T. M. Frazier

T. M. Frazier  jest bestsellerową autorką, której romanse rozchodzą się w zadziwiającym tempie. Urodziła się 21 września 1981 roku w Nowym Jorku.

Autorka w wieku ośmiu lat przeprowadziła się z rodzicami na Florydę, gdzie mieszka do dziś z mężem i córką. Uwielbia słońce i nie chciałaby zmieniać miejsca zamieszkania. Podczas nauki w liceum należała do kółka autorskiego i to właśnie wtedy całkowicie zakochała się w pisarstwie. Niestety, z początku jej plany nie szły aż tak dobrze, jak sobie to założyła. Po ukończeniu studiów utknęła na długo w nudnej pracy przy nieruchomościach.

Dziesięć lat minęło, zanim autorka zdecydowała się podjąć ryzykowną wtedy decyzję i posłuchać rad kochającego męża. Uważał on, że kobieta powinna oddać się swojej pasji i nie poświęcać się dla zajęcia, które całkowicie jej nie pociąga. Po wielu nieprzespanych nocach, kiedy to rozważała różne opcje, ostatecznie podjęła decyzję i napisała pierwszą powieść. Fani na całym świecie od razu pokochali diabelnie romantyczne i erotyczne powieści T. M. Frazier! Jej seria “King” i “Mroczne pożądanie” biją rekordy popularności!