Seria Stacja Jagodno - Karolina Wilczyńska

“Stacja Jagodno” to obyczajowa seria opowiadająca o losach mieszkańców pewnej uroczej miejscowości w górach. Czy w ich życiu zagości jeszcze szczęście?

 

“Stacja Jagodno” to seria, która zachęci nas do czytania w kilka chwil. Nie brakuje tutaj wzruszeń, mądrych przemyśleń, ale i dobrego poczucia humoru.

 

Akcja dzieje się w małej, lecz uroczej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Wszystko tutaj wygląda zupełnie inaczej. Czas płynie wolniej, a ludzie wydają się szczęśliwsi. Niestety to złudzenia. W Jagodnie dzieje się, zarówno wiele dobrego, jak i złego. Stykają się tutaj młodość ze starością, tradycja z nowoczesnością.

Cykl rozpoczyna się od opowieści o Tamarze. Kobieta otrzymuje zlecenie zorganizowania kampanii wyborczej dla kandydatów na wójta gminy. Jej prywatne problemy, głównie z córką, dają się jej we znaki - szczególnie, że w Jagodnie wieści roznoszą się naprawdę bardzo szybko.

“Stacja Jagodno” to seria niezwykle pogodna, opowiadająca o szukaniu miłości i własnego miejsca na świecie. Każdy kolejny tom to nowi bohaterowie, którzy pojawiają się na drodze starych, znanych postaci.


O autorce słów kilka

 

Karolina Wilczyńska jest polską pisarką. To autorka powieści obyczajowych. Założyła własną fundację o nazwie “Efekt motyla”, która regularnie pomaga młodzieży.

Książki z serii Stacja Jagodno