja! Ja, sama na widowni i główny bohater, aktor w roli jako..aktor. Niejeden reżyser może pozazdrościć tak dobrze skrojonego scenariusza. Wystarczyła jedna scena i już nigdy nic dla nikogo nie będzie takie samo. Ani dla czytelnika, a już tym bardziej dla występującego aktora. Kto kogo przechytrzy w tym show?

  "Trwałem w bezruchu jeszcze przez chwilę. Do mojej świadomości wciąż nie docierało, co ma się wydarzyć".

  Życie Wiktora w ciągu jednego dnia zmienia się w przedpiekle, a droga do piekła jeszcze chwile potrwa.

  Jego rozkoszny romans dopiero się rozkręcał. W domu czeka żona Iga, w życiu trwa walka o utrzymanie finansów i trzeźwości. W tym całym kieracie gdzieś zaczął tracić grunt pod nogami. Dopóki nie została mu narzucona rola, z którą będzie musiał się zmierzyć. Wszystko runie. Został marionetką psychopaty. Jego zadaniem będzie..

  Sami musicie się przekonać, do czego człowiek może być zdolny w obliczu zagrożenia. Który z nich okaże się bardziej szalony? Reżyser czy aktor?

  Nie będziecie zawiedzeni.

  To przedstawienie jest warte każdej waszej chwili, a życiowa przedstawiona dramaturgia może spotkać każdego z was.

  Ogromny plus dla Adriana Bednarka za pokazanie wnętrza umysłu psychopaty. Autor, jak i ja lubimy zagłębiać się w umysły zwyrodnialców.

  Przyznam jednak z ręką na sercu, że jako fanka tetralogii o Kubie, wyczułam ciut podobieństwa w stylu pisania autora. Czy z kolejną książką również tak będzie? Przekonamy się z początkiem przyszłego roku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Sam tytuł przykuł moją uwagę. Coraz częściej sięgam po thrillery, stąd moja decyzja. Liczyłam na świetną i wciągającą pozycję. Czy właśnie to otrzymałam?

  'Chciał na chwilę stać się żałosnym stworzeniem, niepotrafiącym zwalczyć najprymitywniejszych słabości, niszczącym wszystko i wszystkich, na których mu zależało. Tak mniej więcej oceniał Aktora po prawie dwumiesięcznej obserwacji.'

  Wiktor jest zwykłym obywatelem. Prowadzi własną firmę wraz z przyjacielem, w domu czeka na niego kochająca żona. Czego więcej mógłby oczekiwać od życia? Otóż wraz z kochanką postanowił spędzić upojny dzień na leśnej polanie. Nie wiedział jeszcze, że ten dzień okaże się początkiem końca i jednocześnie będzie jednym z najgorszych w życiu.

  Czy każdy człowiek ma w sobie pierwiastek mordercy i psychopaty? Wydaje mi się, że nie. I Wiktorowi też tak się wydawało. Stał się jednak ofiarą psychopaty, który szantażem wyciągnął z niego to, co najgorsze. Wydarzenie za wydarzeniem pochłaniały Wiktora, który stawał się zupełnie innym człowiekiem. Nie wydawał się też być tym specjalnie przejęty. Wręcz przeciwnie. Każde kolejne zadanie i czynność, którą wykonywał budziły w nim wewnętrznego psychopatę.

  Ludzka psychika jest niepojęta. Nikogo nie można być w stu procentach pewnym. Człowiek, z którym dzielimy życie tak naprawdę może okazać się mordercą. Nigdy także nie wiadomo, co kieruje ludzkimi czynami. Czy łatwo pozbawić życia drugiego człowieka? Pytanie powinno brzmieć inaczej. W imię czego jesteśmy w stanie zabić?

  'Cała nasza praca polegała na znalezieniu odpowiednio bogatego jelenia i odpowiednio taniej unikatowej bzdury, którą mogliśmy uczynić drogą. Resztę załatwiał dar przekonywania.'

  Książka dała mi to, czego oczekiwałam. Wciągająca, pełna napięcia i nieprzewidywalna. Warto po nią sięgnąć i warto poznać historię Wiktora. Polecam!

  'Gdy przeglądałem folder, zrozumiałem, że popełniłem największy błąd swojego życia. Każda kolejna fotografia mnie w tym utwierdzała. Większość zdjęć miała dobrą jakość, niektóre nieco gorszą, ale żadne nie budziło wątpliwości.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  W końcu nadszedł czas na kolejną powieść Adriana Bednarka. I od razu przyznaję, że sama nie wiem dlaczego tak długo kazałam jej czekać. Tym bardziej, że seria Diabełków to jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku!

  Wiktor Hauke, młody przedsiębiorca oprócz kochającej żony posiada również kochankę. Podczas jednego ze spotkań na skutek nieszczęśliwego przypadku kobieta umiera. Mężczyzna bojąc się rozwodu podejmuje tragiczną dla siebie w skutkach decyzję i postanawia ukryć zwłoki. I tu wszystko zaczyna się komplikować. Ktoś dla własnej przyjemności postanowił zrobić z życia Wiktora piekło.

  "Nie wierzyłem, że chciał mnie jedynie nastraszyć, poczułem niewidzialną pętlę oplatającą moją szyję".

  Hauke nie zdaje sobie sprawy, że jest marionetką w rękach psychopata. Jednak nie ma zamiaru poddać się bez walki. Za wszelką cenę postanawia bronić żonę i siebie. Strach i chęć zemsty w przypadku Wiktora okazały się mieszanką wybuchową. Aktor zamienia się w Reżysera. Ofiara staje się drapieżcą.

  "Reżyser zniszczył wszystko, o co mogłem się bać".

  Zakończenie, dokładnie jak w przypadku serii Diabełków kompletnie zaskakujące! Tego na pewno się nie spodziewałam. Brawo Panie Autorze!

  "Skazany na zło" to pełnokrwisty thriller trzymający w napięciu od pierwszych stron.

  Bardzo lubię styl Adriana Bednarka. Potrafi sprawić, że nawet zagłębianie się w umysł psychopaty jest przyjemnością. Z zadziwiającą lekkością buduje napięcie, które nie pozwala odłożyć książki.

  Ja jestem na tak!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Moje pierwsze spotkanie z twórczością autora uważam za baaaardzo udane. Powieść wciąga od samego początku. A to za sprawą bomby, którą P. Bednarek serwuje już na pierwszych stronach książki. Sama postać Wiktora jest tak geniale wykreowana, że dla niego samego chce się czytać i czytać. Wiele zaskakujących sytuacji, zwrotów akcji. No powiem powieść bardzo przypadła mi do gustu. Czyta się szybko, lekko i przyjemnie. Choć nie brak nieprzyjemnych epizodów. 😉 Do tego zakończenie mega dobre. 🤓 Jestem ciekawa innych książek autora. I na pewno po nie sięgnę. Wręcz nie mogę się doczekać na ponowne spotkanie. A "Skazanego na zło" polecam, bardzo. 😀

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  To wręcz bardzo dobry a raczej rewelacyjny thriller psychologiczny,który po przeczytaniu trzyma nadal w napięciu i nie daje zapomnieć.Autor bowiem stworzył powieść niebanalną,klimatyczną a zarazem przerażającą.'

  "Skazany na zło" wciągnął mnie od pierwszych stron a z każdym kolejnym rozdziałem odczuwałam dreszczyk emocji i zwiększałam swoją ciekawość. Kiedy dotarłam do końca uświadomiłam sobie ,że psychika człowieka jest wielką tajemnicą,bo sami nie zdajemy sobie sprawę do jakich czynów jest zdolny człowiek.

  To powieść,gdzie głównym bohaterem jest Wiktor Hauke,który pewnego dnia popełnia największy błąd swego życia.Z początku jednak nie wie,że to nie był przypadek,że wszystko to zostało starannie wyreżyserowane.Ten jednak nie zdaje sobie sprawy,że ofiara zapędzona w kozi róg może wykazać się desperacją i zechce zapolować na swojego oprawcę.

  Muszę przyznać,że ten kto sięgnie po "Skazany na zło"będzie zdany na niesamowity rollercoaster,bo niesamowite zwroty akcji nie pozwolą na to by odłożyć spokojnie książkę.Polecam

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 16 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Diabeł na wieży 4/5 Nasza cena:
29,37 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł na wieży

Diabeł na wieży Anny Kańtoch to zbiór sześciu nastrojowych opowiadań, które łączy osoba tajemniczego Domenica Jordana. Z zawodu medyk, z zamiłowania – tropiciel magii, zagadek i spraw nierozwiązanych. Wciągające i mroczne kryminalne intrygi, błyskotliwy, inteligentny detektyw i tajemnice...
91-piętrowy domek na drzewie 5/5 Nasza cena:
21,94 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

91-piętrowy domek na drzewie

Siódmy tom najśmieszniejszej serii od czasów "Dziennika cwaniaczka"! Andy i Terry mieszkają w dziewięćdziesięciojednopiętrowym domku na drzewie (mieli siedemdziesięcioośmiopiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: Bzdurnarnię, madame...
Domek na drzewie. 65-piętrowy domek na drzewie 5/5 Nasza cena:
25,52 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Domek na drzewie. 65-piętrowy domek na drzewie

Piąty tom najśmieszniejszej serii od czasów „Dziennika cwaniaczka”! Andy i Terry mieszkają w sześćdziesięciopięciopiętrowym domku na drzewie (mieli pięćdziesięciodwupiętrowy, ale się rozbudowali). A ten domek jest najfajniejszy na świecie! Znajdziecie tu między innymi: salon piękności dla zwierząt,...
Restauracja na końcu wszechświata Życie wszechświat i cała reszta 3/5 Nasza cena:
45,65 zł 55,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Restauracja na końcu wszechświata Życie wszechświat i cała reszta

KOLEJNE CZĘŚCI KULTOWEJ POWIEŚCI, KTÓRA ŁĄCZY WIZYJNĄ FANTASTYKĘ ZE ZWARIOWANYM BRYTYJSKIM HUMOREM Kilka sekund przed zniszczeniem Ziemi w celu przygotowania terenu pod budowę drogi szybkiego ruchu Arthur Dent zostaje zabrany z Ziemi przez swojego przyjaciela Forda Prefecta, specjalistę od badań...
Proces diabła 5/5 Nasza cena:
26,98 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Proces diabła

Wstrząsający thriller ukazujący mroczną stronę ludzkiego umysłu.Morderca zwany Rzeźnikiem Niewiniątek kilka lat temu siał terror na ulicach Krakowa. Sprawił, że ulice opustoszały, a dziewczyny bały się zostawać same w domach. Rozpętał chaos, który uczynił go sławnym na całą Polskę. Ujęty przez...
Pamiętnik diabła 5/5 Nasza cena:
32,30 zł 38,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pamiętnik diabła

Mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego mógłbyśzapragnąć. Idealną dziewczynę jak z okładki,popularnych znajomych, samochód swoich marzeń,penthouse na ostatnim piętrze i perspektywę jeszczelepszej przyszłości przed sobą. Jestem z tych, którymżycia zazdroszczą inni. Tak opisze mnie każdy,kto choć...
Proces diabła 5/5 Nasza cena:
28,05 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Proces diabła

Jestem diabłem w ludzkiej skórze.Jestem seryjnym mordercą broniącym innego mordercy...Kilka lat temu na ulicach Krakowa siał terror Rzeźnik Niewiniątek. Został ujęty przez policję i skazany na dożywocie, jednak piekło młodych dziewczyn wcale się nie skończyło. Dzieło kontynuował bowiem człowiek...
Wyrok diabła 5/5 Nasza cena:
28,90 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wyrok diabła

"Nigdy nie możesz być pewien, czy sprawujesz władzę nad swoim demonem, czy może to on kontroluje ciebie. Wyrok diabła to czwarta część bestsellerowego cyklu powieści o Kubie Sobańskim, wziętym krakowskim adwokacie, jednocześnie seryjnym mordercy, który właśnie dochował się następczyni. Czy Sonia...
Spowiedź diabła 5/5 Nasza cena:
31,45 zł 37,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Spowiedź diabła

Jestem diabłem. Sam tak stwierdzisz, gdy dowiesz się, co zrobiłem. Siedemnastoletnia Sonia, dziewczyna z dobrego i bogatego domu, zostaje oskarżona o zabójstwo brata bliźniaka. Odurzony alkoholem i narkotykami chłopak zastaje ją podczas erotycznej randki on-line, a następnie wypada z balkonu,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula