Klinika

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 44
Darmowy fragment:
Wysyłka w
24 godziny + czas dostawy
Rok wydania
2021
Format
13.5 x 20.5 cm
Ilość stron
296
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 20,18 zł
Audiobooki mp3
za 27,68 zł
Nasza cena: 23,99 zł 36,90 zł Taniej o: 35%

Doskonały thriller medyczny autorki powieści "Psychopata" i "Nie ufam już nikomu"!

Przekonaj się o tym, towarzysząc głównej bohaterce, która próbuje rozwiązać tajemniczą zagadkę. "Klinika" wprowadzi Cię w świat sekretów i niebezpieczeństw!

Wydawać się może, że Gaja jest szczęśliwą kobietą. Żyje dzięki rozwojowi medycyny - a w szczególności leczeniu metodą modyfikacji genomu w okresie prenatalnym. Tak jak i Kajtek, jej przyjaciel od wielu lat. To wystarczający powód do wdzięczności. Tyle że wszystko się zmieniło. Zniknięcie Kajtka to prawdziwy dramat, który odbił się na życiu Gai. Między nimi powstała specjalna więź, byli jak rodzeństwo, którego nigdy nie mieli. Teraz pozostało uczucie pustki spowodowanej tajemniczym zniknięciem.

Tymczasem rzeczywistość również okazuje się brutalna. Nastroje społeczne gęstnieją i czuć wielkie napięcie - dochodzi do masowych protestów w wyniku zakazania przez rząd metody in vitro. Gaja jest przerażona i czuje się napiętnowana. Mimo to nie poddaje się i znajduje siły, mając zamiar rozwiązać sprawę zniknięcia przyjaciela. W trakcie swojego śledztwa odkryje coś szokującego i przerażającego. Okaże się to czymś o wiele gorszym niż wizje z najmroczniejszych koszmarów.

Do jakiej prawdy dotrze Gaja? Co ujawni podążanie za tropami, które mają doprowadzić ją do Kajtka? Dowiesz się tego podczas czytania właśnie tej książki. Przygotuj się na dawkę mocnych wrażeń!

Przeczytaj darmowy fragment książki


O autorce

Autorką powieści jest Klaudia Muniak, która dała się poznać z jak najlepszej strony dzięki poprzednim wybornym thrillerom: "Psychopata" i "Nie ufam już nikomu".

Recenzje (44)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Lubicie thrillery medyczne? Ja uwielbiam! Jeżeli piszą je Polacy i to w dodatku lekarze czy inni naukowcy to nie mogę przejść obok nich obojętnie ♡

  „Klinika” to książka autorstwa Klaudii Muniak, która jest absolwentką biotechnologii, a swoją pracę naukową związała z nanotechnologią. Dzięki bogatej wiedzy z zakresu medycyny to co autorka prezentuje w swoich książkach jest na naprawdę wysokim poziomie.

  Tematyka „Kliniki” krąży wokół tematu inżynierii genetycznej w życiu płodowym oraz zapłodnienia in vitro. Pomimo, że oba tematy mają dużo wspólnego ze ściśle ukierunkowanym słownictwem to autorka stara nam się wszystko przedstawić w prosty sposób. Nie zagłębia się w opisach, które będą dla nas zbędne oraz zupełnie niezrozumiałe.

  Akcja podzielona jest na teraźniejszość oraz przeszłość. Rozdziały dotyczące przeszłości dotyczą życia płodowego. Jednak ważniejsze jest to co dzieje się tu i teraz.

  Bohaterowie zostali wykreowani z ogromną starannością. Autorka oddaje ich emocje i czasami odnosiłam wrażenie jakbym sama odkrywała okrutną prawdę u boku Gai. Jakbym razem z nią przeżywa wszystkie wydarzenia.

  Książka ta ma w sobie coś mrocznego i tragicznego. Sprawia, że nie chce się jej odkładać, a dość powolna akcja stopniowo podsyca dramaturgię wydarzeń. Dlatego tak naprawdę tempo w jakim toczą się wszystkie wydarzenia wyjątkowo w tym przypadku mi nie przeszkadzają, a wypadają tylko na plus. Pomimo, że może nam się wydawać jakie będzie zakończenie to gwarantuję, że autorka zaskoczy każdego z Was.

  Zdecydowanie polecam tę pozycję każdemu fanowi thrillerów medycznych.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Troszkę się bałam co to będzie, bo pomysł na rzeczywistość książkową opierał się na istnieniu terapii polegającej na modyfikacji genomu płodowego - w ten sposób nasza główna bohaterka została wyleczona z zespołu Edwardsa - czyli trisomii 18 chromosomu, zespołu w 95% kończącego się poronieniami, z bardzo kiepskim rokowaniem. Z racji tego, że taka terapia z punktu widzenia etycznego, w naszej rzeczywistości nie ma miejsca, postanowiłam nie zagłębiać się i zastanawiać nad sensem takiej terapii, a skupić na samej historii :D Pewnego dnia nasza bohaterka budzi się w małej, sterylnej, praktycznie pustej, wyglądającej na szpitalną, sali. Nie wie co się stało, a im dłużej się tam znajduje, tym mniej szczegółów do siebie pasuje.

  Historia rozgrywa się w Polsce, nie wiemy jaki to rok, ale wydaje się niezbyt odległy od naszych czasów. Mimo znaczących różnic, wiele tę Polskę książkową z naszą łączy - skrajnie prawicowa, konserwatywna partia u władzy, protesty przeciwko zaostrzaniu prawa - brzmi znajomo :p. Podobało mi się, że autorka wykreowała ten świat całkiem podobny, ale znacząco różniący się od naszego mimo wszystko - ciekawie było to konfrontować z rzeczywistością :D Cała akcja rozgrywa się praktycznie w sali szpitalnej, o całym kontekście aktualnych zdarzeń dowiadujemy się z krótkich retrospekcji. Nie można powiedzieć, że dużo się w tej książce dzieje, wiele scen ze względu na sam charakter historii powtarza się, zapętla - ma to sens jeśli chodzi o odzwierciedlenie psychiki naszej bohaterki, ale po kilku takich razach, myślałam chwilami, że to już chyba za dużo - na szczęście szybko mi przechodziło :p. Do tego miałam nadzieję na bardziej dynamiczne zakończenie, samo rozwiązanie tajemnicy przemknęło mi przez głowę już w połowie książki - coś takiego podobnego już czytałam, ale nie powiem gdzie, żeby nie zdradzać za dużo :D Może czytaliście i też wiecie :D?

  Ogółem była to dobra rozrywka na kilka wieczorów!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Thrillery medyczne to był gatunek, który kiedyś bardzo lubiłam i w którym się zaczytywałam. Moją pasję rozpoczął Robin Cook i jedna z najsłynniejszych książek - "Coma", na której podstawie nakręcono w latach siedemdziesiątych genialny film z Michaelem Douglasem.

  Teraz z ogromną przyjemnością sięgnęłam po "Klinikę" Klaudii Muniak. Akcja książki rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W Polsce nadal rządzi partia skrajnie prawicowa, o mocno radykalnych poglądach. Gdy in-vitro zostaje uznane za nielegalną metodę walki z bezpłodnością, ludzie ponownie wychodzą na ulicę. Partia argumentuje swoją decyzję tym, że metoda ta to chęć zabawy w Boga. Co dziwne, niezwykle inwazyjna metoda modyfikacji genomu u płodu, u którego stwierdzono ciężką chorobę genetyczną już takich obaw rządu nie wywołuje. Od lat, w taki sposób "naprawia się" dzieci z ciężkimi upośledzeniami, jeszcze w łonie matki. Gaja to młoda kobieta, która żyje dzięki tej metodzie, bowiem miała urodzić się z zespołem Edwardsa. Dziewczyna jest w pełni zdrową młodą osobą, mieszka z ukochaną mamą, studiuje, ma przyjaciół i chłopaka. Pewnego dnia budzi się w dziwnym pomieszczeniu wyglądającym jak sala szpitalna, ale nic nie pamięta. Od lekarza dowiaduje się że miała wypadek i usunięto jej jedną nerkę. Dziewczyna przyjmuje to do wiadomości, ale zaczyna ją niepokoić coraz więcej rzeczy - brak telefonu i rzeczy osobistych, brak kontaktu z rodziną, ciągła senność. Gaja zaczyna mieć poczucie, że jest więziona i coś tu jest bardzo nie w porządku.

  Akcja książki rozgrywa się na dwóch płaszczyznach - pierwsza to wydarzenia rozgrywające się w szpitalu, druga pokazuje wcześniejsze zdarzenia, dotyczące zarówno bohaterki jak i sytuacji społeczno-politycznej w kraju, dzięki czemu poznajemy nastawienie społeczeństwa do osób z modyfikacjami genetycznymi.

  Mimo, że właściwie dość szybko można domyślić się intrygi, książka trzyma w napięciu, a zakończenie na pewno zaskakuje. Z przyjemnością sięgnę po wcześniejsze książki autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Thriller medyczny nie jest dla mnie żadną tajemnicą, czy nowością i zaczytywałam się w książkach Robina Cooka, czy Michaela Palmera, ale gdybym wiedziała, że nasze i polskie podwórko może się pochwalić autorką, która także tworzy w tym gatunku, to już dawno sięgnęłabym po książki Klaudii Muniak. A tak przygodę z naszą autorką zaczęłam od trzeciej i zarazem najnowszej książki „Kliniki”. Zaiskrzyło między nami, spodobał mi się lekki styl pisarki i za nic w świecie nie chciałabym trafić do tytułowej kliniki i myślę, że nikt z Was też nie chciałby leżeć w szpitalnym łóżku i przeżyć to, co przytrafiło się głównej bohaterce, czyli Gai.

  Gaja żyje tylko dlatego, że w okresie prenatalnym dokonano modyfikacji genomu. Jeśli tego by nie zrobiono, urodziłaby się albo poważnie chora, albo po prostu by nie przeżyła. Takich osób jak ona jest więcej, żyją jednak w ukryciu. Najbliższą osobą, która doskonale rozumie rozterki bohaterki, jest przyjaciel Kajtek, chłopak także zmodyfikowany, lecz ON pewnego dnia znika. Nie wiadomo, czy jeszcze żyje, czy może miał dość życia w mieście i postanowił zmienić otoczenie. Gaja angażuje się w poszukiwania chłopaka i niestety kończy się to dla niej tragicznie. Budzi się podpięta do kroplówek i nie wie, gdzie się znajduje i niczego także nie pamięta. Z każdym dniem jej wątpliwości rosną, zwłaszcza gdy po podaniu leków dziewczyna natychmiastowo zapada w sen. Jaką przerażającą prawdę odkryje Gaja?

  Książka zaczyna się dość niepokojąco – wraz z bohaterką budzimy się w sterylnej szpitalnej sali, czujemy ból palącej jej rany, więc to już jest wskazówka, że dziewczyna musiała przejść poważny zabieg – ale jaki i dlaczego znalazła się w szpitalu? Tę odpowiedź poznać będzie chciała sama Gaja, bo okazuje się, że zupełnie nie pamięta nic przed tajemniczym „wypadkiem”. Każdy kolejny rozdział napędzał lęk i spiralę niepokoju i tak, rozdziały są dosyć do siebie podobne, więc mogą albo nudzić powtarzalnością, albo powodować, że w naszych głowach pojawi się mętlik i wątpliwości. Ja na szczęście należę do drugiej grupy, całkowicie pochłonęła mnie fabuła i wow, takiego rozwiązania się nie spodziewałam. Przez ostatnich kilkadziesiąt stron zakładałam, że fabuła potoczy się zupełnie inaczej i takiego zakończenia nie chciałam brać pod uwagę. A jednak! Końcówka mnie dosłownie zmiażdżyła!

  „Klinika” oprócz tematów medycznych (podanych na szczęście w bardzo prosty sposób) nawiązuje także do wydarzeń politycznych i społecznych. Autorka porusza temat in vitro i płodów, u których wykonuje się modyfikacji genomu. Społeczeństwo jest tutaj podzielone, dochodzi do protestów, bójek a nastroje społeczne sterowane są umiejętnie przez rządzącą partię, która nie ma nic przeciwko modyfikacjom genowym, lecz chce całkowitego zakazu in vitro. Ten motyw ma oczywiście związek z tym, co przytrafi się naszej bohaterce i trzeba wspomnieć, że Gaja zacznie przypominać sobie ostatnie dni. Jej tragedia zacznie się, gdy dziewczyna zaangażuje się w poszukiwania przyjaciela Kajtka. Czy go odnajdzie i czy uda jej się opuścić mury kliniki? Sprawdźcie to sami!

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Gaja jest młodą kobietą, która żyje dzięki postępowi medycyny. W okresie prenatalnym dokonano u niej modyfikacji genomu, dzięki której z płodu z zespołem Edwardsa stała się płodem zupełnie zdrowym. Takich osób jak ona jest więcej. Choćby jej przyjaciel Kajtek, który w ostatnim czasie zaginął. Gaja prowadzi normalne życie, ale jedno spotkanie z mamą Kajetana wpływa na to, że intensywniej postanawia poszukać przyjaciela. W tym samym czasie rząd zakazuje stosowania in vitro, ale refunduje zabiegi modyfikacji genomu, dzięki czemu Gaja czuje się napiętnowana i zastraszana. Czy młoda kobieta pokona własne lęki, czy uda jej się odnaleźć przyjaciela i co z tym wszystkim wspólnego ma polityka?

  Jestem pełna podziwu dla autorki dla jej wiedzy medycznej. W pewnym momencie sama zaczęłam zastanawiać się, czy procedura modyfikacji genomu faktycznie nie istnieje, gdyż autorka pisała z takim przekonaniem i poparte takimi medycznymi wyjaśnieniami, że miałam wrażenie, że historia opisana jest na autentycznych faktach.

  Klaudia od początku wprowadza nas w medyczny klimat wyjaśniając krok po kroku medyczne zawiłości, aby sprawnie złączyć je z fabułą, która mnie pochłonęła całkowicie. Mimo, że całość była przewidywalna, to najchętniej w ogóle nie odkładałabym książki, aby poznać całą historię w jeden dzień.

  Bardzo podobał mi się sposób ukazania aktualnych problemów, zahaczenia o dyskryminację ze względu na orientacje seksualne, problemów związanych z in vitro czy ustawą antyaborcyjną. Mimo, że cała historia w większości pochodziła z wyobraźni autorki to czuć było pewną autentyczność.

  Do samego końca nie byłam pewna zakończenia tej historii, cały czas miałam nadzieję na jakiś nieprzewidywalny zwrot akcji, ale go nie było. Muszę jednak przyznać, że sam epilog był świetny – absolutnie się nie spodziewałam takiego zakończenia historii. Z drugiej strony czuję również niedosyt, dlatego, że nie wiem czy sprawa miała jakiś dalszy ciąg.

  Był to jeden z lepszych kryminałów medycznych, jakie czytałam. Przez całą lekturę nie opuszczało mnie uczucie ekscytacji ale również poddenerwowania, jakbym weszła w skórę głównej bohaterki.

  Dużym plusem była również mała ilość bohaterów pobocznych, co pozwalało się skupić bardziej na tych głównych.

  Naprawdę polecam zapoznać się z twórczością Klaudii Muniak, sama z pewnością sięgnę po pozostałe jej pozycje, ponieważ styl autorki bardzo mi odpowiada a książka praktycznie czytała się sama.

  Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 39 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -35%
  Psychopata

  Psychopata

  Thriller medyczny o niebezpiecznym eksperymencie, który prowadzi do serii tajemniczych zbrodni Co dzieje się w umyśle mordercy? W ośrodku naukowo-badawczym BCT trwają testy nad nowoczesną, nieinwazyjną metodą zwalczania nowotworów mózgu. Maja Lipska, młoda badaczka, odnosi spektakularne sukcesy. ...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Nie ufam już nikomu

  Nie ufam już nikomu

  Gdy codzienność jest przepełniona podejrzeniami, możesz zapomnieć o normalnym życiu… Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -38%
  Będziesz tego żałować

  Będziesz tego żałować

  Początek nowej serii autorki bestsellerów „Stażystka” i „Służąca”! Uciekała przed niebezpieczeństwem. Azyl okazał się pułapką. Po brutalnym ataku na jej najlepszą przyjaciółkę Iga nie czuje się już bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Zmęczona ciągłym oglądaniem się za siebie i przeczuciem, że jest...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -37%
  Terapia

  Terapia

  Nowy thriller medyczny autorki „Psychopaty”, „Nie ufam już nikomu” i „Kliniki” Kolejna książka autorki, która łączy wiedzę medyczną z misterną intrygą kryminalną. „Terapia” to historia, w której rzeczywistość i wyobraźnia zaczynają się niebezpiecznie ze sobą splatać. Luiza pracuje jako sekretarka w...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,14 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • Outlet
  -50%
  Nie ufam już nikomu

  Nie ufam już nikomu Outlet

  Gdy codzienność jest przepełniona podejrzeniami, możesz zapomnieć o normalnym życiu… Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero...
  Ocena: 0/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 19,95 zł 39,90 zł
  wysyłka do 72 godzin
 • -35%
  Topieliska

  Topieliska

  Mglisty poranek, szalejąca za oknem zamieć śnieżna i jedna prośba, która zmieni wszystko Telefon z przychodni wyrywa Polę ze snu. Okazuje się, że jej trzyletni synek wraz ze swoim tatą nie pojawili się na umówionej wizycie. Gdy Pola nie może skontaktować się ze swoim mężem, mimo szalejącej za oknem...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,11 zł 39,90 zł
  wysyłka w 48 godzin
 • -36%
  Terapeutka

  Terapeutka

  Nowa powieść autorki bestsellera Za zamkniętymi drzwiami. B.A. Paris w wielkim stylu powraca do gatunku thrillera psychologicznego! Budząca dreszcz grozy opowieść o wymarzonym domu, który skrywa mroczną tajemnicę… Alice i Leo wprowadzają się do świeżo wyremontowanego domu na ekskluzywnym zamkniętym...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,45 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Chechło

  Chechło

  Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Przyjdę, gdy zaśniesz

  Mroczny, wciągający thriller z niespodziewanym zakończeniem – Agnieszka Lingas-Łoniewska tworzy przerażającą psychopatyczną rzeczywistość, od której nie można się oderwać. Znana z poruszających, pełnych wielkich uczuć i pasjonujących opowieści Dilerka Emocji świetnie odnalazła się w nowym gatunku....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,94 zł 39,90 zł
  w magazynie
 • -23%
  Gdybym jej uwierzył

  Gdybym jej uwierzył

  Młoda biotechnolog, Julia Przybysz, porzuca poukładane życie w Katowicach i przyjmuje stanowisko samodzielnego asystenta badawczego w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej na Podkarpaciu. Szybko okazuje się, że firma prowadzi znacznie szerzej zakrojone testy, niż wynikałoby z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,64 zł 32,00 zł
  wysyłka w 48 godzin
Warto zwrócić uwagę na...
Klinika śmierci 5/5 Nasza cena:
29,35 zł 38,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Klinika śmierci

Pierwszy thriller medyczny w dorobku mistrza suspensu! Doktor Harvey Riker pracujący w klinice na Manhattanie poświęcił życie, aby wynaleźć lekarstwo na jedną z najgorszych chorób na świecie - AIDS. Jego pacjenci, jeden po drugim, zostają wyleczeni. A potem - także jeden po drugim - giną z rąk...
Komisarz Zdanowicz i pończochy guwarnantek 0/5 Nasza cena:
78,30 zł 90,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Komisarz Zdanowicz i pończochy guwarnantek

Remigiusz, widząc, że kobieta, którą kochał młodzieńczym uczuciem, gapi się jak ciele na coś lub kogoś za jego plecami, odwrócił się z ciekawością. Zobaczył tam kogoś zgoła odmiennego od osoby, którą widziała ruda, tak to już bowiem jest, że patrząc na to samo, mężczyźni i kobiety widzą zgoła co...
Terapia 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Terapia

Nowy thriller medyczny autorki „Psychopaty”, „Nie ufam już nikomu” i „Kliniki” Kolejna książka autorki, która łączy wiedzę medyczną z misterną intrygą kryminalną. „Terapia” to historia, w której rzeczywistość i wyobraźnia zaczynają się niebezpiecznie ze sobą splatać. Luiza pracuje jako sekretarka w...
Psychopata 4/5 Nasza cena:
25,94 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Psychopata

Thriller medyczny o niebezpiecznym eksperymencie, który prowadzi do serii tajemniczych zbrodni Co dzieje się w umyśle mordercy? W ośrodku naukowo-badawczym BCT trwają testy nad nowoczesną, nieinwazyjną metodą zwalczania nowotworów mózgu. Maja Lipska, młoda badaczka, odnosi spektakularne sukcesy. ...
Estrogen 4/5 Nasza cena:
23,82 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Estrogen

Trzy poczytne autorki emocjonujących thrillerów psychologicznych łączą siły w wspólnej powieści, która zmrozi krew w żyłach fanom gatunku. Magda Stachula, Alicja Sinicka i Klaudia Muniak stworzyły thriller, o którym długo nie da się zapomnieć. Nowobogacka rodzina Jurczyków pnie się po szczeblach...
Nie ufam już nikomu 5/5 Nasza cena:
25,14 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nie ufam już nikomu

Gdy codzienność jest przepełniona podejrzeniami, możesz zapomnieć o normalnym życiu… Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero...
Zgliszcza 4/5 Nasza cena:
27,89 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zgliszcza

Może odebrać ci życie, ale bez niego też wkrótce czeka cię śmierć. Świat stoi u progu zagłady. Ludzie swoimi działaniami doprowadzili to tego, że na planecie obumarła niemal cała roślinność i wyginęły zwierzęta. Powietrze jest tak zanieczyszczone, że nie da się swobodnie oddychać. A najgorsze...
Wszystko czego, nie zrobiliśmy razem 4/5 Nasza cena:
25,82 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wszystko czego, nie zrobiliśmy razem

Znasz to uczucie bezgranicznej radości i ekscytacji, kiedy nagle wśród tłumu nieznajomych dostrzegasz kogoś, na kogo czekałaś całe życie? Kiedy wystarczy jedno dłuższe spojrzenie, żeby zabrakło Ci tchu, a w Twoim brzuchu zaczęło trzepotać stado motyli? Londyn – wielomilionowe miasto pełne drapaczy...
eBook Wszystko, czego nie zrobiliśmy razem mobi epub 0/5 Nasza cena:
24,21 zł 33,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Wszystko, czego nie zrobiliśmy razem mobi epub

Znasz to uczucie bezgranicznej radości i ekscytacji, kiedy nagle wśród tłumu nieznajomych dostrzegasz kogoś, na kogo czekałaś całe życie? Kiedy wystarczy jedno dłuższe spojrzenie, żeby zabrakło Ci tchu, a w Twoim brzuchu zaczęło trzepotać stado motyli? Londyn – wielomilionowe miasto pełne drapaczy...
Audiobook Nie ufam już nikomu mp3 0/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Nie ufam już nikomu mp3

Gdy codzienność jest przepełniona podejrzeniami, możesz zapomnieć o normalnym życiu… Iga, świeżo upieczona mama, od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię, sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero...
eBook Zgliszcza mobi epub 0/5 Nasza cena:
19,37 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Zgliszcza mobi epub

Może odebrać ci życie, ale bez niego też wkrótce czeka cię śmierć. Świat stoi u progu zagłady. Ludzie swoimi działaniami doprowadzili to tego, że na planecie obumarła niemal cała roślinność i wyginęły zwierzęta. Powietrze jest tak zanieczyszczone, że nie da się swobodnie oddychać. A najgorsze...
eBook Klinika mobi epub 4/5 Nasza cena:
20,18 zł 26,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Klinika mobi epub

Nowy thriller medyczny autorki Psychopaty i Nie ufam już nikomu Jego zniknięcie to dopiero początek Gaja zawdzięcza życie rozwojowi medycyny i leczeniu metodą modyfikacji genomu w okresie prenatalnym. Podobnie jak Kajtek, z którym przyjaźniła się od lat. Byli jak rodzeństwo, którego żadne z nich...
Wybrane bestsellery
Stary człowiek i morze 5/5 Nasza cena:
24,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Stary człowiek i morze

Wracamy do tej książki całe życie, bo klasyka dziś okazuje się niezwykle aktualna. Rybak Santiago po wielu dniach bezowocnych połowów postanawia samotnie wypłynąć na dalekie wody, aby udowodnić wszystkim, że jeszcze nie jest bezużytecznym starcem. Jego przynętę połyka imponujący marlin. Santiago...
Moje skarby 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Moje skarby

Gra pełna niezwykłych, rzadkich i fascynujących przedmiotów! Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań...
Ciężarówką przez Galaktykę 5/5 Nasza cena:
104,96 zł 139,95 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ciężarówką przez Galaktykę

Wyzysk i Spółka, międzygalaktyczny lider rozwiązań sanitarnych, zaprasza do swojego elitarnego zespołu galaktycznych kierowców! Jedyne, czego oczekujemy, to otwarty umysł i nastawienie na cel. Zbuduj statek kosmiczny swoich marzeń z naszych znamienitych rur kanalizacyjnych i poleć nim w przestrzeń....
Jadzia Pętelka wita dzidziusia 5/5 Nasza cena:
15,11 zł 24,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Jadzia Pętelka wita dzidziusia

Pętelkowie przywitali nowego członka rodziny. Jadzia jest bardzo przejęta, bo przecież niełatwo być starszą siostrą. Czasem trzeba zabawiać dzidziusia, kiedy płacze albo pomagać tacie w zmienianiu pieluch. A czasem można też... trochę się zezłościć! Zwłaszcza gdy trzeba dzielić się mamą z małym,...
LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203 5/5 Nasza cena:
35,87 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana 76203

Świetny prezent dla siedmioletnich i starszych miłośników Iron Mana! Z zestawem LEGO® Marvel Mechaniczna zbroja Iron Mana (76203) zabawa w stylu Marvela wzniesie się na nowe wyżyny. Superfajne przygody dla młodych superbohaterów Wszystkie dzieciaki uwielbiają Iron Mana, prawda? A dzięki tej...
LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180 5/5 Nasza cena:
77,99 zł 99,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Walka ze strażnikami 21180

LEGO® Minecraft® Walka ze strażnikami 21180 - zestaw konstrukcyjny; niezapomniana podwodna przygoda; zabawka z figurkami nurka, świecącej kałamarnicy, strażników i aksolotli; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (255 elementów) Podwodne przygody w Minecrafcie® z klocków Załóż skórę nurka,...
Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię 5/5 Nasza cena:
26,94 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Monster. Aileen Wuornos – zrozumieć seryjną zabójczynię

Kurtyny zostały rozsunięte, po czym naczelnik zapytał skazaną, czy chce wygłosić mowę pożegnalną do wiszącego nad jej głową mikrofonu. - Chcę jedynie powiedzieć, że pożegluję z Rockiem i wrócę jak Dzień Niepodległości z Jezusem, szóstego czerwca, jak w filmie, z tym wielkim statkiem i tak dalej. Ja...
LEGO Minecraft Królicza farma 21181 5/5 Nasza cena:
109,19 zł 139,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

LEGO Minecraft Królicza farma 21181

LEGO® Minecraft® Królicza farma 21181 - zestaw konstrukcyjny i króliczy domek do zabawy; świetny prezent dla graczy w Minecrafta; zawiera tresera, króliki i zombie; fajny prezent dla dzieci i graczy od 8 lat (340 elementów) Przygody z gry Minecraft® w domu w kształcie ogromnego królika Zbuduj...
Szóstka wron. Tom 1 5/5 Nasza cena:
33,74 zł 45,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szóstka wron. Tom 1

Sześcioro niebezpiecznych wyrzutków. Jeden niewykonalny skok. Przestępczy geniusz Kaz Brekker otrzymuje ofertę wzbogacenia się ponad wszelkie wyobrażenie wystarczy w tym celu wykonać zadanie, która z pozoru wydaje się niewykonalne: włamać się do niesławnego Lodowego Dworu (niezdobytej wojskowej...
Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci 5/5 Nasza cena:
35,85 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pucio na wsi. Ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci

Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią. Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić! Siódma część przygód Pucia może służyć zarówno...
Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach 5/5 Nasza cena:
27,63 zł 46,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Porządne dziewczyny. Zbrodnia i hańba w Indiach

W maju 2014 roku Sonia Faleiro zobaczyła w mediach społecznościowych zdjęcie: ciała dwóch młodych dziewczyn wiszące na drzewie. Internauci pisali, że dorastające w Indiach kuzynki, czternastoletnia Lalli i szesnastoletnia Padma, zostały zgwałcone i zamordowane przez mężczyzn z wyższej kasty....
Idealna terapeutka 4/5 Nasza cena:
38,67 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Idealna terapeutka

Jesteś jej terapeutką. Ona jest twoją klientką, ale tutaj w lesie... Nic nie jest takie, jak się wydaje. Kristina jest odnoszącą sukcesy terapeutką, która pracuje w centrum Oslo. Z chłodnym profesjonalizmem, dzięki któremu dotarła na szczyt, pomaga klientom rozwiązywać ich życiowe problemy. Ale...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula