Pompony

Bestsellery - Artykuły kreatywne

Nowości - Artykuły papiernicze

Wśród artykułów kreatywnych na szczególną uwagę zasługują pompony. Te urocze akcesoria mają mnóstwo zastosowań i wersji. W zależności od tego, do czego ich chcemy użyć, mamy wybór spośród bogactwa wzorów, tekstur i kolorów.


Miłośnicy rękodzieła uwielbiają pompony w różnych wielkościach i kolorach. Możemy je wykorzystywać m.in. przy: tworzeniu kartek okolicznościowych, zaproszeń, pakowaniu prezentów, ozdabianiu pomieszczeń, ozdabianiu stroików świątecznych, a także do rozwijania kreatywności u naszych dzieci. Z pomponików mogą tworzyć zwierzątka i ludziki lub ozdabiać nimi swoje rysunki i laurki.


Producenci pomponów, czyli firmy takie jak BREWIS, TITANUM, ASTRA, CRAFT WITH FUN, FANDY czy STARPAK, prześcigają się we wzorach i tworzywach, z których są wykonywane. Możemy znaleźć pomponiki: włóczkowe, wełniane, akrylowe, tiulowe, bibułkowe, brokatowe, metaliczne, poliestrowe w rozmaitych wielkościach i kolorach. Pompony bibułowe są barwnym elementem wykończenia wnętrz w dziecięcym pokoju, możemy je zawiesić na suficie lub w oknie. Będą także świetną dekoracją każdego przyjęcia urodzinowego. Z kolei pompony na taśmie sprawdzą się jako element kreatywnego pakowania świątecznych prezentów. Akrylowe pomponiki w wersji pastelowej będą oryginalną ozdobą zaproszeń na "baby shower" lub urodziny najmłodszych.


Rozbudzajmy wyobraźnię u naszych dzieci poprzez zabawę. Każde dziecko ucieszy się z możliwości tworzenia biżuterii z kolorowych, brokatowych pomponów albo robieniu zwierząt z filcu i wełnianych pomponików.