Nie chcesz wiedzieć

Średnia: 4.8 Ilość ocen: 21
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
384
Rok wydania
2021
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 26,03 zł
Audiobooki mp3
za 32,77 zł
Nasza cena: 22,62 zł 39,90 zł Taniej o: 43%

Śmierć zwykle oznacza koniec. Nie tym razem.

Dla Agaty przeszłość nie istnieje. Za to przyszłość nie ma przed nią tajemnic. Spogląda na karty i widzi w nich to, co może się wydarzyć. Każdą drogę, każdą ścieżkę. I wie, która z nich oznacza niebezpieczeństwo. Przynajmniej tak uważała do tego feralnego dnia, kiedy zwykły seans przerwała tragedia. Teraz, kiedy wróżka zamyka oczy, widzi tylko krew.

Coś, co wcześniej uważała za dar, stało się przekleństwem. Jej życie zamieniło się w desperacką ucieczkę przed nieuchronnym fatum. Osaczona przez śmierć, policję, dziennikarzy i tropiącego ją mordercę Agata próbuje odkryć w swojej przeszłości coś, co przesądziło o jej losie – i dlaczego musi zginąć.

Recenzje (21)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  „Nie obawiaj się przyszłości. Losu i tak nie da się oszukać” - to początek nowej powieści Bartosza Szczygielskiego. I choć nie jestem dobrym wróżbitą i przewidywanie przyszłości za pomocą kart nie jest moją mocną stroną, to śmiało mogę wywróżyć sukces kolejnej książki autora.

  „Nie chcesz wiedzieć” to książka, do której będziecie chcieli wracać. Myślami, ponieważ te będą przywracać Wam historię Agaty Nowak vel Madame Agat. Historię kobiety, dla której jej profesja stała się przekleństwem. Odziedziczony po matce dar, który posiada zmieni jej życie w prawdziwy koszmar.

  Agata mieszka na uboczu, w starym wymagającym remontu domu. Dotychczas wróżenie z kart było dla niej „przyjemnością”. Do czasu, gdy do drzwi Madame Agat zapukał kolejny klient.

  Co wydarzyło się podczas seansu? Co takiego doprowadziło do tego, że życie Agaty zmieniło się o sto sześćdziesiąt stopni? Dlaczego to, co było jej darem stało się przekleństwem? Czy ciążące nad nią fatum zagraża jej życiu? Te oraz wiele innych pytań będą krążyły w naszej głowie.

  Po wydarzeniach z feralnego seansu Agata będąc na celowniku policji oraz mediów zmuszona jest samodzielnie odkryć tajemnicę swej przeszłości. Na domiar złego tropiący ją morderca depcze jej po piętach.

  Bartosz Szczygielski zasługuje na słowa uznania. Za pomysł na stworzenie takiej historii. Za inteligentne jej poprowadzenie, w taki sposób, że czytając tę książkę nieustannie analizujemy każdy wątek. A te doskonale połączone w jedną całość, tworzą książkę, którą autor potwierdził swój talent do tworzenia mocnych historii. Czytając tę książkę można odnieść wrażenie, że budujemy z klocków lego. Tutaj każdy element scala się ze sobą, każdy jego detal łącząc się tworząc budowlę, której obraz fascynuje, tak jak najnowsza książka Bartosza Szczygielskiego. Słowa uznania należą się również za stworzenie postaci Agaty.

  Jeśli jesteście ciekawi jaką historię zapisał autor na kartach „Nie chcesz wiedzieć” to koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Czyt-NIK wróży Wam doskonałą czytelniczą ucztę. Zdecydowanie polecam! Tej książki nie można pominąć! Tej historii nie da się zapomnieć!

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Czwarta Strona Kryminału.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Agata ma dar. Widzi więcej niż przeciętny człowiek. Przyszłość nie skrywa przed nią i jej kartami żadnych tajemnic. Jest dobra w tym co robi, więc wiele osób darzy jej usługi zaufaniem. Pewnego dnia na progu jej domu pojawia się klient, który podczas seansu popełnia samobójstwo! Jej życie zmienia się o 180 stopni i teraz to ona staje się ofiarą. Agata musi jak najszybciej uciekać. Niestety dar sprawia, że na jej drodze pojawia się coraz więcej problemów.

  “Nie chcesz wiedzieć” to pierwsza książka Bartosza Szczygielskiego, którą miałam okazję przeczytać i muszę przyznać, że bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.

  Niestety popełniłam karygodny błąd, którego zawsze staram się unikać. Przeczytałam na LC kilka opinii tej książki, które nie były pochlebne, więc automatycznie się zniechęciłam. I jakie to było głupie. Przekonałam się o tym już po pierwszych kilkunastu stronach, gdy historia chwyciła mnie za rękę i wciągnęła do życia Agaty. Autor umiejętnie łączy rzeczywistość z elementami magii. Napięcie rośnie, a czytelnik nie może się doczekać, aż odkryje wszystkie skrywane dotąd tajemnice.

  Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to postać Agaty. Moim zdaniem do takiej historii mocniej pasowałaby kobieta o silniejszym, bardziej ognistym charakterze.

  Bardzo dobry kryminał pełen zagadek, tajemnic i magii. Polecam! 🧡

  ~

  sylwiaczyta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czytałam już poprzednią książkę autora, więc zdecydowałam się na kolejną. Pamiętam, że poprzednim razem się nie zawiodłam. Czy teraz było tak samo?

  'Przyszłość jest z góry ustalona, to przeszłość jest tym, co uderza z zaskoczenia. Tych, którzy są nieprzygotowani, zbyt pewni siebie i patrzą w inną stronę, niż potrzeba.'

  Agata jest wróżką. Całe jej życie kręciło się wokół szklanych kul, świec i kart tarota, a wszystko co potrafi nauczyła ją matka. Po jej śmierci kobieta w dalszym ciągu przyjmuje klientów, aż do pechowego dnia, w którym podczas seansu dochodzi do tragedii. Co takiego się stało? I dlaczego tak bardzo wstrząsnęło kobietą?

  Autor przybliża czytelnikowi zawód wróżki. Dowiadujemy się trochę o samych kartach tarota i ich wpływie na życie zarówno głównej bohaterki, jak i jej klientów. Motyw magii wyczuwalny jest na każdym kroku. I chociaż czytałam już książkę z tarotem w tle, okazały się one bardzo różne od siebie. Sama Agata jest pełna tajemnic, a aura wokół niej warta poznania.

  'Życie w zgodzie z duchami sprawiało, że o wiele ostrożniej podchodziła do ludzi. Ci byli znacznie bardziej nieprzewidywalni, a czasem nawet spojrzenie w karty nie pomagało.'

  Historia prowadzona zupełnie inaczej niż wszystkie. Poznajemy główną bohaterkę oraz różne oblicza ścieżek, jakimi podąża. Zabieg ten sprawił, że całość czyta się z wypiekami na twarzy i wprost nie można odłożyć książki na bok. Jesteście ciekawi? Polecam!

  'Ludzie uwielbiają łzawe opowieści. Samotna kobieta, śmierć matki, a jak dołoży do tego jakąś rzadką chorobę, to sukces murowany.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Czy nasze życie to czysta karta? A może nasz los jest już z góry w kartach zapisany? Tylko w jaki sposób wybrać tą właściwą?

  Powieść Bartosza Szczygielskiego miałam okazję przeczytać przedpremierowo i przyznaję, że zupełnie nie byłam przygotowana na to co serwuje nam w „Nie chcesz wiedzieć”.

  A Wy chcecie wiedzieć? Co mnie zaskoczyło, urzekło i zostawiło z uśmiechem na ustach? Na pewno, choć wszystkiego Wam nie zdradzę. Zadziwiła mnie nie tylko oryginalność i świeżość fabuły, ale również nieoczywista forma jej poprowadzenia. Czytałam z przysłowiowymi wypiekami na twarzy i ciekawością, która wciąż narastała prowadząc do zakończenia tak genialnego, że nawet pisząc to w tej chwili, wiele dni po przeczytaniu, uśmiech sam ciśnie mi się na usta.

  Bohaterka, trochę oderwana od świata, zajmująca się wróżeniem, zostaje wciągnięta w wir zdarzeń, które ciężko jej pojąć. W jednej chwili traci kontrolę nad swoim, niczym zamkniętym w bańce, bezpiecznym życiem.

  Do tej pory to ona wróżąc wpływała na życie innych, teraz ktoś wpłynął na jej własne, przewracając je do góry nogami. Widmo śmierci podąża za nią krok w krok. Komu może zaufać? Którą ścieżkę wybrać? I dokąd ją ona zaprowadzi?

  Ta książka to totalne zaskoczenie! Hipnotyzująca podróż w nieznaną, spowitą mrokiem przeszłość i przyszłość, która odsłania swe karty. Bo to nie przyszłość jest tajemnicą, a przeszłość która „uderza z zaskoczenia”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka lat temu przeczytałam książkę pana Bartosza Szczygielskiego pod tytułem „Aorta”. Zrobiłam to, gdyż zewsząd docierały do mnie pozytywne opinie o niej. Książka nawet była dobra, ale oczekiwałam, że będzie o wiele lepsza, więc nie sięgnęłam po kontynuację. Minęły lata, a ja mając mój zawód w głowie cały czas omijałam książki tego autora. Obserwuję na Instagramie fankę numer jeden tego pisarza i to jej wypowiedzi skłoniły mnie, aby dać kolejną szansę książkom pana Szczygielskiego. W taki sposób w moje ręce trafiła książka „Nie chcesz wiedzieć”.

  Zaczynając czytać książkę „Nie chcesz wiedzieć”, nie miałam zbyt dużych oczekiwań. Zostałam pozytywnie zaskoczona, kiedy przekonałam się, że tę książkę czyta się bardzo dobrze. Historia szybko mnie zaciekawiła i nie mogłam doczekać się, aby zobaczyć w jakim kierunku podąży. W przerwach od czytania natknęłam się na kilka opinii tej książki i każda wspominała o zaskakującym zakończeniu. I wow! Tego się nie spodziewałam, ale bardzo spodobało mi się to co wymyślił autor. Myślę, że wielu czytelników nie domyśli się zakończenia i również będą bardzo zaskoczeni.

  „Nie chcesz wiedzieć” to świetna książka, która od początku sprawia, że chce się wiedzieć jakie będzie zakończenie. Autor zaskoczył mnie pozytywnie i jego warsztat pisarski zdecydowanie się rozwinął od czasów „Aorty”. Czuję się zachęcona, aby sięgnąć po jego inne książki, więc nie zostaje mi nic innego jak zaopatrzyć się w książkę „Winni jesteśmy wszyscy”.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 16 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Człowiek który chciał wszystko wiedzieć 0/5 Nasza cena:
34,64 zł 34,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Człowiek który chciał wszystko wiedzieć

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo! W swym mieszkaniu zostaje znaleziona martwa Lea Yeager. Przybyły na miejsce komisarz Awi Awraham rozpoznaje w niej...
Krew 5/5 Nasza cena:
31,63 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Krew

Autor wciąga czytelników w brutalny i posępny świat, w którym nic nie jest oczywiste... Gabriel Byś po tym jak brał udział w strzelaninie, został odsunięty od prowadzenia wszelkich spraw. Prokurator Stachowicz podczas śledztwa w tej sprawie powołał biegłego, który na jego prośbę, skierował Bysia na...
Winni jesteśmy wszyscy 5/5 Nasza cena:
22,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Winni jesteśmy wszyscy

Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, których nie wolno się dopuścić. I to za żadną cenę. W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na...
Awers 5/5 Nasza cena:
30,84 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Wskazówki. Paradoks 5/5 Nasza cena:
27,71 zł 32,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wskazówki. Paradoks

Każda historia ma swój początek, ale nie każda musi mieć tylko jedno zakończenie… Minął rok od wydarzeń przedstawionych w pierwszej części powieści. Jest dzień wagarowicza. Maks od jakiegoś czasy gorzej dogaduje się z Martą. Dziewczyna nie ma dla niego czasu, a poza tym kręci się obok niej nowy...
eBook Awers mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Awers mobi epub

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Audiobook CD mp3 krew 0/5 Nasza cena:
27,51 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD mp3 krew

Drugi tom pruszkowskiej trylogii noir! Krew jest równie emocjonująca i okrutna jak pierwsza część powieści Bartosza Szczygielskiego – Aorta. Ten utalentowany autor z doskonałą precyzją wciąga czytelników w brutalny i skomplikowany świat swoich bohaterów, w którym nic nie jest oczywiste.Życie w...
Audiobook Serce mp3 0/5 Nasza cena:
26,92 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Serce mp3

Były komisarz policji, Gabriel Byś, pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie, nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili, gdy sądzi, że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum...
Audiobook CD mp3 serce 0/5 Nasza cena:
26,01 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD mp3 serce

Czyta: Tomasz SobczakCzas trwania: 12 godzin 8 minutByły komisarz policji, Gabriel Byś, pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie, nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili, gdy sądzi, że jest już bezpieczny....
eBook Zabójczy Pocisk mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,90 zł 31,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zabójczy Pocisk mobi epub

KUPUJĄC TĘ KSIĄŻKĘ, WSPIERASZ FUNDACJĘ "POMOC KOBIETOM I DZIECIOM", Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było! 15 kryminalnych spraw. 15 najlepszych polskich pisarzy. "ZABÓJCZY POCISK" funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił, dlaczego, kiedy i...
eBook Winni jesteśmy wszyscy mobi epub 5/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Winni jesteśmy wszyscy mobi epub

Istnieją miejsca, do których nie należy zaglądać, a także czyny, których nie wolno się dopuścić. I to za żadną cenę. W piątkowe popołudnie, kiedy wszyscy myśleli już o weekendzie, Konrad Łazar zastanawiał się nad czymś innym. Próbował zrozumieć, jak doszło do tego, że była kochanka wykrwawia się na...
eBook Krok trzeci mobi epub 0/5 Nasza cena:
28,79 zł 31,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Krok trzeci mobi epub

  Krok trzeci to mroczny thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu od pierwszej strony. Nowa, mroczna powieść Bartosza Szczygielskiego, mistrza w budowaniu napięcia. Magda ma idealne życie. Przystojnego męża, świetną pracę i piękne mieszkanie, ale za drzwiami sypialni czai się mrok....
Wybrane bestsellery
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
O psie, który uratował święta 5/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

O psie, który uratował święta

O psie, który uratował święta to nowa świąteczna opowieść W. Bruce’a Camerona, autora bestsellerowych książek z cyklu Był sobie pies! Kiedy rodzinne święta stają pod znakiem zapytania, czy jeden szczeniak może zmienić bieg wydarzeń? Julianna Goss, żona wiecznie zapracowanego Huntera i mama...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
17,88 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6 5/5 Nasza cena:
22,31 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Balwierz. Hubert Meyer. Tom 6

Wraz z ostatnią kroplą, która wypłynęła z żyły dziecka, narodził się ON. Balwierz z Narwi. Z ciała martwego Tymka upuszczono krew, w pobliżu torów snajper położył trupem księdza Donata. Kto to zrobił? Hubert Meyer szuka odpowiedzi. Po bójce z Kołomyjskim psycholog śledczy zaszywa się w leśnej...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
23,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Odejdziesz ze mną? 0/5 Nasza cena:
32,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. – Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? – spytał Krystian. – Media nazwały go Krwawym Jastrzębiem. – Śledziłam sprawę. Pięć ofiar, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Złapany, skazany na dożywocie, nawet nie apelował. – Od...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula