O psie, który dał słowo

Średnia: 4.7 Ilość ocen: 61
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Wydawnictwo
Ilość stron
472
Inne wersje (3)
eBook, mobi, epub
za 22,43 zł
Audiobooki mp3
od 29,93 zł
Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł Taniej o: 35%

"O psie, który dał słowo" to kolejna powieść należąca do serii "Był sobie pies".

Tym razem niestrudzony Bailey doświadczy kolejnej reinkarnacji. Czeka na niego niełatwe zadanie - musi stać się największym wsparciem pewnego chorego chłopca. Na szczęście nie ma takiej misji, z którą nie poradziłyby sobie jego cztery łapki!

Bailey przez lata zbierał doświadczenie, dzięki któremu mógł nieść pomoc swoim właścicielom. W kolejnych wcieleniach uczył się nowych umiejętności i pogłębiał swoją miłość do człowieka. W tej części zostaje jednak pozbawiony tej wiedzy, mimo to zrobi wszystko, by odmienić życie ukochanego chłopca.

Burke jest uzdolnionym młodzieńcem poruszającym się na wózku. W przyszłości będzie mógł poddać się operacji, ale wcześniej przyda mu się wsparcie przyjaciela o merdającym ogonku! Zadanie nie będzie łatwe, ale Bailey zawsze dotrzymuje obietnic, szczególnie że tym razem może liczyć na życzliwość uroczej Lacey.

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorze

W. Bruce Cameron jest amerykańskim publicystą i pisarzem. Niezwykłą popularność zawdzięcza serii powieści familijnych, które przedstawiają świat ludzi widziany z perspektywy ich czworonożnych przyjaciół. Fenomen ten rozpoczął się wydaniem w 2010 roku bestsellerowej książki "Był sobie pies", która doczekała się filmowej adaptacji o tym samym tytule. W głównych rolach wystąpili Josh Gad oraz Dennis Quaid.

Od tego momentu cykl rozrósł się o kolejne pozycje, wśród nich są m.in.: "Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta" i "Był sobie pies 2", a także podseria "Był sobie szczeniak", przedstawiająca losy młodych czworonogów: Baileya, Ellie i Molly.

Recenzje (61)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  6 z 7 osób uznało recenzję za przydatną

  W. Bruce Cameron O psie, który dał słowo, czy można czytać książkę i mieć poczucie, jakby oglądało się film? W moim przypadku zdarza się dość często. Niektóre książki są bowiem tak pisane, żeby po niewielkich zmianach są praktycznie gotowym już scenariuszem filmowym. W przypadku "Psa" jest to prawdopodobnie tym bardziej odczuwalne, że dwie pierwsze części trylogii o psich przychodach Baileya, Ellie, Toby'ego, Maxa, Molly i wielu innych psiaków zostały już wcześniej zekranizowane, podobnie z resztą jak historia historia Belli, którą można było również obejrzeć w kinach jako film O psie, który wrócił do domu. Myślę, że wielu psiolubnych czytelników przynajmniej raz w życiu miało okazję mieć którąś z tych książek w swoich rękach a może wzruszało się przy którymś z filmów?

  O psie, który dał słowo to ostatni tom psiej serii, chociaż można czytać go również bez znajomości poprzednich, trylogii, której przewodnim motywem jest odradzający się w kolejnych wcieleniach szczeniak, mający do wypełnienia ważną misję służenia człowiekowi jako pies przyjaciel dziecka, pies policyjny czy też wierny druh wypełniający swojemu właścicielowi samotne życie. Wszystkie historie wzruszają tym bardziej, że opowiadane są z punktu widzenia psa, wiernego przyjaciela, zakochanego w swoich kolejnych właścicielach, rozumiejącego ich jak nikt inny, pomocnego terapeuty, ratującego nawet z najgorszych tarapatów. W przypadku ostatniej części znany z z początku pierwszego tomu Bailey, tym razem jako Cooper, pojawia się w domu jeżdżącego na wózku kilkunastoletniego chłopca Burke'a. A kiedy zadomowi się w tej złożonej z dwóch braci, taty i babci rodzinie, będzie potem do niej wracał jeszcze kilkukrotnie, ale już w ciele innych piesków, zawsze mając pełno pracy do wykonania.

  Moment odchodzenia przyjaciela za tęczowy most jest zawsze trudny dla tych, którzy go kochali. W. Bruce Cameron znalazł jednak świetny sposób, żeby pokazać właścicielom czworonogów, że ich śmierć chociaż jest zawsze smutnym wydarzeniem, nie musi być tragedią, bo psi przyjaciel powróci pomiędzy ludzi z kolejną misją.

  Psie i ludzkie życie zatoczą kolejne koło aż w końcu, po latach, nadejdzie czas ponownego spotkania. Po raz kolejny nie zabraknie wielu momentów do wzruszeń. Będzie miała okazję popłynąć również niejedna łza, tak w przypadku starszego jak i młodszego czytelnika.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  W domu mamy dwa psy. Moje dzieci od małego przyzwyczajone są do obecności czworonogów w domach. Książki o psach są u nas numerem jeden. Cała seria W.Bruce Camerona zajmuje u nas honorowe miejsce. Nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności zakupu kolejnego tomu. Zgodnie z opinią innych członków mojej rodziny powiem, że książka jest świetna i czyta się ją z prawdziwą przyjemnością. Można ją czytać niezależnie od tego, czy miało się do czynienia z innymi tomami wchodzącymi do tej serii. Chociaż nie mówię, ale zawsze kiedy piesek żegna się z ziemskim życiem, jest mi bardzo smutno. Książka jest bardzo dobra.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  3 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że tysiące polskich czytelników wyczekiwało z wielkim utęsknieniem kolejnej odsłony powieściowych przygód psa Baileya - głównego bohatera bestsellerowego cyklu "Był sobie pies", autorstwa W. Brucea Camerona. Dziś oto nadszedł kres tego oczekiwania, gdyż pojawiła się w naszym kraju powieść "O psie, który dał słowo", którą miałam przyjemność otrzymać z Księgarni TaniaK[Adres usunięty]. Poznajmy zatem wrażenia i emocje, jakie płyną z lektury tej pozycji!

  Oto nasz ukochany Bailey powraca raz jeszcze na Ziemię w zupełnie nowym, psim wcieleniu. Tym razem nie pamięta ON swoich poprzednich żyć, co wiąże się z postawionym przed nim zadaniem. Po wielu trudnych, pierwszych chwilach swojego nowego życia, trafia ON do domu pewnej rodziny, gdzie staje się największym przyjacielem i towarzyszem nastoletniego chłopca, który porusza się na inwalidzkim wózku. Cooper - takie imię nosi tym razem nasz Bailey, towarzyszy chłopcu w każdej chwili jego życia, co okaże się niezwykle ważnym ze względu na wielkie problemy, jakie pojawią się wkrótce w życiu rodziny. Na szczęście będzie mógł ON liczyć na wsparcie uroczej suczki Lacey, z którą nawet największe kłopoty okażą się niestraszne...

  Najnowsza i zarazem finalna odsłona cyklu W. Brucea Camerona, oferuje nas sobą raz jeszcze możliwość spotkania z piękną, poruszającą i zarazem zabawną opowieścią o pieskim życiu i bezinteresownej miłości, jaką czworonóg może obdarzyć człowieka. Oczywiście są tu pewne fantastyczne elementy, aczkolwiek najważniejszą jest obyczajowa i komediowa wymowa tej historii, która z jednej strony nas bawi, zaś z drugiej skłania do refleksji nad tym, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze. To również niezwykle spektakularne, zaskakujące i mądre zwieńczenie tej całej serii.

  Tradycyjnie już konstrukcja powieści opiera się na pierwszoosobowej narracji psiego bohatera - tym razem Coopera. Już sam ten fakt czyni ów historię przezabawną, niezwykle klimatyczną i zaskakującą, gdyż uwierzcie mi na słowo - świat i życie ludzi obserwowane oczyma psa, może przybrać bardzo nieszablonowe oblicze. I tak też towarzyszymy Copperowi od chwili jego narodzin, poprzez trudne szczeniactwo, jak i wreszcie trafiamy wraz z nim do domu niepełnosprawnego chłopca. Od tego momentu następuje rozwinięcie akcji, które wiąże się z opieką nad chłopcem i serią wielkich kłopotów, jakie spadną na psią głowę. Jednakże dał ON słowo chłopcu, że nigdy go nie opuści i zawsze do niego powróci, a psie słowo to rzecz święta... To piękna, mądra, wzruszająca i intrygująca do ostatniej strony, relacja.

  Cooper alias Riley, Oscar i Bailey, to piękny, mądry, niezwykle wrażliwy i kochający całym sercem, pies. Niezwykle jest to, jak bardzo wiele jest w nim z jego poprzednich wcieleń, ale też i dochodzą nowe psie cechy, które czynią go jeszcze barwniejszą postacią. Ujmuje nas jego charakter, poświęcenie dla innych oraz ta rozczulająca naiwność, z jaką rozumie ON ludzki świat. Oczywiście nie można nie pokochać tego psiego bohatera, który podbija nasze serca już od pierwszych stron tej książki. Oprócz niego poznamy tu także wiele barwnych postaci z drugiego planu, by wspomnieć o niepełnosprawnym chłopcu - Burke’u, czy też uroczej suczce Lacey.

  Psie życie i ludzkie życie - te dwa wątki łączą się tu w spójną, wspaniałą i emocjonującą całość. Losy Coopera i jego kolejnych wcieleń są zabawne, zaskakujące i niezwykle widowiskowe..., ale nie byłyby one jednak tak niezwykłe, gdyby nie opowieść o losach jego najbliższego przyjaciela - niepełnosprawnego chłopca. To właśnie relacja pomiędzy psem opiekunek i chorym nastolatkiem porusza nasze serca, jak i też zwraca uwagę na ważny społeczny problem, jakim to jest los niepełnosprawnych, młodych ludzi, którzy za sprawą swojej choroby czują się samotni, nieszczęśliwi i nierzadko niepotrzebni. Myślę, że nie można nie docenić tego mądrego aspektu tej opowieści.

  Śmiech i łzy - uwierzcie mi, będą wam towarzyszyć podczas lektury tej książki. I choć są to skrajne emocje, to jednak tylko w takim połączeniu mogą oddać one magię, piękno i niezwykłość życia - tak ludzkiego, jak i psiego. W tym też tkwi realizm i mądrość tej powieści, która w lekki i zabawny sposób opowiada o najtrudniejszych sprawach, którym to zapewne wielu z nas nie poświęciłoby tak wiele uwagi, gdyby nie owa forma literackiego i ze wszech miar rozrywkowego, przekazu. Z tego też względu zachęcam was do sięgnięcia po książkę "O psie, który dał słowo" - tytuł, który pozostaje na długo w naszej pamięci...

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Kocham psy, więc każda książka, w której pies odgrywa jakąś role jest bliska mojemu sercu. "O psie, który dał słowo" mogę wypowiedzieć się tylko i wyłącznie w samych superlatywach, nie mogłabym postąpić inaczej. Książka jest świetna, myślę, że przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi psów i ich psich opowieści. Książki z całej serii poruszają ciekawy temat reinkarnacji, oraz opowiadają o kolejnych wcieleniach głównego bohatera. Warto poznać wszystkie powieści serii "Był sobie pies", czytając je wyrywkowo, będzie nam brakować pewnych elementów. Lektura jest cudna, pełna ciepła, miłości, pojawią się i te gorsze momenty, ale nie warto się zrażać. Polecam całym sercem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytanie tej historii mogę nazwać niesamowitym przeżyciem, którego całkowicie się nie spodziewałam.

  Czterysta sześćdziesiąt wyjątkowych, przepełnionych szczenięcą ufnością stron przeniosło mnie na farmę - w samo centrum rodzinnych bolączek, tragedii, ale też radości.

  Z kart powieści przemawia prostota. W końcu wszystkie wydarzenia zostały opisane przez wyjątkowo mądrego, ale wciąż tylko psa. „Pieski na ogół są tylko radosne” ;). Nie oznacza to jednak, że emocji zupełnie brakuje. Przeciwnie. Sama jestem zdumiona tym jak wiele można pokazać jedynie za pomocą opisów zachowania bohaterów i tego, co może zauważyć zwierzę.

  Widziałam oddanie - Bailey/Cooper/... całym sobą przejęty był wykonaniem misji, którą nie do końca pojmował. I miłość - która pojawiała się wszędzie tam, gdzie rozum nie docierał.

  Jeśli jednak spodziewacie się słodkiej, cukierkowej historyjki o kochanym piesku, to możecie być zaskoczeni. Ja byłam! Kochany piesek, oczywiście występuje w niej na każdej stronie, ale słodko jedynie bywa. To powieść o żalu, trudnych relacjach z rodzicami, rywalizacji z rodzeństwem, szukaniu akceptacji, miłości, miejsca na świecie i stracie. Między innymi. Tej ostatniej jest zdecydowanie najwięcej.

  Książka „O psie, który dał słowo” pozostawiła mnie z silnym uczuciem pustki, nostalgii, ale też z nadzieją. Mam ochotę tulić ją jeszcze przez jakiś czas. Albo przynajmniej trzymać gdzieś bardzo blisko.

  @wydawnictwokobiece @adogspurpose #bylsobiepies

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 56 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: O psie, który dał słowo
 • Autor: W. Bruce Cameron
 • Wydawnictwo Kobiece
 • Seria Był sobie pies
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 472
 • Format: 13.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788365601261
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: A Dog's Promise
 • Tłumacz: Edyta Świerczyńska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788365601261
 • EAN: 9788365601261
 • Wymiary: 13.5x20.5cm
Warto zwrócić uwagę na...
O psie, który wrócił do domu (pocket) 5/5 Nasza cena:
8,40 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który wrócił do domu (pocket)

Nowa książka autora bestsellera „Był sobie Pies” - film w kinach! Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę, od razu wie, że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze....
O psie, który wrócił do domu 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który wrócił do domu

NOWA KSIĄŻKA AUTORA BESTSELLERA "BYŁ SOBIE PIES” – FILM W KINACH! Zabawna i wzruszająca opowieść o czworonogu, który odbył niezwykłą podróż aby wrócić do swojego najlepszego przyjaciela Kiedy Lucas Ray przygarnia małą Bellę, od razu wie, że ten uroczy szczeniaczek odmieni jego życie na lepsze....
Pakiet: Był sobie pies, O psie, który wrócił do domu 0/5 Nasza cena:
41,52 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Był sobie pies, O psie, który wrócił do domu

Piękne i poruszające opowieści o miłości i oddaniu z merdającymi ogonami w tle – teraz w jednym zestawie! Pakiet zawiera książki: "Był sobie pies", "O psie, który wrócił do domu" „Był sobie pies” Bailey to uroczy kundel, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu...
Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2, O psie, który wrócił do domu 4/5 Nasza cena:
55,27 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2, O psie, który wrócił do domu

Każdy pies ma do spełnienia ważną misję. Poznaj bestsellerowe historie psiaków, które pokochał świat! Poruszające książki W. Bruce’a Camerona o niezwykłej więzi między ludźmi i zwierzętami. Pakiet trzech powieści, które doczekały się ekranizacji: „Był sobie pies” „Był sobie pies 2” „O psie, który...
Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2, O psie, który wrócił do domu 0/5 Nasza cena:
67,60 zł 119,70 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2, O psie, który wrócił do domu

Pakiet: Był sobie pies + Był sobie pies 2 + O psie, który wrócił do domu Był sobie pies Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny bohater książki to bezdomny kundelek,...
Audiobook Odpowiednie dać rzeczy słowo mp3 0/5 Nasza cena:
35,92 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Odpowiednie dać rzeczy słowo mp3

Opowiadania Tadeusza Różewicza w autorskim wyborze i interpretacji Wojciecha Pszoniaka Osobiste, wzruszające świadectwo przyjaźni dwóch wielkich artystów.  Na wybór składają się zarówno utwory napisane przez Różewicza zaraz po 1945 roku, których główną oś tematyczną stanowi  doświadczenie II wojny...
Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2 5/5 Nasza cena:
43,90 zł 79,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Był sobie pies, Był sobie pies 2

Pakiet: Był sobie pies + Był sobie pies 2 Był sobie pies Oto przepełniona pogodą ducha i nieodpartym urokiem opowieść o wiernym psiaku, który za cel życiowy postawił sobie wpajanie ludziom znaczenia miłości i lojalności. Główny bohater książki to bezdomny kundelek, który szybko kończy swój smętny...
Był sobie pies 2 5/5 Nasza cena:
21,95 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Był sobie pies 2

"Był sobie pies 2" to kontynuacja wzruszającej historii o przyjaźni i oddaniu, która szturmem podbiła serca czytelników. Poznaj najnowszą odsłonę opowieści snutej przez niezwykłego psiego bohatera. Szczęście psa to życie obok ukochanego człowieka, a życie – zarówno psie, jak i ludzkie – bywa...
Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta 5/5 Nasza cena:
17,45 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta

Nowa powieść autora bestsellerowej książki "Był sobie pies". Josh Michaels z oburzeniem odkrywa, że sąsiad podrzucił mu pod drzwi ciężarną suczkę Lucy. Nie może jednak oprzeć się uroczemu spojrzeniu brązowych ślepi i chociaż nigdy nie miał zwierzęcia domowego, postanawia przygarnąć psiaka. Kiedy na...
Był sobie szczeniak. Ellie 5/5 Nasza cena:
17,76 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Był sobie szczeniak. Ellie

Autor bestsellerowych książek „Był sobie pies”, Był sobie pies 2” oraz „O psie, który wrócił do domu” oddaje głos szczeniakom! Seria „Był sobie szczeniak” to opowiedziane na nowo i ilustrowane historie psiaków, znanych z książki „Był sobie pies”. Ellie to bardzo mądra suczka, z bardzo...
Pakiet Był sobie szczeniak: Bailey, Ellie, Molly 5/5 Nasza cena:
39,44 zł 74,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Był sobie szczeniak: Bailey, Ellie, Molly

Wesołe historie z merdającym ogonkiem w tle – poznaj przygody szczeniaków, które wiedzą, czym jest prawdziwa przyjaźń! W pakiecie znajdziesz bestsellerowe książki dla dzieci W. Bruce’a Camerona: „Bailey” Gdy Bailey poznaje ośmioletniego Ethana, szybko pojmuje swój życiowy cel: zabawa z chłopcem,...
Był sobie pies 0/5 Nasza cena:
44,45 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Był sobie pies

Był sobie pies – książka, która doczekała się ekranizacji – przedstawia losy najbardziej wyszczekanego bohatera wszech czasów. Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie...
Wybrane bestsellery
Klątwiarze 5/5 Nasza cena:
38,66 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwiarze

Cassel Sharpe pochodzi z rodziny Klątwiarzy – ludzi, którzy posiadają wiele nadzwyczajnych mocy. Potrafią na przykład zmieniać czyjeś emocje i wspomnienia albo odwracać czyjś szczęśliwy los za pomocą najdelikatniejszego muśnięcia dłoni. Praca z klątwami jest jednak nielegalna, klątwiarze są więc...
Czarny telefon. Wydanie filmowe 0/5 Nasza cena:
34,63 zł 45,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarny telefon. Wydanie filmowe

Nowe wydanie książki "Upiory XX wieku", zbioru opowiadań, który przyniósł Joemu Hillowi sławę. Wśród nich znajduje się "Czarny telefon" którego ekranizacja wejdzie do kin już w lutym 2022 r. Jack Finney ma trzynaście lat i poważne kłopoty. W ciągu dwóch lat w tajemniczych okolicznościach zaginęło...
Solista, czyli on, ona i jego żona 5/5 Nasza cena:
25,54 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Solista, czyli on, ona i jego żona

Czy na pewno chcesz wiedzieć, dlaczego faceci zdradzają? To tylko skok w bok. Wini ma żonę, dziecko, kancelarię prawniczą i głębokie przekonanie, że świat kręci się wokół niego. Jest królem życia, a impreza właśnie trwa. Realizuje wszystkie swoje zachcianki, począwszy od wypasionego białego bmw, na...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów 4/5 Nasza cena:
27,80 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hiacynt. PRL wobec homoseksualistów

PRL w latach osiemdziesiątych chwieje się w posadach. Najlepszym narzędziem do utrzymania kontroli jest zburzenie poczucia bezpieczeństwa i znalezienie wspólnego wroga, przeciwko któremu zwróci się społeczeństwo. Tak narodziła się akcja „Hiacynt” – trzy operacje milicji wymierzone w homoseksualnych...
Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść 5/5 Nasza cena:
45,86 zł 69,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Komisarz Forst. Tomy 6-7: Halny, Przepaść

Wiktor Forst powraca! Żaden pożar nie trwa wiecznie. Ale każdy zostawia zgliszcza. Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów. Sprawę prowadzi niecieszący się...
Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1 0/5 Nasza cena:
33,08 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wzburzone fale. Saga rodu Quinnów. Tom 1

Pierwsza część wzruszającej „Sagi rodu Quinnów”, autorstwa niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Cameron, Ethan i Philip mają za sobą trudne dzieciństwo. Bici i wykorzystywani przez biologicznych rodziców, znaleźli prawdziwy dom u Stelli i Raymonda Quinnów. Cameron został kierowcą...
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula