Przyjdę, gdy zaśniesz

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 31
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
328
Rok wydania
2021
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 27,12 zł
Nasza cena: 23,34 zł 39,90 zł Taniej o: 42%

Dilerka Emocji zabiera Czytelników do świata manipulacji - narzędzia, które w rękach psychopaty przeradza się w źródło nieograniczonej władzy nad innym człowiekiem.

"Przyjdę, gdy zaśniesz" to mroczny dreszczowiec autorki znanej z bestsellerowych powieści romantycznych.

Iga przeżywa koszmar na jawie. Życie raz za razem doświadcza ją kolejnymi tragediami. Matkę straciła jakiś czas temu, teraz w wypadku zginęła jej macocha, a ojciec leży w szpitalu. Dwudziestojednoletnia studentka stara się jakoś pogodzić naukę z opieką nad młodszym bratem. Na domiar złego piętnastolatek właśnie przechodzi bunt.

Kiedy wszystko wydaje się stracone, Iga otrzymuje niespodziewaną pomoc. W jej świecie pojawia się Szczepan i nagle wszystko zaczyna się układać.

Z czasem bańka pryska, w otoczeniu bohaterki dochodzi do serii dziwnych wydarzeń. Iga wpada w paranoję, zastanawia się, czy wciąż ma kontrolę nad własnym życiem, czy też toczy się ono wedle scenariusza napisanego przez kogoś innego.

By wydostać się z matni, kobieta będzie musiała zmierzyć się z psychopatą, który nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel.

Pobierz darmowy fragment


O autorce

Autorką powieści"Przyjdę, gdy zaśniesz" jest znana wrocławska pisarka Agnieszka Lingas-Łoniewska, której sławę przyniosły osiągające znakomitą sprzedaż romanse z sensacyjnym sznytem. Popularna Dilerka Emocji napisała takie bestsellery jak "Tylko raz w roku", "Obiad z Bondem", "Klub niewiernych" oraz serie "Trylogia lawendowa" i “Bezlitosna siła”.

Recenzje (31)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  "Przyjdę, gdy zaśniesz" to polski thriller z mroczną, gęstą atmosferą. Agnieszka Lingas-Łoniewska stworzyła wyrazistego negatywnego bohatera – niebezpiecznego psychopatę, który doskonale manipuluje swoimi ofiarami. Razem z Igą czytelnik zaczyna się gubić, czuć niepewnie, tracić grunt pod nogami. Chce się przewracać kolejne strony powieści, chociaż wiadomo, że to nie przyniesie spokoju – ani bohaterce, ani czytelnikowi. Zakończenie tak wbija w fotel, że brakuje tylko złowieszczej muzyki i czarnego ekranu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  , ,Przyjdę, gdy zaśniesz " to opowieść o socjopatycznym, przerażającym manipulatorze, który nie cofnie się przed niczym, aby urealnić swój popaprany plan. Młoda, niewinna dziewczyna zostanie wciągnięta w wir katastroficznych wydarzeń. Jej beztroskie życie, w jednym ułamku sekundy, zamieni się w cuchnącą breję kłamstw i manipulacji. Iga załamana kolejnymi nieszczęściami, bez najmniejszego problemu da się omamić człowiekowi, który od dawna ją obserwował. Była przecież częścią jego planu. On tylko chciał mieć w końcu rodzinę. Chciał coś poczuć, być zauważony. Ona nie spodziewała się go, wierzyła, że to koniec a przecież mówił , że przyjdzie gdy zaśnie. Czy przyszedł? Hmm no tego to Wam nie zdradzę. Musicie koniecznie sami się dowiedzieć. A żeby jeszcze troszkę podsycić waszą ciekawość, powiem Wam, że zakończenie jest jak soczysta wisienka na torcie. Takich thrillerów się nie czyta, je się przeżywa, czuje każdą komórką swojego ciała. Ta historia przenika przez duszę, tłamsi ją, osacza i nie odpuszcza nawet po ostatniej stronie. Zahipnotyzowała mnie, zostawiła z szeroko otwartymi oczami. Ta powieść, choć fikcyjna, niesie bardzo ważne przesłanie. Manipulanci, socjopaci, niestety również są wśród nas.Uważajmy, ponieważ szybko potrafią owinąć swoją ofiarę wokół własnego JA.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzent Wybitny
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Do tej książki miałam tylko usiąść, a przepadłam zupełnie. Uwielbiam pióro Agnieszki, a w wydaniu mroczniejszym mogę tylko pochylić czoła. Podczas czytania towarzyszyła mi cała paleta emocji, od niedowierzania, przez strach po nadzieję. Od początku wszystkie tropy prowadziły do Niego. Nie sposób było tego nie zauważyć, a jednocześnie wydawało się to być zbyt proste. Końcówka każdego rozdziału była przyprawiona NIM, jednocześnie nie wyjawiając prawdziwych powodów działania. Autorka idealnie pokazała moc manipulacji, sztukę osaczania ofiary, jej strach i nie moc. „Kieliszek wina” odegrał tu rolę symbolu, kiedy człowiek jest bezsilny wobec działań innych. Ta książka daje do myślenia, jak działamy wobec tragedii, która nas otacza, jak ślepo potrafimy obdarzyć zaufaniem osoby, jak możemy zostać wykorzystani. Został też pokazany umysł socjopaty, jak dzieciństwo i kolejne wydarzenia wpływają i kształtują danego człowieka. Całość układa się niczym kostki domina, gdy jedno działanie powoduje całą lawinę zdarzeń. Koniec tej historii wprawił mnie w dziwne osłupienie i marazm. Chwilę do mnie dochodziło to, co się wydarzyło….

  Już nic więcej nie piszę, bo zdradzę Wam więcej niż bym chciała  Oczywiście polecam, książki Agi możecie brać w ciemno, one nigdy nie zawodzą

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "Przeszłość mnie naznaczyła, ale też jednocześnie pokazała, że zawsze muszę myśleć tylko o sobie. Ludzie są tacy głupi w tej swojej chęci dzielenia się , pomagania, współczucia. Nawet nie potrafię tego nazwać, bo nigdy nie umiałem tego poczuć. Pokazywania uśmiechu, smutku, złości można się nauczyć. Ale nie nauczę się tego odczuwać."

  "Przyjdę, gdy zaśniesz" Agnieszki Lingas Łoniewskiej to napakowana emocjami książka, która z każdą następną stroną mrozik krew w żyłach!

  Iga to piękna i młoda dziewczyna, która życie ma przed sobą, lecz jej dorosłość przyspieszył tragiczny wypadek macochy. Sytuacja, w jakiej się znalazła, sprawiła, że musiała dojrzeć i wziąć pod swoją opiekę brata. Każdy dzień to pasmo niepowodzeń i nieszczęść. Los sprawił, że na jej drodze jako podporę w tym trudnym czasie, postawił Szczepana.

  Czy pasmo nieszczęść w życiu Igi się skończy? Czy Szczepan pomoże jej w najtrudniejszych momentach? A może stanie się kolejną porażką w życiu Igi? Tego wszystkiego dowiecie się z książki!

  Postać Szczepana mnie zaskoczyła, to, w jaki sposób myślał, jak działał, napawało nie podziwem i przerażeniem, to wszystko było tak przemyślane, a zarazem wydawało mi się takie nieprawdopodobne.

  Jestem pod wielkim wrażeniem, historii, jaką zaprezentowała Agnieszka Lingas Łoniewska. Każda strona była dopracowana do perfekcji!!! Czytając, wydawało mi się, że jestem Igą, czułam jej ból, strach przerażenie, ale i miłość. Historia nieprawdopodobna, ale taka autentyczna.

  Autorka tak mnie poprowadziła przez książkę, że wyprowadziła mnie w pole, bo takiego zakończenia t j historii to ja się nie spodziewałam! Książkę polecam i uważam, że to jest pozycja obowiązkowa dla każdego!!!!!!!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pomimo ogromnego dorobku Agnieszki Lingas-Łoniewskiej „Przyjdę, gdy zaśniesz” jest moim pierwszym spotkaniem z twórczością autorki. Jednak opis książki i gatunek (thriller psychologiczny) na tyle mnie zaintrygował, że postanowiłem spróbować.

  Powieść przedstawia historię Igi, studentki jednej z wrocławskich uczelni. Pewnego dnia, w miarę poukładane życie dziewczyny zaczyna się sypać. Na młodą kobietę spada seria nieszczęść, godna samego Hioba. Jakby tego było mało, okazuje się, że stała się elementem psychopatycznej rozgrywki, a nic (łącznie z rodziną) nie jest takie, jak się wcześniej wydawało.

  „Przyjdę, gdy zaśniesz” to solidny, trzymający w napięciu thriller. Wciągający, bo przeczytałem bardzo szybko, szybciej niż większość książek, po które sięgam. Przerzucałem kolejne strony, by przeczytać jeszcze jeden rozdział, zanim wrócę do codziennych zajęć. Motywowała mnie zmyślna intryga, pomysł i ciekawość, co zaraz czeka główną bohaterkę. Przyznam, że Iga początkowo mnie irytowała. Jej naiwność, nadmierne zaufanie okazywane obcym. Szybko jednak zacząłem jej kibicować. Zwłaszcza gdy zrozumiałem z jak trudnym przeciwnikiem miała do czynienia. Trzymałem kciuki by Iga wyszła na prostą, przetrwała, zaznała wreszcie szczęścia. A finał? Bardzo mnie zaskoczył…

  Powieść porusza bardzo ważny temat, jakim jest przemoc psychiczna. Ludzie o cechach socjopatycznych, czasem nawet psychopatycznych, często stosują manipulację, jako narzędzie kontrolowania innych. Warto poznać schemat jaki stosują i ich metody, by nie uwikłać się w tak niebezpieczną znajomość. Takich osób nie brakuje, więc możliwe, że większość z nas ma w swoim otoczeniu kogoś o skłonnościach socjopatycznych. A wtedy może nas spotkać przykra niespodzianka, gdy odkryjemy inną twarz bliskiej nam osoby. Lubię takie powieści, gdzie oprócz tego, że poczytamy dobrą książkę, z lektury wyniesiemy znacznie więcej, choćby ostrzeżenie przed ludzkimi drapieżnikami. Może to kogoś uchronić przed wejściem w toksyczny związek, z którego trudno się będzie potem wykaraskać.

  Kolejnym aspektem poruszanym przez autorkę są trudne relacje rodzinne. Rozpad więzi, powolne oddalanie się od siebie, poświęcenie się tylko i wyłącznie pracy. A przede wszystkim pokazuje, co się stanie gdy zamiast bliskich autorytetami stają się dla nas obce (często fatalnie dobrane) osoby.

  Kiedy już skończycie czytać najnowszą powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i będziecie chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o socjopatach, polecam książkę „Socjopaci są wśród nas” (tutaj recenzja na blogu). Nie piszę o tym przypadkowo, bo książka jest jedną z pozycji, z których autorka korzystała przy pisaniu „Przyjdę, gdy zaśniesz”.

  Bardzo dobry thriller psychologiczny. Polecam.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 26 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Nigdy cię nie opuszczę co zrobić gdy on należy do innej 3/5 Nasza cena:
25,52 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nigdy cię nie opuszczę co zrobić gdy on należy do innej

Francine Day to ambitna, inteligentna i odnosząca sukcesy prawniczka, która właśnie ubiega się o jedwabną togę. Potrzebuje tylko jednej prestiżowej sprawy, żeby uzyskać awans na królewskiego adwokata - takiej jak rozwód Martina Joya. Wzajemne zauroczenie Francine i Martina jest natychmiastowe i...
Klasyka. Gdy śpiący się zbudzi 0/5 Nasza cena:
30,52 zł 35,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klasyka. Gdy śpiący się zbudzi

Powieść fantastyczna przedstawiająca historię mężczyzny, któremu zdarzyło się zapaść w sen w XIX wieku i przebudzić dwieście lat później. Graham, przepełniony goryczą i zniechęcony życiem, po przebudzeniu odkrywa odmieniony Londyn. Dowiaduje się, że jest najbogatszym człowiekiem na świecie i panem...
Gdy kochają anioły 0/5 Nasza cena:
26,40 zł 32,30 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gdy kochają anioły

Adrianna, 23-letnia studentka filozofii, marzy o tym, by ukochany mężczyzna pozostał jej wierny na całe życie. Za namową kobiety poznanej na portalu o czarach przyjeżdża do Gdańska na spotkanie z tajemniczym Gabrielem, autorem książki uczącej rzucania miłosnych uroków. Mężczyzna okazuje się być...
W szponach szaleństwa 5/5 Nasza cena:
20,13 zł 32,01 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W szponach szaleństwa

Bieszczadzka sekta, energiczna komisarz, wielka miłość i Wrocław, który nie jest już bezpiecznym miejscem. Gdy komisarz Ewa Barska zostaje wezwana na miejsce znalezienia okaleczonych zwłok młodej dziewczyny, nie wie jeszcze, że to dopiero preludium szaleństwa, które ogarnie cały Wrocław. Ko-lejne...
Obrońca nocy 4/5 Nasza cena:
23,06 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Obrońca nocy

Pierwsza powieść fantastyczna Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Tym razem Dilerka Emocji zabierze swoje czytelniczki do słynnego Miasta Aniołów. Miasta, które nigdy nie śpi. Zanurz się w historię pełną namiętności, zaskakujących zwrotów akcji, rodzinnych tajemnic i mrocznych sekretów. Melissa Mallory...
Zbrodnie pozamałżeńskie 5/5 Nasza cena:
25,50 zł 34,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnie pozamałżeńskie

Na początku była miłość.Potem była zbrodnia.Marcin, piłkarz u szczytu formy, staje przed szansą zrobienia wielkiej kariery. Jednak radość z sukcesów na boisku przyćmiewają jego problemy małżeńskie. Alicja, pracownica naukowa, zdaje się nie zauważać ani osiągnięć męża, ani jego potrzeb, i skupia się...
Wybaczenie. Łatwopalni. Tom 3 5/5 Nasza cena:
26,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczenie. Łatwopalni. Tom 3

Miłość ma wiele twarzy, a bohaterowie „Łatwopalnych” poznali je wszystkie. Przeznaczenie nieraz wystawiało ich uczucia na próbę, a teraz ponownie muszą stoczyć walkę o to, co dla nich najważniejsze. Dolnośląskie krajobrazy po raz kolejny stają się miejscem, gdzie przeszłość i przyszłość splatają...
Kiedy wrócę 5/5 Nasza cena:
20,75 zł 33,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kiedy wrócę

"Mateusz wyjeżdża na Podkarpacie i tam spotyka dziewczynę, która skrywa koszmarną tajemnicę. Kosma nie może wybaczyć sobie tego, co się stało i odsuwa się od Matyldy. Wojtek i Ewelina wyjeżdżają z Rokietnicy, a Leon i Weronika stają przed bardzo poważnym wyborem. Znowu niewyjaśnione, zadawnione...
Rozpalone zmysły 5/5 Nasza cena:
21,89 zł 37,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rozpalone zmysły

Co się wydarzy, gdy młody striptizer ulegnie ponętnej pani prokurator? Czy zakazany romans nauczycielki z niesfornym uczniem może skończyć się happy endem? Jaki będzie finał flirtu znudzonej życiem małżeńskim pani doktor z tajemniczym instruktorem sztuk walki? „Rozpalone zmysły” to siedem różnej...
Brudny świat 4/5 Nasza cena:
25,60 zł 32,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Brudny świat

JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH FAN FICTION, w 2010 roku wydany w USA pod tytułem Dirty World doczekał się polskiej premiery! Wstrząsająca opowieść o miłości, demonach przeszłości i głęboko skrywanych tajemnicach. Wichrowe wzgórza miały swoich Cathy i Heathcliffa, Brudny świat pokazuje zagmatwane i...
Teraz cię rozumiem, mamo! 5/5 Nasza cena:
23,38 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Teraz cię rozumiem, mamo!

Najpopularniejsze autorki polskiej literatury obyczajowej w wyjątkowym zbiorze przygotowanym z okazji Dnia Matki! „Teraz Cię rozumiem, mamo!” to antologia przejmujących opowieści o trudnej sztuce bycia matką i córką, sile matczynej miłości oraz potrzebie odbudowania utraconych więzi. Na kartach...
Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1 z autografem 0/5 Nasza cena:
31,12 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kastor. Bezlitosna siła. Tom 1 z autografem

Bez litości, bez zasad, bez reguł. W tym świecie wygrywają najsilniejsi. Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję. Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach...
Wybrane bestsellery
Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista 5/5 Nasza cena:
65,94 zł 109,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet. Gerard Edling: Behawiorysta, Iluzjonista

Trzymające w napięciu do ostatniego zdania połączenie thrillera z powieścią kryminalną! Potężna dawka emocji, nieustanne napięcie i fascynujący bohater! Behawiorysta to książka, której nie odłożycie do ostatniej strony! Tess Gerritsen Gerard Edling, specjalista od kinezyki, działu nauki zajmującego...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Hufflepuff

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Puchonów. Pamiętasz rozsadzanie mandragory z profesor Sprout? A przeprosiny Erniego Macmillana? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy...
Odwróć wzrok 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odwróć wzrok

Królowa psychologicznego suspensu powraca! Najnowszy thriller z nadinspektorem Tomem Douglasem. Nie pozwól mu się do siebie zbliżyć, bo cię zniszczy. Nie walcz z nim, bo cię pokona. Uciekaj. Nigdy nie pozwól mu się odnaleźć. Myślałam, że jestem bezpieczna, ale się myliłam. Jestem już tutaj...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Bibliotekarka z Saint-Malo 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bibliotekarka z Saint-Malo

Nowa powieść Maria Escobara, autora bestsellerów „Kołysanka z Auschwitz” i „Dzieci żółtej gwiazdy” Taki list mógł napisać tylko ktoś, kto kocha książki miłością bez granic. Jocelyn Ferrec, bibliotekarka i pasjonatka literatury, boryka się z samotnością po tym, jak jej ukochany mąż Antoine wyruszył...
Wielka księga Kici Koci 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielka księga Kici Koci

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. W tomie znajdują się opowiadania: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, „Kicia Kocia...
Mala M. 4/5 Nasza cena:
26,73 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mala M.

Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem wzięci. Jak na...
eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub 5/5 Nasza cena:
35,62 zł 41,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zaginiona Siostra. Siedem Sióstr. Tom 7 mobi epub

Bajeczna i pełna przygód podróż dookoła świata w poszukiwaniu Merope, zaginionej siódmej siostry D’Aplièse! Niecierpliwie wyczekiwane zamknięcie sagi Siedem Sióstr, jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie. Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 5/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 5/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie 5/5 Nasza cena:
25,19 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Ravenclaw

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Krukonów. Pamiętasz chochliki kornwalijskie Gilderoya Lockharta? Albo kto straszył w łazience dziewcząt? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula