Córka

Średnia: 4.3 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
72 godziny + czas dostawy
Format
13.5 cm x 20.5 cm
Rok wydania
2020
Wydawnictwo
Ilość stron
414
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 33,92 zł
Audiobooki mp3
za 34,48 zł
Nasza cena: 29,31 zł 39,90 zł Taniej o: 27%

"Córka" to trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Matka i córka, Kate i Becky, są nierozłączne. Gdy dochodzi do tragedii, Kate próbuje za wszelką cenę dowiedzieć się, co spotkało jej dziecko...

Za czasów dzieciństwa Kate nie zaznała ciepła i miłości. Gdy więc sama została matką, postanowiła dać swojej córce wszystko, czego jej samej tak bardzo brakowało. Zaszła w ciążę, będąc jeszcze nastolatką. Nie planowała tego - los tak chciał, a ona postanowiła mu się poddać. Wkrótce miłość do Becky zawładnęła bez reszty sercem młodej matki. Kate z zachwytem patrzyła, jak jej córka rośnie, chodzi do szkoły, a w końcu stawia pierwsze kroki w dziennikarskiej karierze. I wtedy właśnie zdarzył się wypadek, który na zawsze zmienił życie Kate...

Kobieta nie może pogodzić się z tym, co się stało. Chce za wszelką cenę znaleźć odpowiedzi na dręczące ją pytania. Próbując zrozumieć, co tak naprawdę przydarzyło się córce, Kate podąża tropem historii, nad którą pracowała Becky. Wkrótce dociera do niej, że jej córka padła ofiarą przerażającej intrygi.

"Córka" to trzymająca w napięciu od początku do końca opowieść o bezgranicznej miłości matki do dziecka. Mistrzowsko upleciona intryga i wartka akcja powieści sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać. A przy tym to historia do głębi poruszająca, otwierająca oczy na wiele nieoczywistych aspektów rodzicielstwa. Niekiedy bardzo trudno pogodzić się z faktem, że dziecko dorasta, zaczyna mieć własne życie i sekrety - tym trudniej, że mogą to być sekrety budzące prawdziwe przerażenie.

Na kartach książki znajdziecie tajemnice, niezwykłe odkrycia i zaskakujące zwroty akcji. Umiejętnie stopniowane napięcie powoduje, że ze strony na stronę coraz mocniej zagłębiamy się w świecie powieści - świecie dramatycznych przypadków, które nie do końca są przypadkami, i zdarzeń, które krok po kroku odsłaniają przed nami mroczną, niebezpieczną prawdę.


Opinie o książce

Pełna tajemnic, niezwykłych odkryć i zuchwałych kłamstw.

"Library Journal"

Inteligentna, złowieszcza, uzależniająca.

"Sunday Mirror"

Trzymająca w napięciu i pełna dramatyzmu.

"Heat"


O autorce

Michelle Frances to brytyjska pisarka i scenarzystka filmowa. Sławę przyniosły jej powieści utrzymane w duchu kryminalnego thrillera. Zadebiutowała książką "Ta dziewczyna", wkrótce potem ukazała się natomiast jej kolejna powieść, zatytułowana "Ta druga". Michelle Frances ukończyła szkołę filmową w Bournemouth oraz American Film Institute w Los Angeles. Jako scenarzystka i producentka związana jest z telewizją BBC.

Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Do czego są w stanie posunąć się ludzie, aby zwielokrotnić zyski swoich firm? Czy liczy się dla nich inny, żyjący obok człowiek? Czy mamona przesłoniła im oczy i widzą tylko zera na swoich kontach? Smutny widok, ale nie tak nam obcy. Dużo wkoło jest firm, które działają na pograniczu prawa i nie zwracają uwagi na to, że ich produkty mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzi. Jeżeli prawo pozwala balansować na jego granicy, to dlaczego nie mają tego wykorzystać? Tak właśnie myślą i tak też postępują. Ale do czasu, aż znajdzie się ktoś odważny, kto postanowi im się przeciwstawić …

  Becky stawia pierwsze kroki jako dziennikarka. Dostała się na staż do cenionej gazety, ale o zdobycie stałego zatrudnienia musi walczyć z innymi kandydatami. Postanawia wybić się tematem „bombą”. Rozpoczyna potajemne dziennikarskie śledztwo, zabrnęła już bardzo daleko w swoich poczynaniach. Tak daleko, że już stała się niebezpieczna dla wielkich firm. I nagle, chwilę przed ujawnieniem wyników swojego śledztwa, ginie w wypadku samochodowym. Jej matka, Kate, nie daje wiary, że jej ukochana córka zginęła. Zaczyna się zastanawiać, czy to był faktycznie wypadek, czy może czyjeś celowe działanie. I krok po kroku, stara się dociec prawdy. Jaka ona będzie? Wstrząsająca i niewiarygodna. Trudna do zaakceptowania i zrozumienia. Ale jedno jest pewne, opłaca się być upartym i dociekliwym, drążyć temat, jeżeli nie daje ON nam spokoju i ukojenia. Kate była bardzo dumna z córki. Od kiedy została nastoletnią mamą, wychowywała ją sama, na nikogo z bliskich nie mogła liczyć. Pracowała na kilka etatów, aby zapewnić córce dobre wykształcenie. I udało się, matka była bardzo szczęśliwa. Becky była jej dumą i nadzieją. I nagle niespodziewanie odeszła w niejasnych okolicznościach. Kate dała sobie słowo, że wyjaśni okoliczności śmierci córki i ten cel przyświecał jej przez następne miesiące. Postanowiła dążyć tropami sprawy, która zajmowała się córka. I brnęła dalej, i dalej, aż do skutku …

  Córka to wstrząsający od pierwszych chwil thriller, przygnębiający i pełen zaskakujących zwrotów wydarzeń. Nic w tej powieści nie jest oczywiste ani pewne, każdy mały element jest niemożliwy do przewidzenia. Autorka świetnie skomponowała całość, miała znakomity pomysł na fabułę, taki, który przyciąga czytelnik i łapie w szpony ciekawości. Niemożliwe i nierealne jest oderwanie się choćby na sekundę od tej lektury, ją się pochłania na bezdechu.

  Ta lektura – obok wątku sensacyjnego – ma drugie dno, a właściwie niesie w sobie pewne przesłanie, które jednak musicie sami odkryć. Autorka wspaniale pokazuje walkę matki o lepsze jutro dla swojej córki. Matka samotnie wychowująca córkę stara się jej zapewnić pełnię szczęścia kosztem wielkich wyrzeczeń dla siebie. Walczy o wykształcenie dla córki, stara się, aby nie odczuwała odrzucenia przez otoczenie, aby nie była gorsza od innych, aby nikt się z niej nie wyśmiewał, że nie ma ojca. Poświęcenie Kate jest godne pochwały i naśladowania. Czy każda matka jest gotowa tak się poświęcić dla dziecka?

  Kolejny istotny temat to walka jednostki z wielkimi koncernami, dla których człowiek się nie liczy, największą wartość mają wpływy i ogromne pieniądze. Dla tych rzeczy są w stanie posunąć się daleko, bardzo daleko … Ale jak pokazuje przykład bohaterów, warto być upartym i dążyć do odkrycia prawdy, nawet jak czasami jest bolesna i nie po naszej myśli. Nie można pozwolić się zastraszyć, jeżeli ma się przekonanie, że warto walczyć o dobro, to taki cel należy realizować. Zakończenie? Zdumiewające i jednak zaskakujące.

  Mroczny i mglisty klimat, zadymiona atmosfera zmowy milczenia, szokujące i misterne odkrycia, zatrważające zbrodnie. Dopracowana fabuła, doskonale nakreślone postacie i rewelacyjne zakończenie. Usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Musicie to przeczytać! Ale ostrzegam, nie odłożycie, dopóki nie poznacie zakończenia.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  1 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka dni temu w Polsce ukazała się trzecia książka Michelle Frances, z którą miałam okazję się zapoznać.

  Kate urodziła córkę, gdy miała 15 lat. Matka się od niej odwróciła, ojciec szybko umarł. Udało jej się jednak sprawić, że dziewczyna została dziennikarką śledczą. Teraz starała się o etat i miała bardzo gorący temat. Czy udało jej się o nim napisać?

  Akcja rozwija się stosunkowo wolno, wydarzenia z przeszłości mieszają się z tymi z teraźniejszości. Najczęściej narratorką jest Kate, ale kilka rozdziałów opowiada jej córka. Muszę przyznać, że już dość szybko domyśliłam się zakończenia, jednak i tak nie umniejszyło mi to przyjemności płynącej z lektury.

  Michelle Frances posługuje się prostym językiem. Autorka w swojej najnowszej powieści wydanej w Polsce porusza bardzo ważny temat, którym chciała zajmować się młoda dziennikarka. Czasami firmy robią coś, co wpływa tylko na ich korzyść.

  ,,Córka" Michelle Frances to już obszerna publikacja, jednak myślę, że z powodzeniem można by bardziej rozwinąć niektóre wątki. Dzięki temu thriller stałby się jeszcze doskonalszy niż jest obecnie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 4/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Według mnie trudno jest tę książkę nazwać thrillerem. Jest to bardziej obyczajówka z wątkiem kryminalnym. Akcja toczy się tu raczej spokojnie, nie ma zbyt wielu zwrotów, wywołujących w czytelniku napięcia czy też większych emocji, ale mimo to książka jest naprawdę wciągająca.

  Moim zdaniem wątek kryminalny jest tu nieco zepchnięty na dalszy plan, autorka bardziej skupiła się na ukazaniu uczuć i więzi bohaterów, aniżeli na rozwinięciu tego głównego tematu. Niemniej jednak Michelle Frances w niezwykle piękny sposób ukazała relacje i więź łączącą matkę z córką, oraz życzliwość i przyjaźń sąsiedzką, dzięki czemu książka naprawdę dużo zyskuje.

  Mnie osobiście się ona podobała. Czytało mi się ją bardzo dobrze, szybko, nie nudziła mnie, i mimo niełatwych tematów poruszanych w książce czytało się ją nad wyraz przyjemnie lekko.

  Ja ze swojej strony tę książkę Wam polecam, pod warunkiem, że sięgając po nią, nie będziecie liczyli na mocny, mrożący krew w żyłach thriller, ponieważ wtedy możecie się rozczarować. "Córka" jest raczej dla osób, które szukają czegoś lżejszego, lub takich jak ja, czyli "niedzielnych" czytelników thrillerów.

  [Adres usunięty]

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Córka” to trzeci thriller Michelle Frances, który ukazał się na naszym rynku książki. Sięgając po niego liczyłam na lekki thrillerek z rozbudowanym wątkiem obyczajowym – nie całkiem to dostałam, ale i tak muszę przyznać, że cieszę się, że po książkę sięgnęłam. Nie była to jednak tak niefrasobliwa lektura jak myślałam – w książce poruszany jest naprawdę ważny i istotny temat, o którym nie mówi się za wiele, a i w literaturze pojawia się bardzo rzadko – chodzi tu o wpływ pestycydów na zdrowie ludzi, którzy mają z nimi bezpośredni kontakt i uwarunkowania prawne umożliwiające ich stosowanie. Córka głównej bohaterki, młodziutka dziennikarka śledcza, wpadła właśnie na trop tego typu afery, jednak zanim udało jej się doprowadzić sprawę do końca, zginęła w wypadku pod kołami ciężarówki. Jej matka, Kate, gdy odkrywa co córkę zaprzątało podczas jej ostatnich dni życia, postanawia doprowadzić tę sprawę do końca. Czy jej się to uda? Małemu nic nieznaczącego dla świata człowieczkowi? Przeciwko wielkiej, bogatej, światowej korporacji?

  Książka łączy w sobie elementy thrillera, powieści obyczajowej i sensacyjnej. Dostajemy ciekawą bohaterkę – całkiem zwyczajną kobietę, która od lat walczyła o godne życie swoje i córki, jednak pełnej kompleksów i o niesamowicie niskiej samoocenie. Oczywiście jest ten ważny temat, wokół którego kręci się cała akcja, a i rozpisanie fabuły na kilka planów czasowych. Nie jest to powieść, która wciąga tak, że nie da się jej odłożyć, ale czytało mi się ją dobrze, a i naprawdę doceniam autorkę za poruszenie tak ważnego, ale i trudnego pod względem literackim tematu. Książka powinna się spodobać tym, co lubią śledztwa dziennikarskie i wplatanie w historię czegoś więcej niż tylko rozrywki. Ja jestem zadowolona i na pewno będę chciała kiedyś jeszcze sięgnąć po coś pióra tej autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  „Córka” autorstwa Michelle Frances to bardzo dobry thriller. Autorka świetnie przedstawia rysy psychologiczne bohaterów, zwłaszcza matki w żałobie, co bardzo cenię w książkach tego typu. Podobał mi się pomysł na fabułę – był dość specyficzny i intrygujący. Akcja trzymała w napięciu przez większość książki. Jak to bywa u pani Frances, niepokój towarzyszył mi przez dużą część historii, a zakończenie było dość nieoczywiste. Jest to naprawdę wciągająca pozycja, którą można przeczytać w dwa popołudnia. Polecam tę książkę na początek przygód z thrillerami, jednak ci, którzy lubują się w tym gatunku też znajdą coś dla siebie.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor: Michelle Frances
 • Wydawnictwo Albatros
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 414
 • Format: 13.5 cm x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788382150933
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The daughter
 • Tłumacz: Frąc Maria
 • ISBN: 9788382150933
 • EAN: 9788382150933
 • Wymiary: 13.5x20.5 cm
Warto zwrócić uwagę na...
Córka nieboszczyka. Siostry Raj. Tom 1 4/5 Nasza cena:
25,55 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka nieboszczyka. Siostry Raj. Tom 1

Siostry Raj - kryminalny duet, jakiego dotąd nie było! Pierwsza część kryminalnego cyklu, którego bohaterkami są przyrodnie siostry: konserwatorka dzieł sztuki Tycjana i charakteryzatorka teatralna Angelina. Poznają się na pogrzebie ojca, bibliotekarza z Pracowni Zbiorów Masońskich. Ekscentryczna...
Córka zegarmistrza 5/5 Nasza cena:
29,13 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka zegarmistrza

Ojciec wołał na mnie Birdie, mawiał, że jestem jego małym ptaszkiem. Dla wszystkich byłam jego dzieckiem, córką zegarmistrza. Edward nazywał mnie swoją muzą, przeznaczeniem. Ludzie pamiętają mnie jako złodziejkę, oszustkę, tę, która miała się za lepszą od innych i nie była niewiniątkiem. Nikt już...
Czyjaś córka 5/5 Nasza cena:
33,59 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czyjaś córka

12 godzin śledztwa, 100 procent adrenaliny! Michael Frazier ma wszystko - świetną pracę, piękny dom, kochającą żonę. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko dziecka. Kiedy pewnego dnia w drzwiach niespodziewanie pojawia się jego ex, może oznaczać to tylko kłopoty. I faktycznie - była żona prosi go o...
Zła córka 0/5 Nasza cena:
28,25 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Zła córka

Wiadomość na poczcie głosowej od siostry, Melanie, z którą nie utrzymywała kontaktów, przyprawiła Robin o przyśpieszone bicie serca i pełnoobjawowy atak paniki. Melanie przekazała okropne wieści – ich ojciec, jego druga żona i dwunastoletnia pasierbica zostali postrzeleni, prawdopodobnie podczas...
Audiobook CD MP3 Córka króla moczarów 5/5 Nasza cena:
29,67 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook CD MP3 Córka króla moczarów

Znakomity thriller psychologiczny, połączenie „Dziewczyny z tatuażem” i „Pokoju”, czyta Anna Dereszowska. Jego bohaterką jest Helena Pelletier, która dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach na Górnym Półwyspie w amerykańskim stanie Michigan. Jej idolem i niedoścignionym wzorem...
Dobra córka 4/5 Nasza cena:
32,39 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Dobra córka

Dwadzieścia osiem lat temu matka Charlotte i Samanthy została zamordowana na ich oczach. Żadna z dziewczynek nigdy nie zdradziła, co jeszcze wydarzyło się podczas brutalnego napadu na ich dom. Tragiczne wydarzenie zniszczyło więzi rodzinne, każda z sióstr poszła swoją drogą. Samantha robi karierę w...
Córka króla moczarów 5/5 Nasza cena:
24,19 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka króla moczarów

Znakomity thriller psychologiczny, połącznie „Dziewczyny z tatuażem” i „Pokoju”. Helena Pelletier potrafi polować na zwierzęta i wytropić każdy ślad. Nauczyła się tego od ojca, z którym dorastała w całkowitym odosobnieniu w domku na trzęsawiskach. Mężczyzna był jej bohaterem, wzorem do naśladowania...
Ezotero córka wiatru 4/5 Nasza cena:
30,36 zł 34,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ezotero córka wiatru

Powieść obyczajowa z wątkami kryminalnymi i mistycznymi. Matka i córka żyją kryjąc się przed światem na poddaszu małego miasteczka. Tajemnicza postawa i sekrety matki zaczynają budzić ciekawość małej Latte, odkrywającej z biegiem lat zawiłą intrygę kryminalną, w której uczestniczyła jej matka....
Córka aborcjonistki 5/5 Nasza cena:
28,11 zł 29,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka aborcjonistki

Dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem Diana Duprey, lekarka specjalizująca się w przerywaniu ciąży, zostaje znaleziona martwa w swoim basenie z siniakiem wielkości piłki golfowej na głowie. Czy mordercą jest jej mąż, Frank, prokurator, z którym pokłóciła się w dniu morderstwa? Czy może córka Diany,...
Córka balwierza 0/5 Nasza cena:
16,78 zł 17,85 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córka balwierza

Powieść historyczna, która zaczyna się w 1864 roku, a kończy współcześnie, osadzona w historycznych realiach, pisana z dbałością o szczegóły. "Córka balwierza” to trzymająca w napięciu powieść, która zaczyna się w 1864 roku w niemieckim Ratibor. To tu Oskar Amadeusz Notzny, wytrawny znawca historii...
Matka jej córki 5/5 Nasza cena:
28,41 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matka jej córki

Wstrząsający thriller psychologiczny, olśniewający literacki debiut o dwóch nieznajomych, tym, co je połączyło, oraz okrutnej cenie, jaką płacimy za obsesje. Lana Stone nigdy nie uważała siebie za stalkerkę - lecz pewnej nocy, wiedziona impulsem, podąża ulicami nowojorskiej dzielnicy Upper West...
Córki jeziora 0/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Córki jeziora

Urzekająca powieść gotycka o tragicznej miłości oraz zagadce sprzed stu lat czekającej na rozwiązanie. Po rozpadzie małżeństwa Kate Granger szuka schronienia w domu rodziców na brzegu Jeziora Górnego. Pragnie się pozbierać i dojść do siebie - tymczasem na płyciźnie przed domem znajduje ciało...
Wybrane bestsellery
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy 0/5 Nasza cena:
36,25 zł 39,40 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
38,68 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie wielu aktualnych zagadnień dotyczących naszego kraju. Ułatwia...
Wybaczam ci 5/5 Nasza cena:
26,04 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wybaczam ci

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką...
Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
47,75 zł 51,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Historia. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Materiał nauczania w podręczniku został uporządkowany chronologicznie. W podręczniku zostały wyodrębnione działy. Każdy dział obejmuje zamknięty okres z historii powszechnej lub Polski albo zintegrowane treści z historii powszechnej i Polski (w zależności od specyfiki omawianej epoki). W ramach...
W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

W centrum uwagi 2. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik „W centrum uwagi 2” dla liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego w nowoczesny sposób przedstawia zagadnienia dotyczące prawa, praw człowieka oraz spraw międzynarodowych. Ułatwia realizację podstawy programowej dzięki uporządkowanemu układowi treści oraz licznym...
Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Oblicza geografii 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik "Oblicza geografii 2" do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Został przygotowany z myślą o uczniach, którzy nie przystępują do matury z geografii. Ułatwia poznanie aktualnych problemów współczesnego świata. Ułatwia naukę geografii...
Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe

Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia z lat 1815-1939. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Billy Summers 0/5 Nasza cena:
28,87 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Billy Summers

Najnowsza książka mistrza gatunku. Billy Summers jest najlepszy w swoim fachu. Eliminuje ludzi, ale tylko tych naprawdę złych. Był snajperem w Iraku, więc zna się na rzeczy i zawsze strzela celnie. Tym razem przyjmuje ostatnie zlecenie. Czas w końcu na zasłużoną emeryturę.  Niestety, coś idzie nie...
Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony 0/5 Nasza cena:
40,66 zł 44,20 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka...
Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
22,91 zł 24,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Chemia 3. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Maturalne karty pracy. Chemia. Klasa 3. Zakres rozszerzony. Liceum i technikum.
Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe 0/5 Nasza cena:
34,87 zł 37,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Ponad słowami 3. Część 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Podręcznik Ponad słowami dla klasy 3 część 2, obejmujący dwudziestolecie międzywojenne oraz wojnę i okupację, w przystępny sposób przedstawia obraz epoki literackiej. Pozwala harmonijnie łączyć treści literackie, kulturowe oraz językowe. Ma uporządkowaną strukturę: poszczególne obszary nauczania są...
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa 5/5 Nasza cena:
41,86 zł 45,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

Obejmuje materiał z zakresu epoki nowożytnej. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula