Złodziejska magia. Prawo Milenium. Tom 1

Autor:

Trudi Canavan

Średnia: 4.2 Ilość ocen: 5
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2014
Ilość stron
560
Inne wersje (1)
Książka, op. twarda
za 43,41 zł
Nasza cena: 39,06 zł 44,90 zł Taniej o: 13%

Jedna z najpopularniejszych współczesnych autorek książek fantasy Trudi Canavan przedstawia długo wyczekiwany pierwszy tom nowej trylogii. U źródeł rewolucji przemysłowej leży magia. Student archeologii Tyen znajduje tajemniczą księgę, która okazuje się być żywym przedmiotem. Nie spodziewa się, że to młoda czarodziejka Vella została zamieniona w księgę przez potężnego czarnoksiężnika. Wielki mag chciał w ten sposób zdobyć narzędzie do zbierania informacji o ludzkim świecie, którego koniec jest przesądzony.

W tym samym czasie., ale w innym miejscu uczennica szkoły zakonnej Riell marzy o tym, by nauczyć się posługiwać magią. Choć w jej świecie używanie magii jest postrzegane jako obraza aniołów. W mieście pojawia się człowiek, który z chęcią nauczy dziewczynę magicznych sztuczek. Okazuje się, że świat magii nie jest taki, jakby mogło się wydawać. Zarówno Riell, jak i Tyen wpadają w wielkie tarapaty związane wykorzystywaniem magii. Jest to początek drogi wiodącej do ich spotkania.

Recenzje (5)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  29 z 49 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudi Canavan pokochałam całym sercem, kiedy sięgnęłam po „Erę Pięciorga”. Jej wyobraźnia tworzy cuda i to takie cuda, które mnie zachwycają. Jej powieści zajmują honorowe miejsce w mojej biblioteczce.

  A pomyśleć, że gdyby nie Aga – nigdy bym nie sięgnęła po fantastykę….. Hmmm – ominęłoby mnie wiele pięknych chwili. Takich jak ta, którą spędziłam na lekturze „Złodziejskiej magii”.

  Jak zwykle u Canavan, otacza nas magia, magowie, adepci magii i …splamieni. Światy, które zostają nam zaprezentowany są pełne magii, ale rządzą nimi różne prawa. Właśnie światy w liczbie mnogiej, bo śledzimy je na przemian oczami bohaterów powieści – Tyena i Rielle.

  Jestem pewnie nieobiektywna, bo uwielbiam Trudi Canavan i tym razem nie było inaczej. Chłonęłam książkę jak gąbka. Przenosiłam się za bohaterami do barwnych, niezwykłych miejsc i chłonęłam niezwykły klimat powieści oraz z zapartym tchem obserwowałam ich perypetie. Trudi Canavan, jak zwykle, stworzyła niezwykły i bardzo oryginalny świat pełen magii. Jej opowieść jest barwnie opowiedziana, a język jest bogaty, ale zrozumiały i lekki. Dla mnie lektura tej powieści to była swoistą ucztą literacką, zatopiłam się w światach wykreowanych przez panią Canavan i aż ciężko było mi się rozstać z bohaterami. Teraz pozostaje mi cierpliwie czekać na kolejne tomy – oby pojawiły się szybko na polskim rynku!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Początkujący Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  26 z 44 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudni Canavan poznałam dzięki trylogii Czarnego Maga. Od razu się w niej zakochałam, więc bez większego wahania sięgnęłam po jej nowo wydaną trylogię. Oczywiście pozytywnie się zaskoczyłam. Trudi bardzo ładnie i ciekawie opisuje dzieje bohaterów w świecie fantasy. Zwłaszcza magię. Nic dodać nic ująć. Bez żadnego "ale" polecam każdemu książki Pani Trudi. Teraz wystarczy tylko czekać na kolejne tomy.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 3 osób uznało recenzję za przydatną

  9/06/2017

  Złodziejska
  magia. Prawo milenium Księga I.

  Nazwisko Trudi Canavan nie raz spoglądało na mnie z księgarskich witryn, ale dopiero opis "Złodziejskiej magii", sugerujący, że jest to "Pierwszy tom kolejnej trylogii jednej z najpopularniejszych autorek fantasy ostatniego dziesięciolecia", skusił mnie do zapoznania się z twórczością tej autorki. Spora pokusa wkręcenia się w świat fantasy, stworzony przez najpopularniejszą autorkę tego gatunku ostatniego dziesięciolecia, podczas lektury "Złodziejskiej magii" powoli przeobrażała się w równie spore rozczarowanie.

  Książka podzielona jest na dwie niezwiązane ze sobą fabuły, dziejące się w dwóch różnych światach; jedynym czynnikiem łączącym te światy jest wszechobecna magia, która w świecie Tyena, studenta archeologii, napędza rewolucję przemysłową, a w świecie Rielle, córki farbiarza odkrywającej w sobie zdolność do posługiwania się magią, stanowi temat tabu zarezerwowany jedynie dla kapłanów. Obaj bohaterowie to klasyczny przykład młodzieńczego buntu, który w konsekwencji prowadzi do ich społecznej alienacji, zerwania kontaktów z rodziną, ucieczki. Historia Tyena jest zdecydowanie ciekawsza - dzieje się tu nawet dość sporo, a i wciągających momentów można tu znaleźć niemało. Struktura książki zmusza jednak czytelnika do przeskoków między światami głównych bohaterów i tak oto, gdy pędzimy z Tyenem i jego magiczną książką, nagle Trudi Canavan podkłada nam nogę i lądujemy w towarzystwie Rielle, młodej panny wychowywanej w duchu wielkiej moralności, według zasad "dobrego domu". Ta część lektury to moim zdaniem naciągane i nudnawe romansidło, ze światem fantasy mające bardzo mało wspólnego i skutecznie obniżające moją ogólną ocenę "Złodziejskiej magii".

  Podczas czytania miałem nieustanne wrażenie, że biegnące osobnymi torami wątki wreszcie jakoś się połączą, że nastąpi jakiś fabularny przełom, który mocno mnie zaskoczy i popchnie ślimaczącą się zbyt często akcję do przodu. Trudi Canavan, ku mojemu sporemu rozczarowaniu, światom Tyena i Rielle nie dała jednak szansy na połączenie się. Pierwszy tom trylogii Prawo Milenium uznaję jako ciągnące się przez 500 stron wyczekiwanie na jakiś przełom i ciekawe zawiązanie akcji. Ostatecznie coś wreszcie zaczyna się dziać (duża w tym zasługa ucięcia wątku romansu Rielle), ale w tym właśnie momencie przewracamy ostatnią stronę książki. Trudno powiedzieć, czy tak mocno odstające (na plus) zakończenie powieści będzie w stanie wszystkich czytelników zachęcić do sięgnięcia po drugi tom. Mnie dalsze losy Tyena i Rielle jakoś specjalnie nie interesują; jeśli przeczytam kiedyś "Anioła burz", zrobię to chyba tylko dlatego, że ogólnie lubię czytać.

  Największy zarzut stawiam tej powieści jednak nie za przeciętną jakość fabuły, lecz za brak klimatu fantasy. Jeżeli takowy jest tu wyczuwalny, to w śladowych ilościach, a przecież - skoro przedstawione światy przesycone są magią - to i klimatu fantasy powinniśmy stąd czerpać całymi garściami. Ja zmieściłbym go w małym koszyczku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Super Recenzent
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Tyen, student archeologii, podczas jednej z wypraw badawczych znajduje książkę. Jednak nie jest to zwykła książka: ma na imię Vella i kiedyś była najprawdziwszym człowiekiem. Odkąd została przemieniona zbiera informacje ze świata i umysłów ludzi, i przechowuje je niczym skarbiec. Tymczasem w innej krainie Rielle, córka farbiarza, wychowywana była w wierze, iż magia jest zabroniona, bowiem oznacza ona okradanie Aniołów. Jednakże co zrobić, kiedy Rielle od dziecka ma do niej talent? Losy tej dwójki, splecione magią, choć w inny sposób i oddalone o odległe światy przeniosą Was do niezwykłego uniwersum, gdzie wszędzie może kryć się przygoda i niebezpieczeństwo. I gdzie często jedno wynika z drugiego.

  -

  Czytanie „Złodziejskiej magii” było jak powrót do ulubionej bajki z dzieciństwa. Jednocześnie miałam pozytywne wrażenie, że skądś to znam i czytanie tego wprawia mnie w nostalgiczne rozmarzanie. Z drugiej strony jednak miałam uczucie, jakbym odkrywała starą historię na nowo. Ogromnie podobał mi się klimat tej książki i wykreowany świat, było w nim coś niezwykle urzekającego. Pomysł na historię bardzo mi się podoba, a samo wykonanie też jest naprawdę dobre. Książkę czyta się bardzo szybko, a styl autorki jest niezwykle lekki i przyjemny. Jedyne, co mogę zarzucić, to pewnego rodzaju rozciągnięcie. Chodzi mi o to, że przeczytawszy całą książkę (prawie 600) wciąż odczuwałam, jakbym dopiero poznała wstęp do historii. Wiem, że to pierwszy tom i są kolejne, ale zabrakło mi swoistego zamknięcia samej książki, a nie przedstawionej historii oczywiście. Nie ma tutaj ostatecznego wydarzenia, na które z napięciem czekałam. Nie było momentu zaskoczenia, aczkolwiek było bardzo poprawnie i przyjemnie. Możliwe, że taki był zamysł, a historia rozkręci się w kolejnych tomach. Trzymam kciuki, bo naprawdę polubiłam bohaterów i jestem ciekawa ich dalszych losów.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzentus NotPospolitus
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudi Canavan

  Złodziejska
  magia

  Nie ukrywam, że po przeczytaniu Trylogii Czarnego Maga oraz Ery Pięciorga z dużym zainteresowaniem wyszukiwałem informacji o kolejnym cyklu fantasy stworzonym przez Trudi Canavan. Mimo, iż pierwszy tom zobaczyłem już kilka lat temu to postanowiłem, że poczekam, aż na rynku dostępne będą wszystkie tomy i dopiero wtedy przeczytam całą historię z nowymi bohaterami.

  Przyszedł więc ten moment, kiedy znalazłem na tyle czasu, aby pochylić się nad pierwszą księgą pt. „Złodziejska Magia”, rozpoczynającą Prawo Millenium. Z każdą kolejną stroną poznawałem historie dwóch głównych bohaterów: Tyena i Rielle. Dwie niezależne jednostki, dwie drogi życia, ale jeden wspólny motyw – magia. Mężczyzna żyje w świecie, w którym magia jest czymś oczywistym i pozwala zmieniać świat na lepsze. Napędza ona rozwój przemysłowy miast i pozwala zdobyć dobrze płatny zawód. Natomiast kobieta żyje w otoczeniu ludzi, którzy wpoili jej, że stosowanie magii jest złem i prowadzi do okradania Aniołów, za co grozi surowa kara, a nawet śmierć. Jednak zarówno Tyen, jak i Rielle mają świadomość, że posiadają unikatowe zdolności magiczne, a przy tym są wierni swoim ideałom. Niestety jak to w prawdziwym życiu bywa, spotyka ich wiele nieprzyjemności i muszą przewartościować swoje życie. Młody mag musi uciekać ze swojego kraju, chcąc chronić artefakt, który odnalazł podczas ostatnich przebytych praktyk. Książka, która niegdyś była kobietą o imieniu Vella, posiada zdolność odczuwania i zgromadziła wiedzę od każdego, kto kiedykolwiek dzierżył ją w swoich rękach. Tym samym dla jednych może być pożytecznym narzędziem, a dla innych środkiem do osiągnięcia niewyobrażalnej władzy. Dlatego Tyen rozpoczyna niebezpieczną przygodę, która może doprowadzić do tego, że straci wszystko na co tak ciężko pracował.

  W innej światoprzestrzeni, młoda dziewczyna - córka farbiarza, staje się naocznym świadkiem poszukiwań zdeprawowanego człowiek, który posługuje się magią. Chcąc pomóc kapłanom, Rielle zbiera w sobie całą odwagę i stając się przynętą, doprowadza do pojmania złodzieja anielskiej magii. Budzi się w niej jednak poczucie, że to co ją otacza nie jest całą prawdą. Dostrzega „skazę”, która wskazuje, że także ona może nauczyć się magii. To wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zakochuje się w mężczyźnie nieakceptowanym przez jej rodzinę. Chcąc zapewnić szczęście sobie i ukochanemu, podejmuje kolejną ryzykowną decyzję. Konsekwencje jej samowoli rozpoczynają efekt domina i wszystko, co do tej pory znała zaczyna się rozpadać, niczym domek z kart.

  Obie te historie, łączy coś jeszcze. Poczucie, że nikomu nie można zaufać. Każdy sam ma prawo decydować o swoim losie i znosić konsekwencje swoich działań. W końcu każdy błąd, czegoś uczy. Mimo to australijska pisarka serwuje nam powieść, która nie pozostaje obojętna dla czytelnika. Dzielenie książki na dwóch niezależnych bohaterów intryguje i powoduje, że wyczekujemy momentu połączenia obu wątków. Odnoszę także wrażenie, że Trudii Canavan nie do końca odcina się od Trylogii Czarnego Maga i Ery Pięciorga, przez co momentami ma się wrażenie, że schemat jest powielany. Z drugiej strony, to ona stworzyła ten magiczny świat i korzysta z tego, co dobrze znają jej czytelnicy. Mamy więc lekki styl i przyjemną fabułę. A ja odnalazłem także coś, co mnie wielokrotnie ciekawiło – motyw mechanicznego owada, który przestał być tylko Żuczkiem, a stał się dla Tyena, czymś na wzór przyjaciela. „Złodziejska Magia” jest dobrym wstępem dla całej trylogii. Pomimo, iż niektóre fragmenty nie są na równym poziomie zaciekawienia, to jednak całość zgrabnie się komponuje.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Tytuł: Złodziejska magia
 • Autor: Trudi Canavan
 • Wydawnictwo Galeria Książki
 • Seria Prawo Milenium
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 560
 • Format: 195 x 125 mm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788364297229
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Thief's Magic
 • Tłumacz: Mazurek Izabella
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788364297229
 • EAN: 9788364297229
 • Wymiary: 12.5x19.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Anioł burz. Prawo Milenium. Tom 2 4/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Anioł burz. Prawo Milenium. Tom 2

„Anioł burz” powstał w czasie, gdy Trudi Canavan poszukiwała wydawcy swej najbardziej znanej serii „Trylogia Czarnego Maga”. Akcja „Anioła burz” została osadzona w wielu światach i ostatecznie, chociaż została napisana jako pierwsza, została drugą częścią trylogii „Prawo Milenium”.
eBook Anioł burz. Prawo Milenium. Tom 2 mobi epub 0/5 Nasza cena:
40,42 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Anioł burz. Prawo Milenium. Tom 2 mobi epub

Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre - powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W...
Gildia Magów. Trylogia Czarnego Maga. Tom 1 4/5 Nasza cena:
28,85 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gildia Magów. Trylogia Czarnego Maga. Tom 1

Co roku magowie z Imardinu gromadzą się, by oczyścić ulice z włóczęgów, uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani, że nikt nie zdoła im się przeciwstawić, ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona jak się im wydaje. Kiedy bowiem tłum bezdomnych opuszcza...
Uczennica maga. Prequel Trylogii Czarnego Maga 0/5 Nasza cena:
43,41 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uczennica maga. Prequel Trylogii Czarnego Maga

W wiosce Mandryn na obrzeżach Kyralii młoda dziewczyna Tessia pomaga swojemu ojcu w pracy uzdrowiciela - ku utrapieniu matki, która wolałaby, by córka znalazła sobie męża. Chociaż Tessia dobrze wie, że Gildia Uzdrowicieli niechętnie przyjmuje w swoje szeregi kobiety, to jednak jest zdecydowana, by...
Wielki Mistrz. Trylogia Czarnego Maga. Tom 3 5/5 Nasza cena:
34,71 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wielki Mistrz. Trylogia Czarnego Maga. Tom 3

Sonea wiele nauczyła się w Gildii Magów. W ciągu ostatniego roku Regin dał jej spokój, a pozostali nowicjusze zaczęli traktować ją z niechętnym szacunkiem. Dziewczyna nie może jednak zapomnieć tego, co widziała w podziemnej komnacie Wielkiego Mistrza Akkarina, ani też ostrzeżenia, że odwieczny wróg...
Pakiet Trylogia Czarnego Maga. Tomy 1-3 + Prequel: Gildia magów, Nowicjuszka, Wielki mistrz, Uczennica maga 0/5 Nasza cena:
90,90 zł 134,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Trylogia Czarnego Maga. Tomy 1-3 + Prequel: Gildia magów, Nowicjuszka, Wielki mistrz, Uczennica maga

Bestsellerowa "Trylogia Czarnego Maga" w opakowaniu zbiorczym.Co roku magowie z Imardinu gromadzą się, by oczyścić ulice z włóczęgów, uliczników i żebraków. Mistrzowie magicznych dyscyplin są przekonani, że nikt nie zdoła im się przeciwstawić, ich tarcza ochronna nie jest jednak tak nieprzenikniona...
Pakiet Trylogia Zdrajcy. Tomy 1-3: Misja Ambasadora, Łotr, Królowa Zdrajców 4/5 Nasza cena:
64,06 zł 99,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Trylogia Zdrajcy. Tomy 1-3: Misja Ambasadora, Łotr, Królowa Zdrajców

MISJA AMBASADORASonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa...
Klątwa Kreatorów. Prawo milenium. Tom 4 4/5 Nasza cena:
30,52 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klątwa Kreatorów. Prawo milenium. Tom 4

Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu "Prawo Milenium", będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą. Rielle jest teraz Kreatorem i przywraca światom magię. Straciła już rachubę światów, które polecono jej ocalić. Tyen porzucił dawną...
Ostatnia z Dzikich. Era Pięciorga. Tom 2 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ostatnia z Dzikich. Era Pięciorga. Tom 2

Choć była architektem zwycięstwa Białych, pierwsze spotkanie z wojną wypełniło sny Aurayi koszmarami. Spaceruje w nich po polach krwi, a polegli wstają, by rzucić jej w twarz oskarżenie: Ty nas zabiłaś. Ty. Wydaje się, że Auraya nie zazna spokoju, dopóki koszmary te nie odejdą, ale jedyny człowiek,...
Głos bogów. Era Pięciorga. Tom 3 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głos bogów. Era Pięciorga. Tom 3

Auraya, jako opiekunka Siyee, musi sprawdzić, kim jest obcy przybysz, który pojawił się w ich krainie. Spotyka tajemniczą kobietę, która twierdzi, że jest przyjaciółką Mirara, i składa kapłance pewną propozycję. Auraya nie potrafi odmówić, jednak musi to ukrywać albo narazić się na gniew bogów. Na...
Misja Ambasadora. Trylogia Zdrajcy. Tom 1 5/5 Nasza cena:
39,06 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Misja Ambasadora. Trylogia Zdrajcy. Tom 1

Sonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa zabraniającego...
Pakiet Era pięciorga. Tomy 1-3: Kapłanka w bieli, Ostatnia z dzikich, Głos bogów 0/5 Nasza cena:
86,69 zł 119,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Era pięciorga. Tomy 1-3: Kapłanka w bieli, Ostatnia z dzikich, Głos bogów

Kapłanka w bieliKiedy Auraya została wybrana na kapłankę, nie wierzyła, że po zaledwie dziesięciu latach stanie się jedną z Białych, najpotężniejszych sług bogów. Niestety, miała niewiele czasu, by przyzwyczaić się do niezwykłej mocy, jaką bogowie jej ofiarowali. Krainę nękają nieznani czarownicy z...
Wybrane bestsellery
Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera 0/5 Nasza cena:
21,42 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczne. Historie dzieci z ADHD, autyzmem i zespołem Aspergera

Małą Martą chciał się zająć ksiądz egzorcysta. Na rodziców awanturującego się Piotrka sąsiedzi nasyłają policję i pomoc społeczną. Matka autystycznego Mateusza usłyszała, że powinna go oddać do ośrodka. Aleś rozładowuje energię, ścigając się na rowerze. Tamara ma ADHD i świadectwa z czerwonym...
Ja tu jestem szefem 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ja tu jestem szefem

„Ja tu jestem szefem”, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana, bohaterka najnowszej powieści Ady Tulińskiej – „Ja tu jestem szefem”, nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją...
Wampirze cesarstwo. Tom 1 5/5 Nasza cena:
45,10 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wampirze cesarstwo. Tom 1

Wampirze cesarstwo to pierwszy tom niewiarygodnej nowej serii dark fantasy Jaya Kristoffa, autora bestsellerów z listy "New York Timesa". Ze świętego kielicha blask święty się sączy. Ład na świecie wyjdzie spod wiernego ręki, a przed obliczem męczeńskiej siódemki szary człowiek noc bezkresną...
Zbrodnia i kara 5/5 Nasza cena:
16,77 zł 27,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zbrodnia i kara

Wydanie Zbrodni i kary kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach...
Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe 0/5 Nasza cena:
133,80 zł 199,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Joanna Chyłka. Tomy 1-5: Kasacja, Zaginięcie, Rewizja, Immunitet, Inwigilacja. Wydanie serialowe

Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1 Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar. Sprawę prowadzi Joanna...
Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4 0/5 Nasza cena:
29,50 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Znak księżyca. Wojownicy. Omen Gwiazd. Tom 4

Rosnące siły Mrocznej Puszczy zaciągają do swoich szeregów coraz więcej wojowników. Bluszczowa Sadzawka, której powierzone zostało szpiegowanie członków Bezgwiezdnej Ziemi, ryzykuje własne życie i bierze udział w brutalnych treningach, w nadziei na ocalenie bliskich. Lwi Płomień i Sójcze Pióro...
Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars 5/5 Nasza cena:
30,79 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gwiezdne Wojny Skywalker. Odrodzenie. Opowieść filmowa. Star Wars

Niech nas galaktyka broni od starszych braci” – mówi Leia w opowieści filmowej „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. To jedna z wielu scen, w których czytelnik może dowiedzieć się więcej o generał Organie: czy była Jedi, co ją powstrzymywało przed doprowadzeniem do incydentu politycznego w...
Też tak mam! 4/5 Nasza cena:
35,99 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Też tak mam!

„Tampony? Ja nie używałam i żyję”, „A w tej czapeczce to nie będzie córce za ciepło?”, „Depresja? Jaka depresja? Ludziom się nudzi, to wymyślają”, „Za bardzo boli? To okres, musi boleć”. Z takimi pytaniami polskie kobiety mierzą się każdego dnia. A problemów, które spotykają na swojej drodze, jest...
Prawdziwa historia Królowej Życia 5/5 Nasza cena:
23,34 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Prawdziwa historia Królowej Życia

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też...
Śmierć frajerom. Tom 1 0/5 Nasza cena:
42,42 zł 43,13 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Śmierć frajerom. Tom 1

Powieść łotrzykowska dziejąca się w latach 1905–1925. Pasjonująca historia miasta, świetne wątki polityczne, i zawiłe relacje w warszawskim półświatku. Grzegorz Kalinowski zabiera nas do warszawskiego świata z początku lat dwudziestych budując swoich bohaterów na tle Warszawy z niezwykłą dbałością...
Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku 4/5 Nasza cena:
26,61 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku

Kronika niezwykłej potęgi dynastii Guccich i jej równie niezwykłego upadku. W 1993 roku ta luksusowa marka znalazła się na skraju bankructwa, do czego przyczyniły się złe decyzje Maurizia Gucciego i jego zamiłowanie do ekstrawagancji. Dwa lata później Maurizio został zastrzelony w drodze do biura....
Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie 5/5 Nasza cena:
30,63 zł 49,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Naturalnie i ziołowo. 60 przepisów na zdrowie

Odkryj dobroczynną moc ziół. Co możemy zrobić, by w codziennym życiu ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to powrót do natury. Jedz naturalnie, korzystaj z bogactw Matki Ziemi i dobroczynnej mocy ziół. Ta niedoceniana grupa składników ma Ci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula