Filc, pianki

Bestsellery - Artykuły kreatywne

Nowości - Artykuły papiernicze

Dziecięca wyobraźnia i kreatywność nie zna granic. Tworzenie małych dzieł sztuki nie tylko rozbudza fantazję, ale również rozwija zdolności manualne. Filc i pianki to materiały, które dzieci uwielbiają. Wybierając spośród najróżniejszych kolorów i faktur, można tworzyć ozdoby, zabawki, laurki i wszystko, co tylko podpowie wyobraźnia. Pomysłowość małych artystów jest godna podziwu, a proces tworzenia pomaga w skupieniu dziecięcej uwagi.


W ofercie mamy ogromny wybór elementów z filcu i pianki, które doskonale sprawdzą się na zajęciach plastycznych w szkole, przedszkolu, jak i w domu. Pianki oraz filc dekoracyjny dostępne są w arkuszach, jak również w formie naklejek, zestawów kreatywnych, gotowych ozdób o różnych kształtach i rozmiarach - np. zestawy świąteczne czy zestawy tematyczne.


Różnorodność kolorów i wzorów daje nieskończone możliwości ich kreatywnego zastosowania. Elastyczne i miękkie arkusze nadają się do wycinania, klejenia i szycia, dzięki czemu można z nich tworzyć prace przestrzenne. Tego typu zajęcia pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność, dostarczając wspaniałej zabawy. Własnoręcznie tworzone dekoracje i zabawki cieszą wyjątkowo i sprawiają, że dzieciaki nie tylko nabywają nowych umiejętności, ale rozwijają zdolności twórcze i uczą cierpliwości.


Oferujemy materiały producentów takich jak Craft with Fun, Titanum, Craft Shop, Interdruk, Happy Color, Noster i innych. Znajdziesz u nas m.in. filc dekoracyjny w arkuszach, piankę dekoracyjną w arkuszach, naklejki filcowe i piankowe, ozdoby z pianki i filcu i wiele więcej.