Story of Bad Boys. Tom 2

Średnia: 3.6 Ilość ocen: 5
Wysyłka w:
72 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2018
Wydawnictwo
Ilość stron
300
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 25,42 zł
Nasza cena: 25,23 zł 34,90 zł Taniej o: 28%

"Story of Bad Boys. Tom 2" to już druga część przygód bohaterów, którzy rozpalili nasze zmysły i sprawili, że skrywane przez nich tajemnice stały się niezwykle pociągające!

Chociaż o niektórych sprawach lepiej jest nie wiedzieć nic, Liliana nie należy do takich osób. Zdecydowanie woli być dobrze poinformowana. Niestety, do tej pory nie wychodziło jej to na dobre! Może w drugiej części przygód "Story of Bad Boys" czekają na nią bardziej pozytywne niespodzianki?

Liliannę poznaliśmy jako osobę, która ucieka od przeszłości. Rozpoczęła naukę na studiach dziennikarskich, o których marzyła przez całe życie. Przede wszystkim chciała jednak odpocząć i zapomnieć o wydarzeniach, jakie miały miejsce w przeszłości. Spokój, cisza, nauka: tylko to przychodzi jej na myśl, kiedy pomyśli o marzeniach.

Niestety, kiedy w pokoju dziewczyny kwaterują się Evan i Cameron wszystko się zmienia. Szczeólnie ten drugi był chodząca tajemnicą, zagadką i kimś niepewnym. Zaczął przez to fascynować Lilianę i z pewnością zabierać o wiele więcej myśli, niż na to zasłużył! A na dodatek oboje prawie co wieczór przychodzili pobici. Nie chcieli jej nic wytłumaczyć. Liliana na swoje nieszczęście zbyt mocno naciskała. Tak oto wplątała się w tajemnice i spiski, z których ciężko będzie się szybko wydostać!

W drugim tomie "Story of Bad Boys" czytelnicy mogą liczyć na jeszcze więcej zwrotów akcji, niedomówień i sekretów. Na dodatek między Cameronem i Lilianą z pewnością sytuacja się zagęści. Tylko czy to dobrze wróży dla ich przyszłości? No i dlaczego dziewczyna tak usilnie stara się uciec od tego, co wydarzyło się kiedyś? Być może to właśnie okazja, aby poznać i tę historię z zupełnie innej strony!

Mathilde Aloha to młoda pisarka, która uwielbia spędzać czas nad książkami: zarówno przy ich tworzeniu, jak i przy czytaniu. "Story of Bad Boys" to powieść, którą z ogromnym entuzjazmem przyjęły miłośniczki romansów.

Czytaj całość

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu 2018-07-04
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Miłość jest zwodnicza i podstępna. Atakuje w najmniej spodziewanym momencie i nie zawsze słucha podszeptów rozumu. Lili przyjeżdżając na studia do nowego miasta nie miała w planach miłości, jednak nic nie może poradzić na kiełkujące w niej uczucie do jednego z przystojnych współlokatorów. W mieszkaniu Evana i Camerona wylądowała przypadkiem, w wyniku błędu. Nie spodziewała się jednak, że ta pomyłka tak zmieni jej życie. W czułym i opiekuńczym Evanie odnajduje troskliwego przyjaciela, za to pełen rezerwy, zimny i niedostępny Cameron, choć swoją osobowością powinien ją raczej odpychać, wręcz przeciwnie, przyciąga ją niczym płomień ćmę. Iskrzenie między tą dwójką staje się osią całej powieści. Uczucie rodzące się pomimo wzajemnej niechęci, stałe słowne przepychanki, masa kłótni, zazdrości, nieporozumień- w drugim tomie przygód Lili i Cama znajdziecie tego aż nadto. Aż chce się zawołać „wreszcie!”, bo przecież takiego przebiegu akcji oczekiwałam po pierwszym tomie. Niestety silnie rozbudowane wątki romansowe mają to do siebie, że potrafią zdominować całą fabułę i tak niestety dzieje się tym razem.

  W pierwszym tomie „Story of bad boys”, autorka otworzyła kilka bardzo ciekawych wątków, jednak rozczarowała mnie tym, że żadnego nie rozwinęła jak należy. Zarówno styl, tempo akcji jak i konstrukcja bohaterów, też nie należały do zalet powieści, przez co czułam, że czytam o niczym, a masa zmarnowanego potencjału doprowadzała mnie do szaleństwa. Nie ukrywam, że liczyłam na poprawę i choć poniekąd poprawa jest, nadal nie dostałam tego, czego oczekiwałam. Tempo akcji znacznie się poprawia. Dzieje się dużo i szybko, autorka stawia na gwałtowne zwroty akcji i silne emocje. Są to, co prawda sceny, kiedy notorycznie złościłam się na bohaterów, ubolewając nad naiwnością Lili i idiotycznymi zachowaniami Camerona, ale fakt faktem- działo się! Czytelnicy, którzy z utęsknieniem wypatrywali większej ilości scen między Lili i Camem, będą w siódmym niebie.

  Pomijając wciąż nieco dziecinny styl i irytujące jak dla mnie zachowania bohaterów, muszę przyznać, że wątek romansowy nareszcie autorce się udał. Jest trochę namiętności, dużo wątpliwości, łez i emocji. Problem zaczyna się w momencie kiedy dochodzimy do pozostałych dwóch rozgrzebanych w tomie pierwszym wątków. Szczerze mówiąc ich rozwiązana oczekiwałam o wiele bardziej niż romansu między dziecinną Lilianą a rozchwianym emocjonalnie Cameronem. O co chodzi z pogróżkami jakie dostaje dziewczyna? Jaki mają związek z jej przyjaciółką, znajdującą się w śpiączce? Co takiego ukrywają współlokatorzy Lili, dlaczego tak często znikają bez śladu i wracają poobijani? To podstawowe pytania jakie zadawałam sobie po lekturze pierwszego tomu i niestety muszę powiedzieć, że zadaję je sobie nadal. O ile wątek przeszłości Lili został chociaż odrobinę rozgrzebany, dowiadujemy się co nieco i mimo braku rozwinięcia mamy przynajmniej jakikolwiek obraz tego co się wydarzyło, tak w przypadku chłopców, totalna cisza. Szczerze mówiąc prawie zapomniałam, że związany z nimi niepokojący wątek miał miejsce i tylko tytuł mi o tym przypominał. Gdzie podziali się niegrzeczni chłopcy? Przecież to miała być historia o nich. Tymczasem tytułowi bad boys, to tak naprawdę paczka przesłodkich umięśnionych ciasteczek, których największym grzechem jest podrywanie panienek na imprezach. Nie tego jednak oczekiwałam.

  O CZYM? Drugi tom serii „Story of bad boys”, to kontynuacja, która podnosi poziom dzięki wartkiej akcji i całkiem sensownie skonstruowanej fabule. W przeciwieństwie do jedynki wreszcie coś zaczyna się dziać, a całość nabiera barw a nawet rumieńców. Niestety to wciąż nie to czego oczekiwałam. Najciekawsze wątki zostały zamiecione pod dywan, a odkurzone zostaną zapewne dopiero w kolejnych tomach. Moim zdaniem, trochę skoda potencjału tej historii, bo choć jest prosta i nieszczególnie wyszukana, gdyby autorka wycięła masę zbędnych scen o niczym, a akcję i wszystkie najciekawsze wątki skondensowała w jeden nieco grubszy tom, mogłaby wyjść z tego naprawdę dobra książka, może nie niezapomniana, ale ciekawa, łącząca studencki romans, mroczne tajemnice i dramatyczną przeszłość. Rozbicie fabuły na wiele tomów, okazało się słabym marketingowym zagraniem, które może da autorce zarobić, ale raczej nie zaskarbi jej szacunku bardziej wymagających czytelników.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-29
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ZARYS FABUŁY

  Uczucie
  Lili i Camerona wkracza na kolejny poziom. Z nienawiści i oziębłości zrodziło się coś więcej, więź, która wydaje się być silniejsza. Choć nieidealna. Dlaczego? Codzienność lubi przynosić nowe problemy, z którymi nie tak łatwo się mierzyć, a za plecami podążają cienie przeszłości. Które obudzone z letargu dają się we znaki.

  Czy ten związek ma szansę przetrwać?

  Czy Lili odważy się stanąć oko w oko z tragicznymi wydarzeniami pamiętnej, tragicznej nocy, której wspomnienia wciąż zdają się ją nawiedzać?

  JACY ONI NIESPÓJNI

  Och, Lili i Cameron moi kochani, jakże potraficie być niespójni. Burza emocji bohaterów, młodzieńcze temperamenty i mamy mieszankę, która w tym tomie przestała bawić, za to w zamian potrafi rozgrzać ze zdenerwowania do czerwoności. Liliana próbuje odnaleźć się w sytuacji, w której się znalazła, co przychodzi jej z trudem. Wiadomo, że nie ma łatwego życia, ale żeby w ciągu paru sekund przechodzić ze skrajności w skrajność? Uff… Czasami trudno ją zrozumieć, nawet kobiecie. Cameron z kolei potrafi pokazać swoją czulszą twarz. Nie jest już tak oziębły i tajemniczy (czasami przejmuje nawet głos!), umie przynieść poczucie bezpieczeństwa zamykając Lili w swoich ramionach. Po to, by potem dostarczyć bólu i łez, powiedzieć parę gorzkich słów czy nie stanąć w jej obronie. Ma swoje za uszami i potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. To, czego nie mogłabym o powiedzieć o nich obojgu, to fakt, że nie byli mi obojętni. Choć ich kreacja pozostawia wiele do życzenia, a autorka mogłaby pokusić się o konsekwencję zarysowanych osobowości, nie przyjęli postaci papki bez wyrazu.

  RAZ SŁOŃCE, A RAZ DESZCZ

  Akcja powieści ma dość nierównomierne tempo. W dużej mierze po prostu się wlecze, wręcz trudno o koncentrację czy zainteresowanie treścią. Kiedy indziej przyspiesza, galopuje, łapie zainteresowanie czytelnika i tak pozwala przetrwać do końca. A finał? Oczywiście przerywa tę historię w bardzo interesującym momencie. Na pewno sięgnę więc po kolejną część.

  GDZIE CI NIEGRZECZNI CHŁOPCY?

  Pierwszy tom serii był mieszanką miłosnych podrygów oraz wątku niewyjaśnionych bijatyk, męskich porachunków. Autorka namnożyła tajemnic po to, by uchylić rąbka tylko niektórych z nich. Otóż zdaje się, że w drugim tomie postanowiła dać sobie spokój z elementami gangsterki (nad czym ubolewam, bo byłam bardzo ciekawa rozwoju sytuacji w tym przypadku), za to skupiła uwagę na rozwoju relacji pomiędzy Lili, a Cameronem. Mamy więc love story ze wzlotami i upadkami oraz motywem śpiączki wspomnianej w pierwszym tomie Rose.

  PODSUMOWANIE

  Dawne miłości, szczere wyznania, imprezy, piękny list i zaliczony pierwszy semestr. Wciąż niewyjaśnione sekrety, zaskakujący finał, ale i towarzyszące temu mankamenty na czele z niespójną kreacją bohaterów. Drugi tom Story of Bad Boys ma tendencję spadkową, w moim odczuciu dopadła go nieco słynna klątwa kontynuacji, choć nie rozczarował mnie na tyle, bym zrezygnowała z poznania dalszego ciągu. To nie jest wybitna czy dogłębnie wzruszająca historia, ot co, powieść z burzą hormonów, która owszem – potrafi zaciekawić, potrafi i zirytować. Czy polecam? Może fanom pierwszej części, którzy zdążyli zaprzyjaźnić się z Lili i Cameronem. Ale tak, jak poprzedniej części dałabym sześć na dziesięć, drugi tom dostanie pięć z minusem.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-26
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Pierwszy tom serii „Story od Bad Boys” wciągnął mnie całkowicie, a zakończenie zszokowało do tego stopnia, że trudno było mi wytrzymać do premiery drugiej części.

  Jest to historia Lili, która opuszcza rodzinny dom, by rozpocząć studia wiele mil dalej, w słonecznym Los Angeles. Pomyłka sprawia, że zamiast z dwójką współlokatorek, musi zamieszkać z dwoma przystojnymi chłopakami. Evan jest sympatyczny, a Cameron zimny i momentami nie do wytrzymania, a to właśnie do niego Lili zaczyna żywić ciepłe uczucia. Jednak ta książka to nie tylko zwykły studencki romans, bo bohaterowie mają niebezpieczne tajemnice, które nie pozwalają w pełni cieszyć się życiem. Lili gnębi psychopatyczny narkoman, a Cam jest zamknięty w sobie, bo w przeszłości doświadczy wielkiej zdrady. Czy ten związek jest możliwy?

  Pierwszy tom pozostawił po sobie wielki niedosyt i wiele pytań. Miałam nadzieję, że autorka wyjaśni niektóre kwestie, jednak tak się nie stało. Tajemnicze smsy, które dostaje Lili wprowadzają elementy thrillera i liczyłam na rozwój tego wątku, bo ma w sobie wielki potencjał. Ta część to prawdziwy festiwal imprez, scen zazdrości, płaczu i wielu nieporozumień. Wszystko to stłamsiło dobre elementy tej serii. Czym zajmują się chłopcy i skąd biorą pieniądze? Ten temat gdzieś zaginął i naprawdę szkoda, że nadal nic nie wiadomo. Pozostał tylko romans, który z każdą stroną przybiera na sile. Z jednej strony jest to dobre, bo główna bohaterka jest bardzo emocjonalna i jej uczucia zaczęły udzielać się również mi. Coraz bardziej wydaje mi się, że uczucie, które ich połączyło jest toksyczne.

  Lili to spokojna dziewczyna, która ujęła mnie wiernością i oddaniem przyjaciołom, ale Cameron wyzwala w niej chęć ciągłej ucieczki. A co się tyczy Cam, to nie potrafię o nim powiedzieć nic dobrego, choć bardzo bym chciała. Kiedy widzi Lili z innym chłopakiem, to momentalnie reaguję i zachowuję się zaborczo. Kiedy jakaś laska ubliża głównej bohaterce, to Cam nagle dostaje głuchoty, a jego mózg przestaje działać i nie potrafi zareagować. Nie znalazłam żadnej sytuacji, w której Cameron zachowałby się dobrze, zawalczył o Lili, bądź powiedział coś szczerego. Mówi jedno, robi drugi, a finał tej części, to już rozłożył mnie na łopatki. Nigdy nie zaufam temu chłopakowi i mam nadzieję, że Lili w końcu przejrzy na oczy i kopnie go w tyłek.

  Książka z pewnością burzliwa, taka, która wywołuje skrajne emocje. Były chwile, że chciałam udusić Cama za jego zachowanie, jednak w pewnym stopniu uzależniłam się od tej historii i chcę poznać dalszą drogę bohaterów. Nadal mam nadzieję, że autorka w kolejnej części więcej uwagi poświęci przeszłości Lili.

  „Story of Bad Boys” to seria dla fanów młodzieżówek i miłosnych zawirowań. Ma swoje wady i może doprowadzić czytelnika do szaleństwa. Mimo wszystko, ta książka mną owładnęła, bo pochłonęłam ją w zastraszającym tempie i nadal mi mało! 6/10!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  "- Niepotrzebnie... - zaczyna. Nie chce numeru tej dziewczyny. Natychmiast odczuwam wielką ulgę. Koniec zdania odbiera mi jednak głos i wprawia mnie w zakłopotanie.

  - ... już go mam."

  Przyszedł czas na poznanie dalszych losów bohaterów, których bardzo polubiłam z poprzedniego tomu. Dotyczy to trójki młodych ludzi, którzy poznali się przez przypadek. Mianowicie powracamy do historii Lilii, Evana oraz Camerona. Wszyscy troje podążają ścieżką rozwoju kariery, studiując w Los Angeles. Omyłkowo, Lilii zamieszkuje z chłopakami w akademiku, poznając tym samym ich przyjaciół oraz zaczyna uczuć się życia studenckiego.

  Tak jak wspominałam przy tomie I, jestem bardzo na tak, jeśli chodzi o tę historię. Jest niecodzienna, nienachalna. Czytanie jej jest bardzo łatwe oraz przyjemne. Nie czułam w niej obłudy, zbyt wielkiego zamętu. Szczerze mówiąc mocno pochłonęła mnie, obdarowując zaskakującą fabułą. Byłam mocno pod wrażeniem niespodziewanych wydarzeń odgrywających się w poniższej lekturze. II tom rozwija wątek pomiędzy Lilią oraz Cameronem. Dostrzegamy łączące ich uczucie, lecz nie wszystko jest piękne, jakby nam się wydawało.

  "Wiem, że wątpisz w to, wiem, że widok osób z mojej przeszłości sprawia ci ból, ale nie powinno tak być. Wiesz dlaczego? Bo te osoby należą do mojej przeszłości. Ty jesteś moją teraźniejszością."

  Ponownie bardzo polubiłam fabułę książki, nie mam jej nic do zarzucenia. Nie rozumiem fali hejtu wylewającej się na bohaterów, ponieważ jak dla mnie, są scharakteryzowani prawidłowo. Zarówno Lilia jak i Evan, Cameron, bardzo mocno zapadają w pamięć, dzięki swojej naturalności. Nic złego o nich nie potrafię powiedzieć.

  Jak wiadomo, lektura spodobać się może fanom I części, więc tych do powieści nie muszę zachęcać. Jeśli są osoby, które nie czytały części poprzedniej, a chcą to uczynić, jest to dobry wybór. Koniecznie również zapoznajcie się z tomem II, ponieważ wiele wnosi do akcji. Niezmiernie zaskoczyło mnie zakończenie, bardzo zdominowało moje uczucia. Jestem zła ale i zaciekawiona, co będzie dalej. Już teraz chętnie sięgnęłabym po kontynuację!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 2/5
  Dodana przez w dniu 2018-06-25
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  ,,Story of Bad Boys. Tom 2'' to idealny obraz spadku. Pierwszy tom jakoś bardziej mi się spodobał. Ten był raczej nudnawy, więc całą nadzieję trzymam w trzecim, bo liczę na rozwinięcie akcji. Bohaterowie w tym tomie jakoś też mi mniej odpowiadali, bardziej mnie irytowali. Ten tom zdecydowanie był słabszy, ale nadal mam nadzieję na polepszenie.

  Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy zapraszam tutaj:

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula