Książki i gadżety


Mamy dla Was książki i gadżety

Słyszycie? To chyba dzwonki sań Świętego Mikołaja... A to znaczy, że Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. My też lubimy bywać Mikołajem i mamy coś dla Was.

Przygotowaliśmy pulę ponad 500 produktów, wśród których znajdziecie książki oraz gadżety dla książkoholików, a ich ceny obniżyliśmy. Wśród mnóstwa wybranych produktów znajdziecie między innymi naszą nową kolekcję TanioKsiążkowych koszulek. To nowe wzory koszulek damskich i męskich, zatem warto je złapać!

Wśród książek na promocji są książki dla młodzieży, dla kobiet, dla dzieci i dla każdego, kto uwielbia czytać. To kryminały, fantastyka, literatura romansowo-obyczajowa, popularnonaukowa, poradniki i tytuły z nurtu non-fiction.

Jesteśmy pewni, że w tym urodzaju znajdziesz mnóstwo produktów, które przykują Twoją uwagę!


Promocja trwa do 20.12.2018.

Sprawdź książki i gadżety 

Zwróć uwagę na:


 Był sobie szczeniak. Ellie W. Bruce Cameron

Powieść nie tylko dla najmłodszych. Nie lada gratka dla wielbicieli psów. Poznaj historię szczeniaka szkolonego do odnajdywania zagubionych i niesienia im pomocy.

"Był sobie szczeniak. Ellie" to historia suczki rasy owczarek niemiecki, która została wyszkolona na ratownika. Historię opowiada nam sama Ellie, poznajemy ją więc z psiej perspektywy. Opowiadanie rozpoczyna się z chwilą przyjścia suczki na świat. Jest ona jednym z ośmiu szczeniąt w miocie. Od samego początku stara się dominować nad rodzeństwem, nie pozwala się podgryzać ani zadeptać przez inne szczeniaki. Jest bardzo ciekawa świata i wrażliwa na zapachy.

Nieprzypadkowo to właśnie ją, jakiś czas później Jakob wybiera do szkolenia, jako jedyną z całego miotu. Mężczyzna pracuje w K-9, specjalnej jednostce ratowniczej policji, która zajmuje się poszukiwaniem ludzi, którzy zaginęli w lasach, górach czy pod śniegiem.

Kup książkę >>


Wysłannicy. Tom 2. Guerra Melissa Darwood

Drugi tom serii "Wysłannicy", w której milość jest silniejsza od śmierci!

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem, ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy, które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Kup książkę >>
Najnudniejsza książka świata Prof K McCoy, dr Hardwick 

Książka, jakiej jeszcze nie było. Zapomnij o książkach do niszczenia i odkryj książkę, która nie jest do przeczytania. Odkłada się sama – wypada z rąk w czasie czytania! Na czym polega jej fenomen?

Jej sekret to potężny, skoncentrowany ładunek absurdu i nudy! Ta książka jest tak nudna, że jej tłumacz ledwie zdołał skończyć pracę, bo ciągle zasypiał podczas tłumaczenia.  Redaktor i korektor musieli ratować się hektolitrami kawy i energetyków. Ich serca ledwo to wytrzymały.

Chcesz wiedzieć, na czym polega fenomen tej książki? Dzięki specjalnie wybranym i przygotowanym tekstom i grafikom lektura "Najnudniejszej książki świata" wprowadza mózg w hipnotyczny stan, który ułatwia zaśnięcie.

Kup książkę >>Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać