Papier i kartony ozdobne

Bestsellery - Artykuły kreatywne

Nowości - Artykuły papiernicze

Papier i kartony ozdobne to szeroka grupa artykułów przeznaczonych zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i dorosłych. W szczególności produkty sprawdzą się dla osób zainteresowanych tworzeniem własnych projektów, artystycznie uzdolnionych oraz kreatywnych. Materiały przydatne będą także do dekoracji wnętrz, na przykład pokoju dziecięcego, ale także witryn sklepowych oraz placówek, takich jak przedszkola oraz szkoły.


Wśród produktów należących do kategorii znaleźć można unikalne bloki z różnymi motywami w różnych formatach, na przykład bloki kreatywne z naklejkami, z motywami kwiatowymi, brokatowymi, nawiązujące do pór roku czy natury. Ciekawą propozycją są także ślubne naklejki do scrapbookingu pomocne w przygotowaniach ślubnych.


Szeroką grupę stanowią wyjątkowe elementy papiernicze dla miłośników zwierząt i roślin, gdyż dostępne są kształty tekturowe ptaków, psów, bądź pakiet różnych modeli ze świata fauny i flory, na przykład zestaw Africa, FOREST oraz FARM. Mogą one stanowić gotową ozdobę, bądź zostać pomalowane i udekorowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami oraz potrzebami.


Dla miłośników tworzenia sztuki z papieru oferowany jest papier do origami (również z różnymi motywami), który występuje w różnych rozmiarach. Wysoka jakość papieru umożliwia wykonywanie oryginalnych projektów. Dostępne są również przepiękne kartony ozdobne, na przykład karton A4 Marmur złoty, bądź srebrny sprzedawane w pakiecie 20 sztuk.


Szeroka gama produktów pozwala na budowanie kreatywności i wykonywania własnych wizji artystycznych. Popularnymi producentami artykułów należących do kategorii są Interdruk, Happy Color, Beniamin oraz Astra.