Seria Prawo Milenium - Trudi Canavan

"Prawo Milenium" autorstwa Trudi Canavan to seria dla wszystkich miłośników literatury fantastycznej. Dzięki książkom z tego cyklu przeniesiesz się nie do jednego, a do wielu światów pełnych magii i niebezpieczeństw.
 
W skład "Prawa Milenium" wchodzi tom pierwszy "Złodziejska magia", w którym poznajemy dwójkę młodych bohaterów - Tyena i Rielle. Podobnie jak w swoich poprzednich powieściach, tak i tu Trudi Canavan maluje przed nami fascynujący świat pełen niezwykłych mocy, wykorzystywanych nie tylko w dobrej wierze.
 
W jednym ze starych grobowców Tyen odkopuje książkę, nie jest to jednak zwykła książka. Jaką historię opowie mu Vella? Co będzie musiał zrobić młody czarodziej, by przerwać klątwę i ocalić czarodziejkę zamienioną w wolumen? Jaki los czeka Rielle, która wychowywana jest w wierzeniu, że korzystanie z magii jest okradaniem aniołów? Jakie konsekwencje poniesie, gdy skorzysta ze swojej mocy?
 
W ramach cyklu "Prawo Milenium" ukazały się:
  1. “Złodziejska magia”
  2. "Anioł burz"
  3. "Obietnica następcy"
  4. “Klątwa Kreatorów”
 
Autorka Trudi Canavan to australijska pisarka i publicystka. Jest ilustratorką i projektantką, obecnie pracuje jako szefowa działu graficznego australijskiego czasopisma poświęconego fantastyce. W Polsce szczególnie znana jest z cyklu "Trylogia Czarnego Maga".

Produkty z serii Prawo Milenium

Może zainteresują Cię również