Apartament

Średnia: 4.9 Ilość ocen: 15
Wysyłka w
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo
Rok wydania
2022
Inne wersje (2)
eBook, mobi, epub
za 29,29 zł
Audiobooki mp3
za 39,88 zł
Nasza cena: 26,33 zł 44,90 zł Taniej o: 41%

W tak idealnym miejscu nawet zbrodnie muszą być doskonałe.
 
Wszystkie małżeństwa mają swoje tajemnice. Lecz tylko niektóre z nich są równie wstrząsające.
 
Nina i Tomasz Engelowie przyjeżdżają do luksusowego hotelu w Karkonoszach na upragniony weekend. Kurort zdaje się wymarzonym miejscem na odpoczynek, do czasu gdy Nina znika bez śladu. Jakby rozpłynęła się w powietrzu? 
 
Zrozpaczony Tomasz próbuje dotrzeć do prawdy, ale szybko przekonuje się, że ta ma wiele odcieni, a wersje wydarzeń poszczególnych świadków znacząco różnią się od tej pamiętanej przez mężczyznę. Komu zaufa, nie będąc pewnym, czy może wierzyć samemu sobie? 
 
"Apartament" to klimatyczny thriller psychologiczny o bólu, który nie ustaje, i krzywdach, których echo słychać nawet po latach.
Recenzje (15)
 1. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nawet dobre małżeństwa kryją swoje tajemnice… czasem zwykłe, częściej mroczne, wstrząsające.

  Małżeństwo Engelów przyjeżdża do luksusowego hotelu w Karkonoszach. Ten weekend jest im potrzebny na oddech, na oderwanie się od codzienności.

  Nina i Tomasz mają zamiar spędzić ten czas na relaksie i cieszeniu się swoją bliskością.

  Jest idealnie, a raczej miało być. Bo Nina znika bez śladu, a wraz z nią wszystkie jej rzeczy. Tylko Tomasz wie, że przecież z nim była, niestety nikt z personelu nie wierzy w jego zapewnienia. Nie ma jej w księdze meldunkowej, nie zarejestrowały jej kamery. Nikt jej nie widział.

  Przecież to niemożliwe, by rozpłynęła się w powietrzu.

  Mężczyzna nie licząc się z obsługą i innymi gośćmi hotelowymi przemierza piętra hotelu (przypomina mi to “Szóste piętro”), sprawdza schowki, łączniki, każdy zakamarek. Bez skutku.

  Nie podda się dopóki nie znajdzie Niny, obok niego jest ktoś kto go rozumie, zachęca do działania, dopinguje. Inni zaczynają go brać za wariata.

  A on przecież chce tylko odnaleźć żonę, nie chce jej stracić.

  Jego pierwsza małżonka zmarła w wyniku wypadku nad jeziorem. Wtedy napisał swoją najlepszą książkę pełną bólu i rozpaczy. To była jego terapia.

  Tym razem nie pozwoli by jego ukochanej coś się stało.

  A przeszłość Tomasza nie była idealna, on też ma swoje mroczne sekrety, o których nie wie. Kiedy zaczną wychodzić na światło dzienne obraz, który sobie wykreował diametralnie się zmienia.

  To nie może się skończyć dobrze.

  Czy bohater popada w obłęd, czy raczej jest bohaterem misternie uknutej intrygi?

  To było i dobre i złe. Dobre, bo fabuła była świetnie skonstruowana i naprawdę przemyślana.

  Złe, bo rozwiązany koniec przeciągany był ponad miarę… na zasadzie jeszcze jedna strona i jeszcze jedna i jeszcze jedna.

  “Apartament” to dobra dobry thriller psychologiczny, który z pewnością znajdzie swoich fanów.

  Ja jestem po środku, ale i tak polecam tę pozycję. Bo historia jest zacna.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 2. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Trudno sobie wyobrazić taką sytuację, że przyjeżdżamy na wymarzony urlop z ukochanym partnerem, który tuż po przyjeździe znika, jakby rozpłynął się w powietrzu. Nikt nic nie widział, nie słyszał, mało tego podobno przyjechaliśmy tu sami. Nie mamy dowodu na to, że faktycznie było inaczej. Koszmar, nie do wyobrażenia, ale taki spotkał właśnie bohatera „Apartamentu”.

  Nina i Tomasz zmęczeni pracą i problemami życia codziennego, postanawiają wybrać się na upragniony weekend w Karkonosze z dala od zgiełku, żeby mogli w końcu pobyć trochę razem. Wyjazd, który miał być dla obojga odpoczynkiem i odbudowaniem relacji, wkrótce zmienia się w koszmar. Nina tuż po przyjeździe i upojnej nocy w ramionach ukochanego, znika w tajemniczych okolicznościach. Cała obsługa hotelowa zgodnie twierdzi, że nie widziała jego żony, mało tego, wmawia mężczyźnie, że do hotelu przyjechał sam. Tomasz początkowo jest tylko lekko zaniepokojony, ale wkrótce uświadamia sobie, że Nina naprawdę zniknęła i zaczyna jej szukać z całym zaangażowaniem. Nie potrafi jednak dociec prawdy, bo kolejne relacje pracowników hotelu tylko coraz bardziej zaciemniają mu obraz i najgorsze w tym wszystkim jest to, że on też zaczyna wątpić w swoją wersję wydarzeń. Nie wie komu zaufać, a komu nie. Tomasz gubi się w swoich domysłach, a wraz z nim czytelnik. Im dalej, tym historia wydaje się być coraz bardziej skomplikowana i coraz bardziej przerażająca. Czy Tomaszowi faktycznie wydaje się, że przyjechał tutaj wraz z żoną? Czy możliwe jest, że wszyscy pracownicy luksusowego hotelu kłamią? Co jest prawdą, a co fałszem? „Ludzka psychika to zabawne narzędzie, za wszelką cenę usiłuje nas ochronić i czasem owija mgła zapomnienia to, co wydaje się nie do udźwignięcia”.

  Izabela Janiszewska stworzyła wielowymiarową historię, która balansuje na krawędzi prawdy i urojeń, złożoną i skomplikowaną. Przyznam szczerze, że miałam wiele pomysłów i własnych scenariuszy na to, co tak naprawdę się zdarzyło, lecz nie przewidziałam zakończenia i autorce udało się zupełnie mnie zaskoczyć, Wszystko, co znalazłam w tej książce, bardzo mi podobało. Otaczająca atmosfera grozy, świetnie skonstruowana fabuła, doskonale wykreowani bohaterowie, niesamowite dialogi, które coraz bardziej zaciemniają obraz i wreszcie dodający całości smaczku dziennik Niny. Im bliżej końca, tym stopniowo odsłania się prawdziwe oblicze życia małżeńskiego tej pary, a także ich przeszłość, w której wszystko ma, swój bardzo głęboko zakorzeniony początek.

  Autorka mistrzowsko mnie zwodziła i prowadzała po meandrach ludzkiej psychiki, pokazując przy tym, co może się wydarzyć, gdy ktoś nie potrafi sobie poradzić z traumatyczną przeszłością, którą pozornie wyparł ze swojej świadomości. Niestety ona pewnego dnia i tak da o sobie znać, wystarczy tylko jakiś impuls, który zadziała niczym zapalnik. „Niekiedy wydaje się nam, że jeśli będziemy wystarczająco szybko biegli, to, co złe, nas nie dogoni”.

  „Apartament”, to nie tylko świetnie skrojony thriller psychologiczny, zapewniający emocje sięgające chwilami zenitu, ale niezwykle drobiazgowo przedstawione studium psychiki człowieka, w którym od lat drzemią demony karmione nieprzepracowaną krzywdą, gdzie zaciera się cienka granica pomiędzy obłędem a rzeczywistością. Pomiędzy iluzją a prawdą. Trudny temat, ale napisany w lekkim, świetnym stylu, wciągający i elektryzujący, dający do myślenia.

  Ludzie często bezrefleksyjnie wchodzą w związki z partnerami, o których nie wiele wiedzą lub tylko to, co ta druga strona zechce im przekazać. Nie mają pojęcia o tym, co przeżyli ludzie, z którymi postanowili dzielić swoje życie i jaki bagaż życiowy oni dźwigają, zwłaszcza gdy mają za sobą inne związki. „Apartament”, to fikcja literacka, ale w życiu, niestety takie rzeczy też się zdarzają, doświadczają ich zwłaszcza niefrasobliwie zakochani. W głowie się im nie mieści, że ta jedyna, ukochana osoba jest zupełnie kimś innym, niż im się wydało. W imię źle pojmowanej miłości robią wszystko by przypodobać się partnerowi, godzą się na coś, co nie jest zgodne z tym czego sami oczekują od życia. „Ludzie czasem ukrywają, to, kim są naprawdę. To żadna zmiana, tylko gra pozorów. Tandetna maskarada”.

  Naprawdę niezwykle trudno pisać jest recenzję tej znakomitej książki, żeby nieopatrznie nie zdradzić za dużo i nie zepsuć Wam przyjemności z czytania. Cóż mogę dodać na koniec. Sięgnijcie po nią czym prędzej i pozwólcie się porwać autorce w Karkonosze do luksusowego hotelu, żeby przeżyć tam niezwykłą przygodę czytelniczą. Gwarantuję Wam, że po powrocie stamtąd będziecie potrzebować dłuższej chwili, żeby złapać kontakt z rzeczywistością.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 3. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Co może być największym koszmarem pisarza? Brak weny? A może utrata kogoś bliskiego? Niezależnie od odpowiedzi na te pytania, najlepiej nie doświadczyć żadnej z tych dwóch sytuacji. Tyle tylko, że życie pokazuje, iż bardzo często to traumatyczne wydarzenia właśnie stają się inspiracją do stworzenia bestsellerowej opowieści. Takiej, która w komfortowych warunkach zapewne nigdy by nie powstała…

  Dla małżeństwa Tomasza i Niny Engel to miał być romantyczny weekend w Karkonoszach. Luksusowy hotel o dość proroczo brzmiącej nazwie Wichrowe Wzgórza nad Zalewem Modrzewiówka miał zapewnić im wygodę i sprawić, że namiętność w ich związku znów odżyje. Jeszcze kilka dni wcześniej Tomasz był przekonany, że to będzie raczej samotna podróż, tylko jemu bowiem udało się wyrwać z uczelni, na której wykładał analizę filmu po to, by skupić się na pisaniu kolejnej książki. Termin jej wydania był już kilka razy przekładany, zaś mężczyzna odczuwa coraz większą presję ze strony wydawcy, a jednak cieszy się, kiedy Nina jednak zgadza się na podróż, robiąc sobie przerwę od prób do musicalu, w którym ma wystąpić.

  Już sama droga odbywa się w nieco dziwnej, surrealistycznej atmosferę, jednak kiedy dojeżdżają na miejsce, mogą się wyłącznie zachwycać widokami. Piękny apartament zarezerwowany początkowo tylko dla Tomasza jest na tyle duży, że pomieści dwie osoby, a mimo mrozu mają szanse na romantyczne spacery i gorące noce. Tyle tylko, że już pierwszego dnia po przyjeździe Tomasz spędza samotnie wieczór w barze, bowiem Nina jest zmęczona, a na dodatek zdenerwowana brakiem telefonu. Mężczyzna ma w takim razie plan, by skupić się na pracy, w żadnym razie nie planuje alkoholu. Jednak nieznajomy, który się do niego dosiada, burzy jego spokój ducha. Wiktor Abart, bo tam ma na imię, jest niczym wyrzut sumienia, piętnujący wszystkie grzechy i niedostatki Tomasza, zarówno jako pisarza, jak i męża, a już wkrótce także ojca. Jak się okazuje bowiem Nina jest w ciąży, o czym do tej pory nie powiedziała mężowi – dowiedział się o tym przez przypadek wyciągając z walizki wyniki badań.

  Poranek po takim wieczorze jest ciężki, ale rzeczywistość przytłacza Tomasza dopiero wówczas, kiedy nigdzie nie może znaleźć Niny. Prowadzone na własną rękę poszukiwania obejmujące teren hotelu nic nie dają, kobiety też nie widział nikt z obsługi. Co więcej, wszyscy próbują wmówić Tomaszowi, że przecież przyjechał sam… Gdzie leży prawda? O co tak naprawdę chodzi w tej powieści? Ze zdarzeniami jakiej natury mamy do czynienia i w jaki sposób mamy je interpretować? Na te wszystkie pytania odpowiedzi będziemy szukać w powieści pt. „Apartament”, Izabeli Janiszewskiej. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona książka, to wyjątkowo emocjonujący thriller psychologiczny, w którym nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  Lektura powieści będzie prawdziwą gratką zarówno dla osób, które cenią sobie wspomniany gatunek, jak i dla tych, którzy po prostu szukają w książce wielkich emocji, niezapomnianych wrażeń, a także … doskonałości. Perfekcyjnie skonstruowana fabuła, wartka akcja i doskonale wykreowani bohaterowie czynią książkę znakomitą, ale prawdziwego smaczku dodają jej dopiero szczegóły oraz otaczająca nas atmosfera grozy. Dodatkowo dialogi oraz wydarzenia są tak poprowadzone, że czujemy się ich bezpośrednimi uczestnikami. I tak naprawdę już po kilku stronach zaczynamy się zastanawiać nad granicami szaleństwa i tym, kto tak naprawdę je przekracza – Tomasz, obsługa hotelu, a może … my.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 4. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Kilka dni temu swoją premierę miała najnowsza książka autorki, czyli „Apartament” który przyznam szczerze skradł moje serce do takiego stopnia, że książkę czytałam dwa razy! Rozumiecie? Dwa razy! To jest nienormalne w moim wykonaniu, bo z łatwością na palcach jednej ręki policzę, ile jest takich książek, które czytałam dwa razy. Proszę mi wierzyć autorką zyskała renomę dzięki serii „Larysa Luboń i Bruno Wilczyński, której chyba nie trzeba przestawiać.

  Jeżeli jesteś fanem thrillera psychologicznego, to zapraszam z całego serca, bo będzie się działo, a mianowicie za sprawą tajemniczego zniknięcia Niny. Tutaj nie będę opisywała co i jak, bo tego jest pełno w internecie więc zapraszam do opisu wydawcy. Nie wiem, jak u was, ale poza głębina czarnego jeziora, gdzie stoję na środku i wiem, że pod tafla wody jest coś moim kolejnym koszmarem jest stracenie kogoś bliskiego lub bycie w świecie, w którym nic, co myślałam, że jest normalne takowe nie jest. Dlaczego o tym pisze, ponieważ nasz Tomasz znajdzie się właśnie w takiej sytuacji, ale przez co przeszedł to głowa mała i teraz do was należy odgadnięcie, kto ma rację.

  Mam pytanie do was?? Czy jesteś w stanie wybaczyć krzywdy, jakie doznałeś, będąc dzieckiem? Czy może jesteś osoba, która latami pielęgnuje krzywdę, myśląc, że przyjdzie taki dzień, w którym sprawiedliwość dosięgnie każdego winnego własnych krzywd? Przyznam się, że sama nie wiem, co zrobiłabym, lecz wszystko (tu mam na myśli uczynki, jakie sprawiamy) ma swoje konsekwencje w przyszłości danej osoby i mocno wpływa na Jej stan psychiczny.

  Książka, która spowoduje, że przeżyjecie emocjonalny rollercoaster coś na zasadzie kręcenia się w kółko i nagle musicie stanąć na jednej nodze! Nie da się ogarnąć pionu tak nie będziesz w stanie pojąć, skąd, ale jak, nie noooo…. Miałam swoich faworytów, ale po raz kolejny Pani Izabela wpuściła moje domysły w maliny, i to jest fantastyczne w jej książkach. Wielka niewiadoma, wiele krzywd, przeszłość pokazała swoją twarz oraz niemoc, jaka towarzyszy naszemu bohaterowi.

  Zapraszam kochani i z wielką radością czekam na kolejne książki autorki.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz
 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata
  Ocena: 5/5
  Dodana przez w dniu
  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  0 z 0 osób uznało recenzję za przydatną

  Nina i Tomasz Engelowie wyjeżdżają na romantyczny weekend do luksusowego hotelu w Karkonoszach. Już pierwszej nocy Nina znika bez śladu.

  Tomasz próbuje dotrzeć do prawdy i obiecuje, że nie opuści tego miejsca, dopóki nie znajdzie żony. Może oprzeć się tylko na pomocy pracowników i intrygującego gościa hotelowego – Wiktora Adbarta.

  "Apartament" to thriller psychologiczny w najlepszym wydaniu – pełen niepokoju, tajemnicy, niepewności. Wchodząc w tę historię spodziewałam się oczywistego rozwiązania. Jednak im dalej w las, tym mniej wiedziałam.

  Izabela Janiszewska brawurowo kierowała moimi odczuciami. Wytrącała z rąk każdą odpowiedź, której chociaż przez moment byłam pewna. Zachęcała do wgłębiania się w psychikę bohaterów. Nie dawała szans na wytchnienie.

  "Apartament" jest napisany w stylu, który od początku angażuje czytelnika. Razem z bohaterem przemierzamy hotelowe korytarze, przyglądałam się pracownikom, szukamy odpowiedzi w tajemniczym Wiktorze. Przeżywamy stratę, tęsknotę i strach razem z Tomaszem… i zastanawiamy się, kim on w ogóle jest?!

  Izabela Janiszewska z dużą starannością skonstruowała bohaterów thrillera Apartament – nie tylko wykorzystując swój niewątpliwy talent, ale także w oparciu o fachową wiedzę. Każdy element tych postaci był przemyślany, a wszyscy razem są bohaterami historii, która na długo może zostać w pamięci.

  Izabela Janiszewska w ten sposób nie pozwala czytelnikowi na nudę. Choć akcja rozgrywa się tylko w hotelu i w całości opiera się na poszukiwaniach Niny – nie jest monotonnie, a odbiorca będzie zaangażowany na każdym etapie powieści.

  Powieść to doskonale przemyślana i dopracowana w każdym szczególe intryga. Tylko Autorka wiedziała, do czego doprowadzą poszukiwania Niny, czytelnik może jedynie podążać za swoimi przypuszczeniami. Rozwiązanie było wstrząsające – pełne bólu i rozczarowania.

  To lektura obowiązkowa dla wszystkich miłośników thrillerów psychologicznych. Czytelnik znajdzie w niej to, co najlepsze w tym gatunku.

  Czy ta recenzja była przydatna? tak | nie
  Napisz pierwszy komentarz

Pokaż pozostałe 10 recenzji

Najczęściej kupowane razem
 • -42%
  Długa noc. Komisarz Jakub Mortka. Tom 6

  Długa noc. Komisarz Jakub Mortka. Tom 6

  Długa jesienna noc w Warszawie. W Komendzie Stołecznej Policji na kolejne przesłuchanie oczekuje mężczyzna, który jest świadkiem w sprawie zabójstwa. Co do tej pory powiedział? Co zataił? Do czego nie chce się przyznać? Młoda dziewczyna po raz pierwszy w życiu wychodzi na ulicę, żeby zarobić na...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,84 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Żadanica. Lipowo. Tom 14

  Żadanica. Lipowo. Tom 14

  Daniel Podgórski stara się ułożyć życie od nowa. Otwiera małą firmę agroturystyczną i oczekuje pierwszych gości. Ci przyjeżdżają z nieoczekiwaną propozycją. Chcą, żeby Daniel wziął udział we wspólnym wywoływaniu duchów. Księżyc w pełni i szalejąca wichura tworzą doskonałą atmosferę, by spróbować....
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,48 zł 45,00 zł
  w magazynie
 • -48%
  Sidła

  Sidła

  Mroczny thriller od autora takich hitów jak Łowca, Zwierz czy Kuśnierz. Na wrocławski komisariat policji zgłasza się młoda kobieta informująca o zaginięciu koleżanki. Obie bawiły się wcześniej w jednym z lokali. Służby rozpoczynają poszukiwanie zaginionej. W tym samym czasie znika kolejna kobieta,...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 23,33 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Obrazy z przeszłości

  Obrazy z przeszłości

  Dwadzieścia lat temu w Żeromicach zaginęła jedna z mieszkanek – prowadzący postępowanie policjanci nigdy nie ustalili, co stało się z dziewczyną, a śledczy nie odnaleźli żadnego tropu, który pozwoliłby wyjaśnić zagadkę. Pierwsze ślady pojawiły się dopiero dwie dekady później, kiedy w okolicznych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 28,42 zł 47,90 zł
  w magazynie
 • -50%
  Ukryci

  Ukryci

  Marcie Sygit wali się świat, kiedy jej niepełnosprawny syn zostaje uprowadzony. Okazuje się, że Piotrek nie jest jedyny, a porywacz działa już od roku. Zniechęcona brakiem postępów w śledztwie samotna matka znajduje nieoczekiwanie sprzymierzeńca w osobie Marka Bielawskiego, lokalnego przedsiębiorcy...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,18 zł 47,90 zł
  w magazynie
 • -39%
  Bagno. Igor Brudny. Tom 5

  Bagno. Igor Brudny. Tom 5

  A co jeśli sprawiedliwość postanowi wymierzyć ktoś inny? Audycję radiową przerywa telefon od tajemniczego człowieka, który przedstawia się jako Sędzia. Jednocześnie w internecie pojawia się transmisja, w trakcie której mężczyzna w katowskim kapturze torturuje bliskiego współpracownika władzy. Przed...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 27,43 zł 44,99 zł
  w magazynie
 • -43%
  Zimna sprawa. Hubert Meyer. Tom 7

  Zimna sprawa. Hubert Meyer. Tom 7

  To najdziwniejsze i najbardziej przerażające śledztwo, w jakim Hubert Meyer brał udział W podziemiach zabytkowej willi na poznańskim Sołaczu policja odkrywa zwłoki kobiety i trójki dzieci. Osobliwy sposób pochówku wskazuje na mord rytualny. Mieszkańcy tego domu od lat uznawani byli za zaginionych...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 24,24 zł 42,90 zł
  w magazynie
 • -30%
  Tajemnice Fleat House

  Tajemnice Fleat House

  Niepublikowana dotąd powieść Lucindy Riley. To szczególna pozycja, którą autorka udowodniła, że potrafi wykraczać poza ramy powieści obyczajowej, i zrobiła to w doskonałym stylu. „Tajemnice Fleat House“ to powieść kryminalna i choć nasuwają się przy niej oczywiste skojarzenia z Agathą Christie, z...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:zintegrowana
  Cena: Nasza cena: 31,96 zł 45,90 zł
  w magazynie
 • -41%
  Piekło. Komisarz Eryk Deryło. Tom 10

  Piekło. Komisarz Eryk Deryło. Tom 10

  Tym razem będzie to podróż do samego piekła... Śmierć czeka mnie bez względu na rozwój wydarzeń. Jak zresztą każdego z nas. W Lublinie ktoś morduje w bestialski sposób pozornie przypadkowe osoby. Zapisy tortur są transmitowane do sieci. Co lub kto łączy te zbrodnie? Czy to możliwe by łączyła je...
  Ocena: 4/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 26,63 zł 44,90 zł
  w magazynie
 • -40%
  Zełenski. Biografia

  Zełenski. Biografia

  Wołodymyr Zełenski. Jego nazwisko od kilku tygodni jest na ustach całego świata. Ile wiemy o charyzmatycznym przywódcy kraju, którego niezłomna walka o wolność budzi powszechny szacunek? Tej postaci nie trzeba przedstawiać. Popularny aktor komediowy, który zagrał rolę prezydenta, a następnie...
  Ocena: 5/5
  Książka, op. miękka
  Oprawa:miękka
  Cena: Nasza cena: 25,73 zł 42,99 zł
  w magazynie
Warto zwrócić uwagę na...
Paryski apartament 4/5 Nasza cena:
26,63 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Paryski apartament

Tu każdy ma coś do ukrycia… Jess musi zacząć nowe życie. Jest zmuszona wyjechać i zatrzymać się w mieszkaniu przyrodniego brata, w Paryżu. Gdy tam jednak dociera, okazuje się, że ekskluzywny apartament jest pusty. Jej brat, Ben, zaginął. Z czasem Jess zadaje sobie coraz więcej pytań. Przyjechała do...
Apartament w Paryżu 4/5 Nasza cena:
30,10 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Apartament w Paryżu

Koniec drogi może tak naprawdę okazać się jej początkiem… Madeline w wynajętej pracowni ukrytej w pełnym zieleni zaułku Paryża szukała samotności. Niestety, w wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafił dramatopisarz Gaspard. Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej...
Amok 5/5 Nasza cena:
25,02 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Amok

Szaleństwo, przemoc, rozpacz, wszystko ma swój koniec. W trakcie poszukiwań zaginionej policjantki komisarz Bruno Wilczyński daje się wciągnąć w grę, w której nawet najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Nieuchwytny morderca umiejętnie manipuluje Wilczyńskim, sprawiając, że z wolna...
Wrzask 5/5 Nasza cena:
23,53 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrzask

Kryminalny debiut roku! Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje...
Niewybaczalne 5/5 Nasza cena:
24,24 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Niewybaczalne

Zaginione dziecko, niewybaczalna zbrodnia i jedno kłamstwo, które zniszczy wszystko… Trzyletni chłopiec puszcza rękę mamy i znika bez śladu w centrum handlowym. Wkrótce potem śledczy odnajdują na pobliskich łąkach trzy ofiary pewnej przerażającej zbrodni. Odkrycie to paraliżuje miejscową...
Histeria 5/5 Nasza cena:
25,23 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Histeria

Największy obłęd bierze się z niemocy. Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana....
Wrzask / Histeria / Amok 0/5 Nasza cena:
56,18 zł 74,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrzask / Histeria / Amok

Wrzask Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać... Kryminalny debiut roku! Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno...
Awers 5/5 Nasza cena:
29,93 zł 39,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Awers

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Wrzask (pocket) 0/5 Nasza cena:
10,77 zł 14,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Wrzask (pocket)

Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Kryminalny debiut roku! Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje...
eBook Awers mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Awers mobi epub

Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią...
Audiobook Amok mp3 0/5 Nasza cena:
32,77 zł 36,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Audiobook Amok mp3

Szaleństwo, przemoc, rozpacz, wszystko ma swój koniec. W trakcie poszukiwań zaginionej policjantki komisarz Bruno Wilczyński daje się wciągnąć w grę, w której nawet najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Nieuchwytny morderca umiejętnie manipuluje Wilczyńskim, sprawiając, że z wolna...
eBook Amok mobi epub 0/5 Nasza cena:
26,03 zł 31,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

eBook Amok mobi epub

Szaleństwo, przemoc, rozpacz, wszystko ma swój koniec. W trakcie poszukiwań zaginionej policjantki komisarz Bruno Wilczyński daje się wciągnąć w grę, w której nawet najmniejszy błąd może okazać się fatalny w skutkach. Nieuchwytny morderca umiejętnie manipuluje Wilczyńskim, sprawiając, że z wolna...
Wybrane bestsellery
Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8 0/5 Nasza cena:
36,84 zł 54,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Armagedon. Expeditionary Force. Tom 8

Kiedy renegaci z załogi „Latającego Holendra” wrócili z pomyślnie ukończonej misji, Siły Ekspedycyjne ONZ sądziły, że Ziemia będzie bezpieczna przez co najmniej kilkaset lat. Teraz SEONZ znowu potrzebują pomocy Wesołej Bandy Piratów. „Holender” wylatuje na prostą misję rozpoznawczą… Jednak w...
Nic wam nie jestem winna 4/5 Nasza cena:
28,79 zł 42,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Nic wam nie jestem winna

Takie książki zmieniają świat. Feministyczna, świeża, inspirująca opowieść o tym, co się dzieje, gdy dziewczyna naprawdę (naprawdę) postanawia być sobą. Izzy jest bohaterką, jakiej nie znacie: odważna, uczciwa, ostra i piekielnie zabawna. Jako młoda, ambitna komiczka i standuperka nie boi się...
Między ustami a brzegiem pucharu 0/5 Nasza cena:
36,98 zł 49,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Między ustami a brzegiem pucharu

Berlin przełomu XIX i XX wieku. Młody, przystojny i niezwykle próżny hrabia Wentzel Croy-Dulmen prowadzi hulaszczy tryb życia, otaczając się wieloma kobietami. Nie przyznaje się do polskiego pochodzenia, ba – gardzi wszystkim, co polskie. Kiedy jednak zakochuje się w pięknej Jadwidze...
Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2 0/5 Nasza cena:
145,02 zł 149,50 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Pakiet Password Reset. Książka ucznia i zeszyt ćwiczeń. Poziom B2

Password Reset B2 Podręcznik To rozbudowana forma nauki, pozwalająca na poznanie tajników języka angielskiego na wysokim poziomie. Publikacja zawiera liczne zaawansowane ćwiczenia, które kompleksowo uczą i utrwalają wiedzę. Podręcznik perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu maturalnego zarówno na...
Myszy i ludzie 5/5 Nasza cena:
26,49 zł 39,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Myszy i ludzie

Niezapomniana opowieść o sile przyjaźni, ludzkich tęsknotach i marzeniach! George Milton i Lennie Small to niezwykły tandem przyjaciół. George jest silnym mężczyzną, a podążający w ślad za nim Lennie - upośledzonym gigantem o umysłowości małego dziecka. Niezdarny i nieświadomy własnej siły...
The Outrage 0/5 Nasza cena:
26,17 zł 42,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

The Outrage

Witajcie w Protektoracie, miejscu, gdzie miłość może być przestępstwem. Nieodległa przyszłość, małe miasteczko w Protektoracie (niegdyś Wielka Brytania), totalitarnym, zamkniętym państwie rządzonym przez Lorda Protektora, w którym zakazane jest wszystko, co odstaje od ogólnie uznanej przez państwo...
Super Robot 31124 5/5 Nasza cena:
34,49 zł 45,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Super Robot 31124

Futurystyczna zabawa trzema zabawkami w jednej — Super Robotem do przebudowywania Fani LEGO® w wieku od siedmiu lat będą się świetnie bawić, odgrywając futurystyczne historie z zestawem Creator 3 w 1 Super Robot (31124). Model ma ruchomą głowę, nogi, stopy, ramiona i ręce, a na jego plecach...
Czarna pieśń 0/5 Nasza cena:
36,32 zł 49,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Czarna pieśń

Toczyliśmy bitwy, po których zostawało na ziemi ponad sto trupów, ale nie napisano o nich ani słowa. Zakon walczy, ale często robi to w ciszy, bez chwały czy nagrody. Nie mamy sztandarów. Vaelin Al Sorna jest najnowszym rekrutem Szóstego Zakonu. Podczas brutalnego szkolenia uczy się wykuwać miecze,...
Agla. Alef 0/5 Nasza cena:
39,60 zł 59,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Agla. Alef

Długo wyczekiwana książka Radka Raka – laureata Nagrody Literackiej Nike Agla to brawurowa historia przygodowa, ale też wnikliwa i wzruszająca powieść psychologiczna o dojrzewaniu i przemianie, o miłości i odkrywaniu swej cielesności, o zawiedzionych przyjaźniach, wykluczeniu i samotności, o...
Mój ostatni miesiąc 5/5 Nasza cena:
25,07 zł 44,90 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Mój ostatni miesiąc

WZRUSZAJĄCA POWIEŚĆ YA O WIELKIEJ PRZYJAŹNI I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI autora bestsellerów o LICEUM FREUDA. Nagła śmierć matki wywraca do góry nogami życie nastoletniego Sebastiana. Pogrążony w depresji chłopak oddala się od bliskich i wpada w podejrzane towarzystwo. Gdy pewnego dnia pod wpływem używek...
Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum 5/5 Nasza cena:
18,44 zł 22,00 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Szczęśliwi, którzy żyją wolnością. Podręcznik do religii dla klasy 1 liceum i technikum

Obejmuje 60 jednostek tematycznych i jest zgodny z programem nr AZ-3-01/18. Każdy temat zawiera stałe elementy: Poznaję, Słucham Boga, Rozważam, Działam. Grafika ujęta w formie bloga proponuje odkrywanie treści chrześcijańskich w codzienności, a także świecie zmediatyzowanym. Hasła #szukam oraz...
Gniewa 5/5 Nasza cena:
28,68 zł 44,99 zł
Do koszyka dodaj do schowka

Gniewa

W Bielinach zostają znalezione zwłoki kobiety. Ostatnią osobą, która widziała ją żywą, jest Jarogniewa. Mieszkańcy Bielin niemalże natychmiast zaczynają podejrzewać, że szeptucha ma z tym coś wspólnego. Czy śmierć kobiety mogła mieć związek z magiczną miksturą szeptuchy? A może z tajemniczym...
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Doskonała komunikacja, perfekcyjne podejście do klienta, realizacja szybka i całkowicie zgodna z zamówieniem, do tego dobra cena, czyli całość na piątkę.

Anyszka

Polecam, polecam, polecam! Świetny wybór, książki w doskonałej cenie i co najważniejsze błyskawiczna realizacja zamówienia - dodaję do moich ulubionych sklepów.

magdape

Bardzo miła obsługa, szybko reagują na wiadomości pisane. Szybko rozwiązują problem i tłumaczą sytuację, oraz bardzo jasno i konkretnie piszą mail o każdej zmianie w zamówieniach.

Lenka

Kolejny raz robię zakupy w sklepie i jest super szybko, tanio i wygodnie. Aż żałuję, że nie mają innych propozycji, które mnie interesują. Gorąco polecam.

Beata

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Książki super i wszystko porządnie zapakowane. Nie jest to na pewno moja ostatnia styczność ze sklepem. Polecam.

Agnieszka

Sklep godny polecenia, szybko zrealizował zamówienie. Dodatkowo otrzymałam rabat. Bardzo korzystna cena zamówionych książek. Łącznie z przesyłką wyszło taniej niż w księgarni stacj...

Zosia

Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie. Pomimo, że podano mi późniejszy termin dostarczenia przesyłki otrzymałam ją kilka dni wcześniej. Sklep cechuje solidność i profesjonalizm. ...

Joanna

Sklep bardzo fajny, pomocny i szybki. Realizacja zamówienia trwała kilka dni. Zamówienie doskonale zapakowane i nienaruszone.

Frau Sonne

Jestem zadowolona ze sklepu i przeprowadzonej transakcji. Duży wybór książek, dostawa zgodnie z podaną przez sprzedawcę datą, bardzo porządnie zapakowana. Polecam.

agnes352

Polecam sklep z czystym sumieniem. Kontakt bardzo dobry, ceny rewelacyjne, wybór książek ogromny. Na pewno wkrótce znów złożę zamówienie.

natka2817

Rewelacja!!! Zamówienie otrzymałam 5 dni od złożenia zamówienia, a mieszkam w Wielkiej Brytanii.

Adrianna

Pierwszy raz kupowałam książki przez internet i się nie rozczarowałam. Książki przyszły w oczekiwanym terminie, były dobrze zabezpieczone. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz...

Paula