Cekiny i koraliki

Bestsellery - Artykuły kreatywne

Nowości - Artykuły papiernicze

Cekiny i koraliki to niezbędny element wielu kreatywnych prac plastycznych. Przydadzą się one dzieciom w szkole podstawowej, ale i młodszym, m.in. przedszkolakom, które codziennie uczą się przez zabawę. Ozdoby te występują w wielu wzorach i kolorach. Do wyboru mamy np. cekiny transparentne, kryształki samoprzylepne, koraliki plastikowe czy cekiny metaliczne.


Warto zaopatrzyć się w kilka kolorowych zestawów cekin i koralików, kompletując wyprawkę szkolną, ponieważ mogą one być wykorzystywane także do tworzenia kostiumów na szkolne przedstawienia i bale karnawałowe czy robienia kreatywnych ozdób na święta, np. bombek bożonarodzeniowych. Pasją wielu dziewczynek jest również tworzenie własnej, unikatowej biżuterii z kolorowych koralików.


W tej kategorii znajduje się wiele zestawów z cekinami i koralikami w różnorodnych kształtach i wykonanych z różnych materiałów. Do wyboru mamy drewniane i plastikowe koraliki, sypki brokat, połyskujące cekiny, naklejki czy całe zestawy do tworzenia oryginalnych ozdób. Wszystkie pobudzają dziecięcą kreatywność, rozwijają zdolności manualne i zachęcają do wspaniałej zabawy.


Zestawy cekinów i koralików sprawdzą się też w salach zabaw, dziecięcych klubikach, w świetlicach szkolnych i innych miejscach, w których maluchy spędzają czas. Mogą być też wykorzystywane przez pedagogów do tworzenia pomocy naukowych oraz plastyków do własnych projektów. Często używa się ich także do ozdabiania codziennych ubrań, tak by przedmioty zyskały niepowtarzalny charakter.