Prawo Milenium. Księga 1. Złodziejska magia

Autor:

Trudi Canavan

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2014
Ilość stron
560
Inne wersje (1)
Książka, op. twarda
za 42,42 zł
Nasza cena: 38,17 zł 44,90 zł Taniej o: 15%

Pasjonująca opowieść o świecie magii. Nie lada gratka dla wielbicieli powieści fantasy i twórczości Trudi Canavan. Pierwsza część trylogii “Prawo Milenium” - “Złodziejska magia”.

“Prawo Milenium. Księga 1. Złodziejska magia” to pierwszy tom cyklu. Akcja rozgrywa się równolegle, w dwóch kompletnie odmiennych od siebie światach, a elementem scalającym jest wszechobecna magia. Poznajemy więc studenta archeologii, zgłębiającego historię i tajniki magii, Tyena Ironsneltera, który podczas wykopalisk archeologicznych, szukając artefaktów przydatnych jego uczelni, odnajduje w jednym z grobowców niepozorną księgę. Okazuje się, że nazywa się Vella i ma niezwykłe właściwości, jej zadaniem jest gromadzenie wiedzy posiadanej przez osoby, z którymi się zetknie i przekazywanie tej wiedzy dalej. Vella była kiedyś kobietą, a w księgę o magicznych właściwościach zamienił ją przed wiekami potężny czarodziej. Tyen szybko przekona się, że zetknięcie się z Vellą przysporzy mu wielu kłopotów.

Drugą równorzędną bohaterką “Złodziejskiej magii” jest córka farbiarza, Rielle Lazuli. Żyje ona w teokratycznym środowisku, gdzie magia dostępna jest wybranym, a przeciętny obywatel korzystając z niej, zdaniem kapłanów, okrada anioły. Rielle chodzi do szkoły zakonnej, a jej zadaniem jest znalezienie odpowiedniego, dobrze urodzonego kandydata na męża. Jednak dziewczyna z trudem ukrywa swój talent do magii, a na dodatek zakochuje się w biednym, choć charyzmatycznym i utalentowanym malarzu.

Obie historie toczą się równolegle, niezależnie od siebie. Jednakże łączy je fakt, że bohaterowie wpadają w tarapaty w związku z korzystaniem z magii, a także przekonują się, że ich przyjaciele mogą okazać się niegodni zaufania, a pomoc może nadejść z najmniej oczekiwanej strony. Akcja rozgrywa się szybko, brak tu nużących opisów, a Trudi Canavan sprawnie operuje słowem tworząc powieść, która wciąga do ostatniej strony i pozostawia niedosyt, skłaniający do sięgnięcia po kolejne tomy cyklu.

Jeśli więc spodobał Ci się świat magii wykreowany przez Trudi Canavan, sięgnij po następne części trylogii “Prawo Milenium”: księgę drugą zatytułowaną “Anioł burz” oraz księgę trzecią noszącą tytuł “Obietnica następcy”. Mogą cię także zainteresować inne cykle stworzone przez Trudi Canavan: “Era pięciorga”, “Trylogia Czarnego Maga” czy “Trylogia Zdrajcy”.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  29 z 49 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudi Canavan pokochałam całym sercem, kiedy sięgnęłam po „Erę Pięciorga”. Jej wyobraźnia tworzy cuda i to takie cuda, które mnie zachwycają. Jej powieści zajmują honorowe miejsce w mojej biblioteczce.

  A pomyśleć, że gdyby nie Aga – nigdy bym nie sięgnęła po fantastykę….. Hmmm – ominęłoby mnie wiele pięknych chwili. Takich jak ta, którą spędziłam na lekturze „Złodziejskiej magii”.

  Jak zwykle u Canavan, otacza nas magia, magowie, adepci magii i …splamieni. Światy, które zostają nam zaprezentowany są pełne magii, ale rządzą nimi różne prawa. Właśnie światy w liczbie mnogiej, bo śledzimy je na przemian oczami bohaterów powieści – Tyena i Rielle.

  Jestem pewnie nieobiektywna, bo uwielbiam Trudi Canavan i tym razem nie było inaczej. Chłonęłam książkę jak gąbka. Przenosiłam się za bohaterami do barwnych, niezwykłych miejsc i chłonęłam niezwykły klimat powieści oraz z zapartym tchem obserwowałam ich perypetie. Trudi Canavan, jak zwykle, stworzyła niezwykły i bardzo oryginalny świat pełen magii. Jej opowieść jest barwnie opowiedziana, a język jest bogaty, ale zrozumiały i lekki. Dla mnie lektura tej powieści to była swoistą ucztą literacką, zatopiłam się w światach wykreowanych przez panią Canavan i aż ciężko było mi się rozstać z bohaterami. Teraz pozostaje mi cierpliwie czekać na kolejne tomy – oby pojawiły się szybko na polskim rynku!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  26 z 44 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudni Canavan poznałam dzięki trylogii Czarnego Maga. Od razu się w niej zakochałam, więc bez większego wahania sięgnęłam po jej nowo wydaną trylogię. Oczywiście pozytywnie się zaskoczyłam. Trudi bardzo ładnie i ciekawie opisuje dzieje bohaterów w świecie fantasy. Zwłaszcza magię. Nic dodać nic ująć. Bez żadnego "ale" polecam każdemu książki Pani Trudi. Teraz wystarczy tylko czekać na kolejne tomy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  9/06/2017

  Złodziejska
  magia. Prawo milenium Księga I.

  Nazwisko Trudi Canavan nie raz spoglądało na mnie z księgarskich witryn, ale dopiero opis "Złodziejskiej magii", sugerujący, że jest to "Pierwszy tom kolejnej trylogii jednej z najpopularniejszych autorek fantasy ostatniego dziesięciolecia", skusił mnie do zapoznania się z twórczością tej autorki. Spora pokusa wkręcenia się w świat fantasy, stworzony przez najpopularniejszą autorkę tego gatunku ostatniego dziesięciolecia, podczas lektury "Złodziejskiej magii" powoli przeobrażała się w równie spore rozczarowanie.

  Książka podzielona jest na dwie niezwiązane ze sobą fabuły, dziejące się w dwóch różnych światach; jedynym czynnikiem łączącym te światy jest wszechobecna magia, która w świecie Tyena, studenta archeologii, napędza rewolucję przemysłową, a w świecie Rielle, córki farbiarza odkrywającej w sobie zdolność do posługiwania się magią, stanowi temat tabu zarezerwowany jedynie dla kapłanów. Obaj bohaterowie to klasyczny przykład młodzieńczego buntu, który w konsekwencji prowadzi do ich społecznej alienacji, zerwania kontaktów z rodziną, ucieczki. Historia Tyena jest zdecydowanie ciekawsza - dzieje się tu nawet dość sporo, a i wciągających momentów można tu znaleźć niemało. Struktura książki zmusza jednak czytelnika do przeskoków między światami głównych bohaterów i tak oto, gdy pędzimy z Tyenem i jego magiczną książką, nagle Trudi Canavan podkłada nam nogę i lądujemy w towarzystwie Rielle, młodej panny wychowywanej w duchu wielkiej moralności, według zasad "dobrego domu". Ta część lektury to moim zdaniem naciągane i nudnawe romansidło, ze światem fantasy mające bardzo mało wspólnego i skutecznie obniżające moją ogólną ocenę "Złodziejskiej magii".

  Podczas czytania miałem nieustanne wrażenie, że biegnące osobnymi torami wątki wreszcie jakoś się połączą, że nastąpi jakiś fabularny przełom, który mocno mnie zaskoczy i popchnie ślimaczącą się zbyt często akcję do przodu. Trudi Canavan, ku mojemu sporemu rozczarowaniu, światom Tyena i Rielle nie dała jednak szansy na połączenie się. Pierwszy tom trylogii Prawo Milenium uznaję jako ciągnące się przez 500 stron wyczekiwanie na jakiś przełom i ciekawe zawiązanie akcji. Ostatecznie coś wreszcie zaczyna się dziać (duża w tym zasługa ucięcia wątku romansu Rielle), ale w tym właśnie momencie przewracamy ostatnią stronę książki. Trudno powiedzieć, czy tak mocno odstające (na plus) zakończenie powieści będzie w stanie wszystkich czytelników zachęcić do sięgnięcia po drugi tom. Mnie dalsze losy Tyena i Rielle jakoś specjalnie nie interesują; jeśli przeczytam kiedyś "Anioła burz", zrobię to chyba tylko dlatego, że ogólnie lubię czytać.

  Największy zarzut stawiam tej powieści jednak nie za przeciętną jakość fabuły, lecz za brak klimatu fantasy. Jeżeli takowy jest tu wyczuwalny, to w śladowych ilościach, a przecież - skoro przedstawione światy przesycone są magią - to i klimatu fantasy powinniśmy stąd czerpać całymi garściami. Ja zmieściłbym go w małym koszyczku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Tyen, student archeologii, podczas jednej z wypraw badawczych znajduje książkę. Jednak nie jest to zwykła książka: ma na imię Vella i kiedyś była najprawdziwszym człowiekiem. Odkąd została przemieniona zbiera informacje ze świata i umysłów ludzi, i przechowuje je niczym skarbiec. Tymczasem w innej krainie Rielle, córka farbiarza, wychowywana była w wierze, iż magia jest zabroniona, bowiem oznacza ona okradanie Aniołów. Jednakże co zrobić, kiedy Rielle od dziecka ma do niej talent? Losy tej dwójki, splecione magią, choć w inny sposób i oddalone o odległe światy przeniosą Was do niezwykłego uniwersum, gdzie wszędzie może kryć się przygoda i niebezpieczeństwo. I gdzie często jedno wynika z drugiego.

  -

  Czytanie „Złodziejskiej magii” było jak powrót do ulubionej bajki z dzieciństwa. Jednocześnie miałam pozytywne wrażenie, że skądś to znam i czytanie tego wprawia mnie w nostalgiczne rozmarzanie. Z drugiej strony jednak miałam uczucie, jakbym odkrywała starą historię na nowo. Ogromnie podobał mi się klimat tej książki i wykreowany świat, było w nim coś niezwykle urzekającego. Pomysł na historię bardzo mi się podoba, a samo wykonanie też jest naprawdę dobre. Książkę czyta się bardzo szybko, a styl autorki jest niezwykle lekki i przyjemny. Jedyne, co mogę zarzucić, to pewnego rodzaju rozciągnięcie. Chodzi mi o to, że przeczytawszy całą książkę (prawie 600) wciąż odczuwałam, jakbym dopiero poznała wstęp do historii. Wiem, że to pierwszy tom i są kolejne, ale zabrakło mi swoistego zamknięcia samej książki, a nie przedstawionej historii oczywiście. Nie ma tutaj ostatecznego wydarzenia, na które z napięciem czekałam. Nie było momentu zaskoczenia, aczkolwiek było bardzo poprawnie i przyjemnie. Możliwe, że taki był zamysł, a historia rozkręci się w kolejnych tomach. Trzymam kciuki, bo naprawdę polubiłam bohaterów i jestem ciekawa ich dalszych losów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudi Canavan

  Złodziejska
  magia

  Nie ukrywam, że po przeczytaniu Trylogii Czarnego Maga oraz Ery Pięciorga z dużym zainteresowaniem wyszukiwałem informacji o kolejnym cyklu fantasy stworzonym przez Trudi Canavan. Mimo, iż pierwszy tom zobaczyłem już kilka lat temu to postanowiłem, że poczekam, aż na rynku dostępne będą wszystkie tomy i dopiero wtedy przeczytam całą historię z nowymi bohaterami.

  Przyszedł więc ten moment, kiedy znalazłem na tyle czasu, aby pochylić się nad pierwszą księgą pt. „Złodziejska Magia”, rozpoczynającą Prawo Millenium. Z każdą kolejną stroną poznawałem historie dwóch głównych bohaterów: Tyena i Rielle. Dwie niezależne jednostki, dwie drogi życia, ale jeden wspólny motyw – magia. Mężczyzna żyje w świecie, w którym magia jest czymś oczywistym i pozwala zmieniać świat na lepsze. Napędza ona rozwój przemysłowy miast i pozwala zdobyć dobrze płatny zawód. Natomiast kobieta żyje w otoczeniu ludzi, którzy wpoili jej, że stosowanie magii jest złem i prowadzi do okradania Aniołów, za co grozi surowa kara, a nawet śmierć. Jednak zarówno Tyen, jak i Rielle mają świadomość, że posiadają unikatowe zdolności magiczne, a przy tym są wierni swoim ideałom. Niestety jak to w prawdziwym życiu bywa, spotyka ich wiele nieprzyjemności i muszą przewartościować swoje życie. Młody mag musi uciekać ze swojego kraju, chcąc chronić artefakt, który odnalazł podczas ostatnich przebytych praktyk. Książka, która niegdyś była kobietą o imieniu Vella, posiada zdolność odczuwania i zgromadziła wiedzę od każdego, kto kiedykolwiek dzierżył ją w swoich rękach. Tym samym dla jednych może być pożytecznym narzędziem, a dla innych środkiem do osiągnięcia niewyobrażalnej władzy. Dlatego Tyen rozpoczyna niebezpieczną przygodę, która może doprowadzić do tego, że straci wszystko na co tak ciężko pracował.

  W innej światoprzestrzeni, młoda dziewczyna - córka farbiarza, staje się naocznym świadkiem poszukiwań zdeprawowanego człowiek, który posługuje się magią. Chcąc pomóc kapłanom, Rielle zbiera w sobie całą odwagę i stając się przynętą, doprowadza do pojmania złodzieja anielskiej magii. Budzi się w niej jednak poczucie, że to co ją otacza nie jest całą prawdą. Dostrzega „skazę”, która wskazuje, że także ona może nauczyć się magii. To wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zakochuje się w mężczyźnie nieakceptowanym przez jej rodzinę. Chcąc zapewnić szczęście sobie i ukochanemu, podejmuje kolejną ryzykowną decyzję. Konsekwencje jej samowoli rozpoczynają efekt domina i wszystko, co do tej pory znała zaczyna się rozpadać, niczym domek z kart.

  Obie te historie, łączy coś jeszcze. Poczucie, że nikomu nie można zaufać. Każdy sam ma prawo decydować o swoim losie i znosić konsekwencje swoich działań. W końcu każdy błąd, czegoś uczy. Mimo to australijska pisarka serwuje nam powieść, która nie pozostaje obojętna dla czytelnika. Dzielenie książki na dwóch niezależnych bohaterów intryguje i powoduje, że wyczekujemy momentu połączenia obu wątków. Odnoszę także wrażenie, że Trudii Canavan nie do końca odcina się od Trylogii Czarnego Maga i Ery Pięciorga, przez co momentami ma się wrażenie, że schemat jest powielany. Z drugiej strony, to ona stworzyła ten magiczny świat i korzysta z tego, co dobrze znają jej czytelnicy. Mamy więc lekki styl i przyjemną fabułę. A ja odnalazłem także coś, co mnie wielokrotnie ciekawiło – motyw mechanicznego owada, który przestał być tylko Żuczkiem, a stał się dla Tyena, czymś na wzór przyjaciela. „Złodziejska Magia” jest dobrym wstępem dla całej trylogii. Pomimo, iż niektóre fragmenty nie są na równym poziomie zaciekawienia, to jednak całość zgrabnie się komponuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Złodziejska magia
 • Autor: Trudi Canavan
 • Wydawnictwo Galeria Książki
 • Seria Prawo Milenium
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 560
 • Format: 195 x 125 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788364297229
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Thief's Magic
 • Tłumacz: Mazurek Izabella
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788364297229
 • EAN: 9788364297229
 • Wymiary: 12.5x19.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Prawo Milenium. Księga 2. Anioł burz 4/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawo Milenium. Księga 2. Anioł burz

„Anioł burz” powstał w czasie, gdy Trudi Canavan poszukiwała wydawcy swej najbardziej znanej serii „Trylogia Czarnego Maga”. Akcja „Anioła burz” została osadzona w wielu światach i ostatecznie, chociaż została napisana jako pierwsza, została drugą częścią trylogii „Prawo Milenium”.
eBook Prawo Milenium. Księga 2. Anioł burz mobi epub 0/5 Nasza cena:
40,42 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Prawo Milenium. Księga 2. Anioł burz mobi epub

Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre - powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W...
Era Pięciorga. Tom 2. Ostatnia z Dzikich 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Era Pięciorga. Tom 2. Ostatnia z Dzikich

Choć była architektem zwycięstwa Białych, pierwsze spotkanie z wojną wypełniło sny Aurayi koszmarami. Spaceruje w nich po polach krwi, a polegli wstają, by rzucić jej w twarz oskarżenie: Ty nas zabiłaś. Ty. Wydaje się, że Auraya nie zazna spokoju, dopóki koszmary te nie odejdą, ale jedyny człowiek,...
Trylogia Zdrajcy. Tom 3. Królowa Zdrajców 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trylogia Zdrajcy. Tom 3. Królowa Zdrajców

Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników. Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać...
Nowicjuszka. Trylogia Czarnego Maga. Tom 2 0/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nowicjuszka. Trylogia Czarnego Maga. Tom 2

Imardin to miasto ponurych intryg i niebezpiecznej polityki, gdzie władzę sprawują ci, którzy obdarzeni są magią. W ten ustalony porządek wtargnęła uboga dziewczyna o niezwykłym talencie magicznym. Odkąd wstąpiła do Gildii Magów, jej życie zmieniło się nieodwracalnie - na lepsze czy gorsze? Sonea...
Prawo milenium. Księga 4. Klątwa Kreatorów 4/5 Nasza cena:
33,10 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawo milenium. Księga 4. Klątwa Kreatorów

Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu "Prawo Milenium", będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą. Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną...
Gildia Magów. Trylogia Czarnego Maga. Tom 1 4/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gildia Magów. Trylogia Czarnego Maga. Tom 1

Co roku magowie z Imardinu gromadzą się, by oczyścić ulice z włóczęgów, uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani, że nikt nie zdoła im się przeciwstawić, ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona jak się im wydaje. Kiedy bowiem tłum bezdomnych opuszcza...
Era Pięciorga. Tom 1. Kapłanka w bieli 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Era Pięciorga. Tom 1. Kapłanka w bieli

Kiedy Auraya została wybrana na kapłankę, nie wierzyła, że po zaledwie dziesięciu latach stanie się jedną z Białych, najpotężniejszych sług bogów. Niestety, miała niewiele czasu, by przyzwyczaić się do niezwykłej mocy, jaką bogowie jej ofiarowali. Krainę nękają nieznani czarownicy z południa...
Prawo Milenium. Księga 3. Obietnica następcy 4/5 Nasza cena:
33,81 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawo Milenium. Księga 3. Obietnica następcy

Trzeci tom trylogii fantasy „Prawo Milenium” autorki światowych bestsellerów Trudi Canavan. Od konfrontacji buntowników z Raenem minęło pięć lat. W tym czasie Qall, chłopiec ocalony przez Rielle, bezpiecznie dorósł wśród Podróżników, a Tyen znalazł sobie nowy dom i ukrył się przed ludźmi, którzy...
Trylogia Zdrajcy. Tom 1. Misja Ambasadora 5/5 Nasza cena:
38,17 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Trylogia Zdrajcy. Tom 1. Misja Ambasadora

Sonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa zabraniającego...
Wielki Mistrz. Trylogia Czarnego Maga. Tom 3 5/5 Nasza cena:
33,92 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielki Mistrz. Trylogia Czarnego Maga. Tom 3

Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. Dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co widziała w podziemnej komnacie Wielkiego Mistrza Akkarina, ani też ostrzeżenia, że odwieczny wróg...
Prawo Milenium. Księga 1. Złodziejska magia 4/5 Nasza cena:
42,42 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawo Milenium. Księga 1. Złodziejska magia

Pierwszy tom niecierpliwie wyczekiwanej kolejnej trylogii najpopularniejszej autorki fantasy ostatniego dziesięciolecia. W świecie, w którym magia napędza rewolucję przemysłową, student archeologii, Tyen, odkopuje księgę zwaną Vella, która posiada zdolność odczuwania.
Wybrane bestsellery
Zakochane Zakopane latem 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają do najsłynniejszego polskiego kurortu. Część z nich chce odpocząć, inni planują wysokogórską wspinaczkę, ale są i tacy, którzy chcą się po...
Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mruczando na trzy rodziny i jedną kamienicę

Kot Dzbanek tak naprawdę ma na imię zupełnie inaczej, to jedynie jego pseudonim artystyczny (z angielska „ Jug”, z francuska „la Cruche”, z niemiecka „die Kanne” – jak widać Dzbanek jest przygotowany na międzynarodową karierę). Pan Grzegorz to naprawdę pan Grzegorz. Niektóre osoby występujące w...
Ekstremista 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ekstremista

Wyścig ze śmiercią czas zacząć W Opolu znika maturzystka, a jedynym pozostawionym przez nią śladem jest karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina nie zamierza iść na policję, gdyż twierdzi, że dziewczyna zmagała się z problemami i nieraz deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Jedyną...
Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1 5/5 Nasza cena:
9,09 zł 12,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historie spod podłogi. Dom. Tom 1. Czytam sobie. Poziom 1

Kudełek to bardzo wesoły i rezolutny kłębek kurzu, który mieszka samotnie pod podłogą u pani Cecylii. Jego życie zmienia się, kiedy do jego norki wprowadza się Grubelek. Odtąd nic już nie jest takie samo. „Dom” to pierwsza część „Historii spod podłogi”. To opowieści o przyjaźni i wspólnym...
Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2 5/5 Nasza cena:
21,99 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Słodkie przeznaczenie. Niegrzeczny duet. Tom 2

Druga część powieści Słodki oszust bestsellerowej Laurelin Paige. Dylan nie może zapomnieć Audrey. Choć twierdzi, że nie wierzy już w miłość, wspomnienia wspólnie spędzonych chwil uparcie do niego wracają. Wie, że tęsknota za tą „o wiele za młodą” dziewczyną jest bezcelowa. Nie może jej zaoferować...
Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2 5/5 Nasza cena:
26,44 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mr Addicted. Miss Independent. Tom 2

Byłem bardzo zazdrosny. Nawet o głupi deszcz czy wiatr, o cokolwiek, co było przy tobie bliżej, niż ja mógłbym być.Minęły cztery lata od wypadku, a Sophia Cole wciąż zmaga się z jego skutkami. Lucas, jej nowy partner, brnie w nieustanne kłamstwa, czuwając nad tym, by niczego sobie nie przypomniała....
Sezonowe Alaantkowe BLW 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sezonowe Alaantkowe BLW

Nowa książka autorek najpopularniejszego polskiego bloga o rozszerzaniu diety niemowląt i żywieniu dzieci! Sto świeżych jak sezonowe potrawy przepisów i jak zawsze sto procent pewności, że wszystko się uda! Joanna Anger i Anna Piszczek proponują tym razem przepisy dla całej rodziny powiązane z...
Chechło 5/5 Nasza cena:
22,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chechło

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
Lilka i spółka. Lilka. Tom 1 5/5 Nasza cena:
17,94 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lilka i spółka. Lilka. Tom 1

Lilka i spółka w nowej odsłonie! Wakacyjne przygody, które zaskoczą każdego z was! Lilka, Wika i Matewka spędzają wakacje w Jastarni u ciotki Jadźki. A ciotka, jak to ciotka, oprócz pypcia na nosie ma swoje surowe zasady, które głównie opierają się na… sprzątaniu, sprzątaniu, sprzątaniu… Które...
Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7 5/5 Nasza cena:
24,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Perska niepewność. Perska miłość. Tom 7

Czy szalona miłość w czasach zarazy potrafi uratować to, co w życiu najcenniejsze? Znana z "Perskiej kobiecości" Joanna, po kolejnym nagłym wyjeździe z Bali, gdzie planowała wspólną przyszłość z Richardem, zmuszona jest do życia z nieustannie gnębiącym ją mężem. Nagły wybuch pandemii i związane z...
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Gryffindor

To niesamowita okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Gryfonów. Pamiętasz misję ratunkową Weasleyów? A przyjęcie w rocznicę śmierci? Ta edycja zawiera dodatkowe materiały dla fanów tego szlachetnego domu, takie jak fakty na temat skrzatów domowych czy drobiazgowy opis godła domu....
Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin 5/5 Nasza cena:
25,74 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Harry Potter i Komnata Tajemnic. Slytherin

Kolejny tom w edycji specjalnej z okazji dwudziestolecia pierwszego wydania książki Harry Potter i Komnata Tajemnic to okazja, by na nowo przeżyć ważne momenty w historii domu Ślizgonów. Pamiętasz pojedynek profesora Snape’a z Gilderoyem Lockhartem? A spojrzenie bazyliszka? Ta edycja zawiera...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula