Kompleks Boga

Autor:

Piotr Rozmus

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 4
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
440
Rok wydania
2021
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 30,54 zł
Audiobooki mp3
za 36,38 zł
Nasza cena: 34,71 zł 39,90 zł Taniej o: 13%

Piotr Rozmus stworzył powieść pod tytułem "Kompleks Boga" i tytuł rzuca nam światło na wydarzenia, które będą opisywane na kartach powieści.

Oto mamy Szczecin nękany serią niewytłumaczalnych zniknięć. Czworo ludzi znika i trafia do piwnicy człowieka, któremu wydaje się, że realizuje wolę bożą.

Z fabuły tej powieści niemal niczego nie można zdradzić, bo jej wartość z tego właśnie się bierze, że potrafi zaskakiwać czytelnika niemal na każdym kroku. Co można jednak powiedzieć? Człowiek z kompleksem Boga i czterech ludzi, który porwał i uwięził, bo w jego przekonaniu zgrzeszyli, a teraz przyszedł czas na odkupienie win.

Powieść "Kompleks Boga" skupia się na przedziwnej relacji, która zaczyna łączyć tę czwórkę ludzi. Każda z postaci to osoba o nieco innym temperamencie, o nieco innej umysłowości, o innej przeszłości, ale zadziwiająco podobnych ludzkich grzechach. To właśnie stanowi oś konstrukcyjną tej powieści.

Analiza psychologiczna bohaterów została przeprowadzona brawurowo i żadna z postaci nie jest papierowa. To ludzie z krwi i kości, a ich motywacje są logicznie wyłożone, a obserwowanie ich to sama przyjemność. W dodatku porywacz, który myśli, że realizuje dzieło boże, jest wzorowany nieco na postaci psychopatycznego mordercy z filmu "Siedem", co dodatkowo intensyfikuje poczucie grozy podczas lektury tej książki, bo jest to postać przerażająca.

"Kompleks Boga" to powieść dla wszystkich tych, którzy uwielbiają akcję, ale opartą na ostro wyrysowanych portretach psychologicznych postaci, a także tych, którzy lubią niespodzianki.


O książce

Dla obłąkanego umysłu granice bestialstwa nie istnieją. Utrzymana w świetnym tempie i klimacie filmu Siedem Davida Finchera historia o tym, że zawsze znajdzie się ktoś pragnący pobawić się w Boga. A wtedy drżyjcie bezbożnicy, którzy łamiecie przykazania zawarte w Biblii i wstępujecie na ścieżki niemiłe Panu!

Agnieszka Miklis, autorka "Wściekłej skóry"


O autorze

Piotr Rozmus to pisarz, który uwielbia łączyć akcję z horrorem i kryminałem. Zadebiutował książką "Bestia". Pochodzi z Koszalina i tworzy zapadające w pamięć powieści. Warto się z nimi zapoznać!

Recenzje (4)
 1. Recenzent Wybitny
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  '' Zawsze przychodzi czas, kiedy uczeń przerasta mistrza. ''

  ; Kompleks Boga ;

  Piotr Rozmus.

  Wydawnictwo: Sonia Draga.

  Literatura: sensacja, kryminał, thriller.

  Jeśli jeszcze nie czytaliście; Kompleks Boga ; a kochacie mocne thrillery, szybką i zawrotną akcję, tajemnice i kluczowe pytania które na końcu ukażą Wam rozwiązanie zagadki, na wakacje polecam właśnie tę powieść, gdzie wielowątkowość połączy jedno - wybawienie, rozgrzeszenie, pokuta. Przekroczycie bezmiar absurdu bestialstwa, gdzie tempo i klimat jest utrzymany na najwyższym stopniu, by stwierdzić gdzieś pod koniec że istnieją takie osoby które pragną pobawić się w Boga. Uważam że ten horror trafi do większość czytelników, którzy lubią się bać.

  W Szczecinie dochodzi do tajemniczych zniknięć studentek, kiedy jednak w niewyjaśnionych okolicznościach przepada jak kamień w wodę Krystian Głowacki, Ewa Jarosz - Zalewska, po nich Natalia Olejniczak, także Wojtka. Policja próbuje ustalić tożsamość ofiar, gdzie powoli wychodzą pewne stygmaty okazując sprawę jakby z innej perspektywy. Osoby uprowadzone i przetrzymywane w klatkach pod bacznym okiem swojego oprawcy, niby sobie obce, a jednak łączy je jedno: w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym czwartym roku, niecałe sto kilometrów od Szczecina, nie opodal Woszczyna, doszło do wypadku. Zginęło trzydzieścioro czworo dzieci. Przeżyła czwórka w raz z kierowcą. Z perspektywy czasu, oprawca jako starszy pan, bierze sobie za cel naszych bohaterów, tym samym nie jeden psycholog, psychiatra godzi się stwierdzić że ma się do czynienia z osobą o zaburzeniach osobowości, innymi słowy: rozdwojeniu jaźni, człowiek ów ten ubzdurał sobie, że ma do spełnienia misję. Każdy z osób które porwał i przetrzymywał, miał za uszami wykroczenia, zdrady małżeńskie, a nawet chęć sprzedaży własnego dziewictwa po to by się odkuć, wplątani w mafijne porachunki, handel nie tylko autami, narkotykami, ale żywym towarem. Po nitce do kłębka połączą się wszystkie fakty o ofiarach, wątki które ukażą sprawę w innym świetle, bardziej mrocznym, przypisanym danej osobie - cytatowi z Biblii. Jest to dla nich znak, że otrzymawszy kopertę - będą następnymi którzy będą musieli odpokutować za dopełnione grzechy. Jak zakończy się ta powieść, czy chociaż jednej porwanej i zatrzymanej osobie uda się uwolnić? czy policja odszuka mordercę?

  Bardzo mocny thriller który ukaże świat brutalny, przepełniony rządzą bycia ponad wszystkimi, decydującym faktem jest człowiek który wykonuje sąd, tłumacząc sobie wolą Bożą. Dla mnie autor nie bawił się w słowne igraszki, nie przebierał w precjozach, za to tak poprowadził fabułę, iż w pewnym momencie dozowałam ją jak narkotyk, pragnąć by ta chwila końca nie nastała zbyt szybko. Z wielką przyjemnością zakończyłam książkę, wiedząc że z wielkim zapałem, zaciekawieniem sięgnę po kolejną pozycję tego autora.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Kompleks Boga” to niesamowicie wstrząsająca historia, którą po przeczytaniu zapamiętacie na zawsze.

  Na samym początku książki, czytelnikowi zostają przedstawione parę postaci i ich historie życia, które z czasem posuwania się fabuły na przód okażą się kluczowe w sprawie.

  Życie Ewy Jarosz-Zlewskiej, wykładowczyni na uniwersytecie, kochającej matki i żony z długim stażem w pewnym zwrotnym punkcie łączy się z życiem Krystiana Głowackiego, Natalii Olejniczak i Wojciecha Radomskiego.

  Ewa to dorosła kobieta, która za sobą już dawno pozostawiła beztroskie życie studenckie. Wzięta pani psycholog aktualnie prowadzi wykłady na uniwersytecie aby później wrócić do domu i zastać tylko córkę. Z mężem natomiast sytuacja nie przedstawia się tak ciekawie. Małżonkowie nie dogadują się tak jak wcześniej, niekiedy zdarza się, że śpią w oddzielnych pokojach, aczkolwiek pomimo tego nadal są rodziną i starają się stwarzać pozory szczęśliwej grupki.

  Pewnego razu Ewa podczas prowadzonego wykładu, który dotyczył psychoanalizy Freuda, napotyka spojrzenie doświadczonych przez los pary oczu. Spojrzenie mężczyzny sugeruje, że swoje lata na uczelni dawno już odpracował. Nieznajomy przedstawia się jakoby był wolnym słuchaczem na tle wykładu dla pierwszego roku studentów, co oczywiście wzbudza podejrzenia wykładowczyni. Jednak najgorsze w całej tej sytuacji jest to, że człowiek ten zna najskrzętniej skrywaną tajemnicę Ewy, którą kobieta nigdy nie wypuściłaby na światło dzienne. Ten jeden błąd popełniony w życiu kładzie się ciemną plamą na wydarzenia, które dopiero mają nastąpić i to w niedalekiej przyszłości. Po skończonym wykładzie Ewa postanawia udać się na autobus, aby jak najszybciej wrócić do domu i ujrzeć ukochaną córeczkę. Jednak w momencie, kiedy jej buty dotykają chodnika na przystanku, kobieta traci przytomność. Nagle oczy kobiety otwierają się na oścież i pierwsze co widzi to ciemne pomieszczenie, wielki hak smętnie zwisający z sufitu i fakt, iż jej ciało znajduje się za żelaznymi kratami, przykryte starym, śmierdzącym stęchlizną kocem.

  „Kompleks Boga” to książka ukazująca profil działania i myślenia ofiary i oprawcy. Portret psychologiczny głównych bohaterów został doskonale wykreowany i wtłoczony w fabułę. Historie życia oraz tak samo jak ich motywy działania nie zostały tylko pobieżnie przedstawione. Wszystko jest opisane dostatecznie wyczerpująco i aż nazbyt realistycznie, iż czytelnik ma poczucie, że to wszystko mogło kiedyś zdarzyć się naprawdę. Wystarczy podać przykład opisu miejsca, gdzie wszystkie okropne wydarzenia mają miejsce, gdzieś głęboko położony las z dala od cywilizacji i domki letniskowe, które zamieszkują dzikie zwierzęta. Myślę, że ten krótki opis zdecydowanie działa już na wyobraźnię czytelnika, a co dopiero obraz zapomnianego przez Boga miejsca, które w dodatku jest tak dobrze opisane.

  „Kompleks Boga” to także pewien symptom, przypadłość osoby chorej psychicznie, która oczywiście z czasem pojawi się w fabule książki i to co ona tam zrobi i kim będzie, okaże się wstrząsem dla czytelnika. „Kompleks Boga” jest dla mnie książką, która doskonale urzeczywistnia teraźniejszość i mentalność współczesnego społeczeństwa. Niektórzy próbując odkupić swoje dawne przewinienia, stają się prawdziwymi katami, dokonując samosądów, bez współczucia dla drugiej osoby, natomiast kara, która najczęściej ich dotyka nie jest karą, jest po prostu rzeczywistością.

  Polecamy: Dobre Recenzje

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Dzisiaj mamy na tapecie książkę, o której muszę Wam opowiedzieć, bo to... no właśnie, genialny thriller czy totalne nieporozumienie? Chodźcie dalej, opowiem co i jak!

  Zaczęłam od tego, że to thriller i tak jest, a właściwie nawet psychologiczny. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych gatunków literackich i choć to kolejne wydanie, to ja wcześniej tej książki w ręku nie miałam. Natomiast, czy żałuję, że się skusiłam, czy jestem nią zachwycona dowiecie się dalej.

  Zacznijmy od okładki. Według mnie niezwykle klimatyczna, oddająca to, że nie jest to jakaś tam delikatna książka, a raczej taka, w której znajdziemy ogrom brutalności i zła. Ja na takie okładki w księgarniach zwracam uwagę i często biorę je w ciemno, bez czytania opisu. Tę otrzymałam od Wydawnictwa Sonia Draga i przyznam się, że byłam jej tak ciekawa, że przeczytałam opis, a następnie czekałam niecierpliwie na przesyłkę. To co, do celu!

  Dostajemy na dzień dobry czwórkę bohaterów, których w zasadzie, na pierwszy rzut oka, nic nie łączy. Ale jak by się tak zastanowić, to czy aby na pewno można tak powiedzieć o ludziach spotkanych na ulicy? Patrząc na dwie skrajnie różne osoby często zdarza się, że dostrzeżemy jakąś choćby minimalną część wspólną. Czy tutaj tak było? Ta czwórka trafia w ręce oprawcy, który ma... no właśnie, kompleks Boga. Tytułem autor zaraża, a jednocześnie czytając opis już wiadomo, że nie wziął się znikąd. Dla mnie to ogromna zaleta, bo kiedy łapię w ręce powieść, a za tytułem nie stoi żadne znaczenie, to mam poczucie, że został wymyślony jedynie, aby książka się lepiej sprzedawała.

  Te cztery osoby znajdują się w piwnicy szaleńca. Aczkolwiek, czy zwyrodnialec musi od razu być szalony? Często to osoby bardzo inteligentne, z którymi mielibyśmy o czym porozmawiać. Ten tutaj próbuje być Bogiem.

  Z tym opisem fabuły Was zostawię. Jeśli chcecie się dowiedzieć co się stało, a wierzcie mi, brzęk narzędzi, krzyk, rozpacz, błagania odbiją się Wam w głowie dość konkretnie. Nie da się tak po prostu zapomnieć tej treści, bo jednak autor bardzo mocno zmusza do zastanowienia się nad tym, czy to człowiek powinien wyznaczać granice i za ich przekroczenie karać. Sprawiedliwość wymierzana samodzielnie? A któż dał przyzwolenie decydować co jest dobre, a co złe?

  Świetny thriller psychologiczny z bohaterami, nad których cechami, zachowaniami i czynami przychodzi się czytelnikowi mocno zastanowić. Polecam!

  Wydawnictwu Sonia Draga bardzo dziękuję za egzemplarz!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Gdzie ja byłem?! W świecie wykreowanym przez Piotra Rozmusa. Czego doznałem?! Niesamowitych emocji, których nie sposób wyrazić w kilku zdaniach.

  „Kompleks Boga” całkowicie oderwał mnie od rzeczywistości, porywając do świata mrocznego i strasznego zarazem. Ciarki oplatające moje ciało towarzyszyły mi nieustannie podczas poznawania historii, która wżarła się w mój umysł niczym rdza w metal. Emocje, które przeżywałem, jeszcze długo po odłożeniu książki dawały się we znaki. Lektura tej książki pochłonęła mnie niczym mgła, a atmosfera stworzona przez autora przez kilka dni kotłowała się w mojej głowie. To, co Piotr Rozmus rozpisał na kartach tej książki zmroziło moją krew w żyłach. Doznania, które przeżyłem porównać mogę do mirażu tajfunu z trzęsieniem ziemi.

  „Kompleks Boga” to doskonały horror z elementami thrillera, napisany w mistrzowskim stylu, z dbałością o język i klimat, dzięki czemu najbardziej wybredny miłośnik gatunku nie może narzekać na nudę. Fabuła mocno trafia w naszą psychikę.

  Autor zabiera nas do Szczecina. Miejscowa policja ma skomplikowaną sprawę do rozwikłania. W mieście zniknęły cztery osoby. Pozornie nic je ze sobą nie łączy. Nie znają się. Lecz ich mianownikiem wspólnym są złe czyny, których dopuścili się w przeszłości. Wszyscy w niewyjaśnionych okolicznościach trafiają do podziemi, gdzie więzieni są przez psychopatę. Psychopatę uważającego się za Boga, który wymierzy im sprawiedliwość.

  Piotr Rozmus porywa nas do mrocznego świata, w którym oprawca rozdaje karty. A każda karta tej książki wprawia nasze emocje w drżenie. Dodatkowym mocnym punktem są wyraźnie stworzone obrazy psychologiczne bohaterów, jak i samego oprawcy, przeświadczonego, że to właśnie ON jest Bogiem, co daje mu możliwość wymierzania sprawiedliwości. Pytanie tylko, czy to czego dokonał jest wyrazem sprawiedliwego zadośćuczynienia za postępki, których dopuściły się jego ofiary.

  „Kompleks Boga” to nie tylko mocny horror, to również książka, która zmusza nas do refleksji, która zadaje w naszym umyśle pytania. Pytania, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. A jeśli zapytacie mnie, czy warto sięgnąć po tę książkę, to nie skłamię, mówiąc, że grzechem jest przejść obok niej obojętnie. Myślę, że dla każdego miłośnika horroru i thrillera „Kompleks Boga” to prawdziwy „must read”.

  Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Sonia Draga [Adres usunięty]

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Piotr Rozmus
 • Wydawnictwo Sonia Draga
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 440
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382300512
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788382300512
 • EAN: 9788382300512
 • Wymiary: 14x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Audiobook Zabawka Boga CD 0/5 Nasza cena:
27,55 zł 29,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Zabawka Boga CD

Powieść sensacyjno-historyczna oparta na faktach. Znakomicie zarysowane czasy I wieku n.e., pierwszych wspólnot chrześcijan oraz krucjat w Ziemi Świętej na przełomie XII i XIII wieku. Świetnie pokazana Jerozolima, dwór Saladyna w Damaszku, świat templariuszy, zakony we Francji, średniowieczna...
Dotknięcie Boga 0/5 Nasza cena:
25,23 zł 29,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dotknięcie Boga

Od czasu do czasu zdarzają się w naszym życiu sytuacje, w których odczuwamy bliskość Pana niemal namacalnie. Stają się one wówczas dla nas jakby „dotknięciem Boga". Nie muszą to być od razu wydarzenia przepełnione dramatyzmem, mające charakter egzystencjalnego wstrząsu, przeciwnie, mogą to być...
Ludzie Boga. Św. Bernadeta z Lourdes DVD + książka 0/5 Nasza cena:
26,09 zł 29,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ludzie Boga. Św. Bernadeta z Lourdes DVD + książka

Objawienia świętej Bernadety SoubirousFilm Lodovico Gaspariniego, reżysera m.in. miniserialu "Don Bosco" (2004) oraz serialu "Don Mateo" (2009) rozgrywa się w dwóch płaszczyznach czasowych. Obecnie i w czasie wydarzeń w Lourdes. Śledzimy trzy rozgrywające się na ekranie wątki. Historię samej...
eBook Mali pomocnicy Boga pdf mobi epub 0/5 Nasza cena:
16,99 zł 19,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Mali pomocnicy Boga pdf mobi epub

Pierwsza w Polsce książka o duchowej adopcji dzieci przez dzieci! Co możesz zrobić, żeby uratować człowieka znajdującego się w śmiertelnym niebezpieczeństwie? Książka "Mali pomocnicy Boga. Przewodnik dla dzieci po duchowej adopcji" jest odpowiedzią na to pytanie. Zaadoptujcie poczęte dziecko i...
Imiona Boga i bóstw oraz NMPanny imionami ludzi (Hagionimy) 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Imiona Boga i bóstw oraz NMPanny imionami ludzi (Hagionimy)

Pochodzenie imion w każdym pokoleniu budzi duże zainteresowanie, dlatego ukazujące się publikacje szybko znajdują czytelników. „Imiona Boga imionami ludzi”, praca wybitnego językoznawcy z Uniwersytetu Gdańskiego, omawia pochodzenie blisko siedmiuset imion. Znalazły się wśród nich zwłaszcza imiona...
Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane 0/5 Nasza cena:
33,93 zł 39,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chwile dla Boga. Wiersze życiem, modlitwą i sercem pisane

Temat wierszy, które znalazły się w tym tomiku, modlitwą i sercem pisanych, to życie (moje i moich bliskich). Sytuacja ogólnoświatowa i czas, w jakim żyjemy obecnie, „nakazał” nam zwolnić i zatrzymać się (!), ale również skłonił do refleksji nad życiem… przemijaniem etc. Ja wykorzystałam ten czas...
Porady duchowe Ojca Pio na czas epidemii 0/5 Nasza cena:
18,31 zł 19,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porady duchowe Ojca Pio na czas epidemii

Ojciec Pio podobnie jak my przeżył epidemię. Zachorował, ale Pan Bóg wysłuchał jego próśb i obdarzył go łaską powrotu do zdrowia. Możemy uczyć się od niego bezgranicznego zaufania Bogu w każdych okolicznościach życia.Warto w tym celu sięgnąć po jego porady mówiące o tym, jak zmierzyć się z...
eBook Bogowie Słowian mobi epub 5/5 Nasza cena:
32,22 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Bogowie Słowian mobi epub

Słowianie wierzyli, że bogowie sterują kosmosem i naturą, żywiołami takimi jak światło, woda, ogień, odpowiadają za rytm dobowy i zmieniające się pory roku. Autor szeroko opisuje poszczególnych bogów: jak ich przedstawiano w źródłach pisanych i w sztuce, jakie mieli cechy i atrybuty, jak wyglądał...
eBook Gdzie boją się iść bogowie mobi epub 0/5 Nasza cena:
31,82 zł 37,43 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Gdzie boją się iść bogowie mobi epub

Opowieści Watsona są zbryzgane krwią i nasycone wulgarnością, pełne sugestywnych opisów krwawych bitew i okraszone życiowym humorem - i tak ma być. - Publisher's Weekly Z dumnego plemienia Wotan pozostało kilkoro dorosłych, dwoje dzieci i dwa szopy. Ramię w ramię z krwiożerczymi Calniankami...
Magnes na lodówkę - Nie mów Bogu 0/5 Nasza cena:
5,90 zł 6,41 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Magnes na lodówkę - Nie mów Bogu

Magnes na lodówkę w rozmiarze 5,5 x 8 cm.Tekst na magnesie:Nie mów Bogu, że masz duży problem, powiedz problemowi jak wielkiego masz BogaGrubość magnesu idealnie trzyma materiały, które chcemy mieć zawieszone na lodówce.
eBook Dom Ojca mobi epub 0/5 Nasza cena:
27,12 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Dom Ojca mobi epub

Powieść biblijna „Dom Ojca” zaprasza nas w bystry nurt wydarzeń historycznych. Na ich tle, upadku herodowej dynastii, buntu zelotów i interwencji legionów Imperium Rzymskiego, autor kreśli niezwykle swojski obraz dorastającego, nastoletniego Jezusa. Jego relacja z Józefem, relacja syna do ojca,...
Abba Ojcze - polskie piosenki pielgrzymkowe CD 0/5 Nasza cena:
20,92 zł 23,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Abba Ojcze - polskie piosenki pielgrzymkowe CD

Ciekawie zaaranżowane oraz wykonane przez zespół Massuana utwory zapraszają zarówno do wspólnego pilegrzymowania oraz podróżowania, jak i spokojnej kontemplacji w zaciszu domowym. Płyta porusza, wzrusza, chwyta za serca.Zespół Massuana pierwszy raz grał na Mszach Świętych w Niedzielę Palmową w 1990...
Wybrane bestsellery
Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony 5/5 Nasza cena:
20,40 zł 29,80 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Repetytorium maturzysty 2021. Język polski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium Maturzysty język polski Wydawnictwa GREG jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów - zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej aktualnej formule. Całość jest zgodna z obowiązującą podstawą programową (matura 2021) i zawiera materiał...
Dziadku, opowiedz o sobie 0/5 Nasza cena:
41,31 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dziadku, opowiedz o sobie

Darowując książkę „Dziadku, opowiedz o sobie”, dajesz swojemu dziadkowi więcej niż pięknie wydaną, ładnie oprawioną, nienapisaną jeszcze historię. Dajesz mu poczucie, że jest dla Ciebie ważny. Dzięki odpowiedziom na proste i wnikliwe, zawarte w dzienniku pytania dajesz dziadkowi możliwość spisania...
Uwikłana 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Uwikłana

Uwikłana – nowa powieść królowej polskiego domestic noir, Alicji Sinickiej! Jakie konsekwencje może mieć sukces na Instagramie oraz mroczne rodzinne historie z przeszłości? Zuza Wilk, poetka i instagramerka, zaczyna poznawać smak sukcesu. Jej debiutancki tom poezji okazał się bestsellerem, w...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
To, co najcenniejsze 5/5 Nasza cena:
29,37 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

To, co najcenniejsze

Samantha Young, mistrzyni miłosnych historii, porywa pełnym pasji, namiętności i napięcia nowym tomem swojej bestsellerowej serii. Dziewięć lat temu Emery Saunders porzuciła wygodne, ale puste i samotne życie miliarderki i przeniosła się do Hartwell, uroczego nadmorskiego miasteczka, gdzie...
Mów mi Win 0/5 Nasza cena:
26,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mów mi Win

Najnowsza powieść Harlana Cobena. Tym razem w roli głównej Win, czyli Windsor Horne Lockwood III. Milioner i awanturnik, najlepszy kumpel Myrona Bolitara. Król życia, który zawsze dostaje to, co chce. Przed ponad dwudziestoma laty dziedziczka fortuny Lockwoodów, Patricia, została uprowadzona...
Hunter. Boston Belles. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Hunter. Boston Belles. Tom 1

Hunter to pierwszy tom serii Boston Bells L.J. Shen. Poznaj dwoje nieustraszonych łowców i dowiedz się, które z nich zwycięży! Sailor miała w życiu jeden jasny cel – i znajdował się ON na samym środku tarczy strzelniczej. Ciężka praca i skupienie dały jej wymarzoną szansę na wyjazd na olimpiadę,...
Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2 0/5 Nasza cena:
106,46 zł 146,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet: Ukryte terapie. Tom 3. Część 1 i 2

Recenzja książki Jerzego Zięby „Czego ci lekarz nie powie” Część III Parę lat temu dostałem w prezencie od koleżanki lekarki (ona nie miała czasu na czytanie bzdur, a ja się tą tematyką interesowałem) I część Ukrytych Terapii. Pomyślałem, kolejny nawiedzony autor. W miarę jak zacząłem czytać, moje...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku 0/5 Nasza cena:
38,98 zł 59,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dom pełen miłości. Przepisy na cztery pory roku

Witaj Ukochana Przyjaciółko mojego serca! Napisałam tę książkę niemal jak list do Ciebie, w którym pragnę podzielić się dobrem i życiowym doświadczeniem. Pomysł na tę książkę zrodził się wśród moich czytelniczek i uczestniczek warsztatów. To one wymarzyły sobie książkę z przepisami na cztery pory...
Metro 0/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Metro

Wybuchowa mieszanka tajemnicy z przeszłości i politycznej korupcji Nowy thriller autora powieści: Zabawka i Lockdown Podczas otwarcia budowy trzeciej linii warszawskiego metra dochodzi do serii eksplozji. Zapada się strop tunelu, a gruzy grzebią pasażerów. Ci, którym udało się przeżyć, robią...
Rzeźniczka z Małej Birmy 0/5 Nasza cena:
27,37 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Rzeźniczka z Małej Birmy

Piąta część serii z policjantem Gunnarem Barbarottim z miasta Kymlinge. Inspektor Gunnar Barbarotti po dłuższej przerwie wraca do pracy w policji. Dostaje do zbadania dawno zakończone śledztwo. Sprawa okazuje się dużo bardziej zawikłana, niż sądził z początku. Jeśli Ellen Bjarnebo jest niewinna i...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula