Hity na liście! Książkowe nowości, zapowiedzi i bestsellery

Jakie hity października masz na liście? Złap książkowe nowości, zapowiedzi i bestsellery

Liście lecą z drzew - to znak, że już czas przygotować listę książek na jesień. W końcu nic tak nie nastraja do czytania, jak coraz dłuższe wieczory i jesienna aura za oknem. 

W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie książki, o których teraz jest głośno w czytelniczych kuluarach. To wyczekiwane zapowiedzi, topowe nowości i bestsellery, które cały czas wzbudzają zainteresowanie czytelników. To mnóstwo różnorodnych inspiracji, zatem wśród nich z pewnością znajdziesz coś, co warto wciągnąć na listę książek do przeczytania podczas tegorocznej jesieni.

Hity października
Wróć przed zmrokiem Riley Sager >Wróć przed zmrokiem Riley Sager

Kiedy Maggie Holt miała pięć lat, jej rodzice kupili Baneberry Hall: rozległą wiktoriańską rezydencję położoną w lasach Vermont. Zanim minął miesiąc, rodzina uciekła z domu w środku nocy, pozostawiając tam cały dobytek.

Ojciec Maggie na podstawie tej historii stworzył powieść, która szybko stała się bestsellerem. Nawet jeżeli nie wszyscy wierzyli w opisane w niej przerażające wydarzenia i duchy…

Dorosła Maggie wraca do Baneberry Hall. Jest zdeterminowana, aby wyremontować i sprzedać posiadłość. Ma również nadzieję, że uda się jej odkryć prawdę o tym, co stało się 25 lat temu. 

Sprawdź książkę >


Najsłabsze ogniwo Robert Małecki

Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci podejrzewają, że Aleks i Alina wyskoczyli na krótki romantyczny urlop i odcięli się od świata. Jednak kiedy oboje milczą zbyt długo, Piotr nie ma wątpliwości, że stało się coś złego.

Tylko co stało się z Aleksem i Aliną oraz kto stoi za ich zaginięciem?

Sprawdź książkę >
Boginie Alex Michaelides >Boginie Alex Michaelides

Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez pracowników, jak i studentów – szczególnie przez członkinie tajnego stowarzyszenia studentek, znanego jako The Maidens.

Gdy przyjaciółka jej siostrzenicy, Zoe, zostaje zamordowana, Mariana skupia się na tajnym stowarzyszeniu.

Sprawdź książkę >


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać