Rebeka

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
448
Rok wydania
2020
Inne wersje (3)
Książka, op. twarda
za 37,32 zł
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Audiobooki mp3
za 34,48 zł
Nasza cena: 29,13 zł 39,90 zł Taniej o: 27%

“Rebeka” od lat fascynuje czytelników i inspiruje artystów. Zanurz się w tajemniczym świecie pełnym romansów, intryg i manipulacji.

Młoda kobieta, towarzysząc bogatej Amerykance na wakacjach w Monte Carlo, poznaje intrygującego mężczyznę. Maxim de Winter jest starszy od niej o około 20 lat i jest zamożnym wdowcem, który bardzo szybko rozkochuje w sobie dziewczynę. Wkrótce zakochani biorą ślub i przenoszą się do posiadłości Manderley w Kornwalii. Na miejscu nowa pani de Winters poznaje gospodynię domu - nieprzychylną jej panią Danvers, która była niezwykle oddana pierwszej żonie Maxima, zmarłej przed rokiem w wyniku wypadku na łodzi. Kobieta nieustannie podkreśla wyższość pierwszej żony, tytułowej Rebeki, nad nową miłością bogatego wdowca. Dziewczyna postanawia odkryć sekrety posiadłości.

Na październik 2020 roku zaplanowana jest premiera najnowszej odsłony filmowej tego dzieła, w której w główne role wcielili się Armie Hammer, Lily James oraz Kristin Scott Thomas. Najsłynniejszą adaptacją filmową "Rebeki" jest dzieło Hitchcocka z 1940 roku, a sam reżyser ogromnie cenił twórczość du Maurier i stworzył trzy filmy na podstawie jej utworów. Adaptacja książki od lat jest wystawiana na deskach teatrów, jak również powieść była wystawiana w formie opery i musicalu.

"Rebeka" tuż po wydaniu w 1938 roku stała się bestsellerem i otrzymała nagrodę National Book Award. Powieść stała się inspiracją dla artystów wielu dziedzin, jednym z najsłynniejszych jej miłośników jest Stephen King, który wielokrotnie podkreślał, jak wielki wpływ miała na jego twórczość.


O autorce

Daphne du Maurier (1907-1989) to angielska pisarka, która stworzyła powieści  takie jak "Moja kuzynka Rachela" oraz "Oberża na pustkowiu". Du Maurier tworzyła także opowiadania, m.in. "Ptaki", które stały się inspiracją dla głośnego filmu Hitchcocka. Jest także autorką kilku autobiografii oraz trzech sztuk teatralnych, w tym adaptacji "Rebeki".

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Młoda, niedoświadczona i biedna. Starszy, z dużym bagażem doświadczeń i zasobnym portfelem. On i Ona. Uczucie, jakie nie powinno się zdarzyć. Sekrety, które nie mogą ujrzeć światła dziennego.

  O czym tak naprawdę jest Rebeka? Wydaje się, że na to pytanie bardzo łatwo odpowiedzieć, a jednak niekoniecznie. Ta popularna opowieść kryje w sobie bowiem o wiele więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Bo nie o wielki romans tutaj chodzi i nie o uczucie młodej, zagubionej dziewczyny do dojrzałego mężczyzny. A przynajmniej nie tylko. Powieść ta pozwala czytelniczkom dostrzec o wiele więcej, o ile poświęcą jej odpowiednią ilość czasu i uwagi.

  Dość długo ja również pozwalałam sobie na uproszczenie i nie dostrzegałam wagi tej książki. Czytałam, a lektura ta była przyjemna, a jednocześnie trochę płaska i bez polotu. Być może wynika to z faktu, że pierwsza część opowieści jest dość spokojna, a wydarzenia nabierają rozpędu z czasem. I dopiero wówczas można zrozumieć, że człowiek w stosunku do tej historii się pomylił, a wszystko, co do tej pory w książce znaleźliśmy lub też nie, to tylko cisza przed burzą. Oczywiście, mogłoby dziać się więcej, myślę jednak, że druga część powieści i zakończenie rekompensują ten spokój i łagodność początkowych stron.

  „Rebeka” nie jest książką, która spodoba się każdemu. Czytelnicy oczekujący gwałtownych zwrotów akcji, wielkich uniesień i niedających zasnąć emocji zdecydowanie nie zauroczą się tą opowieścią. Z kolei Ci, którzy czytają cierpliwie, potrafią szukać między wierszami, lubią piękne miejsca akcji i doceniają starsze opowieści, odnajdą w niej to coś. Właśnie to w dużej mierze sprawiło, że doceniłam powieść du Maurier. Niespieszna i nieco leniwa narracja, skupienie się na psychologii postaci, cenne przedstawienie tła wydarzeń i ponadczasowość opowieści, w której kwestie poruszane wiele lat temu wciąż są aktualne i budzą emocje- taka mieszanka nieco zawróciła mi w głowie i sprawiła, że dostrzegłam w tej książce coś wyjątkowego.

  Bardzo ciężko było mi uwierzyć, że ten utwór powstał w 1938 roku. I nie sam temat mam na myśli, ale też styl autorki, który jedynie miejscami pozwala sądzić, że to starsza powieść. „Rebekę” czyta się lekko i płynnie, można by pomyśleć, że napisano ją niedawno. Zazwyczaj sięgając po książki sprzed lat, łatwo zauważyć różnice w wykorzystanym słownictwie i zwrotach, ale tutaj ta granica naprawdę miejscami zanika, co też było dla mnie bardzo ważne. Często niestety z klasyką nie jest mi po drodze, a tu taka niespodzianka.

  Jak już wspomniałam, ta książka to coś więcej niż fatalny romans. To subtelne, ale emocjonalne i działające na wyobraźnię, połączenie tematów, które jest nie tylko interesujące, ale również ponadczasowe. Nieco nieprawdopodobny wątek miłosny uzupełniono o piękną przemianę głównej bohaterki, tajemnice ukryte przed wścibskimi oczami oraz przyjaźń, która zniesie naprawdę wiele. I mimo że kwestie te nie są przesadnie odkrywcze czy nietypowe, to całość naprawdę może się podobać.

  „Rebeka” była w moich oczach dość wymagająca. Ale po kilku dniach z tą książką nie żałuję poświęconego jej czasu. Chętnie porównam książkową historię z kinowym odpowiednikiem i przekonam się, jakich emocji dostarczy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jak często sięgacie po klasykę? Moim planem na koniec tego roku, a początek kolejnego była między innymi Rebeka i seria Małe kobietki. Klimatyczną powieść Daphne Du Maurier udało się właśnie przeczytać.

  Spotkanie zamożnego, cechującego się niebywałą prezencją wdowca wydaje się dla młodej dziewczyny spełnieniem marzeń. W końcu czuje się adorowana i ważna, a więc nic dziwnego, że po krótkiej znajomości zgadza się za niego wyjść. Gdy przyjeżdżają do rodzinnej posiadłości - Manderley, wszystko się zmienia. Służba jest nieuprzejma, mąż nie jest sobą, a wszędzie można odczuć przechadzający się po pokojach duch Rebeki - poprzedniej pani de Winter, która zginęła tragicznie rok temu.

  🍃Bardzo, bardzo klimatyczna, choć nie do końca tak jak się spodziewałam. Na wstępie muszę zaznaczyć, że nie jest to powieść dla osób, które nie lubią długich opisów. Ja jestem tym wyjątkiem i nigdy nie omijałam ich w lekturach szkolnych. W przypadku tej historii to właśnie opisy tworzą jej klimat. Autorka pięknie pisze o przyrodzie tworzącej posiadłość Manderley, o uczuciach towarzyszących nowej pani de Winter, gdy pierwszy raz widzi gigantyczne, budzące przestrach rododendrony, wchodzi do opustoszałych pokoi, gdzie słychać fale rozbijające się o skały. Teraz już jestem pewna, że nie obejrzę filmu, który powstał niedawno na kanwie tej powieści, ponieważ autorka odmalowała przed moimi oczyma tak piękny i ciekawy obraz, że nie chce go stracić. Cudownie pobudziła moją wyobraźnię, choć przyznam, że spodziewałam się tutaj większej grozy i uczucia niepokoju. Miałam obawy przed czytaniem tej książki w nocy, a zupełnie niepotrzebnie. Z drugiej strony powieść została wydana w roku 1938, myślę, że granice pomiędzy odczuwaniem strachu dzięki literaturze znacznie się przesunęły w stosunku do naszych czasów.

  🍃Zaskakujące jest, że tę historię tak sprawnie, lekko i po prostu bardzo dobrze się czyta. Ma swoje lata, a jednak zupełnie nie można tego odczuć w trakcie lektury. Równie dobrze mogłaby zostać napisana w tym roku. Myślę, że to też zasługa świetnego tłumaczenia nieżyjącej już Eleonory Romanowicz - Podoskiej.

  Czy da się polubić główną bohaterkę, z perspektywy której prowadzona jest narracja? Nie wiem, to dość naiwna, młoda kobieta, która dopiero wkracza w życie i cały czas trzeba brać poprawkę na czas powstania powieści. Za to najbardziej intrygującą i zaskakująco pełnokrwistą postacią jest z pewnością pojawiająca się tylko we wspomnieniach Rebeka. Chociażby dla niej musicie przeczytać.

  Polecam, przenieście się tej zimy do Manderley, wytwornej posiadłości, w którym cały czas krąży duch zmarłej pierwszej żony. Co się z nią stało? Jak zginęła? Jakim człowiekiem była? Koniecznie musicie się tego dowiedzieć. Z resztą ta powieść to już prawdziwa klasyka.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Rebeka” to powieść niesamowicie klimatyczna, która przenosi nas do mrocznej angielskiej rezydencji początku XX wieku. Jak byście się czuli w ogromnym domu, z przepięknym ogrodem położonym nad morzem, z liczną służbą spełniającą Wasze polecenia? Zachwyceni? Onieśmieleni?

  Tak właśnie czuje się bohaterka naszej powieści. Młoda, naiwna dziewczyna po niespodziewanym ślubie z dwukrotnie starszym od siebie wdowcem, zostaje panią posiadłości Manderley i drugą panią de Winter. Trudno jej odnaleźć się w nowych warunkach, tym bardziej, że prócz własnej nieśmiałości i niskiej samooceny musi zmierzyć się z nieprzychylnością służby i przede wszystkim duchem byłej żony Maxima, Rebeki. Ta zginęła tragicznie rok wcześniej, ale czuje się jej stałą obecność w tym domu. Pozbawiona wsparcia męża młoda pani de Winter czuje się coraz bardziej przytłoczona i osamotniona, a postać Rebeki, na której temat słyszy zachwyty od wszystkich i na każdym kroku, staje się pomału jej obsesją.

  Czy mroczna posiadłość uchyli przed nią rąbka tajemnicy? Rozwieje mgły przesłaniające przeszłość?

  Tak jak wspomniałam ta powieść ma niezwykły klimat, pełen mroku, niepewności i wręcz przytłaczający swym dusznym ciężarem. Narracja prowadzona dość leniwie powoduje wzrost napięcia z każdą kolejną stroną, a fascynujące postaci dopełniają całości. Szczególnie Maxima, często nieobecnego i zamkniętego w sobie i tajemniczej pani Danvers, złośliwej i wyniosłej kobiety czczącej pamięć o Rebece.

  Przyznam, że nie oglądałam ekranizacji i nie zamierzam tego robić, boję się, że utracę wówczas to zachwycające wrażenie dogłębnego niepokoju, ten dreszcz przebiegający po plecach, które towarzyszyły mi przy czytaniu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Zawsze cieszą mnie wznowienia książek, bo to bodziec do tego, by zdecydować się na lekturę. To również dowód na to, że dana książka warta jest przeczytania, skoro zdecydowano się na jej ponownie wydrukowanie. Jak zatem się nie skusić i samemu nie odkryć w czym tkwi jej piękno?

  "Rebeka" to starsza powieść, która swoją premierę miała w roku 1938. Jednak mimo upływu lat wcale nie straciła na wartości. Utrzymana w gotyckim stylu, z klimatem thrillera, z rewelacyjnie nakreślonymi profilami psychologicznymi bohaterów już dawno temu otrzymała miano klasyki. Niech Was to jednak nie odstrasza. Ta powieść nie ma nic wspólnego z lekturami szkolnymi, które mogą nudzić i wydawać się zupełnie niezrozumiałe. To historia, która wciąga na całego i zabiera nas do imponującego, choć mrocznego świata ludzkich oczekiwań.

  Tytułowa Rebeka to żona Maxima de Wintera. Właściwie była żona, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach zaledwie rok wcześniej. Jej duch jednak unosi się na korytarza posiadłości co przeszkadza nowej żonie wdowca. Młoda dziewczyna postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o tym co wydarzyło się w przeszłości, szczególnie, że jej mąż zupełnie zmienił się po przyjeździe do Manderley i wydaje się być obcym człowiekiem.

  To co imponuje, to kreacja bohaterów. Niezależnie od tego czy dana postać jest pierwszo- czy drugoplanowa, każdy jest dopracowany z najmniejszymi detalami i w dodatku wszyscy wydają się coś ukrywać. Wejście w głąb umysłów wybranych postaci to fantastyczna, choć dająca do myślenia przygoda, która może skończyć się skrajnymi emocjami, ponieważ jedni intrygują a inni doprowadzają czytelnika na skraj frustracji. Plejada osobowości jest bogata i w pełni dopracowana, aż chciałoby się znaleźć pośród tak intrygującego towarzystwa.

  Ciemną stroną powieści dla niektórych będzie fabuła. A właściwie styl jej prowadzenia. Pierwsza połowa jest po prostu nudna. Nie będę Was okłamywać, potrzeba czasu, żeby odnaleźć się w tej historii, zrozumieć ją i docenić. Tutaj wychodzi też natura klasyki, czyli powolne prowadzenie akcji, skupienie się na detalach oraz emocjach, ale dla mnie, czyli kogoś, kto uwielbia powieści pisane w danych czasach, to wszystko ma swój niepowtarzalny urok.

  "Rebeka" ma swoje plusy i minusy co docenicie zależnie od Waszego literackiego upodobania, ale dla mnie to wspaniała, dojrzała i zaskakująca powieść, której ogromnym atutem jest zaskakujący finał. Napisana z klasą, pisana wielkimi emocjami, skupiająca się na psychice bohaterów wydaje się historią powolną, ale zapada w pamięć i nie pozwala o sobie zapomnieć na długo po zamknięciu ostatniej strony. Wiem również, że chociaż jest to moje pierwsze spotkanie z "Rebeką", na pewno nie ostatnie. Lekturę znajdziecie w zasłużonym gronie, gdzie inne bestsellery w księgarni T[Adres usunięty], przyciągają wzrok!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Tytuł książki na pewno sugeruje jedno: kobieta o tym imieniu odegra dużą rolę w powieści i wywrze znaczący wpływ na losy bohaterów. I rzeczywiście, tak się dzieje. Chociaż Rebeki nie ma już na tym świecie, jednak pojawia się nieustannie w myślach i słowach Maxima de Winter, była bowiem jego żoną. Z biegiem czasu okazuje się, że zginęła w niejasnych okolicznościach, a wspomnienia o tym wydarzeniu dręczą wdowca. Życie mężczyzny nabiera innych barw, gdy nieoczekiwanie poznaje młodą i skromną kobietę, a niemal nazajutrz oświadcza się jej i poślubia. I właśnie nieśmiała nowa pani de Winter okazuje się narratorką powieści.

  Akcja toczy się bardzo wolno, można rzec: w starym, angielskim stylu z czasów przedwojennych. Pojawia się sporo drobnych, z pozoru nic nie znaczących zdarzeń, rozmów, wzmianek o postaciach czy opisów miejsc. Być może, niektórzy czytelnicy poczują znużenie, jednak jest to zabieg celowy, ponieważ dzięki temu tworzy się specyficzna atmosfera. Coraz mocniej odczuwa się tajemniczość z elementami grozy, a nawet psychozy, gdy Maxim zachowuje się coraz dziwniej i miewa urojenia. Natomiast kiedy pojawia się pani Danvers, przełożona służby w Manderley, majestatycznej posiadłości de Winterów, wręcz można poczuć się jak w thrillerze. Mniej więcej od połowy akcji odczuwa się narastające napięcie, nową panią de Winter coraz bardziej intryguje zagadka Rebeki i rola jej męża, wnika w tajemnice domu, a nawet odważa się zmierzyć z niesamowitą panią Danvers.

  Tajemnica śmierci tytułowej kobiety zostaje wyjaśniona na ostatnich stronach, a główną rolę odgrywa narratorka powieści. Dzięki jej dociekliwości państwo de Winter rozpoczną nowy etap życia w zupełnie innym miejscu, gdyż posiadłość Manderley spotka los, którego nikt się nie spodziewał.

  Książkę, mimo jej sporej objętości, czyta się przyjemnie, bez zmęczenia ilością stron. Może okazać się interesującą lekturą na długie wieczory zimowe w czasie przymusowego pobytu w domu.

  ZJ

  Szkolny Klub Recenzenta

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
eBook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II mobi epub 0/5 Nasza cena:
36,54 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II mobi epub

Bestseller wg list "New York Timesa" Ar-Ramadi, stracone miasto, piekło na ziemi. Jednostka specjalna komandosów SEALs pod wodzą Jocko Willinka i Leifa Babina stanęła przed misją zabezpieczenia jednego z najgroźniejszych rejonów świata. Dokonali niemożliwego, a ich historia pokazuje, że przywództwo...
Gwiazd naszych wina (wydanie pocketowe) 0/5 Nasza cena:
8,99 zł 11,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiazd naszych wina (wydanie pocketowe)

Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły...
Chopin (wersja rosyjska) nowe wydanie 0/5 Nasza cena:
21,92 zł 25,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chopin (wersja rosyjska) nowe wydanie

Album prezentujący rodzinne strony największego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina - dworek w Żelazowej Woli, jego wnętrza i otoczenie, oraz urokliwy park. Klika wersji językowych albumu, w tym wersja japońska - album stanowi piękny prezent dla odwiedzających Polskę cudzoziemców.
eBook Nigdziebądź mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,78 zł 31,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Nigdziebądź mobi epub

Wersja preferowana przez autora. Zawiera nowy wstęp i opowiadanie "O tym jak markiz odzyskał swój płaszcz". Pod ulicami Londynu leży świat, o którym ludziom nawet się nie śniło. Kiedy Richard Mayhew pomaga znalezionej na ulicy rannej dziewczynie, jego nudne życie w mgnieniu oka zmienia się nie do...
eBook Dym i lustra. Wydanie rozszerzone mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,33 zł 32,15 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dym i lustra. Wydanie rozszerzone mobi epub

Nowe, rozszerzone wydanie zbioru historii z krain `po drugiej stronie lustra`. Opowiadają o wydarzeniach zabawnych, wzruszających, budzących grozę lub po prostu cudownych, łączy je niezwykła sugestywność i oryginalność kreowanych wizji.
Audiobook Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce. Wydanie II rozszerzone mp3 0/5 Nasza cena:
46,78 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce. Wydanie II rozszerzone mp3

Przy tworzeniu projektów informatycznych ludzie muszą umieć się dogadać. Brak wspólnej wizji, świadomości istnienia innych perspektyw czy zrozumienia potrzeb pomiędzy współpracującymi stronami zawsze prowadzi do porażki. Tym bardziej w środowisku Agile, gdzie ludzie ze świata biznesu i developerzy...
Audiobook Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II mp3 0/5 Nasza cena:
38,26 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II mp3

Łącząc techniczną biegłość ze starą jak świat sztuką oszustwa, Kevin Mitnick staje się programistą nieobliczalnym. New York Times, 7 kwietnia 1994 Już jako nastolatek swoimi umiejętnościami zastraszył całą Amerykę. Z czasem stał się najsłynniejszym hakerem świata i wrogiem publicznym numer jeden -...
Kroniki filmowe 0/5 Nasza cena:
8,20 zł 10,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kroniki filmowe

Grzegorz Olszański - poeta, incydentalnie prozaik, czasami krytyk. Pracuje w zakładzie Poetyki Historycznej i Sztuki Interpretacji UŚ. Wydał dwie książki: "Tamagotchi w pustym mieszkaniu" i "Sztukę mięsa". Za pierwszą z nich otrzymał nagrodę im. Kazimiery Iłłakówiczówny przyznawaną za najlepszy...
Misja 100 pocket 0/5 Nasza cena:
8,99 zł 12,53 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Misja 100 pocket

PRZEZ STULECIA NIKT NIE POSTAWIŁ STOPY NA ZIEMI. AŻ DO TERAZ Trzysta lat po spustoszeniu Ziemi przez kataklizm ludzie mieszkają w stacji kosmicznej, dryfującej z dala od toksycznej atmosfery ojczystej planety. Zasoby kurczą się dramatycznie, dlatego liczebność populacji jest ściśle kontrolowana, a...
Matematyka 2001 Gimnazjum kl. 3 podręcznik wydanie 2013 0/5 Nasza cena:
38,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka 2001 Gimnazjum kl. 3 podręcznik wydanie 2013

Cykl Matematyka 2001 kładzie nacisk na samodzielne odkrywanie, myślenie, wnioskowanie, ćwiczy twórcze myślenie. Liczne zadania problemowe pozwalają spojrzeć na zagadnienia matematyczne z nowej perspektywy. Atrakcyjne infografiki zachęcają do zainteresowania się matematyką. W klasie 3 systematyczne...
Bliżej geografii Gimnazjum kl. 3 ćwiczenia wydanie 2013 0/5 Nasza cena:
26,19 zł 27,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Bliżej geografii Gimnazjum kl. 3 ćwiczenia wydanie 2013

Zeszyt ćwiczeń do geografii w wersji papierowej oraz elektronicznej na WSiPnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań podstawy programowej....
Matematyka Gimnazjum kl. 3 ćwiczenia wydanie 2010 0/5 Nasza cena:
19,01 zł 20,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka Gimnazjum kl. 3 ćwiczenia wydanie 2010

Opracowany zeszyt ćwiczeń jest bogato ilustrowany i zawiera wiele ciekawych i zróżnicowanych pod względem stopnia trudności ćwiczeń, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.Przejrzysty układ treści, jasne polecenia, wskazówki i przykłady rozwiązywania zadań oraz optymalna ilość miejsca na...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula