Zakłamani

Średnia: 3.9 Ilość ocen: 12
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Ilość stron
544
Rok wydania
2020
Inne wersje (1)
eBook, mobi, epub
za 24,41 zł
Nasza cena: 24,17 zł 36,90 zł Taniej o: 34%

''Zakłamani'' to wielowątkowy, pełen sekretów kryminał, który zaskoczy niejednego czytelnika.

Zaginięcie, okrutna seria morderstw i wychodzące na jaw brudne interesy, a to wszystko przez lata sprytnie tuszowane rozmaitymi kłamstwami. Co wspólnego ma z tą sytuacją dyrektor świetnie prosperującego, prywatnego szpitala w Kielcach?

W niewyjaśnionych okolicznościach znika prezes zarządu spółki medycznej Marcin Olbracht, dyrektor prestiżowego, kieleckiego szpitala. Jego żona - Eryka, która dotychczas była polonistką, rok po tych zdarzeniach na stałe powraca do rodzinnego miasteczka. Postanawia zastąpić męża w pełnionej funkcji i reprezentować od tej pory szpital, mimo że nie jest raczej specjalistką w tej dziedzinie. Niedługo po tych wydarzeniach znajduje pod swoim domem ciało brutalnie pobitej i zgwałconej Ukrainki. Śledztwo rusza pełną parą, a na jaw wychodzą skrzętnie skrywane sekrety bohaterów i brudne interesy. Korupcja, seria morderstw i w końcu handel ludźmi, co jeszcze odkryją śledczy?

Całą sprawę prowadzi przebojowa i niezwykle opryskliwa inspektor Lena Chmiel, która za wszelką cenę dąży do rozwiązania zagadki. Sprawę przejął zespół kieleckiej policji, do którego dołączył właśnie Patryk Wroński - były uczeń Eryki, dopiero zgłębiający tajniki zawodu policjanta. Sprytny młodzieniec szybko łączy fakty w całość i odnajduje związek między tymi dwoma sprawami. Kto chce zaszkodzić Eryce? Czy istnieje szansa na odnalezienie Marcina żywego? Zło wisi w powietrzu, a ludzie są opętani wszechobecnym kłamstwem, niczym demony...


O autorce

Joanna Dulewicz jest początkującą pisarką, której debiutancką książką jest właśnie ''Zakłamani''. Powieść wygrała ogólnopolski konkurs literacki. Jak widać, autorka doskonale sprawdza się w literaturze kryminalnej z elementami mrocznego thrillera. W swojej historii przełamuje znane nam schematy, przedstawia wielu bohaterów i przeplata rozmaite wątki, przez co książka jest niespotykanie skomplikowana, ale właśnie to sprawia, że czytając ją, nie da się nudzić. To naprawdę udany literacki debiut, którego nie można przegapić!

Recenzje (12)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  2 z 2 osób uznało recenzję za przydatną

  Coraz częściej trafiam na świetne kryminały autorów, którzy nie są jeszcze powszechnie znani. W związku z wygraną w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo, wydana została książka Joanny Dulewicz. Zdecydowałam się na nią ze względu właśnie na to zwycięstwo. Czy okazała się warta tej nagrody?

  '(...) śmierć zawsze pozostawia ślady. Musiał je odnaleźć. Niektóre z nich powoli zaczynał dostrzegać.'

  Eryka wraca do rodzinnej miejscowości po roku od zaginięcia męża. Przejmuje jego pozycję prezesa w prywatnym szpitalu. Jednocześnie pod jej domem odnalezione zostają zwłoki kobiety. Jest to tylko początek tajemniczych zdarzeń i serii morderstw. Czy była nauczycielka ma z tym coś wspólnego? Czy nowemu, młodemu policjantowi Patrykowi uda się rozwiązać kolejne zagadki?

  Od pierwszych stron poznajemy bardzo wielu bohaterów. Trzeba się naprawdę skupić, aby nie pogubić się w tym natłoku i zapamiętać kto jest kim dla kogo. Nie ukrywam, miałam z tym mały problem, nie lubię jak wszystko jest rzucone czytelnikowi na raz. Pomijając jednak ten fakt, cała fabuła ułożona jest w sposób, w którym trudno domyślić się głównego wątku, głównej intrygi. Otrzymujemy po kawałku kolejne elementy, które w efekcie dają nam całość. Jest to z pewnością atut tej historii. Do samego końca nie potrafiłam przewidzieć co jeszcze autorka wysypie z rękawa.

  'Jeśli nie umierasz, to znaczy, że jesteś gotowy do pracy. A jeśli nie pracujesz, to nie jesteś potrzebny.'

  Debiut autorki jest udany i z pewnością nie będzie to ostatnia książka, którą otrzymamy. Na sam początek jest dobrze, a z czasem z pewnością będzie jeszcze lepiej. Trzymam kciuki i zachęcam do lektury!

  'Mimo woli przypomniał sobie, jak jego matka wspominała kiedyś, że istnieją ludzie, którzy niosą ze sobą coś złego. Sami być może nie są źli, ale nie zmienia to faktu, że lepiej z takimi się nie zadawać.'

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Pewnego dnia pod domem Eryki zostają znalezione zwłoki pobitej i zgwałconej Ukrainki.Okazuje się,że jest nią kobieta,która wcześniej uciekła z prywatnego szpitala,gdzie szefową jest Eryka.

  Ona sama,do niedawna pracująca w szkole jako polonistka,po tajemniczym zaginięciu męża,zmuszona została zostać reprezentantką jego interesów.

  Śledztwo w sprawie Ukrainki przejmuje kielecka policja,w której pracę rozpoczął były uczeń Eryki-Patryk Wroński.

  Pod okiem pani inspektor,słynącej z niekonwencjonalnych metod działania,próbuje rozwikłać zagadkę,w której jest więcej zakłamania niż mu się to wydaje...

  ********************************************

  Czytając tę książkę ciągle miałam w głowie jedno przysłowie:

  ,,Im dalej w las,tym więcej drzew."

  Im więcej stron,tym więcej wątków,postaci i zagadek.

  Autorka kręci nami jak pacynkami w teatrzyku kukiełkowym.

  Kiedy myślisz,że już coś wiesz,okazuje się,że nie wiesz nic.

  Totalny kogiel-mogiel,a w dodatku każdy tutaj kłamie.

  Tylko kto najbardziej???

  Czasami bywało to dosyć irytujące.

  Bo człowiek jest z natury ciekawski i raczej z tych,co lubią wiedzieć.

  A tutaj niestety...

  Nawet na sam koniec nie wiesz wszystkiego

  Pozostaje tylko czekać na kolejną część.

  Jeśli lubisz taki galimatias to jest to książka z pewnością dla Ciebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Ta powieść to literacki debiut Joanny Dulewicz. Czytało się go całkiem nieźle. Uważam, że autorka ma lekkie pióro i potrafi zainteresować opowiadaną przez siebie historią, choć pojawia się tu dużo wątków i trzeba się skupić, żeby się nie pogubić. Sama raz złapałam się na tym, że muszę się trochę cofnąć, bo straciłam wątek.

  Akcja nie mknie na łeb, na szyję, ale czy to jest wada tej powieści? Szczerze - nie powiedziałabym. Może i ta historia była spokojna, ale to pasowało do klimatu całości.

  Dialogi czasem są troszkę naciągane i pojawiają się opisy, które spokojnie można pominąć, ale całość oceniam pozytywnie. Fabuła wymagała pełnego skupienia, ale bohaterowie są na tyle dobrze napisani, że chce się spędzać z nimi czas. Potrafią zagrać na nerwach, lecz nie pozostają obojętni. Lenę pokochałam z całym dobrem inwentarza. Zdecydowanie nie chciałabym mieć w niej wroga. Ją lepiej mieć po swojej stronie.

  Widać, że autorka włożyła sporo serca w tę historię. Pomysł na fabułę był bardzo dobry. Zdarzyły się drobne potknięcia, ale to debiut literacki, więc jestem w stanie przymknąć na nie oko. Szkoda tylko, że nie wykorzystano do końca potencjału wątku handlu żywym towarem. Pod tym względem odczuwam niedosyt. Mimo wszystko daję Joannie Dulewicz kredyt zaufania. Uważam, że ma potencjał i jeszcze może nas zaskoczyć.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 3/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  W nieznanych okolicznościach znika szef kieleckiego dobrze prosperującego, prywatnego szpitala. Żona zaginionego Eryka, musi zmierzyć się z niezwykle trudną sytuacją, zwłaszcza że decyduje się objąć obowiązki męża nie posiadając w tym kierunku żadnej wiedzy ani doświadczenia. Ponadto wkrótce pod domem Eryki Olbracht znaleziono zwłoki Ukrainki – pobitej, pociętej i wielokrotnie zgwałconej. Kto stoi za brutalnym morderstwem imigrantki? Czy ma to jakiś związek ze zniknięciem Olbrachta?

  „Zakłamani” to kryminał wielowątkowy i zdaje się, że właśnie ta mnogość historii okazała się dla tej pozycji zgubna. Bohaterów było sporo, niektórzy z nich niczym szczególnym się nie wyróżniali przez to nietrudno było o pomyłkę w połapaniu się, kto jest kim. Zdecydowanie najbarwniejszą z postaci była inspektor Lena Chmiel, która opryskliwość i impertynencję wyssała z mlekiem matki. Niestety pokuszę się o porównanie jej do słynnej Chyłki, bo podobieństwo jest spore. Także jeżeli chodzi o przesadę. Całość fabuły była dla mnie małym pomieszaniem z poplątaniem – na końcu historia się klaruje, ale nie czułam się do końca przekonana.

  W książce dominują przede wszystkim dialogi, a narracja z perspektywy bohaterów została mocno ograniczona. Dla mnie taki sposób przekazania świata fikcyjnego okazał się bardzo przyjemny i sprzyjał szybkiej lekturze. Niestety pozytywne wrażenia mocno zepsuły wymiany zdań pomiędzy Magdą, a Patrykiem, które nie dość, że były infantylne to w dodatku całkowicie dla mnie niezrozumiałe. Pewne powtórzenia, przesadna ilość wzmianek o „demonach” dręczących bohaterów, uwagi, które nic nie wnoszą do powieści – te elementy ostudziły mój początkowy entuzjazm wywołany tą książką.

  Być może moja recenzja wydaje się surowa, jednak mimo wszystko nie żałuję lektury „zakłamanych”. Debiutanci na dzisiejszym mocno konkurencyjnym rynku wydawniczym mają przed sobą bardzo trudne zadanie. Mam wrażenie, że coraz trudniej jest zadowolić i zaskoczyć czytelników, zwłaszcza kryminałów. Dostrzegam jednak spory potencjał w autorce i mam nadzieję, że zdecyduje się ona na kontynuowanie swojej przygody z pisaniem.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Super Recenzent
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Jest kwiecień 2019 roku, kiedy Joanna Dulewicz wysyła swą debiutancką powieść na “Konkurs kryminalny” organizowany przez Czwartą Stronę Kryminału. Trzy miesiące później odbiera wiadomość z gratulacjami. Wygrała! Jej książka, pod roboczym wówczas tytułem “Demony”, pokonała blisko 200 innych i zostanie wkrótce wydana. Słowa uznania i pochlebne recenzje napływają od takich gwiazd kryminału, jak Robert Małecki, Marta Guzowska i Magda Stachula. 11 marca 2020 roku, u progu światowej pandemii, swoją premierą mają “Zakłamani”. Joanna Dulewicz, bez maseczki, ale w stylowej małej czarnej, wkracza na salony polskiego kryminału.

  6 powodów, dla których polecam Wam lekturę “Zakłamanych”:

  🔥Język. Powieść jest niezwykle sprawnie napisana - językowo i konstrukcyjnie, przez co czyta się ją lekko i z łatwością zatapia w fabule.

  🔥Punkty zwrotne. To moim zdaniem jedna z mocniejszych stron pisarstwa Dulewicz. Steruje naszymi emocjami, niczym hipnotyzer wahadełkiem.

  🔥Strach i śmiech. Osobiście lubię, kiedy nawet najmroczniejsza historia przeplata się z zabawnymi tekstami. Zabieram ze sobą takie barwne określenia jak: “bezmyślny wół w kieracie”, czy “wiejskie stugębne rozgłośnie plotkarskie”.

  🔥Relacje. Śmiało rzekłbym, że “Zakłamanych” można określić mianem powieści o relacjach. Bohaterów jest naprawdę wielu, ale wszyscy pojawiają się po coś i z jakiegoś powodu.

  🔥Bohaterowie. Przemyślani, wiarygodni, doświadczeni życiem i niezwykle wyraziści. A co najważniejsze - ich perypetie, decyzje i podejmowane kroki uważam za spójne z wydarzeniami powieści i posiadanymi cechami charakteru.

  🔥Opisy emocji. Bez dwóch zdań to znak rozpoznawczy Joanny Dulewicz. Kilkustronicowy opis strachu, jaki przeżywa Eryka Olbracht, a który znajdziecie w okolicy strony 235, śmiało można nazwać podręcznikowym i tak autentycznym, że stanowi wartość samą w sobie.

  Zapraszam Was do bliskich spotkań z “Zakłamanymi" i polecam już teraz kontynuację, czyli "Zastraszonych"

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 7 recenzji

Warto zwrócić uwagę na...
Zastraszeni 5/5 Nasza cena:
21,07 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zastraszeni

Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko... Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop...
Sukcesja 5/5 Nasza cena:
22,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Sukcesja

Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych. Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze do chwili, gdy w jednym z pokojów na piętrze...
eBook Zakłamani mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zakłamani mobi epub

Seria morderstw, korupcja, handel żywym towarem i ludzie jak demony, oplątani siecią kłamstw… Prezes zarządu spółki medycznej i szef prywatnego kieleckiego szpitala ginie bez wieści. Rok później jego żona wraca na stałe do rodzinnego miasteczka. Pracująca dotychczas w szkole jako polonistka Eryka...
eBook Zastraszeni mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,41 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zastraszeni mobi epub

Makabryczne morderstwa, które dzieli trzydzieści lat, a łączy niemal wszystko...Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop...
eBook Sukcesja mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Sukcesja mobi epub

Zabytkowa willa, rodzinne spotkanie i morderca, który tylko czeka, aż odwrócisz wzrok.Sara Blosh, spadkobierczyni majątku Aleksandrowiczów, organizuje w odziedziczonym dworku przyjęcie dla rodziny i znajomych.Spotkanie przebiega w dobrej atmosferze do chwili, gdy w jednym z pokojów na piętrze...
Otchłań 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Otchłań

Finałowa część trylogii o detektywie Leonie Brodzkim Trzy kobiety, trzy morderstwa, jedno narzędzie zbrodni… Gdy legendarny gangster wychodzi z cienia, by znów terroryzować Toruń, tylko jeden człowiek może przywrócić porządek w mieście. To detektyw Leon Brodzki, którego ulubioną lekturą są akty...
Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7 5/5 Nasza cena:
23,15 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Cicha noc. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 7

Show biznes, zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami. Podczas przyjęcia, na którym  świętowano sukces reality show „Nowe życie”, został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska, która...
Koszmary zasną ostatnie 5/5 Nasza cena:
22,62 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Koszmary zasną ostatnie

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów....
Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2 5/5 Nasza cena:
29,89 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra matka. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 2

Czy wiesz, co może się stać, gdy nie pilnujesz swojej prywatności? W Lesie Kabackim zostaje zastrzelona młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Niedługo po tym w podobnych okolicznościach ginie druga kobieta – także matka. Obie ofiary nieustannie dzieliły się prywatnością swoją i swoich...
Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1 5/5 Nasza cena:
23,71 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zapłata. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 1

Pierwszy tom bestsellerowej serii mistrzyni kryminału psychologicznego! W jednym z warszawskich klubów zostaje zamordowany syn adwokata. Sprawa może mieć związek ze śmiertelnym pobiciem sprzed ośmiu lat. Śledztwo staje się łamigłówką, której początek tkwi w przeszłości. Ktoś nie chciał, żeby prawda...
Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8 5/5 Nasza cena:
25,03 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Kwestia winy. Agata Górska i Sławek Tomczyk. Tom 8

Jakub Drzewiecki, policjant drogówki, zostaje kilkukrotnie pchnięty nożem niedaleko swojego domu. Przy ciele sprawca zostawia figurkę Lego. Na miejsce zbrodni przyjeżdżają Tomczyk i Gniewosz, którzy rozpoczynają poszukiwania mordercy. Tydzień później w jednym z warszawskich parków Hubert Kamiński –...
Niezamknięte drzwi 5/5 Nasza cena:
25,10 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niezamknięte drzwi

Podczas zdjęć do serialu w parku Sokolniki żona scenarzysty znika bez śladu, a kierowca ekipy filmowej zostaje zamordowany. Jak się okazuje, mężczyzna miał skłonności do hazardu i narkotyków – wszystko wskazuje więc na porachunki między zorganizowanymi grupami przestępczymi. Niebawem pojawia się...
Wybrane bestsellery
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty 5/5 Nasza cena:
23,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent! Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące...
Diabeł stróż 0/5 Nasza cena:
30,63 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diabeł stróż

Wrocławska ruletka Wrocław, rok 1934. Podczas perwersyjnej orgii zostaje porwany, a następnie zamordowany urzędnik pocztowy Sepp Frömel. Kilkanaście dni później z rąk oprawców ginie jego kochanka. Ich syn z nieprawego łoża, niemy, niepełnosprawny Rolf dziwnym zrządzeniem losu trafia pod opiekę...
Boginie 4/5 Nasza cena:
33,09 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Boginie

Nowa powieść autora bestsellerowej „Pacjentki”, thrillera, który podbił serca milionów czytelników. Edward Fosca jest mordercą. Mariana jest pewna. Ale Fosca jest nietykalny. Przystojny i charyzmatyczny profesor literatury greckiej na Uniwersytecie Cambridge jest uwielbiany zarówno przez...
Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5 0/5 Nasza cena:
41,56 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Przypływy nocy. Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych. Tom 5

Po dziesięcioleciach wojny plemiona Tiste Edur zjednoczyły się wreszcie pod nieubłaganą władzą króla czarnoksiężnika Hirothów. Ale za pokój trzeba było zapłacić straszliwą cenę – pakt zawarty z tajemniczą mocą, której motywy są w najlepszym razie podejrzane, a w najgorszym śmiertelnie groźne. Na...
Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller 0/5 Nasza cena:
30,44 zł 59,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Rok z Katarzyną Miller - rok radości i rozwoju. Każdy nowy rok to symboliczny nowy początek. Jeśli otworzysz się na zmiany może być ON lepszy. A któż może być lepszą przewodniczką po roku 2022 niż zachwycająca mądrością i humorem Katarzyna Miller. Dzięki jej poradom przypomnisz sobie jak zająć się...
Chąśba 0/5 Nasza cena:
27,56 zł 43,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chąśba

Co mają wspólnego zrzędliwy starzec z drewnianą nogą (który jest tylko zwykłym katem), niezbyt potężnej budowy chłopak (który do wszelkich przygód ma dość ambiwalentny stosunek) oraz pewna pyskata dziewczyna (która posiada, co prawda, znamię w kształcie śnieżynki, ale absolutnie nie jest ściganą...
Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1 0/5 Nasza cena:
23,79 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Diuna. Kroniki Diuny. Tom 1

Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki. Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak...
Zadanie domowe 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zadanie domowe

"Zadanie domowe" to wyjątkowa powieść dla młodych dorosłych, poruszająca temat eksterminacji Żydów. Niezwykła historia uczniów, których zadaniem jest wcielenie się w rolę nazistów, ukazująca obawy, uczucia i wewnętrzny bunt przed złem oraz dyskryminacją. Pan Bartley jest jednym z najbardziej...
Głodna puszcza 5/5 Nasza cena:
28,52 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Głodna puszcza

Spokój jest jak kotleciki w sosie grzybowym: zdecydowanie zbyt szybko się kończy Do karczmy Edmunda zwanego Kociołkiem potajemnie zjeżdżają książęta, by radzić nad przyszłością Doliny. Ostatnio trolle z Głodnej Puszczy wydają się nad wyraz aktywne, a jedyny człowiek, który umie z nimi gadać -...
Wsiąść do Pociągu. Europa 5/5 Nasza cena:
126,90 zł 199,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wsiąść do Pociągu. Europa

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na...
Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2 5/5 Nasza cena:
23,54 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dług honorowy. Bezimienny. Tom 2

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać. Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na...
Najsłabsze ogniwo 5/5 Nasza cena:
24,22 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Najsłabsze ogniwo

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani. Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku. Znany pisarz powieści obyczajowych, Piotr Warot, przeżywa najpotworniejsze wakacje swojego życia. W tajemniczych okolicznościach znika jego brat z dziewczyną. Policjanci...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula