Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2. King. Tom 6

Autor:

T. M. Frazier

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 6
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2020
Ilość stron
280
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł Taniej o: 20%

Szósty tom bestsellerowej serii powieści erotycznych "King" autorstwa bestesllerowej T. M. Frazier

Preppy ceni seks, przygodę i dobrą zabawę. Tym razem losy bohatera nie będą już jednak takie kolorowe, a sączące się rany coraz mocniej dadzą o sobie znać.

Ten tom "Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2. King. Tom 6" odsłania przez czytelnikami nową, mocno nadszarpniętą doświadczeniami twarz Preppy'ego i jego przyjaciół. To, co wydarzyło się w poprzednim tomie, poważnie naruszyło wartości i duszą Samuela, przez co czuje się w środku tak martwy, jakby wyssano z niego resztki i zostawiono jedynie puste opakowanie. Bohater nie może pogodzić się z tym, jak bardzo skrzywdził swoich bliskich.

Tymczasem Andrei, która w poprzednim borykała się z problemami narkotykowymi, udało się ostatecznie zerwać z nałogiem. Wróciła do szkoły, skończyła ją i mimo poturbowania psychicznego próbuje dać sobie szansę na lepsze życia. Wraca do Logan's Beach, jednak zamiast spodziewanej rozmowy z przyjaciółmi Samuela spotyka jego samego. Żywego, ale odmienionego, jakby był zupełnie innym człowiekiem.

Czy dwoje ludzi po wspólnych, ciężkich przeżyciach będzie w stanie o nich zapomnieć i żyć dalej mimo tego co się stało? A może pewnych rzeczy nie da się tak po prostu odsunąć w przeszłość? Może nie zawsze na końcu ciemnego tunelu pojawia się światło nadziei? Preppy potrzebuje pomocy, ale zarówno jego ciało, jak i dusza są tak pełne blizn i ran, że nie wiadomo, czy jest jakakolwiek szansa na obudzenie w nim nadziei.

Przeczytaj darmowy fragment


O autorce

Autorką bestsellerowych książek o Preppym jest T. M. Frazier, pochodząca z Nowego Jorku Amerykanka, która przez wiele lat pracowała w agencji nieruchomości. Długo zastanawiała się, czy oddać się swojej pasji, czyli pisaniu książek, czy też odłożyć na bok marzenia i zająć się codziennym życiem, jakie dotąd prowadziła. Kiedy wreszcie zaczęła pisać, jej erotyczne cykle, tworzone w doskonałym stylu: "King" i "Mroczne pożądanie", podbiły serca czytelników i zaczęły bić rekordy popularności.

Recenzje (6)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Ludzie, co tam się działo, to... ja wam nie powiem, bo to by była kolejna zbrodnia wobec Preppego i King, Bear, ich kumple i wszystkie tajne służby zaczęłyby mnie ścigać, a później Jack poćwiartowałby mnie i Preppy zrobiłby ze mnie karmę dla aligatorów, w skrócie - nie ma opcji. Aczkolwiek najważniejsze jest to, że już ósmy raz, odkąd poznałam Frazier, rozwaliła system po całości. Po poprzedniej części od razu dorwałam się do tej i dzięki Lucyferze, że wszystkie części mam u siebie, bo czekanie na nie, byłoby gorsze po stokroć od czytania bez jakiejkolwiek przerwy od rollercoastera zwanego T. M. Frazier. Nic wam nie zdradzę, nie ma takiej opcji, ale jeżeli po przedniej części zrobiliście sobie przerwę albo jeżeli w ogóle odkładacie w czasie sięgnięcie po Preppego albo po całą serię albo w ogóle po Frazier to ja powiem jedno - zastanówcie się jeszcze raz, ale tak dokładnie. Jednak zróbcie to dwa razy, dla pewności ;)

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Recenzja ‼️

  "Preppy"
  część 2 @[Adres usunięty]er

  @[Adres usunięty]ce

  🔪

  No i za mną druga część Preppy. Oczywiście autorka trzyma nas ciągle w napięciu. W pierwszej części poznajemy naszych bohaterów. Zaś w drugiej ich znajomość rozwija się w błyskawicznym tempie. Ale czy ta znajomość będzie mieć w końcu szczęśliwe zakończenie?

  Preppy po przetrzymywaniu przez ojczyma Beara nie był już tym samym facetem w muszce. Po mimo ,że wyrwał się z rąk śmierci i pogrążony traumie jego myśli wciąż były skierowane do Dre. Dziewczyny , którą uratował i w której się zakochał. Wiedział ,że złamał nie tylko jej serce , lecz też jej duszę. Lecz chce to naprawić i sprawić , by była jego...tylko jego i nikogo więcej....

  Lecz to nie będzie takie łatwe. Zaś Preppy powraca i zamierza sprawić ,by jego życie , życie jego rodziny i przyjaciół było spokojne.

  Dre po udanym leczeniu staje na nogi. Kończy szkołę i jest na dobrej drodze do normalnego życia. Lecz jest pewna rzecz ,która nie daje jej spokoju i nie może pójść dalej. Musi zamknąć ten rozdział życia ,który zaczął się kiedy pewien facet w muszce ją uratował. Lecz to nie takie łatwe ,kiedy dowiaduje się ,że Preppy żyje. Jej uczucia rozbudzają się na nowo. Czy da mu kolejną szansę? Jak zmieni się jej życie? I kto tym razem będzie potrzebował pomocy Dre czy Preppy?

  Muszę przyznać,że nie mogłam oderwać się od tej części. Byłam strasznie ciekawa ,co wydarzyło się dalej. Zastanawiałam się jakim cudem Preppy został uwięziony i kto go wyswobodził. Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Lecz z tym facetem wszystko jest możliwe. Uwielbiam jego poczucie humoru. Uwielbiam również Dre. Dała dziewczyna radę i to co dowiedziałam się kiedy poszła na pewne spotkanie. Wstrząsnęło mną. Nie pomyślała bym ,że takie wyznanie może mnie rozbić. Miałam łzy w oczach czytając ten fragment. Kocham książki kiedy zwroty akcji są różne ,lecz łączą się w spójną całość. Uwielbiam bohaterów ,którzy są różni ,a jednak są tacy sami. Autorka daje nam w tej części prawdziwą huśtawkę emocjonalną. Za co jej dziękuję. Jeżeli chcecie dowiedzieć się ,co działo się z Preppym i Dre w tej cześci to musicie sięgnąć po tą serię 😊

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Złego licho nie weźmie - to stare, ludowe przysłowie idealnie oddaje sytuację głównego bohatera powieściowej trylogii T.M. Frazier - Samuela Clearwatera! Oczywiście, nie jest ON do końca takim złym i owe licho wydaje się przybierać tu nieco bardziej mroczne oblicze..., ale kontekst owego porzekadła pasuje jak ulał, do losów tej postaci. A przekonacie się o tym sami za sprawą lektury powieści "Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Kobiecie, i którą to miałam przyjemność dla was zrecenzować!

  Stało się... Preppy odszedł, Dre pokonała narkotykowy nałóg, a życie toczy się dalej... - tak to przynajmniej może się wydawać na pierwszy rzut oka..., ale jak wiemy, pozory lubią mylić... Oto Andrea powraca do miejsca pierwszego spotkania z Samuelem i przeżywa szok na wieść, że ten żyje! Żyje i po uwolnieniu z rąk psychopatycznego porywacza powoli dochodzi na siebie. Jednakże odniesione rany - ta na duszy i psychice, wciąż bolą i pociągają go w otchłań. Jedyną nadzieją na ratunek okaże się dla niego Dre, ale zadanie to może okazać się ponad jej siły...

  Druga odsłona niniejszej trylogii i zarazem spin off głównego cyklu - "King", kontynuuje sobą relację o skomplikowanym związku Preppy'ego i Andrei. Kontynuuje za sprawą dość dużego, czasowego przeskoku, ale przy tym i skomplikowanej serii zaskakujących wydarzeń. I oto raz jeszcze będzie dane uświadczyć tu nam wielkich emocji, zetknąć się z mroczną sensacją, a i do tego poczuć ten niepowtarzalny klimat erotycznej namiętności - nie mówiąc już o rzeczy oczywistej dla tej sagi, czyli szczypcie znakomitego, czarnego humoru.

  Niniejsza książka stanowi sobą kontynuację losów pary głównych bohaterów, ale i zarazem zupełnie nową historię, gdzie to pojawiają się zaskakujące wątki i inni bohaterowie. Widać to także na przykładzie konstrukcji tej opowieści, gdzie to obok tradycyjnego podziału na rozdziały ukazujące wydarzenia z perspektywy Samuela i Dre, pojawiają się również relacje postaci z drugiego planu - [Adres usunięty]. Kinga, Doe i Bear, które także odegrają ważną rolę w tej opowieści. Całość cechuje zaś wielkie napięcie, zaskakujący obrót wydarzeń, jak i też finał, który otwiera sobą furtkę na ciąg dalszy. I jedno mogę powiedzieć - dzieje się tu naprawdę wiele, a emocje sięgają zenitu!

  Kolejne spotkanie z bohaterami tej opowieści, to również kolejny etap odkrywania i poznawania ich prawdziwego "ja". Samuel na pozór wydaje się wciąż tym samym "złym chłopcem" z wiecznym uśmiechem na twarzy, specyficznym poczuciem humoru i odważnym podejściem do życia i rozrywek - z seksem i miłością w roli głównej..., ale tak naprawdę znajduje się ON w opłakanym stanie, gdy oto nie potrafi poradzić sobie z traumą minionych wydarzeń, pogrążając się z każdym dniem coraz to bardziej w otchłani bólu i rozpaczy. Zmieniła się również Andrea, która po pokonaniu uzależnienia od narkotyków stara się wyjść na prostą, rozpocząć nowe życie i spełniać marzenia. To już nie są ci sami ludzie, ale najważniejszym pytaniem jest to, czy łączące ich uczucie, wciąż pozostało takim samym...?

  Tradycyjnie też opowieść tę wypełniają wielkie emocje, które pędzą i zmieniają się tutaj z prędkością rollercoastera. Przyjmują one bardzo rozmaitą postać - od żalu i smutku począwszy, poprzez śmiech i radość, a kończąc na tej bardziej mrocznej, gdyż związanej z przemocą i ostrą erotyką. I to też raz jeszcze uświadamia nam fakt, że książka ta jest pozycją tylko i wyłącznie dla dorosłego odbiorcy. Dorosłego i lubiącego naprawdę mocne wrażenia, gdyż na pewno opowiedziana tu historia może podnieść nam ciśnienie i przyspieszyć bicie serca. Ale czyż tego właśnie nie oczekujemy od tego typu literatury...?

  Lektura niniejszej powieści upływa nam w iście błyskawicznym tempie, co jest zasługą barwnej fabuły, wartkiej akcji i jej licznych zwrotów, jak i wreszcie wspominanych tu wielokrotnie emocji, wobec których naprawdę trudno jest przejść obojętnym. I znów też nie możemy się tu oprzeć wrażeniu, że tytuł ten ma nam do przekazania coś znacznie ważniejszego i głębszego, aniżeli tylko rozrywkę spod znaku namiętnej sensacji. Tym czymś jest mądrość i prawda o cieniach ludzkiego życia, które często prowadzą do naprawdę wielkich dramatów i tragedii...

  Słowem podsumowania - powieść "Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 2", to intrygująca, ekscytująca i porywają nas od pierwszych stron, najnowsza odsłona cyklu T.M. Frazier. To książka, która zachwyci i oczaruje sobą wiernych fanów tego cyklu, fundując im kolejną porcję niezwykłych wrażeń i emocji. Dlatego też gorąco polecam wam i zachęcam do sięgnięcia po ten tytuł!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Podobnie jak część 1 , tak i drugą przeczytałam w jeden dzień. Nie no... Tak na serio.... Byłam padnięta, ale Zamiast iść spać to czytałam. Bo musiałam.

  Musiałam być przy tej dwójce.

  Pokochałam tych bohaterów .

  Jak przy pierwszej części stwierdziłam, że DRE nie będzie moją ulubienicą, tak teraz jest mi wstyd.

  Ona jest cudowna, silna i mądra.

  Wybacz mi DRE! Jesteś genialna! ❤️

  A co do naszego zabawnego bohatera.. tak Preppy, nie rozglądaj się i nie udawaj, że mówię o kimś innym. Cały ty, zabawny do końca. I to jest twój urok.

  A więc... Wracając do opisu książki. . .

  Cudowna historia. Bolesna i momentami smutna, ale piękna.

  Siły miłości nikt nie zniszczy.

  Sam Preppy próbował.

  Nawet szkoda mi pisać skrót, który opowie Wam jaka akcja toczy się w tej części. Nie w sensie, że szkoda o tym pisać, ale szkoda żebyście mieli jakikolwiek spojler, bo możecie wierzyć mi na slowo- żałowali byście każdego zdania, które pojawiło się w spojlerze. Nie wybaczylibyście sobie tego, że to przeczytaliście u mnie. Bo takie historie trzeba przeżyć samemu. Ja jedynie mogę Wam powiedzieć, że nie odkładajcie zbyt daleko od siebie części 3. Lepiej miejcie ją pod ręką. Kiedy skończycie część 2, to od razu wskoczycie dalej.

  Bo jak to z Preppy'm się ma... Tylko cieniasy odkładają książkę, zamiast biegać wśród aligatorów. 😉

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZMIANY W BOHATERACH

  Andrea musi rozliczyć się z dawnymi znajomymi, zamknąć stary rozdział życia, by móc rozpocząć to nowe. Nie jest już tą nieporadną i gotową do upokorzeń, łaknącą kolejnej dawki narkomanką. Chce sprzedać dom, ma znajomego, ma też jakiś plan na siebie. Sęk w tym, że w jej codzienność wkracza ktoś zupełnie niespodziewany. Człowiek, którego zdążyła już pogrzebać. Jak rozliczyć się z przeszłością, kiedy w grę wchodzi taki zwrot akcji i emocje, które biorą górę? Preppy nie jest sobą. Ma świadomość istoty rodziny, która go otacza i chce dla niego jak najlepiej, nie wszystko staje się jednak takie proste, a już na pewno nie relacja z Dre, która najwyraźniej znaczy dla niego coś więcej. Jego wewnętrzne rozterki i nietypowe zachowania tworzą sporą część książki, pozwalając zbliżyć się do jego postaci. Z uwagi na to, co przeszedł, na co nieco należy przymknąć oko.

  TEMPO I SKŁADNIKI AKCJI

  Akcja tej powieści skupia się wokół wielu postaci, które muszą zmagać się z zupełnie nową sytuacją. To dlatego warto sięgnąć po trzytomową podserię o losach Preppy’ergo mając już jakiś wcześniejszy pogląd na historię pozostałych bohaterów. Nowa rzeczywistość, a więc bardzo powolne dochodzenie do siebie i odkrywanie swoich prawdziwych, niezmąconych wyłącznie fizycznym pożądaniem uczuć sprawia, że fabuła tej części z pewnością zwalnia. Jest akcent wielkiej rodziny przyjaciół i choć oczywiście nagle nie porzucili wszyscy swoich nawyków i niechlubnych „profesji” to jednak nie ma tutaj tego wiecznie ciągnącego się mroku dostrzegalnego w pozostałych częściach.

  WARTOŚĆ KONTYNUACJI

  Czy przez to książka wydaje się mniej atrakcyjna? Sądzę, że pod względem napięcia jakość nieco spadła, choć nie nazwałabym tego naciąganą kontynuacją. Różne etapy życia ludzi, którzy chcą wyjść na prostą, z pewnością tworzą pełen obraz dobry dla tych, którzy zdążyli zżyć się z całą rodziną stworzoną przez T.M. Frazier. Również pod względem erotyki ta część wydaje się o wiele spokojniejsza i stonowana. Owszem, są namiętności, ale na wszystko musi przyjść odpowiedni czas. A koniec? Akcja zostaje zawieszona w dość istotnym i niepokojącym momencie, który na pewno zachęca do odkrycia kontynuacji. Jeśli więc kochacie Preppy’ego, zobaczcie, jak wygląda jego powrót i zmagania z nowym życiem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 1 recenzje

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: T. M. Frazier
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Seria King
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 280
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366520288
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater, Part Two
 • Tłumacz: Sylwia Chojnacka
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366520288
 • EAN: 9788366520288
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Najczęściej kupowane razem
 • -20%
  Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

  Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

  Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki! Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

  Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

  Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia, postanawia zrobić wszystko, aby jego córki nie zabrała...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  King. Tom 4. Soulless

  King. Tom 4. Soulless

  Mroczny i gorący finał uwielbianej serii King Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Ucieczka jest jedyną rzeczą, o jakiej marzy przystojny i niebezpieczny motocyklista. Wie, że musi się wydostać z więzienia, bo jego ukochana jest tam, gdzie nie może jej chronić. Thia ukrywa...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,02 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  King. Tom 3. Lawless

  King. Tom 3. Lawless

  Trzeci tom szorstkiej, pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara, na którą fani czekają ze szczególną niecierpliwością! Bear jest kompletnie zagubiony. Kiedyś miał klub i przyjaciół, a teraz jest sam. Kiedy uznał, że jedyne, co nadaje sens jego życiu to...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,96 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  Up in Smoke. King. Tom 8

  Up in Smoke. King. Tom 8

  Smoke nie zawiera przyjaźni, nie buduje więzi, nie szuka związków. Jest samotnym wilkiem i to, co go napędza, to dobra whiskey i pragnienie zemsty. Kiedy odkrywa, że matka jego przyszłego dziecka zostaje brutalnie zamordowana, szuka winnego. Frankie Helburn stara się nie skupiać na sobie uwagi...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 21,96 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -45%
  King. Tom 1. King

  King. Tom 1. King

  Ona nie pamięta własnej przeszłości. On chciałby zapomnieć o swojej. Doskonały dark romance, przez który nie będziesz mogła zasnąć! King to facet, któremu lepiej nie stawać na drodze. Niedawno wyszedł z więzienia. To nie jest mężczyzna, którego chciałabyś spotkać na ulicy. Dla Doe ulica jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,03 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Na zawsze. Fallen Crest. Tom 7

  Ostatni z siedmiu tomów serii o mieszkańcach miasteczka Fallen Crest Bez lęku. Na dobre i na złe. Razem – na zawsze. Samantha powiedziała "tak". Jednak między nią a Masonem coś zaczyna się psuć – zwłaszcza kiedy jego kariera sportowa stoi pod znakiem zapytania, a jej się szybko rozwija. Sam i...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -44%
  Chaos zmysłów. Potwory z ciemności. Tom 3

  Chaos zmysłów. Potwory z ciemności. Tom 3

  Połączył ich mrok, który powraca, by upomnieć się o swoje. Tess nie może pozbyć się potworów, które wciąż kryją się w jej myślach. Brutalne wydarzenia z Rio nie pozwalają jej wrócić do wspólnego życia z ukochanym. Q nie może znieść widoku cierpiącej Tess, której dał wolność i obdarzył miłością....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 22,19 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Malum. Część 1. Elite Kings Club. Tom 4

  Malum. Część 1. Elite Kings Club. Tom 4

  Czwarty tom mrocznej i niegrzecznej serii Elite Kings Club Uprowadzona i więziona przez własną siostrę, Tillie Stuprum nie może zapewnić swojej córce normalnego życia. Ojcem malutkiej Micaeli jest sam Nate Riverside-Malum, jeden z Królów, najlepszy przyjaciel Bishopa i jego prawa ręka. Dziewczyna...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 31,92 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -20%
  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Niegrzeczny szef. Intensywne doznania. Tom 1

  Nowa powieść autorki bestsellerowej "Turbulencji" i serii Domniemanie niewinności Michael Leighton, dyrektor nowojorskiego wydawnictwa i znany playboy, szuka nowej asystentki. Dotychczasowe kandydatki nie potrafiły sprostać jego oczekiwaniom. Aż pojawiła się ona. Mya nie cierpi swojego nowego...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,92 zł 29,90 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 3. King. Tom 7

Wielki finał bestsellerowej serii King, która przyprawia o szybsze bicie serca. Kiedy myślisz, że wiesz o jej bohaterach już wszystko, T.M. Frazier w ostatnim tomie gwarantuje emocjonalną jazdę bez trzymanki! Gdy się poznali, Dre była dla niego piękną nieznajomą potrzebującą pomocy i wsparcia....
Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1. King. Tom 5

Kontynuacja bestsellerowej serii King – historia Preppy’ego Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia, postanawia zrobić wszystko, aby jego córki nie zabrała...
Pakiet King. Tomy 5-6: Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1-3 5/5 Nasza cena:
95,76 zł 119,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet King. Tomy 5-6: Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1-3

Pakiet Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1-3 Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera. Część 1 Samuel Clearwater najbardziej w swoim życiu docenia oddanych przyjaciół, pyszne naleśniki, dobre awantury i ostry seks. Kiedy jeden z jego najlepszych kumpli trafia do więzienia,...
King. Tom 3. Lawless 5/5 Nasza cena:
21,96 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

King. Tom 3. Lawless

Trzeci tom szorstkiej, pełnej seksownych i bardzo niebezpiecznych bad boyów serii T.M. Frazier! Historia Beara, na którą fani czekają ze szczególną niecierpliwością! Bear jest kompletnie zagubiony. Kiedyś miał klub i przyjaciół, a teraz jest sam. Kiedy uznał, że jedyne, co nadaje sens jego życiu to...
King. Tom 4. Soulless 5/5 Nasza cena:
22,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

King. Tom 4. Soulless

Mroczny i gorący finał uwielbianej serii King Bear siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Ucieczka jest jedyną rzeczą, o jakiej marzy przystojny i niebezpieczny motocyklista. Wie, że musi się wydostać z więzienia, bo jego ukochana jest tam, gdzie nie może jej chronić. Thia ukrywa...
Up in Smoke. King. Tom 8 5/5 Nasza cena:
21,96 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Up in Smoke. King. Tom 8

Smoke nie zawiera przyjaźni, nie buduje więzi, nie szuka związków. Jest samotnym wilkiem i to, co go napędza, to dobra whiskey i pragnienie zemsty. Kiedy odkrywa, że matka jego przyszłego dziecka zostaje brutalnie zamordowana, szuka winnego. Frankie Helburn stara się nie skupiać na sobie uwagi...
Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1 5/5 Nasza cena:
31,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mroczna miłość. Mroczne światło. Tom 1

Tym razem przyszła pora, aby miłośnicy bestsellerowej serii King poznali historię Jake’a 17-letnia Abby jak na tak młody wiek, ma za sobą wiele traumatycznych doświadczeń. I kiedy jedyna dobra osoba w jej życiu umiera, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, żeby nie trafić do systemu opieki...
Perversion. Perwersja. Tom 1 5/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perversion. Perwersja. Tom 1

Pierwsza część mrocznej i zniewalającej trylogii T.M. Frazier W tej historii księżniczka nie zakochuje się w księciu, ale w oprawcy. Miłość powinna być jak romantyczna bajka. Nasza jest jak śmiertelna klątwa. Jestem zabójcą Bractwa Bedlam, ona złodziejką pracującą dla mojego największego wroga....
Possession. Posiadanie. Perversion Trilogy. Tom 2 4/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Possession. Posiadanie. Perversion Trilogy. Tom 2

On chce tylko mnie. Posiadać, kontrolować, mieć na własność. Emma Jean i Tristan, Sztuczka i Ponury, złodziejka z Los Muertos i egzekutor z Bedlam. Skopani przez los, wciągnięci w mroczny świat gangów, w którym nie można ufać nikomu, a radość i spokój nie istnieją nawet w dziecięcych snach....
Permission. Pozwolenie. Perversion Trilogy. Tom 3 4/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Permission. Pozwolenie. Perversion Trilogy. Tom 3

Finał historii Emmy Jean i Ponurego. W Lacking panuje wojna. Na ulicach nie jest bezpiecznie. Kiedy w mieście niespodziewanie pojawia się postać z przeszłości Sztuczki, dziewczyna musi dokonać wyboru pomiędzy życiem, jakiego zawsze pragnęła, a tym, o jakim nawet nie wiedziała, że mogłabym mieć....
King. Tom 1. King 5/5 Nasza cena:
22,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

King. Tom 1. King

Ona nie pamięta własnej przeszłości. On chciałby zapomnieć o swojej. Doskonały dark romance, przez który nie będziesz mogła zasnąć! King to facet, któremu lepiej nie stawać na drodze. Niedawno wyszedł z więzienia. To nie jest mężczyzna, którego chciałabyś spotkać na ulicy. Dla Doe ulica jest...
N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera. King. Tom 9 5/5 Nasza cena:
21,91 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

N9ne. Opowieść Kevina Clearwatera. King. Tom 9

Czasami musisz prawie umrzeć, by zacząć żyć naprawdę. Urodził się ze złodziejstwem we krwi i gniewem wrzącym w sercu. By przetrwać, od najmłodszych lat był zmuszony walczyć. Jego jedyną rodziną były ulice, a domem, w którym kiedykolwiek zagrzał miejsce na dłużej – poprawczak. Dopiero śmierć...
Wybrane bestsellery
Rodzina łgarzy 5/5 Nasza cena:
27,89 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rodzina łgarzy

Kolejne lato. Kolejne pokolenie. Ta sama rodzina Sinclairów! Niecierpliwie wyczekiwany prequel bestsellerowej powieści, fenomenu TikToka Byliśmy łgarzami E.Lockhart. Trzymająca w napięciu nowoczesna, wyrafinowana powieść, od której nie będziecie mogli się oderwać. Smagana wiatrem prywatna wyspa u...
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Cryptonomicon 0/5 Nasza cena:
69,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cryptonomicon

W roku 1942 Lawrence Pritchard Waterhouse - geniusz matematyczny i młody kapitan Marynarki Wojennej USA - zostaje przydzielony do Jednostki 2702. Ta formacja jest tak tajna, że o jej istnieniu wie zaledwie garstka ludzi; niektórzy z nich noszą nazwiska w rodzaju Roosevelt czy Churchill. Misja...
Barbie Kabriolet Mattel 0/5 Nasza cena:
97,42 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Barbie Kabriolet Mattel

Udaj się w podróż kabrioletem Barbie(R) i przeżyj bezkresne przygody! Ten charakterystyczny dla stylu Barbie(R) dwumiejscowy samochód zaprojektowano w różowym kolorze, a jego maskę ozdobiono dodatkowo symbolem Barbie(R). To słodkie sportowe autko posiada dodatkowo tylny spojler i koła z...
LEGO Friends Kąpiel dla kucyków w stajni 41696 0/5 Nasza cena:
36,79 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Friends Kąpiel dla kucyków w stajni 41696

Podaruj młodym miłośnikom zwierząt odrobinę zabawy dzięki zestawowi LEGO® Friends Kąpiel dla kucyków w stajni (41696). Kolorowy zestaw pomoże dzieciom w wieku od czterech lat nauczyć się budować. Pociechy mogą wcielić się w Mię i Daniela w gospodarstwie oraz opiekować się figurką kucyka. Dodatkowa...
Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+ 5/5 Nasza cena:
53,24 zł 60,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Checkpoint. Zeszyt ćwiczeń. Język angielski. Poziom B1+

Czteropoziomowa seria podręczników Checkpoint, której współautorką jest dr Monika Cichmińska, jest dostosowana do nowej, trudniejszej podstawy programowej. Uczniowie krok po kroku rozwijają nowe umiejętności i regularnie powtarzają poznany materiał, rozwiązując zadania w formacie egzaminacyjnym....
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
17,38 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,51 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
Ukryci 5/5 Nasza cena:
30,68 zł 47,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ukryci

Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość 5/5 Nasza cena:
27,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej...
Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok 0/5 Nasza cena:
175,64 zł 206,64 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jurassic World. T-Rex. Miażdżący krok

Przygotuj się na niesamowite przygody prosto ze świata Jurassic World! Zainspirowany serialem animowanym „Park Jurajski: Obóz Kredowy” duży T-Rex Miażdżący krok potężnie tupie, ma realistyczne odgłosy dinozaura oraz funkcję ataku i uwalniania z uprzęży. Figurka została wykonana na podstawie filmów,...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula