Playmobil

Playmobil to zabawki premium o najwyższej jakości, wyprodukowane w Europie, posiadające wszystkie wymagane atesty, całkowicie bezpieczne dla Twojego dziecka. Producentem klocków i figurek Playmobil jest niemiecka firma Brandstätter.

Zestawy Playmobil dla chłopców i dziewczynek

Playmobil zabierze Twoje dziecko w podróż do różnorodnych światów. Przeniesie je do galaktycznego więzienia, na pole minigolfa, na bal księżniczki, na komisariat policji, do salonu dla psów lub krainy zimowych wróżek. Z klockami Playmobil Twój maluch będzie mógł także odbyć przelot helikopterem piratów lub szybowcem policyjnym, a także pojeździć na koniu lub rowerem. A to zaledwie niewielka część bogatej oferty producenta. Możesz wybierać spośród różnej wielkości tematycznych zestawów klocków. 


Wszechstronna oferta Playmobil dla dziewczynek i chłopców obejmuje akcesoria indywidualnie dopasowane do ich potrzeb i zainteresowań. W ofercie producenta znajdują się również oddzielnie pakowane, pojedyncze 7,5-centymetrowe figurki, które są kompatybilne z klockami. 

Klocki Playmobil bawią i uczą

Playmobil to nie tylko doskonała rozrywka dla malucha. Zabawki z tej serii rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Wspierają ćwiczenie zdolności manualnych, tym samym przygotowując dziecko do nauki pisania. Ponadto ćwiczą koncentrację i koordynację wzrokową. Co więcej, zabawa klockami Playmobil z rodzeństwem, rodzicami lub kolegami i koleżankami uczy współdziałania i dzielenia się.

Miliardy figurek Playmobil

Ciekawostką jest to, że od 1974 roku wyprodukowano już 3,5 miliarda figurek Playmobil. Raczej nie uda Ci się skompletować kolekcji tych rozmiarów, dlatego pomyśl po prostu o zrobieniu fantastycznego prezentu swojemu dziecku i podaruj mu jeden z zestawów klocków.